Akvin - Druhá tvář - crowfunding kampaň

Akvin - Druhá tvář

Čarodějný učedník Akvin musí opustit bezpečí Akademie. Vypravuje se na jih, aby očistil své jméno a odhalil zrádce, kterým může být jeho dávný přítel.

Knihy
Akvin - Druhá tvář

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Akvin - Cesta čaroděje otevřela dveře do nového fantasy světa, na kterém pracuji už přes deset let. Seznámili jsme se s chlapcem Akvinem, který ušel několikaletou cestu z dřevorubeckého srubu až na pozici svobodného občana a čaroděje prvního kruhu. Kniha měla přes dvě stě stránek a psal jsem ji nějakých osm let. 

akvin_obr1.png

Ve startující knize Akvin - Druhá tvář se setkáváme s mladým čarodějem, který pilně studuje na druhý kruh. Má své přátele a svou lásku, překrásnou Trill. Končí další rok a Akvin se těší, jak konečně splní dávný slib a navštíví svého tatínka ve srubu u Velkého hvozdu.

Jenže k tomu nedojde. Akvin je obviněn z vraždy a vyslán do vyhnanství do Strážní Věže, kde má sloužit v tamní posádce, která doplňuje stavy. Z hlubin Jižního hvozdu totiž přicházejí zprávy o srocování orčích klanů pod praporem jediného šamana, a to nikdy nevěstí nic dobrého. 

Lov na medvěda.jpg

Hledáním skutečného vraha a rozplétáním nitek ohledně spiknutí proti celému císařství, ne-jen o tom je druhá kniha s hlavním titulem Akvin, která vznikla za tři roky práce. Kniha sice navazuje na první díl, ale je možné ji určitě číst bez znalosti Cesty čaroděje. Mezi oběma díly utečou dva roky, kdy Akvina nesledujeme. 

Délka knížky je 420 stránek v původní velikosti písma. Po zralé úvaze písmenka zmenšíme a dostáváme se na cca 350 stránek. 

----------------------------------------------------------

Knížku na Startovači si můžete vybrat ve čtyřech variantách:

Druhá tvář - Paperback - lesklá paperbacková Druhá tvář.

Druhá tvář - Pevná vazba - matná pevná vazba, jak jsme zvyklí z prvního dílu.

Druhá tvář - Enhanced- obdržíte knihu v pevné vazbě spolu s povídkami z Attarmie, placky, obrázky a alternativní konec.

Druhá tvář - Exclusive - obdržíte obě knihy, paperbackovou i pevnovazebnou. Kromě  obsáhlého sborníku povídek (s alternativním koncem), obrázků a placek je hlavním lákadlem exkluzivní edice ručně vyřezávaný šperk s akvinovskou tématikou.

 privesek2.png

  

Navíc ke každé knížce obdržíte záložku s akvinovskou tématikou.

----------------------------------------------------------

Odměna Chci tam být s nimi je taková zvláštní. Podle vašeho návrhu udělám postavu, která v knize bude žít. Sice ne ve Druhé tváři, ale někdy později. Nevím, jestli se jen mihne nějakou povídkou, nebo bude slavnou a úspěšnou postavou a třeba ovlivní celý děj například rostoucí třetí knížky (již skoro tak veliké jako je Cesta čaroděje). Je to taková nejistá investice do mé práce a možnost, jak ovlivnit vývoj mého světa.

Pokud se objeví nějaký Mecenáš, obdrží kromě reklamy v knížce a poděkování na děkovné stránce i balíček až 25 knih (v závislosti na stupni mecenáštví a jeho přání) pro vlastní potřebu (např. jako dárek pro klienty). Knížka pro mecenáše bude samozřejmě typu Druhá tvář - Exclusive, ale knížky pro klienty budou určitě paperback.

Jednoho mecanáše již máme a tím je, stejně jako v prvním díle, firma https://www.pparena.cz/ a to je také odpovědí na otázku: "Jak je možné, že na vydání tlustší knížky stačí méně peněz."

Vlk a hraničář2.jpg

Pokud stále váháte, zda do mojí práce investovat své peníze, přečtěte si ukázky knížky na stránkách (nebo na facebooku), nebo si kupte první díl, nebo si přečtěte recenzi na něj. 

 

Děkuji a věřím, že to společně opět zvládneme.

 

Co si o tomto projektu myslíte?