Startovač - financování projektů

30 LET S MŇÁGOU - crowfunding kampaň

Novinky - 30 LET S MŇÁGOU

Pomozte nám oslavit 30 let kapely! Chystáme vydání nového alba, zpěvník všech písniček, kalendář a narozeninový koncert!

Hudba

Zpěvník...bude! :-)

Zpěvník opravdu...bude! :-) Zpěvník...bude! :-) Obrázek

Ahoj všichni! Vydání Zpěvníku jsme byli nuceni odložit na letošní podzim, kdy vyjde i  Made in Valmez na vinylu a budou distribuovány  vstupenky na koncert ve Forum Karlín, které jste si koupili. Práce na Zpěvníku se děsně vlečou pouze a jen z důvodu velkého množství písniček, a tedy korektur textů a akordů. Je to piplačka a rádi bychom množství chyb zmenšili na (nezbytné) minimum.  :-) Takže Děkujeme znovu za vaši podporu a poprosíme ještě o další Trpělivost, buďte ujištěni, že se neflákáme a myslíme na vás! :-) Přejeme hezké léto všem!!!

Info o zpěvníku

Zpěvník již brzy!

Zpěvník se nám poněkud opozdil - při korekturách se rozpadla sazba, která je u zpěvníku poněkud náročnější než u běžné knížky. Náš grafik mezitím musel odjet na třítýdenní cestu do zahraničí, ale už je zpátky a intenzivně na tom pracuje! Tak už se brzy Vy i my dočkáme. Pokud se týká lístků na prosincový koncert: neobávejte se, vedeme Vás všechny v našich seznamech a vstupenky Vám včas zašleme - do prosince ještě nějaký ten měsíc zbývá. :-)

Vinyly odeslány!

Dlouhohrající vinylová alba Třínohý pes míří k Vám. Vinyly odeslány! Obrázek

Minulý týden nám konečně dorazily kartonové obaly na LPíčka a tak jsme je v pátek před odjezdem na koncert do Kroměříže zabalili a prostřednictvím České pošty rozeslali. Dnes (v pondělí) či zítra by k Vám tedy alba měla dorazit. Tak ať se Vám líbí!