startovac_mensi_17.png

Neobyčejná klubovna Ostatní

Z ruiny chceme vytvořit oddílovou klubovnu s přesahem. Jedná se o skvělou příležitost jak zajistit, aby to ve Vršovicích žilo, a to nekomerčně.

PF 2022
12/22/2021

PF 2022

Krásný předvánoční podvečer, přeji vám krásný konec roku a začátek příštího stejně radostný jako budeme mít my. Nejpozději první týden v lednu totiž dojde k předání hotového prostoru po rekonstrukci, která nám zabrala druhou půlku letošního roku. Drobnou ukázku, jak se prostor změnil, najdete v přiloženém PF. Na zbytek novinek se budete moci podívat, pokud nás příští rok navštívíte v rámci akcí, které plánujeme. V přiloženém videu naleznete sestřih toho, jak jsme Neobyčejnou klubovnu dávali dohromady. Mnohokrát vám děkujeme za podporu. Vážíme si jí. Za tým Neobyčejné klubovny Matěj Turek (Pajdák) neobycejnaklubovna.cz facebook.com/neobycejna.klubovna

Neobyčejná klubovna plní svou vizi
2/18/2021

Neobyčejná klubovna plní svou vizi

Vážení dárci a podporovatelé Neobyčejné klubovny, Neobyčejná klubovna oslavila v listopadu online formou 3. narozeniny. Je úžasné, že něco takového dnešní doba umožňuje. V současné době je NK zakonzerovované stejně jako...

Vážení dárci a podporovatelé Neobyčejné klubovny,
Neobyčejná klubovna oslavila v listopadu online formou 3. narozeniny. Je úžasné, že něco takového dnešní doba umožňuje. V současné době je NK zakonzerovované stejně jako zbytek obdobných prostorů v naší zemi. V současné době se provozovatelé (vedoucí oddílu Poutníci) věnují více online akcím pro děti. Proč je to nesmírně důležité? To se dozvíte ZDE.

Samozřejmě se moc těšíme, až Neobyčejnou klubovnu opět otevřeme, až budeme realizovat zajímavé programy a až budeme prostory poskytovat dalším sousedům a aktivním lidem, kteří chtějí v Neobyčejné klubovně uspořádat nekomerční akce s ušlechtilými cíli.

Co bychom však rádi řekli - koronakrize nás nesložila. Nekončíme, finančně nekrvácíme a čekáme na to, až se otevřeme. Jedeme dál! Snad i vzhledem k tomu, že i po třech letech stále nemáme jediného zaměstnance a lidé, kteří prostory udržují, uklízí, provádí zájemce, opravují atd. atd. jsou skutečně neplacení dobrovolníci. Stejně jako je to v oddíle Poutníci co do činnosti s dětmi.

Jedinou změnou, která "na funkci nebude mít vliv", bude to, že provozovatel již nebude právně (IČO) spadat pod organizaci Mladí ochránci přírody, Tuláci, ale nově pod Asociaci turistických oddílů mládeže. Nejde o žádné sváry. Jen se jako Poutníci osamostatňujeme a zakládáme spolek jen pro náš oddíl a ne pro sdružené tři kolektivy. V současnosti je podaná žádost majiteli (MČ Praha 10) a od května by mělo ke změně dojít.

Neobyčejnou klubovnu však budou provozovat stejní lidé, budou mít mít stejnou vizi. Totiž:

 

Chceme, abychom byli prostorem, kde se protkává kultura se vzděláním a zábavou.

 

A co vše jsme během těch let uskutečnili? Přečtěte si na blogu: http://neobycejnaklubovna.cz/blog

Jak probíhaly online narozeniny NK: https://neobycejnaklubovna.cz/3-narozeniny-nk-online

 

Děkujeme, že v tom stále jste s námi. Těšíme se na osobní setkání!

 

Neobyčejná klubovna (Poutníci)

 

OTEVÍRÁME NEOBYČEJNOU KLUBOVNU
10/18/2017

OTEVÍRÁME NEOBYČEJNOU KLUBOVNU

Světlo Vašim krokům, Poutníci, nezapomeňte, že již tuto sobotu 21. 10. 2017 od 10:00 proběhne slavnostní otevření Neobyčejné klubovny.

