FF-keyart.jpg

TOVÁRNA BUDOUCNA - mobilní akční hra s nádechem Čapka Hry & Apps

Hra inspirovaná Čapkovým R.U.R., určená pro náročné hráče. Celosvětově první mobilní rogue-like hra Future Factory potřebuje Tvoji pomoc.

Další překonaná příčka pro Továrnu Budoucna - velký update
3/17/2015

Další překonaná příčka pro Továrnu Budoucna - velký update

"... o tom, jak roboti vyšli do světa, o nových úkolech a o stavu věcí. Co se stalo a co nás čeká? O tom bych vám rád povídal. Roboti slyšte!" profesor Jan Rossum

Milí Startéři a Startérky!

Přinášíme vám celou novou várku čerstvě upečených ošatek s digitálním pečivem z Tovrány Budoucna. Většinu toho byste měli mít na mailu, ale k některým to možná nedoputuje. Připraveni? Jdeme na to:

  1. Probojovali jsme se Microsoftím schvalovacím procesem aplikací až k zdárnému vydání tzv. soft-launche Tovrány Budoucna. Hra je k dispozici na Windows Store, můžete ji omrknout a pokochat: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/future-factory/321e929d-dd3f-464a-8825-43f5b4f7640a 
  2. Podpořili jste nás alespoň v úrovni ROBOT a chcete hru na Windows Phone? Napište nám na futurefactory(at)fun2robots.com (a) jaké máte zařízení, (b) Windows účet a pošleme vám návod, jak hru získat. Hra je momentálně díky nabídce propagace Microsoftu FREE, tak máte-li WP tahejte tahejte! :)
  3. Vypustili jsme do světa nový trailer. Ani ne v minutě shrnuje základ toho, co vás v Továrně Budoucna poktá a nemine :). https://www.youtube.com/watch?v=x3vV80psSbw
  4. Připravujeme nové stránky k Továrně Budoucna a všichni tam budete uvedení :). Díky za podporu!

Prozatím, ať se vám soukolí točí, mašinky tikají a nic nikde nedrhne,
za Fun 2 Robots
Zdeněk

10/21/2014

Zprávy z Továrny Budoucna pro všechny Startéry vyslány!

První vlna informací a o tom, co nás ještě čeká, je venku! Zkontrolujte si své maily :).

Milí Startéři!

Mrkněte prosím na své emailové schránky, zda vám došla zpráva :). Využili jsme MailChimp, tak snad vše ve zdravém stavu dorazí.

Mějte pěkný týden!

Za celý tým Fun2Robots,
Zdeněk

Dokázali sme to. Ďakujeme!
10/14/2014

Dokázali sme to. Ďakujeme!

Keď sme spúšťali kampaň na našu prvú hru - Future Factory - nevedeli sme, do čoho sa púšťame. Teda mysleli sme si, že vieme, do čoho ideme.

Nič vás nedokáže pripraviť na to, keď sa o kampani začne hovoriť, keď sa v očakávanom období zastaví, keď začnete pochybovať, keď pred spánkom pre istotu spočítate počet Štartérov, keď sa prebudíte a neveríte vlastným očiam. Nič vás nedokáže pripraviť na to, keď vám začnú chodiť motivačné listy od fanúšikov, keď o vašej hre píšu médiá. Nič vás nepripraví na to, keď vám chýba iba jedno percento od splnenia cieľa. 

Hra Future Factory na Startovači nielen že uspela, ale podarilo sa vyzbierať celkovo 115 170 Kč. Pôvodný plán sme splnili na 128%, čím sa odomkol aj jeden Stretch Goal - spracovanie intra profesionálnym filmárom. 

Kampaň je u konca, ale pre nás to rozhodne nie je konečná. Všetky finančné príspevky budú investované do vývoja hry a budeme plniť všetko, čo sme sľúbili, aby Future Factory bola lepšia a bohatšia.

V blízkom období spracujeme informácie o tom, ako a kedy budeme spolupracovať s niektorými z Vás na osobných odmenách a na všetkom, čím Vás chceme za Váš čas a podporu odmeniť. 

