Finančný príspevok by sme radi využili na rozvoj športovej činnosti a podporu členskej
základne nášho klubu, to znamená na úhradu poplatkov spojených so súťažami
a tréningovými kempami, a tiež na nákup materiálneho zabezpečenia (kimoná, tatami...).

Pro ochranu Vašich osobních údajů automaticky nenačítáme obsah třetích stran bez Vašeho souhlasu.

Sme 1.judo club Pezinok, venujeme sa deťom od predškolského veku. Stabilne máme okolo
130 členov vo veku od 5 do 19 rokov. Tento rok oslavujeme 40-te výročie založenia. 12
rokov sme najúspešnejší a základňou jeden z najväčších judo klubov na Slovensku. Rok 2022
je pre nás výnimočný okrúhlym výročím a úspechmi na slovenskej, európskej a dokonca aj
svetovej úrovni.

Čo sme dosiahli?
V kategóriách mladších a starších žiakov dosahujeme vynikajúce výsledky, v hodnotení
klubov vyhrávame takmer všetky slovenské poháre. Len za minulý rok sme získali 16 titulov
majstrov Slovenskej republiky, štyri strieborné a tri bronzové medaily v mládežníckych
kategóriách. V roku 2022 sme získali aj titul majstra Slovenska starších žiakov v súťaži
družstiev.
Naši dorastenci počas tohto roka získali 9 medailí z európskych pohárov: 4 x zlaté - ECUP
Lignano ITA, ECUP Fuengirola ESP, ECUP Teplice CZE, ECUP Strassbourg FRA, 1x
striebornú - ECUP Teplice CZE, 3x bronzové - ECUP Záhreb CRO, ECUP Strassbourg FRA.
Vybojovali sme striebornú medailu na majstrovstvách Európy v Poreči a dve bronzové
medaily na majstrovstvách sveta v Sarajeve.
Celá Slovenská reprezentácia na majstrovstvách sveta dorastencov pochádzala z nášho klubu.

Média o nás:

Svetová rarita: Džudo klub z malého slovenského mesta ovládol prestížne poháre | Nový Čas (cas.sk)

100 €podporovateľ

▪ kalendár, pero, nášivka ▪ poďakovanie Vašej spoločnosti v každom prśpevku 1. JCP na FB a IG

Počet dostupných odměn: 20/20

500 €priateľ klubu

▪ celoročnú reklamu v priestoroch judo arény v Pezinku ▪ reklamu na banner na turnaji Grand Prix Pezinok (súťaž s medzinárodnou účasťou organizovaná našim klubom)

Počet dostupných odměn: 4/4

5 000 €partner

▪ celoročnú reklamu v priestoroch judo arény v Pezinku ▪ reklamné logo na klubovom autobuse ▪ logo na rukáve judogi u reprezentantov SR vo veľkosti 10 x 10 cm ▪ reklamu na banner na turnaji Grand Prix Pezinok (súťaž s medzinárodnou účasťou organizovaná našim klubom)