Mandala kamínky audioklip.jpg

Videoklip pro fb skupinu Kamínky Hudba

KAPELA MANDALA SHÁNÍ PROSTŘEDKY PRO NATOČENÍ VTIPNÉHO VIDEOKLIPU k naší písničce "Kamínkářská modlitba", kterou jsme napsali pro všechny kamínkáře, a která se stala oficiální kamínkářskou hymnou.

Mandala kamínky audioklip.jpg

ReachedCZK 54,800(110%)

110%
CZK 50,000requested
42contributors
ContributeRewards

DĚKUJEME VÁM VŠEM ZA TO, ŽE DÍKY VÁM MŮŽEME USKUTEČNIT PROJEKT, KTERÝ JE PRO NÁS VELMI DŮLEŽITÝ!

Na náš projekt přispělo celkem 42 přátel a hranici 50.000 Kč jsme ještě dokonce o něco převýšili!

Víme, že jsme si stanovili poměrně odvážný cíl, a o to víc si vážíme toho, že jste nás v našem snu podpořili :-)

Za peníze, které jsme díky Vám získali, natočíme během tohoto jara slibovaný videoklip a případné zbylé finance využijeme pro natáčení našeho nového alba, na kterém už jsme začali pracovat...

 

Kapela Mandala nahrála "kamínkářskou hymnu" a ve spolupráci s původními "kamínkáři" - facebookovou skupinou Kamínky (official) shání finanční prostředky k natočení originálního videoklipu k této písni.
Vybrané prostředky budou použity na zaplacení natáčecí techniky a štábu včetně střihu a postprodukce.

Tady si můžete pustit audioklip s „Kamínkářskou hymnou“, kvůli které finanční prostředky k natočení vtipného videoklipu sháníme:

 

 

Co se kolem naší kapely Mandala děje, najdete vždy na našem facebookovém profilu: www.facebook.com/kapelamandala

 

Abyste měli bližší představu, jak vypadalo v loňském roce naše živé vystoupení, zde si také můžete prohlédnout krátkou videoprezentaci naší kapely, sestříhanou z 5 autorských písniček: 

  

V roce 2021 jsme natočili náš první oficiální videoklip k titulní písni našeho debutového alba „Buď svůj“: 

 

 Kapela Mandala vznikla v roce 2017 původně jako partnerské duo. V současné době máme bohatou základnu vlastní autorské tvorby a v loňském roce nám vyšlo nové autorské CD s názvem „Buď svůj“, k jehož stejnojmenné titulní písni jsme natočili i zmíněný videoklip.


Kromě vydaného CD a oficiálního klipu jsme natočili i druhý (amatérský), který vznikl jako dnes již téměř oficiální hymna obce Řisuty u Slaného: 

 Účinkujeme především na různých folkových a country festivalech a žánrových akcích. Členové Mandaly mají za sebou mnoho let působení v jiných hudebních seskupeních.

Dan Bednář je banjista, kytarista, zpěvák a hráč na foukací harmoniku. Býval členem pražské folkové skupiny AURIS, která úspěšně působila v 90. letech. Kapela AURIS ve své době získala mnoho žánrových ocenění, včetně absolutního vítězství v soutěži TRAMPSKÁ PORTA a v několika dalších soutěžích. Dan Bednář dále hrál jako banjista a hráč na foukací harmoniku v kapele HOT DOG BAND Františka Nedvěda ml. (společně s houslistou Mandaly Pavlem Stránským) a nyní je frontmanem i autorem většiny autorských písní kapely MANDALA (jako kytarista a zpěvák) a členem a autorem většiny autorské tvorby kapely DŘEVÁCI (banjo, zpěv, foukací harmonika).

Míša Pilařová má za sebou jako zpěvačka působení ve folkové skupině TRAPAS (Hořovice), která v nedávné době zvítězila v soutěži PORTA. V současné době je kromě Mandaly, ve které se také autorsky podílela na jejím debutovém albu, také zpěvačkou v kapelách DŘEVÁCI a SPADANÝ LISTÍ.

Aleš Krejza – začínal jako baskytarista slánského hudebního sdružení Applause Rock. V současnosti se kromě Mandaly věnuje i příležitostnému hraní country. Aktivní uživatel libozvučných slovních obratů (ano, to byl jeden z nich).

Pavel Stránský je velezkušeným všestranným muzikantem, což dokonale koresponduje s jeho současným bydlištěm v obci Velemyšleves. U zrodu jeho aktivní spolupráce s Mandalou bylo společné působení s Danem Bednářem v kapele HOT DOG BAND Františka Nedvěda ml. 

