AG s logem.jpg

The Agony - CD 'Dirty And Dangerous' Hudba

Jsme ženská heavyrocková kapela The Agony a budeme točit debutové album 'Dirty And Dangerous'. Zda se nám to povede, to závisí i na VÁS :)

AG.jpg

ReachedCZK 55,742(186%)

186%
CZK 30,000requested
50contributors
ContributeRewards

× THE AGONY - CD 'Dirty And Dangerous' ×

Niky, Kajda, Terka, Kejtý / žánr: heavy rock / www.theagony.cz

agk.jpg

UPDATE 8.3. - POPRVÉ VE STUDIU (na obhlídku)

agstudio2.jpg Vážení a milí Startéři!

Kdo by si byl při startu projektu pomyslel, že to fakticky takhle klapne... a že o měsíc později si budeme nevěřícně prohlížet studio, kde budeme natáčet naše první album Dirty And Dangerous :)
Abyste byli v obraze, zde je pár krátkých faktů.

× Nahrávat budeme od 11. do 24. května.
× Jako místo činu jsme si vybraly výborně hodnocené studio v Hostivaři, kde natáčely kapely jako Visací zámek, Lola Běží, Krausberry, Čechomor, Cocotte Minute, anebo taky Miloš Meier nebo Ivan Hlas a... zkrátka spousta známých lidí. Čili je jasný, že pokud to my nepobodáme (jakože nepobodáme), tak to bude fakticky dobrý!
× O zvuk se postará Zdenda Šikýř, což je pán, který UMÍ.
× Těšit se můžete na 10-12 songů.

K náslechu ZDE dáváme též kousky tří demáčů, tj. prvotních, pracovních a v domácích podmínkách vytvořených verzí našich nových písniček, které se na albu objeví. Těchto demáčů máme víc, ale dáváme vám zatím pouze tyhle tři, ať se taky máte na co těšit.
Jen tak mimochodem, tyhle tři se jmenují 'Let's Get Wasted', 'Be My Fire' a 'Impossible'.

Tak.

A ještě poslední věc - je nám ctí sedět v seznamu nejúspěšnějších projektů na Startovači hned vedle Dana Přibáně, tedy týpka, co objezdil třičtvrtě světa a správně dle Bukowského hlásá to, čeho se držíme i my, tedy že 'Svět patří lidem, co se neposerou'.
Líp to snad vyjádřit nejde.

DÍKY MOC těm z vás, kdo pomohli a ve zbývajícím krátkém čase ještě třeba pomůžou a příspějí této bandě bláznů, která se zatraceně nemůže dočkat nahrávání a vydání desky!

Pac a pusu,
Niky, Kejtý, Terka, Kajda
× The Agony ×

UPDATE 20.2.
Viděli jste nepoužité záběry z našeho kampaního videa výše? Ne? Tak se podívejte níže!

 UPDATE 14.2.
> Klikněte zde )... 

× PŮVODNÍ TEXT ×
To bylo tak. Když jsme se v roce 2013 pořádně založily a absolvovaly první koncert, první EP, první videoklip a první kapelní párty, stále jsme si podvědomě kladly jinou otázku: Kdy asi nahrajeme první album? O dva roky později už víme, že ten čas přišel TEĎ - a my jsme připravené :)

EP 'Loud And Furious' jsme nahrály a vydaly vlastním nákladem necelé tři měsíce poté, co se nám sestava dala dohromady. Měly jsme z něj samozřejmě velkou radost, ale šlo spíš o takové Oukej, jsme tady a zatím to vypadá nějak takhle. Teď to vidíme na Jsme tady a TOHLE jsme my! a našich 10-12 songů se jenom třese na to, aby mohly hřmít z vašich repráků a sluchátek. Chceme jim dát zvuk, který vás zvedne ze židle a donutí vás házet hlavou, a CD vám naservírujeme v moc hezké krabičce s obalem, jehož design budete třeba hrdě nosit na tričku :)

Tohle celý bude událost nejen pro nás, ale vlastně i pro českou hudební scénu celkově, protože kompletně ženská kapela tohoto žánru (my tomu říkáme heavy rock) v ČR nenatočila album od počátku 90. let, kdy tu fungovaly kapely jako Loretta a Lochness.
Od té doby nic.
Vůbec nic.
Až do teď.
Takže (zní to sice trochu velkohubě, ale je to pravda) pokud se stanete součástí tohoto bohulibého projektu, nejen že pomůžete naší kapele, čímž si zajistíte jednu z odměn (viz vpravo --->) ...
... VY budete zároveň psát další kus historie (minimálně) české rockové muziky. A to se vyplatí! :)

 × CO JSME ZATÍM ZVLÁDLY ×
Dáme to jen v krátkosti, protože víc se dozvíte na našem webu, ale:
za 2 roky jsme natočily 1 EP, 1 singl 'Give It To Me' a 3 videoklipy - 'Kick Ass' s Djamym Kandoussim, video zde; 'T.W.S.' s Allanem Šubertem, video zde; a 'Give It To Me' také s Allanem, video výše :) Kromě toho s oblibou a často koncertujeme. Objezdily jsme si nějaké ty fesťáky - Kladrockfest, The Legends Rock Fest, A.F.O.D... a teď v létě nás, mimo jiné, čeká náš první Masters of Rock. Zahrály jsme si v Německu (Herborn a Dorsheim), pěly jsme pro pěkných pár stovek lidí na legendární pražské 'Barče', odjely všechny české zastávky jako support světoznámého bubeníka Mika Terrany a taky s námi jednou vystoupila Jackie Chambers z Girlschool, což se nám tak zalíbilo, že si s Girlschool dáme 3. dubna společný koncert v Praze na Nové Chmelnici.
Snad už tou dobou budeme moci slavit úspěšnou kampaň a blížící se nahrávání CD!

GSAG_FBcover.jpg

× NA CO VLASTNĚ PŘISPÍVÁTE? ×
Výborná otázka :) Přispíváte v první řadě na nahrávání a vydání našeho prvního CD. S největší pravděpodobností se bude jmenovat 'Dirty And Dangerous', což se dá přeložit jako Sprosté a nebezpečné, a tak trochu navazuje na název 'Loud And Furious'. Čím víc peněz, tím víc Adidas času ve kvalitním nahrávacím studiu (vážně přemýšlíme o Hostivaři, ve hře je taky Karlštejn a další), kde nahrajeme 10-12 songů. Vaše příspěvky nám také umožní CD vydat rovnou ve dvou edicích - kromě klasické bude dostupná i edice speciální, pouze a jen pro vás přispěvatele / startéry.
Pro seznam odměn mrkněte do sloupečku vpravo ---->

× A KDYŽ SE VYBERE VÍC? ×
Pak budeme nadšené až na půdu, to dá rozum :) Veškeré příspěvky nad 30 000,- investujeme (po srovnání veškerých nákladů spojených s nahráváním / vydáním CD) do videoklipu k jedné z písniček, ať se taky máte na co dívat. Že to bude kvalita, to vám můžeme slíbit už teď!

 (tady jeden živák z pražského Chapeau Rouge, na bicí místo Kajdy zaskakovala Jenny Čermáková)

× ODMĚNY ×
Vaše pomoc nezůstane bez odměny, to je jasný :) Komplet seznam krásných věcí, které si můžete tímto způsobem pořídit, najdete hned tady vpravo. Je tam pár kategorií, z nichž si vybere opravdu každý podle toho, kolik si chce / může dovolit. Samozřejmostí je merchandise (trička, kšiltovky, obrazy na plátně, trsátka, paličky, blány), můžete si ale pořídit taky něco zážitkového - volný vstup na křest CD a/nebo jakýkoliv jiný klubový koncert v rámci ČR během roku 2015, koncert jen pro vás, anebo s námi taky můžete povečeřet; kdo nás zná už ví, že večeře s námi (a vlastně cokoliv s námi) = kvalitní zážitek :D Kromě toho si můžete zajistit přítomnost vašeho krásného jména v krásném bookletu alba - jste-li firma, jde zároveň o vaši propagaci.
Vše je (doufejme) přehledně rozepsáno; pokud byste ale měli jakýkoliv dotaz, pište třeba na theagony@theagony.cz, nebo na náš Fejsbůk. Jo a - odměny u sebe nemají obrázky :( ale jsou skutečné, například kšiltovky a obraz na plátně vypadají takto:

kšiltovky.jpg

K3.jpg

× ZÁVĚREM ×
Až tohle celý rozjedeme, budeme vás pravidelně informovat, jak to jde... možná přihodíme i nějakou odměnu a těšit se můžete na další videa - třeba ze zkoušky, kde nový písničky cvičíme.

Kromě této stránky sledujte i další informační kanály The Agony:
webovky: www.theagony.cz
Facebook: www.facebook.com/theagonycz

Předem díky všem fanouškům, přispěvatelům a startérům nejen za příspěvky, ale taky za sdílení linku www.startovac.cz/projekty/the-agony, i za případné reakce! :)

× Niky × Kejtý × Terka × Kajda ×

AG s logem.jpg

ReachedCZK 55,742(186%)

186%
CZK 30,000requested
50contributors
Contribute

project authorThe Agony

Rewards

CZK 159Digitální záznam CD ( mp3 a FLAC) + pohled

Celé CD 'Dirty And Dangerous' v digitální podobě. To znamená, že dostanete empétrojky / FLAC (resp. link a heslo na ně), nikoliv však krásný obal a ještě krásnější krabičku. Ale dostanete náš pohled s věnováním. To jako jo.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 349CD 'Dirty And Dangerous' + pohled s věnováním

Tady už dostanete CD v krásné krabičce s ještě krásnějším obalem a rukopisným věnováním :) Plus odměna za 159,- (digidownload, a pohled. To dá rozum.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Speciální edice CD 'Dirty And Dangerous' + pohled

Pokud se právě teď ptáte, co je to speciální edice, pak vás právě teď chceme informovat, že je to CD s tou samou muzikou, jako nespeciální edice, ovšem v mnohem krásnější krabičce s mnohem krásnějším přebalem a pořadovým číslem 6-60. Po téhle kampani už si tuto speciální edici (narozdíl od nespeciální edice) nekoupíte. Stejně tak si nekoupíte pohled. Ten za těch pět stovek dostanete. Samozřejmě.

Number of available rewards: 39/55

Reward unavailable

CZK 1,000Dirty and Dangerous Pack + CD

Dirty And Dangerous Pack znamená, že obdržíte trsátko od každé z nás + paličku od bubenice, vše podepsáno. Taky tričko, což je povlak na horní polovinu těla, zde černé barvy, s logem The Agony a názvem alba Dirty And Dangerous. Abyste měli něco fakt speciálního, přibalíme též jeden kus "textu," což bude asi účtenka od Svijan nebo kus papíru s miniaturním písmem, zaznamenávajícím úplně první verzi textu některé písně. Kromě toho dostanete CD 'Dirty And Dangerous' a pohled s věnováním. Nepochybně.

Number of available rewards: 8/14

Reward unavailable

CZK 2,000Fan Pack + SE CD + pohled

Co je to Fan Pack: Fan Pack obsahuje kšiltovku, což je baseballová čepice (v tomto případě černá a velmi kvalitní, neb přišla z Texasu, což je v USA), na jejíž přední straně (nebo zadní, podle toho, jak ji nosíte) najdete vyšívané logo The Agony. Dále též podepsané trsátko od každé strunaté z nás a blánu naší bubenice. Osobně vám ji podepíše. Z kterého bubnu bude, to ještě nevíme, ale bude použitá, možná i prorvaná během některého z koncertů. Též Vám přibalíme opět speciální edici CD (vizte odměnu za 500) s číslem 1-5. Jo a HLAVNĚ dostanete náš pohled s věnováním. Přirozeně.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,000Účast na natáčení klipu, vstup na křest, CD, triko

Chtěli byste strávit s naší kapelou celý den 'na place' a podívat se, jak vypadá takové natáčení videoklipu? Pak je tahle odměna přesně pro vás. Budete moci být u toho, absolvovat s námi celý proces točení klipu od A do Z, povzbuzovat nás i utěšovat, když nám to třeba nepůjde. Součástí této odměny je samozřejmě i CD 'Dirty And Dangerous'a volný vstup na jeho křest, k čemuž vám rovnou přihodíme i vhodný outfit v podobě AG trika. A pohled. Jste si mysleli, že bychom zapomněly? :)

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 2,500Vstup na křest + koncert + CD + tričko + kšiltovka

Až budeme mít CD, budeme CD křtít. A VY budete moci být u toho a to prosím naprosto zdarma. Třeba nám budete i držet šampus. K tomu si můžete vybrat jakýkoliv další klubový koncert po celé ČR v sezóně 2015, na který budete mít volný vstup. No a dále výše zmíněné CD, tričko a kšiltovku. Pohled s věnováním? Taky bude.

Number of available rewards: 9/15

Reward unavailable

CZK 5,000Večeře + obraz + drobnosti z předchozích

Zde navyšujeme o večeří s námi v restauraci našeho výběru (tedy v Praze) a ještě k tomu za vás zaplatíme jídlo a pár piv. A můžete se nás zeptat na všechno. Třeba na to, jestli k tomuhle všemu dostanete pohled s věnováním. (Jo.) K tomu plakát The Agony vytištěný jako obraz na plátně (fotku viz vlevo v hlavním popisu). Ještě vám taky poděkujeme v bookletu CD; to znamená, že tam bude Vaše jméno. Z předchozích odměn zůstává CD, kšiltovka, tričko, trsátka a palička, a samosebou volný vstup na křest.

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable

CZK 10,000Uvedení sponzoringu / koncert na přání + drobnosti

Místo večeře vám můžeme zahrát na přání kdekoliv po ČR (v rámci středních Čech na vlastní náklady, jinak za cestovné 6 Kč / km; podmínky dořešíme individuálně) a pokud jste firma, vaše logo se objeví v bookletu našeho CD a na webových stránkách The Agony. CD, kšiltovka, tričko, trsátka a palička, volný vstup na křest, to vše taky dostanete. K tomu všemu vám dodáme i pohled s věnováním. Možná. (Určitě.)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable