30 LET S MŇÁGOU - crowfunding kampaň

Novinky - 30 LET S MŇÁGOU

Pomozte nám oslavit 30 let kapely! Chystáme vydání nového alba, zpěvník všech písniček, kalendář a narozeninový koncert!

Hudba

CDčka odeslána!

Dnes, tedy 1.3.2017, jsme odeslali CDčka s naším novým albem. CDčka odeslána! Obrázek

Těm z Vás, jejichž odměna obsahovala "podepsané nové CD" jsme dnes naše nové album, pojmenované "Třínohý pes", odeslali. Už můžete vyhlížet pošťáka... Snad se Vám bude líbit, užijte si ho aspoň tak, jak jsme si my užili nahrávání!

Vaše Mňága.

Náš projekt "30 let s Mňágou" skončil. A to naprosto skvěle

Skončili jsme na částce 777 678 Kč, což je téměř dvojnásobek toho, čeho jsme chtěli dosáhnout. Díky Vám - jste prostě skvělí a my máme obrovskou radost, že jste v nás opět vložili svou důvěru. Budeme se snažit Vás nezklamat a doufáme, že budete s naším novým albem, zpěvníkem, kalendářem, tričky a nakonec i s výročním koncertem spokojeni.

Teď budeme zpracovávat data, která jsme získali ze Startovače, třídit je, sestavovat seznamy odměn, tisknout adresní štítky atd. 
Ty z Vás, jejichž odměna ze Startovače obsahuje tričko, oslovíme v příštím týdnu e-mailem s dotazem na velikost a typ trika.
Ty z Vás, jejichž odměna obsahuje CD s vaším jménem v bookletu oslovíme s dotazem na jméno, které si přejete v bookletu uvést.
Kalendář byl zadán do výroby a jakmile jej obdržíme, začneme balit a odesílat. 

O ostatních odměnách budeme průběžně informovat.

 

Ještě jednou: DÍKY!

Retro trička budou!

Dva dny před koncem našeho projektu "30 let s Mňágou" padla hranice 700 tisíc korun! Retro trička budou! Obrázek

Slíbili jsme, že padne-li hranice 700 000,- Kč, vyrobíme kolekci 14ti retro triček ke všem našim albům. Stalo se - DĚKUJEME!!! - a nám nezbývá, než svůj slib splnit. Retro trička budou!

Jako poděkování Vám posíláme písničku z připravovaného alba. Jmenuje se "Celý ten zbytek Tebe" a takhle jsme ji zahráli v pořadu Dobré ráno na ČT2: 

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10435049455-dobre-rano/416236100071101/obsah/500817-ziva-hudba-mnaga-a-zdorp

Ještě jednou díky!