 

V červnu loňského roku k nám přibyl nový vynikající sólový kytarista a zpěvák Milan Pilař, který má také mnoho hudebních zkušeností z folkových formací, včetně svých vlastních autorských projektů (Vítr Ve Vlasech, Pět Oříšků Pro Popelku a další)... 

 

Posledním, kdo posílil naše řady, je skvělý bongista Mirek Jimmy Vodička, který je zkušeným mazákem a funguje v kapele jako spolehlivý metronom 😊

 

 

ReachedCZK 54,800(110%)

110%
CZK 50,000requested
42contributors
Contribute

project authorMandala / Mandala

Rewards

CZK 100Jen tak pro dobrý pocit

Přispějte na náš projekt jen tak pro dobrý pocit...

Number of available rewards: 497/500

Reward unavailable

CZK 150CD Mandala "Buď svůj" 2020

CD Buď svůj.jpg

Získáte od nás naše debutní album "Buď svůj" na CD a my vám ho dle domluvy buď osobně předáme, nebo pošleme poštou na dobírku už jen za cenu poštovného.

Number of available rewards: 499/500

Reward unavailable

CZK 200Podepsané CD Mandala "Buď svůj" 2020 s věnováním

CD rozbalené.jpg

Získáte od nás naše CD "Buď svůj" podepsané (a případně i s věnováním) a my vám ho dle domluvy buď osobně předáme, nebo pošleme poštou na dobírku už jen za cenu poštovného.

Number of available rewards: 498/500

Reward unavailable

CZK 250MP3 album + CD "Buď svůj" 2020 + píseň Kamínkářská modlitba v MP3

CD Buď svůj.jpg

Získáte od nás naše debutní album "Buď svůj" na CD i v MP3 včetně písně Kamínkářská modlitba. MP3 Vám pošleme elektronicky a CD vám ho dle domluvy buď osobně předáme, nebo pošleme poštou na dobírku už jen za cenu poštovného.

Number of available rewards: 499/500

Reward unavailable

CZK 350Tričko MANDALA V.I.P. (černé nebo bílé)

Trička VIP.jpg

Získáte od nás V.I.P. tričko s logem kapely Mandala. Trička jsou v černé nebo bílé barvě ve všech běžných velikostech.

Number of available rewards: 497/500

Reward unavailable

CZK 400Tričko - malované kamínky Mandala + "Facebook Kamínky (official)"

Trička kamínky.jpg

Získáte od nás jedinečné kamínkářské tričko s malovanými kamínky s logem Mandala a facebookovou skupinou Kamínky (official). Trička jsou v černé nebo bílé barvě ve všech běžných velikostech.

Number of available rewards: 496/500

Reward unavailable

CZK 500Váš malovaný kamínek ve videoklipu

Kamínky různé.jpg

Pošlete nám svůj malovaný kamínek a my pro něj vymyslíme "hereckou" roli a použijeme ho viditelně v našem připravovaném videoklipu :-)

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 1,000Jmenovité poděkování v titulkách videoklipu + CD nebo MP album Mandala "Buď svůj" 2020

Uvedeme Vaše jméno s poděkováním v titulkách videoklipu a navíc od nás získáte ještě CD Mandala nebo MP3 album

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 2,500Osobní účast ve videoklipu při kamínkářské modlibě na konci písničky (pro 1 osobu)

Chcete si ve videoklipu osobně zahrát? Přijedete v domluvený natáčecí den na místo natáčení a dostanete vlastní viditelnou roli při kamínkářské modlibě na konci písničky. V případě, že se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci natáčení nakonec zúčastnit, příspěvek Vám samozřejmě vrátíme!

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 3,000Logo a poděkování ve videoklipu + CD nebo MP album Mandala "Buď svůj" 2020

Uvedeme logo Vaší firmy s poděkováním v titulkách videoklipu a navíc od nás získáte ještě CD Mandala nebo MP3 album

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 7,000Koncert duo Mandala kdekoliv (max. 2 hodiny vystoupení)

duo Mandala Startovač.jpg

Možnost libovolného vystoupení v základní "hratelné" sestavě jako duo nebo trio s vlastní tvorbou kapely, případně v kombinaci s vybraným dalším repertoárem dle domluvy. Přijedeme a zahrajeme na vaší akci, u ohně, v klubu, na festivalu. Na termínu a podrobnostech koncertu se domluvíme.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 15,000Koncert Mandaly kdekoliv (max. 2 hodiny vystoupení)

Foto koncert.jpg

Přijedeme a zahrajeme na vaší akci v klubu, na festivalu. Na termínu a podrobnostech koncertu se domluvíme.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable