celoobrazkova_hlavicka_start..png

Avatar VR Park

Návrh bez názvu (4).png

Vybráno21 036 Kč(3 %)

3 %
700 000 Kčpožadováno
18startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

 

NEJVĚTŠÍ VR PARK ČEKÁ NA SVÉ ZNOVUOTEVŘENÍ!

Přišel čas znovu otevřít místo plné adrenalinu, zábavy a smíchu! 

Zkusili jsme vybudovat největší park virtuální reality v České republice. A ono to fungovalo. V našem parku jsme využili mixovanou realitu, která spojuje virtuální realitu s reálnými prvky. Nechali jsme vybudovat profesionální kulisy a celý prostor jsme navrhli tak, aby hraní i zážitek byl co nejsilnější. Testovací provoz byl ukončen a teď stojíme před velkou výzvou, postavit tento park znovu a lepší než kdy dříve.

náš testovací park


JAK VZNIKL NÁPAD OTEVŘÍT PARK?

Všechno to začalo v roce 2016 příchodem komerční virtuální reality, ze které jsme byli naprosto unešeni. Hraní a virtuální realita nás nadchla tak, že jsme si otevřeli vlastní hernu na Praze 9. Naším cílem bylo rozšířit virtuální realitu mezi lidi a ukázat jim, co všechno tahle nová technologie umí. Naši zákazníci si VR zamilovali stejně jako my a to byl náš největší hnací motor. V roce 2019 jsme si otevřeli druhou hernu v AquaPalace Praha, která je jedinou hernou pod vodou.

Neuvěřitelně nás těšily všechny nadšené reakce a postupem času jsme virtuální realitu nevnímali už jen jako nástroj na hraní her, ale také jako možnost zábavné edukace, motivaci k pohybu nebo například jako nástroj, díky kterému mohou lidé začít překonávat své strachy.

CO JE NA PARKU UNIKÁTNÍ?

Už od samého počátku jsme k projektu přistupovali velmi zodpovědně a mysleli jsme na každý detail. Vymysleli jsme unikátní atrakce jako například skok z mrakodrapu nebo třeba lukostřelbu v reálném hradě. Rozhodli jsme se zapojit mixovanou realitu a nechali si postavit reálné kulisy od profesionálů. Díky tomu byly zážitky z virtuální reality velmi reálné. Naším cílem nebylo postavit jen velkou hernu. Chtěli jsme vybudovat mnohem víc. Pořádali jsme oslavy a večírky, velkolepé turnaje ve virtuální realitě a dokonce i kulturní akce například koncerty. 

Nevybudovali jsme jen park s virtuální realitou, ale místo, které spojuje všechny milovníky adrenalinu a zábavy.

 

VÝZVA

Park, který jsme postavili, byl pouze testovací verzí. Potřebovali jsme zkusit, zda takový koncept bude fungovat, jestli budou kulisy dostatečně realistické a pevné a jestli dokážeme připravit návštěvníkům dokonalý zážitek. Teď stojíme před velkou výzvou: otevřít tento park znovu. 

Náš cíl je jasný: nebudujeme jen velkou hernu, budujeme místo, ve kterém budeme společně zažívat spoustu zábavy, adrenalinu a neskutečných zážitků. V plánu máme velké věci: najít ideální prostory, vymyslet nové atrakce, doladit vše k naprosté dokonalosti a zařídit, aby se AVATAR VR PARK stal naprosto unikátním místem, kde se lidé baví, smějí, překonávají svůj strach a zažívají neskutečné zážitky ve virtuální realitě. Je to pro nás opravdu výzva, kterou přijímáme zodpovědně a s respektem, ale neskutečně se na to těšíme!

Budeme moc rádi, když se stanete součástí tohoto projektu a pomůžete nám proměnit sen v realitu! Na každého, kdo se rozhodne stát se součástí našeho projektu čeká zajímavá odměna. Je jen na vás, jakou odměnu si vyberete a jakou částkou náš projekt podpoříte. Každá koruna nám pomůže být blíže uskutečnění tohohle velkého projektu. 


ZVLÁDNEME TO? 

Jako cílovou částku jsme nastavili 700 000 Kč, díky kterým dokážeme zařídit ideální prostor, postavit kulisy a otevřít park ve stejné podobě jako byl postaven v minulosti. Pokud se vybere vyšší částka, budeme za to moc vděční, protože budeme moc začít rychleji pracovat na nových atrakcích i kulisách. Díky tomu vám dříve přineseme větší množství zážitků i zábavy. Chceme vám poskytnout ty nejlepší atrakce a to nejlepší ze světa virtuální reality, a tak budeme moc rádi, když nás podpoříte. Věříme, že společně to dokážeme. 

 

MOC VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!

Moc si vážíme každé pomoci, kterou patřičně odměníme. Ať už se rozhodnete přijít si k nám zahrát s partou kamarádů, uspořádat u nás firemní večírek nebo se stanete sponzorem projektu, budeme vám za to moc vděční. Chtěli jsme vám náš vděk nějak dokázat a zároveň si pamatovat každého, kdo se k projektu přidal. Proto jsme jako bonus ke všem odměnám vymysleli zeď slávy - "Hall of Fame"

Na této zdi v novém VR Parku budou už navždy jména všech, kteří nám s projektem pomohli. Čím více přispějete, tím větším písmem budete vidět. Věříme, že si z odměn vyberete tu, která vám udělá největší radost a nám udělá největší radost, že společnými silami dokážeme park znovuotevřít!

Také pro vás chystáme Avatar merch, dárkové předměty v našem brandu a v našich barvách.

Všechny vybrané peníze investujeme do projektu a využijeme je na: zařízení ideálního prostoru, vybavení parku tak, jak bylo již v minulosti, vymyšlení nových atrakcí, vylepšení zařízení,  realizaci turnajů ve VR a pořádání dalších kulturních akcí. 

Vybráno21 036 Kč(3 %)

3 %
700 000 Kčpožadováno
18startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuVR Avatar

Odměny

100 KčDÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500 Kč

1.png

Dárkový poukaz na vstup do VR Parku na 1 hodinu neomezené zábavy. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčVIP vstup

2.png

VIP dárkový poukaz na vstup do VR Parku na 2 hodiny neomezené zábavy a občerstvení u VIP stolu. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 KčVIP vstup promo

01HHHERCKAVSMFB9ZG0MV6VA40-cover-410x230.jpg

VIP dárkový poukaz na vstup do VR Parku na 2 hodiny neomezené zábavy a občerstvení u VIP stolu. Vaše jméno zvýrazněno na Zdi slávy v Parku mnohem větším písmem spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčVIP vstup pro rodinu nebo kamarády

VIP (1).png

5 VIP dárkových poukazů na vstup do VR Parku na 2 hodiny neomezené zábavy, včetně občerstvení u VIP stolu. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 200 KčAVATAR MERCH

merch.png

Avatar dárkové předměty dle vašeho výběru v hodnotě 2.000 kč. Dárkový poukaz na vstup do VR Parku na 1 hodinu neomezené zábavy. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčMĚSÍČNÍ permanentka

7.png

Neomezený vstup do VR Parku po dobu jednoho měsíce. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčMĚSÍČNÍ VIP permanentka

VIP.png

Neomezený vstup do VR Parku včetně občerstvení po dobu jednoho měsíce. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 500 KčNAROZENINOVÁ AKCE

4.png

Uspořádáme vám unikátní soukromou party, kdy budete mít celý VR park na 3 hodiny pro sebe. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčFIREMNÍ AKCE

VIP.png

Uspořádáme vám unikátní firemní akci s cateringem, kdy budete mít celý VR park na 3 hodiny pro sebe. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 500 KčMĚSÍČNÍ VIP a půjčení brýlí domů.

5.png

Neomezený VIP vstup do VR Parku po dobu jednoho měsíce včetně občerstvení. VR brýle Oculus Quest 3 s naším účtem vám půjčíme na 14 dní domu. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

20 000 KčJAKO DOMA

6.png

Doživotní neomezený VIP vstup do VR Parku pro jednoho včetně občerstvení. Vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

30 000 KčKMOTR

KMOTR.png

Staňte se kmotrem našeho Parku. Obdržíte VIP pozvánku na otevíračku a před zraky medií se stanete oficiálním kmotrem Parku. K tomu navíc i doživotní neomezený VIP vstup do VR Parku pro jednoho včetně občerstvení. A samozřejmě i vaše jméno na Zdi slávy v Parku spolu s ostatními, kteří přispěli.

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

50 000 KčSPONZOR

SPONZOR.png

Jméno firmy ve vybraných marketingových materiálech, na Zdi slávy a v herním katalogu. Uspořádáme pro vás firemní párty, kdy budete mít celý Park pouze pro sebe po dobu 3 hodin včetně cateringu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

70 000 KčHRDÝ SPONZOR

HRDY SPONZOR.png

Vaše firma se stane partnerem VR Café přímo v Parku. Jméno firmy ve vybraných marketingových materiálech i na Zdi slávy. Logo ve všech promo videích, které se budou v Parku promítat. Uspořádáme party pro vaši firmu, kdy budete mít celý Park pouze pro sebe po dobu 3 hodin včetně cateringu.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

100 000 KčHLAVNÍ PARTNER

12.png

Jméno firmy ve všech marketingových materiálech, na Zdi slávy a na firemních tričkách, prezentace vaší firmy na viditelných místech herny. Uspořádáme party pro vaši firmu, kdy budete mít celý Park pouze pro sebe po dobu 3 hodin včetně cateringu.

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná