Startovač - financování projektů

Akvin: Cesta čaroděje - crowfunding kampaň

Novinky - Akvin: Cesta čaroděje

První sen se mi splnil, když moje prvotina, Akvin - Cesta čaroděje, vyšla jako e-book. Pomozte převést e-book do papírové podoby.

Knihy
Ještě jednou vám všem děkuji za podporu Akvina, aby se mohl vydat knižní Cestou čaroděje. Odťukávají poslední hodiny na Startovači. Nevím jak vy, ale já na zítra kupuji šampaňské :-)

Takže už se to blíží. Za 29 dní se vybralo 158 %, což umožní hladké zafinancování tisku dostatečného počtu Akvinů, aby mohli oblehnout knihkupectví po celém (světě) CŘ/SK. Do tisku speciální edice v pevné vazbě stále chybí nějakých 1500 kč. Uvidíme, jestli se to podaří překonat. Jestli se ještě najdou další odvážní přispěvatelé. I kdyby ne, pořád se jedná o obrovský úspěch, který bude oslaven kvalitní knížkou doručenou k vám domů, buď mou osobou (pokud vás znám), nebo Českou poštou, s tím že poštovné je samozřejmě v ceně příspěvku. Děkuji vám za podporu a teď nezbývá než máknout, aby to bylo hotové co nejrychleji.

Knížka VYJDE

Poděkování mecenáši a možnost získat Akvina v tvrdé vazbě.

S velkým poděkováním panu Papežovi, který se stal pravým mecenášem Akvina - Cesty čaroděje, vám oznamuji, že knížka VYJDE!

A aby byla ještě nějaká motivace, pokud se vyšplháme na 30 000 kč, což je o nějakých 2500 kč více, než je tam teď, tak bude knížka, kterou dostanete jako odměnu, v tvrdé vazbě!!! Nijak jinak knížka v tvrdé vazbě sehnat nepůjde (v obchodech bude paperback). Proto objednávejte jako šílení.

Peníze přibývají a já píšu a píšu a píšu.

Mistr a vrah, tak se jmenuje čtvrtá kapitola druhé knížky o Akvinovi, která je volně ke stažení zde: http://akvindasarakesh.sweb.cz/index.php?strana=kniha2

Věnovat se druhé knížce na těchto stránkách možná není taktické. Přeci jen, o ní tu teď vůbec nejde, říkáte si. No ale možná, že to tak není. Akvin bude minimálně trilogie. Chci aby každý díl měl začátek a konec a aby každý díl byl čitelný samostatně. To ale neznamená, že samostatně půjdou i finance. Jakékoliv přebytky, které se nashromáždí (a já i přes drobné zpomalení opravdu věřím, že budeme slušně přes 100 %) se dají stranou a budou čekat na dokorektování a doretušování druhého díla, aby mohly být (spolu s prostředky z případné prodeje) okamžitě vrhnuty na vytištění této druhé knížky. 

Chci vám tedy poděkovat nejlépe jak umím, tedy psaním a posíláním nových, doposud neznámých kapitol na web. Ve chvíli, kdy vám Akvin přistane ve schránce a vy ho vezmete na noční bezesnou pouť po císařské Attarmii, budete rádi vědět, že na webu těch pár kapitol pokračování je. A budete vědět, že brzy bude možnost mít celou druhou knížku doma.

Děkuji vám za podporu!