30 LET S MŇÁGOU - crowfunding kampaň

Novinky - 30 LET S MŇÁGOU

Pomozte nám oslavit 30 let kapely! Chystáme vydání nového alba, zpěvník všech písniček, kalendář a narozeninový koncert!

Hudba
Třecí večírek 6.9.2019 VideoPromo

Dne 6.9. tohoto roku proběhne na Tibíkově statku Třecí večírek a v přiloženém videu se můžete podívat, jak to tam (teď v předjaří) vypadá. Zatím je všude klid, sousedi nás zdraví, kůlny stojí a nic nehoří. Tak uvidíme, co bude pak. :-)
Těšíme se na Vás!!! :-)

Náš nový projekt

Mňága a žďorp - TŘECÍ PLOCHY Náš nový projekt Obrázek

Ahoj!
Dovolujeme si Vás upozornit na další akci, kterou jsme na Startovači spustili a která právě probíhá. Vybíráme prostředky na nahrávání nového alba, které se bude jmenovat Třecí plochy. 
https://www.startovac.cz/projekty/mnaga-a-zdorp-treci-plochy/
Budeme moc rádi, když se na náš projekt podíváte a případně i podpoříte. Děkujeme za vyslechnutí!  

Mějte se dobře!
Mňága a žďorp

Zpěvník...bude! :-)

Zpěvník opravdu...bude! :-) Zpěvník...bude! :-) Obrázek

Ahoj všichni! Vydání Zpěvníku jsme byli nuceni odložit na letošní podzim, kdy vyjde i  Made in Valmez na vinylu a budou distribuovány  vstupenky na koncert ve Forum Karlín, které jste si koupili. Práce na Zpěvníku se děsně vlečou pouze a jen z důvodu velkého množství písniček, a tedy korektur textů a akordů. Je to piplačka a rádi bychom množství chyb zmenšili na (nezbytné) minimum.  :-) Takže Děkujeme znovu za vaši podporu a poprosíme ještě o další Trpělivost, buďte ujištěni, že se neflákáme a myslíme na vás! :-) Přejeme hezké léto všem!!!