Naďalej nás môžete sledovať na Facebooku a Twittri a ak sa na niečo chcete spýtať, neváhajte; odpovedáme na všetky dotazy.

Vraveli nám, že ísť na Startovač nie je dobrý nápad. Dnes vieme, že sa mýlili. Kampaň nás naučila, že nehodno podceňovať tých, ktorým na hrách záleží. Teraz to už vieme, priatelia. 

Bez VÁS by sme to nedokázali. 

ĎAKUJEME.

Cieľ splnený, ale kampaň nekončí
10/10/2014

Cieľ splnený, ale kampaň nekončí

Posledných pár dní bolo šialených. Príprava na Indie Prize, spustenie kampane na Startovač, dokončovanie hry. Šialených, ale úžasných vďaka podpore, akej sa nám dostala a stále dostáva.

Fanúšikovia, prispievatelia, kamaráti, roboti, 

Vďaka Vám sme na hru, na ktorej Vám záleží, nielen vyzbierali požadovanú čiastku vo výške 90,000 Kč v predstihu, ale túto sumu presiahli; a to do konca kampane zostáva ešte pár dní!

Za to Vám patrí obrovské DÍKY!

Vraveli sme, že Future Factory bude dokončená bez ohľadu na úspech kampane, dnes vieme, že bude bohatšia, kvalitnejšia a máme ešte štyri dni na to, aby bola ešte lepšia.

Až do pondelka, kedy kampaň vrcholí, môžete prispievať a pomôcť dosiahnuť jeden z ďalších cieľov (Stretch Goals), medzi ktoré patria globálne challenge, intro spracované profi filmárom či digitálny soundtrack.

Továrni Budoucna môžete aj naďalej pomáhať:

  • kúpou artbooku, skice, plagátu alebo prebalu knihy RUR, čím priamo finančne prispejete na projekt a urobíte ho tak lepším,

Vďaka kampani na Startovači a Vašej podpore sme spoznali fantastických ľudí, ktorým na hrách záleží. Mnohí z nich sú dnes už naši priatelia.

ĎAKUJEME!

Povedzte to svetu: Podporujem Future Factory
10/3/2014

Povedzte to svetu: Podporujem Future Factory

Každý môže mať kúsok Továrne Budúcna a dokonca sa stať aj členom propagandy. Stačí vymeniť profilovku alebo cover fotku na Facebooku či Twittri.

Dajte vedieť kamarátom, kolegom v práci, spolužiakom a priateľom, že podporujete vývoj Československej hry, inšpirovanej Karlom Čapkom. Pridajte sa na stranu robotov!

Ukážte, že ste pomohli kampani, ktorá má podľa Vás zmysel. Bude to pre nás pocta i veľká pomoc! 

Profilové obrázky, cover fotky pre Facebook a Twitter a tapety na plochu plnom rozlíšení nájdete tu:

https://www.dropbox.com/sh/23wd696mjelf215/AADukF80frERi1-GfxFqoFgOa?dl=0

 

FB-Avatar.png

FB-Cover1.png

 

Továrna Budoucna a Karel Čapek? Na hranici nemožného
9/30/2014

Továrna Budoucna a Karel Čapek? Na hranici nemožného

O inspiraci Karlem Čapkem, R.U.R., divadle a opeře a o tom, jaký je příběh Továrny Budoucna.

Víme to. Zmínit Čapka u videohry je krokem na tenký led. Stačí pohyb špatným směrem a uklouzneme, propadnem se pod vodu a utoneme. Dovolím si použít citaci jednoho našeho kamaráda: "Mám z toho pocit, jako z tvrzení, že Babička od Boženy Němcové je hutnou inspirací k NHL 15." Taky jste spadli smíchem ze židle?

Čapkova díla pro nás jsou a byla velkým zdrojem dobře strávených hodin. Ať už u knih, povídek, divadelních představení (viděli jste nedávnou Válku s Mloky?) nebo rozhlasových her (R.U.R. z roku 1968, režisér František Štěpánek) či Janáčkovy opery Věc Makropulos. Já vím... nejsme samozřejmě profesionální umělečtí kritici nebo uměno vědci, ale věřte, že Fun2Robots netvoří banda ignorantů :), kteří by si brali Čapkovo jméno jen tak na paškál. Avšak... zpět k robotům!

11902-0 (pekne barvy).jpg
Zdroj obrázku: dabáze staré české sci-fi Bibliograf

Fenomenální dílo R.U.R. (dají se najít i vcelku současná divadelní představení) je pro nás neustále studnicí nových významových detailů a hlavně zdrojem neuvěřitelné pokory k nadčasovosti Čapkova díla. Jeho roboti nejsou mechanickými stroji s umělou inteligencí a klasickou sci-fi počítačovou výzbrojí, blikajícími střevy nebo zbraněmi. Na první pohled jsou od člověka prakticky k nerozpoznání. Málokdo ví, že v R.U.R. jsou roboti tvořeni z živé tkáně. Vážně! Máme tendenci přebírat už několikrát derivované symboly a ideál robota z moderní sci-fi a různých jiných médií populární kultury, ale ne. Čapkovi roboti jsou organičtí.

"Teď šlo o to, dostat život ze zkumavky ven a zrychlit vývoj a utvořit nějaké ty orgány, kosti a nervy a kdesi cosi a nalézt jakési takové látky, katalyzátory, enzymy, hormóny a tak dále, zkrátka, rozumíte tomu?" postava Domina z R.U.R., předehra

OZ55cc12_FutureFactory_Story_FatherSon.jpg

Ale pojďme zpět k Továrně Budoucna... kde je ona inspirace?

"To jakože střílení robotů je odkaz na Čapka?" "Ale co vás nemá, člověče! Tak to přeci vůbec není."

Je to v příběhu, který se v Továrně Budoucna průběžně odemyká postupem ve hře a to formou komiksů. Ty kreslí náš dvorní skicař, koncept artista Milan Dubnický, o jehož kvalitách se můžete přesvědčit na vlastní oči - Milanovo portfolio (stránka spadla, takže galerie na FB). Ostatně tahle novinka je obrázky z příběhu prošpikovaná, tak to přeci sami vidíte. Ale vězte, že nám to trhá srdce, odkrývat takhle pozadí příběhu, protože nechceme spoilerovat :).

17_comics_story_demonstration.jpg

"A co příběh? Jak důležitou hraje roli?"

Příběhová linka má veký význam pro pochopení toho co se děje a do hraní hry zasahuje vždy jako velká odměna za progress ve hře. Momentálně má příběh kolem 70ti jedinečných, ručně malovaných a postprodukčně zpracovaných obrazů a scén. Vůbec nevíme, co bychom bez Milana dělali a věříme, že jeho osobitý styl dá hře šmrnc a vystřelí ji z mainstreamově vyleštěnému standardu. Je komiksový, ale detaily i vážný a snažíme se jej promítnout do vizuálu hry, abychom zachytili vytyčenou vizi. O to se zasluhuje naše velká posila, art directorka Táňa Zacharovská, která pracuje na celkovém vizuálu hry.

vmL42ZA3f7JnJtNGt8aRa5DUcsbUj4TxUW9KU1gIw0U.jpg

"Ještě jednou, kde je ta inspirace? Já tomu pořád nemůžu přijít na kloub."
Továrna Budoucna rozvíjí myšlenku, co se stane v továrně, kde se odehrává drama R.U.R. poté, co ji ovládnou roboti. Jak k tomu došlo? Co se s továrnou stane, když se vyvíjí sama a bez vlivu člověka? Kdo je hráč a proč do Továrny Budoucna vstupuje? ... No a jak to celé dopadne, to budete moci zjistit sami. Víc už totiž neprozradíme. Věříme, že se na nás za to nebudete zlobit, a nedopadne to jako s roboty v R.U.R.

Capek_RUR.jpg

Zdeněk Záhora
level designer a PRobot

P.S. 1: Mimochodem... tady je kompletní R.U.R. představení v esperantu (o.O)
P.S. 2: Nechtěli jsme to dávat na začátek, aby to nevypadalo, že ukazujeme "horší" zpracování, ale tahle varianta Čapkova R.U.R. nás vyloženě děsí...
P.S. 3: Ve článku je taky schován easter egg odkaz... !

 

 

 

Videoupdate #1 - O tvorbě jedné ze stovek místností Továrny Budoucna
9/24/2014

Videoupdate #1 - O tvorbě jedné ze stovek místností Továrny Budoucna

V prvním videoupdatu se podíváme pod kapotu Továrny Budoucna a zaměříme se na tvorbu levelu. Taky přidáváme podrobný článek o tom, jak to všechno tiká a vzniká.

Ahoj, jsem Zdeněk a v naší hře dělám lvl designéra. Továrna Budoucna je pokaždé jiná. Procedurálně se generují celá její patra, pořadí i výběr místností. Samotné místnosti jsou ale pečlivě vyrobeny tak, aby dávaly smysl hlavně co do hratelnosti a významu jejich prvků. To, jak to všechno funguje, vypadá a jak se to hlavně hraje, zpracováváme v jednoduchém editoru, který vyvíjíme paralelně s hrou Future Factory. Obojí pohání motor UNITY. Pojďme se nyní mrknout do střev Továrny a popišme si, jak to vlastně všechno vzniká.

"Potom kádě na játra, mozky a tak dále. Pak uvidíte továrnu na kosti. [...] Potom vám ukážu přádelnu. Přádelnu nervů. Přádelnu žil. Přádelnu, kde běží najednou celé kilometry zažívacích rour." Harry Domin z dramatu R.U.R. (Čapek, 1920)

Jako první je třeba alespoň rámcová představa, k čemu daná místnost bude. Když do ní hráč přijde, tak zažije horkou chvilku nebo relaxační hádanku? Potrápíme jeho jemnou motoriku nebo prostorový odhad a načasování pohybu? Bude mít hodně prostoru na uhýbání nebo se jeho tělo horko těžko vmáčkne mezi úzké stěny sloupů. To je jeden přístup, ale jde si i stanovit, že daná místnost vyrukuje s novým herním prvkem (past, nepřítel, bonus, challenge, časová tíseň...). Každá místnost ale musí splňovat kritéria vhodné obtížnosti pro dané patro.

Zákruty a placky, velikosti a mosty
Tak jako tak, v Továrně Budoucna je prvním krokem k tvorbě levelu velikost místnosti. Hra je od začátku vyráběná tak, aby její jádro zvládalo generovat patra z jinak velikých místností. Dokonce i nestejného poměru stran. Do každé místností se dá vejít ze všech směrů, ale zvládáme to i omezit, abychom mohli vyrobit např. rohové místnosti nebo "rovné spojky", jako jsou třeba mosty a různé zákruty. V každém případě je místnost tvořena z "tilů", jednotlivých dlaždiček, a prototypy se dají kreslit na normální čtverečkový papír.

Když už máme velikost a víme, odkud se do místnosti hráč může dostat (potažmo kudy bude muset ven), můžeme ubírat dlaždičky a tvořit tak prakticky díry do podlahy, což nemá jen estetický význam, ale i herní význam (padají tam granáty, omezují manévrovatelný prostor) a funkci v herních mechanikách - postupem času je hráč schopen drobných přeletů pomocí výzbroje.

editor.png

Máme prostor, známe hranice
Továrna Budoucna je hlavně o schopnostech hráče a ty pokouší nepřátelé, kteří jsou proto zásadním elementem konkrétní místnosti. Každý typ "enemáka" má jinou AI, používá na hráče specifické zbraně a schopnosti, je jinak prostorný, má jinou rychlost... apod. Dáme jej tedy do místnosti, zvážíme počet nebo kombinaci s jiným enemákem a můžeme testovat první verzi. Vznikne nám z toho jakýsi potenciální tanec hráče s entitami v místnosti, který je jádrem herního zážitku.