K té příležitosti se uskuteční borcovka s názvem Mikrofony dobrodruhům. Jde o cyklus přednášek POUTx (parafráze na TEDx) vyprávění. Sešlo se opravdu zajímavé složení řečníků. Všechny pojí cestování, které je nějakým způsobem pozoruhodné. Zkrátka WOW!​

Těšit se můžete na Veroniku Kynclovou, která jela z polárního kruhu do ČR na kole, na Hanku Turkovou, která se ze dne na den rozhodla přejít norské hory, na Jiřího Kadlece a jeho hiking v zemi indiánů, na Karla Jakubce, co byl ve stříbrných dolech v Jižní Americe, Libuši Latrovou, která se těsně před akcí vrátí z ostrovů Cabo Verde, nacházejících se v Atlantském oceánu.

Dále na Báru Hübschovou, která se zúčastnila závodu LowCost Race, na Matěje Turka, který přejel na kole Českou republiku ze severu na jih. Také na Milana Suchého, který povypráví o svém cestování v drsném Rusku. Též na Davida Ticháčka a Ondřeje Nedvěda, kteří bez znalosti polštiny točili dokumentární film v polské vesnici, kde se zastavil čas. V neposlední řadě i na Ondřeje Turka, který v březnu nastoupil na koloběžku v Brně a sestoupil za 3 dny v Budapešti.

VEŠKERÉ INFORMACE naleznete na webu: http://poutnici.desitka.cz/dobrodruzstvi/

NEZAPOMEŇTE SE PŘIHLÁSIT (přihláška vám zajistí židličku na sezení): http://poutnici.desitka.cz/dobrodruzstvi/#prihlaska

Je možné přijít jen na jednotlivá vystoupení, záleží na vás.

Událost je zařazena do projektu borcovky, tzn. vzdělávací akce pro širokou veřejnost - tedy pozvěte koho chcete, přijďte kdo chcete. Jste zvání. :-)

Těšíme se na Vás.


Za Poutníky,
Ondřej Turek – Opičák

PS: Koukněte na videoupoutávku (https://www.youtube.com/watch?v=rxCZ0lvmokY)

________________________________________
oddíl Poutníci – stezka pro život

Startujeme novou celoroční hru - Vikingové

http://poutnici.desitka.cz

DĚKUJEME!
8/22/2017

DĚKUJEME!

Vybrali jsme! A jak to bude dál?

Světlo Vašim krokům,  přispěvatelé,

díky Vašim příspěvkům jsme zdárně doputovali ke krásné částce 89 050 Kč! Jsme neskonale vděční a pyšní, že se nám takto zadařilo!

Odměny se pro Vás již připravují! Na některé budeme potřebovat více času, ale určitě se jich dočkáte nejdéle do konce září. V nejbližších dnech očekávejte kontakt některého vedoucího z našich řad, aby s Vámi doladil podrobnosti.

Závěrem bychom Vás od srdce rádi pozvali na "otevíračku" naší Neobyčejné klubovny Mikrofony dobrodruhům, která proběhne 21. 10. 2017 v časovém rozmezí 10:00 -18:00. Více informací naleznete na poutnici.desitka.cz/dobrodruzstvi.

Těšíme se na osobní setkání!

Krásné prožití zbytku léta,
Oddíl Poutníci

17554534_1575415422498478_7764984871111471143_n.jpg

Poslední šance přidat trochu do mlýna
8/16/2017

Poslední šance přidat trochu do mlýna

Vážení (a to myslíme upřímně) podporovatelé Neobyčejné klubovny, jsme zpět z tábora + navazující akce pro starší děti. Hned v sobotu začínáme opět pracovat. Máme i exkluzivní novou odměnu - dvobarevné mikiny. Zbývá 5 dnů do ukončení podpory Neobyčejné klubovny.

Všem v prvé řadě moc děkujeme. Vybrali jsme na kotel, nebude nám v zimě zima. Zároveň se snažíme vybrat 200 %, abychom klubovnu učinili bezbariérovou a sloužila opravdu všem.

 

Jako nové odměny máme mikiny, a to hned dvoubarevné! Samozřejmě s potiskem loga Neobyčejné klubovny.

 

Určitě nám pomůže, když dáte o našem projektu vědět dál, i to je obrovská pomoc. A tím nemyslíme jen případným dárcům, ale i těm, kdo by případně Neobyčejnou klubovnu chtěli v budoucnu využít.

 

Všem přejeme krásné dny.

dvoubarevna_mikina.png

NK_BEZ_BARIER.png

zbyva.png

Blížíme se 150 % aneb co se děje + nové odměny
8/4/2017

Blížíme se 150 % aneb co se děje + nové odměny

Milé spřízněné duše, aktuálně jsme na táboře a Vaše podpora neustává. Děkujeme! A co se právě děje?

Přidáváme nové odměny a plníme sliby! Opičák odskákal dohromady již 29 placáků do vody. Už ho z toho dost bolí záda, tak to nekupujte - nejde to vyrušit. :D. Video se nám snad podaří nahrát na náš Facebook (facebook.com/oddil.poutnici), v nejhorším až po 16. 7., kdy se vracíme z tábora).

 

Bláťa ztvárnila tancem Neobyčejnou klubovnu (sledujte zde: https://www.facebook.com/oddil.poutnici/videos/1739498756090143) a Brňák s Vačicí budou zpívat na Karlově mostě jakmile se vrátíme do Prahy. Krysař s Bárou budou řvát u screamtrashmetalu nejspíše zítra o poledním klidu. Video jistě bude!

 

Zároveň se blížíme částce, kdy budeme schopni zaplatit kotel na zimu. Rozhodli jsme se, že zkusíme sehnat nádobí do kuchyňky svépomocí, z vyřazených potřeb školních jídelen apod. Pokud tedy vybereme více než 170 %, budeme se snažit přebudovat prostor Neobyčejné klubovny na bezbariérový. Vidíme v tom větší smysl. :-)

 

Hned po táboře začneme s malováním stěn a jinými prácemi. Opět vypíšeme termíny brigád na náš web. Klidně se stavte na kus řeči, nebo na kus práce.

 

Máme Vás rádi! :-)

 

S pozdravem,
všichni Poutníci ze Zátoky pláňat

 

PS: Máme dvě nové odměny!!! Kocík si vyholí hlavu a kluci Turci budou dělat vylomeninu s kočárkem. :-)

Opičák skáče placáka z mola v Zátoce pláňat
7/31/2017

Opičák skáče placáka z mola v Zátoce pláňat

Slíbené odměny vyplníme. Důkazem toho jsou první čtyři placáky v podání Opičáka. Posuďte sami, nestojí to za to?


POZOR!!! Z důvodu velkého zájmu o tuto odměnu zavádíme výhodný balíček 10 placáků + 1 zdarma za 300Kč.

NEOBYČEJNÁ KLUBOVNA BUDE!
7/28/2017

NEOBYČEJNÁ KLUBOVNA BUDE!

Obrovské díky všem donátorům. Podařilo se vybrat více než 100 % cílové částky a to znamená, že peníze Startovač Neobyčejné klubovně po uplynutí lhůty pošle.

Vězte, že však není konec. Ještě zbývá 23 dnů a za tu dobu máme šanci vybrat další peníze na to, abychom měli funkční kotel na zimu a třeba i vybavenou kuchyňku (bar), který se jistě na veřejných akcích využije. Neváhejte proto o projektu dávat vědět dále.

 

Co se v klubovně událo

Podařilo se nám oškrábat skoro všechny zdi, některé i napenetrovat. Odjíždíme zítra na 14denní letní tábor, kde budeme opět dobrovolničit (a bude to skvělé!). Po příjezdu opět vypíšeme termíny na brigády. Bude se již malovat, na což se těšíme. <3

 

Mimo finanční pomoci děkujeme i těm, co se podíleli teplým slovem i těm, co přišli pomoci fyzicky. Jste všichni borci!

 

Přejeme krásných dalších 24 dnů. Co na táboře děláme můžete s občasnou aktualizací sledovat na našem Facebooku.

 

2017-07-27 18.42.12.jpg

IMG_20170727_143551.jpg

IMG_20170727_171909.jpg

IMG_20170727_172003.jpg

IMG_20170727_172801.jpg

IMG_20170727_190631.jpg

 

Polovina za námi
7/25/2017

Polovina za námi

Jsme neskutečně rádi, že do projektu jdete s námi. Společně se nám daří vytvořit jedinečné okouzlující nekomerční místo.

Projekt Neobyčejná klubovna pokořil magickou hranici 50 %. Pevně věříme, že se nám podaří vybrat stanovenou částku, či více.

Práce v klubovně se nezastavují. Máme už dokonce slíbený nějaký nábytek za odvoz a poptáváme další vybavení. Zejména hromady dřeva na výrobu polic a regálů. Taktéž pak barvu na stěny a koberce. Nepohrdneme ani nádobím, či jinými věcmi, co Vás napadnou.

Celkem na projekt přispělo již 42 lidí, což je úžasné číslo. Někteří i několikrát. Chystáme se přidat novou sérii odměn, těště se. ;)

A za odměnu k tomu, že se vybralo více než 50 % posíláme dosud povětšinou nezveřejněné fotky z přírody, které jsou zkrátka úžasné. Fotogalerii naleznete zde: https://www.facebook.com/oddil.poutnici/photos/?tab=album&album_id=1726421747397844

DĚTSKÁ PRÁCE!!!
7/15/2017

DĚTSKÁ PRÁCE!!!

Dětská práce? Jako vážně?! Ano, myslíme to skutečně vážně. Zapojujeme do prací na klubovně i děti, kteří mají zájem na tom podílet se na našem projektu. Velké díky všem dětem (a dospělým samozřejmě také), kteří pomáhají jinak, než finančně. Teď už zbývá jen vybrat zbylé peníze a odpracovat mnoho hodin práce. A to se stane, nebojte. :-)

IMG_20170715_112938.jpg

IMG_20170715_113021.jpg

IMG_20170715_133524.jpg

IMG_20170715_133532.jpg

IMG_20170715_133603.jpg

KOLA SE TOČÍ, JEDEME DÁL!!!
7/14/2017

KOLA SE TOČÍ, JEDEME DÁL!!!

Vážení podporovatelé našeho oddílu a našeho (a vlastně tedy i Vašeho) projektu, právě se stala neuvěřitelná věc!

Podařilo se vybrat úžasných 25 % z cílové částky. Máme obrovskou radost, že má projekt úspěch a rázem se nám pracuje o to lépe. V kubovně probíhají pravidelné brigády, kde nás můžete potkat, přijít se podívat, jak to dáváme do kupy, případně přiložit ruku k dílu. Je to na Vás.

 

Jako odměnu pro všechny za pokořenou hranici posíláme fotky z prací.

 

IMG_20170709_114121.jpg

IMG_20170709_114126.jpg

IMG_20170709_130534.jpg

IMG_20170709_130537.jpg

IMG_20170712_170308.jpg

IMG_20170712_170321.jpg

Máme vybráno 15 %
7/11/2017

Máme vybráno 15 %

Ještě neskončil ani druhý den od spuštění projektu a již máme vybráno díky Vám 15 % z cílové částky. Jste skvělí. Děkujeme!

Všem mnohokrát děkujeme za sdílení informace o tomto projektu dále, za krásná slova a samozřejmě i za finance, které jste nám poslali.

 

Vážíme si kladné odezvy, motivuje nás k tomu, abychom naši celoroční činnosti dělali nadále stále kvalitnější.

 

Jako odměnu všem zasíláme odkaz na nahrávku písně Hledání Atlantidy - hymny letního tábora Atlantis v roce 2016: http://poutnici.desitka.cz/dokumenty/179/

Náš projekt kapkou, co v moři (zatím) chybí.
7/9/2017

Náš projekt kapkou, co v moři (zatím) chybí.

A vy to můžete změnit. Podpořte nás prosím.

Můžete nám pomoci následovně:

1) Přispět libovolnou částkou a vybrat si případnou odměnu
2) Sdílet tuto informaci dál skrze Facebook (tlačítko sdílet – veřejně na svém profilu) / e-mail / zmínka kolegům v práci… Jistě budete vědět, kam předat naši prosbu.
4) Pomoci svou silou při rekonstrukci
5) Přijít se podívat na jakoukoli budoucí akci.

Startujeme v pondělí
7/9/2017

Startujeme v pondělí

Zítra startujeme. Všem dárcům již s předstihem děkujeme. Vážíme si toho. Dejte jistě vědět i Vašim známým o této smysluplné věci.

Světlo Vašim krokům, Poutníci a spřízněné duše,
v současné době Vás potřebujeme víc, než kdy jindy. Jde o hodně.

Chceme vytvořit místo, které bude nekomerční a pro všechny. Víme jak na to, jen na rekonstrukci potřebujeme peníze. Můžete nám pomoci následovně:

1) Přispět libovolnou částkou a vybrat si případnou odměnu
2) Sdílet tuto informaci dál skrze Facebook (tlačítko sdílet – veřejně na svém profilu) / e-mail / zmínka kolegům v práci… Jistě budete vědět, kam předat naši prosbu.
4) Pomoci svou silou při rekonstrukci
5) Přijít se podívat na jakoukoli budoucí akci.

Všem přejeme krásné léto, těšíme se na tábor a děkujeme za případnou pomoc.

ReachedCZK 89,050(178%)

178%
CZK 50,000requested
93contributors
Contribute

project authorNeobyčejná klubovna

Rewards

CZK 22Sáček pravého vzduchu z NK exkluzivně pro vás!

Speciální unikát. Originální vzduch až z Neobyčejné klubovny. Sáček je průhledný, abyste se jím mohli kochat při každé příležitosti. Při koupi 5 kusů šestý zdarma. Vážně? To nemůže být pravda! Ale ano, Horste, je to tak! Při nákupu do 5 minut navíc zdarma 5 dalších rezervních mikrotenových pytlíků.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 30Opičák skočí placáka z mola v Zátoce pláňat

Tolikrát, kolikrát si tohle někdo koupí, tolik placáků skočím. Takže pokud chcete vidět rudokožce, snažte se. Jo a samozřejmě to celé natočíme na video a pošleme na oddílový Facebook odkaz. A pozor! Znamená to, že půjdu do vody, což není tak časté. :D

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50Poděkování na webu

Na [URL="http://poutnici.desitka.cz/klubovna"]webových stránkách oddílu[/URL] uvedeme všechny podporovatele. Zároveň bude poděkování i v tištěném čísle oddílového časopisu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Samolepky

Jako poděkování obdržíš 5 ks samolepek se znakem oddílu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 111Řízkovy rakve

Řízek natočí video o tom, jak se správně "cvakají" rakve. Dopomáhá totiž v dílně otce a drží se rodinného řemesla.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 200Originální lžíce

Jako poděkování budeš mít vlastní lžíci, na kterou si můžeš zvolit vlastní text. Ať už oddílovou přezdívku, název firmy, nebo jakýkoli jiný text. Text bude "vyškrábán" speciální technikou a bude to ruční práce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Opičák: Trapnopíseň o nové klubovně

Opičák zahraje trapnopíseň o nové klubovně.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 200Mates: Trapnobáseň

Mates složí trapnobáseň o nové klubovně a přednese ji na táboře. Video bude k dispozici.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 200Brňák: Trapnojódlování o nové klubovně

Video bude. :D

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 200Bláťa: Trapnotaneček znázorňující Neobyč. klubovnu

Video je samozřejmostí

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 200Kocíkův trapnokousek

Co předvede Kocík trapného? A bude to trapné, nebo veselé? Zjistěte to za 200 Kč. ;)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 250Vačice s Brňákem zapějí písně na Karlově mostě

Exkluzivní nabídka! Za každé zakoupení této věci zapějí pěkně nahlas z plného hrdla jednu píseň. Kupte to 3500krát a budou tam celé věky. :D Samozřejmě nebude chybět kytara a bude jistě video.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Nápis na židli v klubovně

Na jednu z židlí, které budou v klubovně Vám napíšeme jakýkoli nápis. Je libo Tvá přezdívka, vtip, životní motto, název firmy? Zvládneme i hezké obrázky! Pokud budete chtít, můžete svou židli vytvořit vy sami. Prosíme opět o dodržení etiky, jsme organizace pro děti. :)

Number of available rewards: 9/25

Reward unavailable

CZK 300Bářin screamtrashmetal s houslemi feat. Krysař

Za tři kila vám Bára s Krysařem ukážou, zač je toho poutnická banda. A třeba se přidá jako doprovod ještě někdo další! Tak šup!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 300Opičák skočí placáka z mola v Zátoce pláňat (11x)

Z důvodu velkého zájmu zavádíme tento výhodný balíček 11 placáku za cenu deseti. Podpořte našeho rudokožce, podívejte se jak vypadly první čtyři https://youtu.be/tJpn-W0przo.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 333Mates hodí kočár z mola, Opičák bude uvnitř

Pokud si koupíte tuto super odměnu, zveřejníme video, kde Mates vezme rozsekaný dětský kočárek se 3 koly (ten z Poutnického Top Gearu 2016), ve kterém bude sedět Opičák, a roztlačí ho po mole, aby to celé spadlo do přehrady.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 400Nejchutnější kopečková zmrzlina + samolepky

Jsi borec! A za to ti patří ochutnávka limitované poutnické zmrzliny. Bude umražena jen jednou a ty ji budeš mít možnost ochutnat 21. 10. 2017 na akci Mikrofony dobrodruhům (anebo ti ji schováme na jindy). K tomu navíc dostaneš 2 samolepky s oddílovým znakem + 1 samolepku "Keep calm and be Poutník"! Kdo má alergii na nějakou surovinu, ať nám to oznámí na oddilpoutnici@gmail.com

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Certifikát + samolepky

Obdržíš certifikát o podpoře našeho projektu + 2 samolepky s oddílovým znakem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Improvizované divadlo + slam poetry u táboráku

Opičák, Mates a další vedoucí a třeba i děti u táboráku na táboře předvedou, co v nich je. To za 500 stojí, ne? A samozřejmě to uvidíte na videozáznamu!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 500Vlčice: sbalená do batohu a hozena do vody

Vlčici (Danu) sbalíme do batohu a hodíme ji z mola. Vše nesmíííírně bezpečně zajištěno. Chcete to vidět? Tak jak je libo. :-)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 500Kocík si oholí hlavu na pleš

Kocík si oholí hlavu strojkem bez nástavce tak, že se mu bude lesknout pleška. A pozor! Bude fotka. Pro všechny. :-)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 700Hypertextový odkaz na internetových stránkách

Uvedeme jakýkoli etický odkaz na našich internetových stránkách ve stránce věnované [URL="http://poutnici.desitka.cz/klubovna"]klubovně oddílu[/URL].

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Blátino překvapení

Pro toho, kdo se rád nechá překvapit. Neprozradíme víc než že jde o předmět, který potěší každého, kdo má rád doby minulé.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 900Videoreklama před táborovým videem

Před videem z tábora 2017 bude umístěna vámi natočená reklama (případně lze zaslat jen text). Opět bereme pouze etické. Video je vždy uvedeno po celý rok na stránce věnované táboru, je umístěno na Youtube a je promítáno na veřejném promítání fotek a videí z celého roku.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 1,000Certifikát

Obdržíš certifikát o podpoře našeho projektu + 2 samolepky s oddílovým znakem + samolepku "Keep calm and be Poutník".

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,112Zveřejníme fotky z tábora do 25. 8. 2017

Je to práce. Je to mraky práce. Ale když nám dáte tuto finanční injekci, tak se Opičák hecne a vytřídí + upraví foty z letního tábora již do šibeničního termínu 25. 8. 2017. Tak mu pojďte trochu zatopit a pak se kochejte krásou, co se podařila zachytit okem objektivu.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,500Tričko

Zelené triko s naším znakem jen pro tebe!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Jarča porodí dítě

Porod nastane do měsíce od výběru této odměny. :-)))

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,887Triko s logem Neobyčejné klubovny

Triko s logem Neobyčejné klubovny. Barev je na výběr celá škála a velikostí též. Zároveň máme jak dámský, tak pánský, ale i dětský střih! A pozor, pánové si mohou vybrat i triko s dlouhým rukávem!!! Lze si vybrat, zda bude potisk na zádech či na břichu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Mikina s kapucí

Barva: burgundská, bílá, černá, červená, modrá Navy, modrá, oranžová, šedá melírovaná Nápis vzadu: oddíl Poutníci – stezka pro život Na pravém prsu barevný poutnický znak Různé velikosti (dle přání)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000SKALP v knižní podobě + samolepky

Dostaneš komiks [URL="https://www.facebook.com/skalp.komiks"]SKALP[/URL] v knižní podobě! K tomu tě čeká 5 ks samolepek s oddílovým znakem a 1 samolepka "Keep calm and be Poutník".

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Mikina s potiskem loga Neobyčejné klubovny

Mikina s potiskem loga Neobyčejné klubovny ve Vámi zvolené barvě i velikosti. To prostě nelze odmítnout! Lze si vybrat, zda bude potisk na zádech či na břichu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,030Dvoubarevná mikina s logem Neobyčejné klubovny

Máme několik druhů dvoubarevných mikin v různých velikostech. Stačí si vybrat. Ale pozor, za 5 dnů již nebude možné mikiny získat. Tak moc nerozmýšlejte. :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,500Prostor na 1 kterýkoli den

Můžeš si půjčit prostor přednostně na jakýkoli den. Pokud bude více lidí, kteří budou mít tuto odměnu, bude záležet na pořadí, ve kterém napíší, že mají zájem o daný den. Odměna je možná ihned, ale pozor, plánovaná rekonstrukce bude ukončena během podzimu 2017.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,000VIP místo na tábor

Tábor pro rok 2017 je již naplněn, ale pro rok 2018 nabízíme přednostně 3 místa. Vřele doporučujeme, aby se dítě zúčastnilo alespoň nějaké naší akce před táborem. U této odměny se nevztahuje podmínka odjet alespoň 4 akce / rok k připuštění na tábor a nikdy nebudou náhradníci. Místo je vždy jisté. Datum tábora: 28.7. – 11.8.2018

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 4,500Narozeninová párty

Uspořádáme pro Vaše dítě, nebo pro Vás program na narozeninovou párty takový, že na něj dlouho budete vzpomínat!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Certifikát

Obdržíš certifikát o podpoře našeho projektu + 2 samolepky s oddílovým znakem + samolepku "Keep calm and be Poutník" + samolepku SKALP

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,500Exkluzivní prohlídka kanálu v Praze

Nudí Vás Praha? Co takhle podniknout dobrodružnou cestu do jejího podzemí? Maximálně pro 8 osob.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 6,000Banner na hlavní stránku oddílu

Na homepage našeho webu (v pravém menu nahoře) budeš mít vlastní banner - firemní či osobní. Pouze etické. Též můžeš požádat pouze o hypertextový odkaz.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 7,000Kurz zdravovědy

Pro Vás, Vaši firmu, či jiný kolektiv uspořádáme kurz zdravovědy zážitkovou formou. Realistické simulace, resuscitační Andula, simulovaná krvácení apod. Jak to může probíhat se dočteš [URL="http://poutnici.desitka.cz/text-nenech-chcipnout"]zde[/URL]. Zkušenosti máme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 35,000Poděkování na stěně v hlavní místnosti + FB + mail

V hlavní místnosti bude na stěně zřetelný nápis s poděkováním o Vaší podpoře. S uvedením jména, případně firmy. Zároveň rozešleme informaci o podpoře v nejbližším e-mailu, který chodí rodičům, spolu s informacemi o následujících akcích. Též uvedeme poděkování na oddílovém Facebooku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable