30 LET S MŇÁGOU - crowfunding kampaň

Novinky - 30 LET S MŇÁGOU

Pomozte nám oslavit 30 let kapely! Chystáme vydání nového alba, zpěvník všech písniček, kalendář a narozeninový koncert!

Hudba

Info o zpěvníku

Zpěvník již brzy!

Zpěvník se nám poněkud opozdil - při korekturách se rozpadla sazba, která je u zpěvníku poněkud náročnější než u běžné knížky. Náš grafik mezitím musel odjet na třítýdenní cestu do zahraničí, ale už je zpátky a intenzivně na tom pracuje! Tak už se brzy Vy i my dočkáme. Pokud se týká lístků na prosincový koncert: neobávejte se, vedeme Vás všechny v našich seznamech a vstupenky Vám včas zašleme - do prosince ještě nějaký ten měsíc zbývá. :-)

Vinyly odeslány!

Dlouhohrající vinylová alba Třínohý pes míří k Vám. Vinyly odeslány! Obrázek

Minulý týden nám konečně dorazily kartonové obaly na LPíčka a tak jsme je v pátek před odjezdem na koncert do Kroměříže zabalili a prostřednictvím České pošty rozeslali. Dnes (v pondělí) či zítra by k Vám tedy alba měla dorazit. Tak ať se Vám líbí!

LPíčka již brzy!

Vinyly s albem Třínohý pes už jsou na světě.

A vypadají opravdu hezky! Fotky v bookletu LP jsou parádní, velký formát jim sluší. Původně měly vinyly být hotové až začátkem léta, ale díky uvolnění výrobní kapacity v Loděnicích se jejich výrobu podařilo značně urychlit. Bohužel ještě čekáme na dodávku obalového materiálu - přece jen vinyl nemůžeme jen tak vložit do bublinkové obálky a doufat, že se mu nic nestane... Hned jak to půjde, pošleme je. 

Vaše Mňága