No a musí to být zábavný tanec, pochopitelný, vhodně těžký a tak nějak správně "challenging" - vyzývavý. Když do celé té alchymie přidáte prvky, které lze rozbít, pasti, které mají určitý rytmus, bonusy, které vám dočasné změní parametry onoho tance na straně hráče (rychlejší pohyb, pomalejší střelba), vznikne několik potenciálních řešení a překážek v dané místnosti. Mimochodem, je to docela zapeklité, vymyslet a implementovat systém na automatické ohodnocení obtížnosti dané místnosti... někdy se možná rozpovídáme o našem tajemném systému ADA - Automatic Difficulty Analysis, který funguje nejlépe za svitu svíček, odhaleného úplňku a přítomnosti sojových suků...

Nejen hrou je hráč živ
V momentě, kdy si otestujeme, že se to, lidsky řečeno, dobře hraje, tak nadchází fáze estetická, dodáváme "spodky" a "vršky", aby se na to i pěkněji koukalo a každá místnost byla co nejvíce jedinečná. No a pak už jen testovat, testovat a testovat. S různými zbraněmi, různým počtem životů, zraněním, vylepšeními... Továrnu hráč navštěvuje s vlastním výběrem výbavy no a místnosti musí být vyladěné na jakoukoli variantu výzbroje.

No a to je stručně popsaný proces, jak vzniká jediná místnost do Továrny Budoucna. Pokud Vás to zaujalo, můžete nás podpořit a u jedné z odměn si sami naživo (spolu s designérem) vyzkoušet, jaké to je, tvořit obsah hry. 

Co vy na to? :)

tvurcepledge.png

Z Továrny Budoucna se nepřestáva kouřit
9/23/2014

Z Továrny Budoucna se nepřestáva kouřit

Z komínů Továrny Budoucna se dýmí dnem i nocí. O aktuálním vývoji vypráví čerstvé obrázky přímo z výrobních pásů a pecí.

Po první novince, ve které jsme omrkli přípravy na kampaň, co tomu předcházelo a jak jsme lanařili novináře, vám přinášíme nové obrázky z aktuální beta verze hry.

Máme skvělé vizuály od výtvarníka Milana Dubnického i řadu zkušeností s tvorbou grafiky na velké konzole, ale dělat grafiku pro mobily je jiné. Naše detailní textury na malém displeji zanikaly a detaily se slévaly v nerozpoznatelný chumel.

Od chvíle co se k nám však přidala Táňa Zacharovská, víme, že to jde správným směrem. Zjednodušujeme textury, ubíráme nepodstatné detaily a ty důležité více podtrhujeme. Přidáváme šrafuru přímo do textury, aby grafika více připomínala Milanovy skici. A v neposlední řadě upravujeme grafiku tak dostala komiksovější nádech a byla více osobitá.

Myslíme, že se nám to podařilo, co říkáte?

FutureFactory-screenshot-beta-2.jpeg

FutureFactory-screenshot-beta-3.jpeg

FutureFactory-screenshot-beta-4.jpeg

FutureFactory-screenshot-beta-5.jpeg

FutureFactory-screenshot-beta-6.jpeg

Ako roboti šli na Startovač
9/18/2014

Ako roboti šli na Startovač

Čas letí extrémne rýchlo, keď dokončujete hru a keď súčasne spúšťate kampaň na Startovači, nestíhate sledovať ako ubiehajú dni.

Kým nevymyslia stroj, ktorým zastavíme tok času, tak vývoj hry bude vždy pripomínať filmovú scénu s odpadávajúcimi listami trhacieho kalendára. O crowdfundingovej kampani sme uvažovali dlhšie, zvažovali všetky alternatívy a zbierali skúsenosti počas celého minulého roka okrem iných aj od kamarátov z Dreadlocks, ktorí uspeli na Kickstarteri s cyberpunkovou RPG Dex, a chystali záložný plán. Naše sústredenie však smerovalo inam, získali sme grant od Microsoftu, ale iba časť potrebnej sumy na dokončenie Future Factory. 

FF-BLOG-UPDATE-1.jpeg

Pred mesiacom bolo rozhodnuté - prechádzame na záložný plán. Kampaň na Kickstarteri by nás stála obrovské množstvo času a čas sú peniaze, a hlavne na projekte by sa práce úplne zastavili, čo pre nás neboli ideálne podmienky. Rozhodli sme sa pre lokálny Startovač, ktorý sa ukázal byť najvhodnejšou voľbou; ako pre fanúšikov, od ktorých zbierame cenný feedback, tak aj pre organizačný tím Startovača, ktorý nám s kampaňou pomáhal a dal niekoľko neoceniteľných rád. 

Potom prišiel nohejbalový turnaj - mimochodom športová udalosť roka pre herných novinárov a herných vývojárov organizovaná Cinemaxom - kam sme vycestovali bojovať o cennú trofej (vyhrali ju nakoniec chalani z Levelu) a tajne poľovať na novinárov v rámci našej Press Tour. 

Prídeme vám ukázať našu hru, hovoríme. A nasledujúci deň sme zašli za kamarátmi z Bonusweb.cz, Games.cz a Hrej.cz a zistili, že rovnako ako vývojárom aj novinárom koluje v žilách káva. Univerzálne čierne palivo!

F2R-Press-GBW.jpg

Mesiac pred kampaňou pripravené texty a materiály konečne dávali zmysel, strelené video, kde Vláďa šachuje so sójovými rezmi a vyskakuje von oknom, zbiera pozitívne reakcie. Že ste ho nevideli? Klik sem. Hra sa im páčila, boli ňou pohltení a chceli viac.

Boli sme pripravení! 

Po prebdenej noci plnej upravovania textov, nekonečného renderovanie gifov a úprave vizuálov sme cez Skype odpálili kampaň na Startovači, ktorú môžete podporiť aj VY. Aktuálne sa prehupla do druhej tretiny, za čo VÁM, a fanúšikom patrí nesmierna vďaka.

Celý tím Fun 2 Robots Ltd. ďakuje za podporu, akej sa mu dostáva. Snažíme sa reagovať na každý podnet, takže neprestávajte písať, komentovať, zdieľať a lajkovať. 

Vaša podpora znamená pre nás veľa. Veľmi veľa. Čaká nás ešte dlhá cesta, ale s vašou pomocou cieľ dosiahneme.

Za tím Fun 2 Robots Ltd.
PRobot Pavol

ReachedCZK 115,170(128%)

128%
CZK 90,000requested
122contributors
Contribute

project authorFun 2 Robots Ltd.

Rewards

CZK 89Celebrátor

Poděkování a uvedení JMÉNA na webu v sekci "Vzniklo díky"

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 159Robot

KOPIE HRY na vybranou platformu (WP, Android, iOS). POZOR! Datum doručení dle platformy - viz FAQ + vše z Celebrátor.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 209Tišťák

BALÍK MĚNY ve hře (hodnota 100 Kč) + vše z Robota.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 289Automaton

JMÉNO VE HŘE na všech platformách v CREDITS + VELKÝ balík měny ve hře (hodnota 250 Kč) + vše z Tišťák.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 359Posterizor

TIŠTĚNÝ BAREVNÝ A3 PLAKÁT PODEPSANÝ TÝMEM + vše z Automaton.

Number of available rewards: 22/30

Reward unavailable

CZK 429Kom(IKS)parz

ZVĚČNĚNÍ V KOMIKSU HRY jako "komparz" (součást příběhu) + vše z Automaton.

Number of available rewards: 4/12

Reward unavailable

CZK 479Archivář

DIGITÁLNÍ CONCEPT ART SKETCH BOOK (mrkněte na skicy, je to řemeslná fajnšmekrovina :) ) + vše z Automaton.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 529Betatester (Windows Phone / Android)

ÚZKÁ SPOLUPRÁCE NA TESTOVÁNÍ HRY (fórum, skype) + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 31/35

Reward unavailable

CZK 529Betatester (iOS)

ÚZKÁ SPOLUPRÁCE NA TESTOVÁNÍ HRY (fórum, skype) + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 26/35

Reward unavailable

CZK 729Čítač

KNIHA R.U.R. S ORIGINÁLNÍM PŘEBALEM VE STYLU FUTURE FACTORY S PODPISY TÝMU + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 6/15

Reward unavailable

CZK 799Tvůrce

SPOLUVYTVOŘENÍ MÍSTNOSTI VE HŘE LIVE (skype) + UVEDENÍ VE HŘE jako LVL DESIGN ASISTENT + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 999Konzultátor

SKYPE SE CEO o čemkoli (o vlastní hře, založení firmy, financování týmu, výrobním procesu...), možnost přímého navržení nápadů do hry (pokud bude využito, zmínka v Credits ve Special Thanks) + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 1,099Kunsteroid

ZARÁMOVANÝ ORIGINÁL CONCEPT ART A4 PODEPSANÝ TÝMEM + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 1,499Komiksicht

VÝRAZNÉ ZVĚČNĚNÍ V KOMIKSU (součást příběhu, hlavní motiv strany) + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,499Názvotvor

NOVÁ ODMĚNA! POJMENUJ SI ARTEFAKT + vše z Archiváře. Vaše jméno (nickname) bude ve vědecké verzi pojmenovávat hráčovu výbavu ve hře (upgrady). Např. Jakub Páral - Jacob's Ripping Metal Helmet

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 2,999Robaron

UPDATE: Ceskehry.cz věnují k odměně VIP vstupenku (nelze běžně zakoupit) na GDS ZDARMA! SPOLEČNĚ NA GDS 2014 + vše z Archiváře. Pro tu/toho z vás, kdo nás chce výrazně podpořit, potkat a prožít vývojářskou konferenci GDS 2014 spolu s námi v Praze. Účastnit se propagace, VIP párty a networkingových akcí.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 5,999Mecenáš Továrny

ROBOTICKÁ KARIKATURA V ÚVODU CREDITS HRY + UVEDENÍ VE HŘE jako Mecenáš hry + vše z Archiváře.

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 11,999Mecenáš se vším všudy

KARIKATURA + UVEDENÍ VE HŘE jako Hlavní mecenáš továrny + vše z Archiváře + PLAKÁT z Posterizor + Betatester + KNIHA z Čítače + TVORBA LVL z Tvůrce + CEO SKYPE z Konzultátora + OBRAZ SKICY z Kunsteroid + GDS 2014 z Robarona + KARIKATURA z Mecenáše.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 29,990PARTNER TOVÁRNÍK (Windows Phone)

LOGO + UVEDENÍ JAKO HLAVNÍ CROWDFUNDER v úvodní obrazovce. Logo Vaší firmy v celosvětové WP early-access verzi hry (promované Microsoftem), nominované na prestižní Indie Prize Award 2014, na 12 měsíců od data vydání. Bonus: VIP upomínková malba A3 Vás/Vaší firmy.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 36,990PARTNER TOVÁRNÍK (Android)

LOGO + UVEDENÍ JAKO HLAVNÍ CROWDFUNDER v úvodní obrazovce. Logo Vaší firmy v celosvětové Android feature-complete verzi hry, nominované na prestižní Indie Prize Award 2014, na 12 měsíců od data vydání. Bonus: VIP upomínková malba A3 Vás/Vaší firmy.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 44,990PARTNER TOVÁRNÍK (iOS)

LOGO + UVEDENÍ JAKO HLAVNÍ CROWDFUNDER v úvodní obrazovce. Logo Vaší firmy v celosvětové iOS feature-complete verzi hry, nominované na prestižní Indie Prize Award 2014, na 12 měsíců od data vydání. Bonus: VIP upomínková malba A3 Vás/Vaší firmy.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable