obal-maly.jpg

Na chvilku zavři oči Knihy

Básnická sbírka milostné poezie, nejlepších 75 básní autora - za posledních 5 let, které vás dostanou do zasněné nálady a přivedou k úsměvům.

Nová sbírka!
7/15/2020

Nová sbírka!

Nová knížka je tu!!!

Po 4 letech přichází vydání nové sbírky básní s názvem "Okouzlení". Pokud se vám "Na chvilku zavři oči" líbí, tak máte možnost být první kdo budou mít rezervovanou novou knížku! Moc děkuji za podporu! Václav Brázda
Startovač-Okouzlení

Jednoduchý příspěvek přes SMS: 

SMS příspěvek

 

PF 2018
12/18/2017

PF 2018

Od vydání knížky se udála spousta věcí. Mimo jiné se básně ze sbírky "Na chvilku zavři oči" se staly populární v Austrálii a z knížka získala ocenění "Kuřimské kulturní činy 2016-2017" za "Umělecký výkon". Děkuji!

Od vydání knížky v loňském roce se udála spousta událostí a knížka si tak trochu žije vlastním životem. Básně ze sbírky "Na chvilku zavři oči" se staly populární v Austrálii a medailon o nich vyšel i v časopise české komunity v Sydney (srpnové číslo strana 13). Zážitků s předáváním a ohlasy na knížku je spousta, ale asi největším překvapením bylo předminulý týden předání cen KuKuč - "Kuřimské kulturní činy 2016-2017", kdy mi starosta města Kuřim na Mikuláškém jarmarku předával cenu za "Umělecký výkon". Cenu KuKuč získala v minulosti i například autorka románu Žítkovské bohyně - Kateřina Tučková, takže si jí velmi vážím. Pokud víte o někom komu by udělala radost, tak je knížka dostupná u vydavatele JIndřicha, on-line nebo u mě. Kniha by nevznikla bez vaší podpory, takže ocenění KuKuč je i pro vás! 

Děkuji a přeji vám krásné Vánoce a mnoho skvělých zážitků a příběhů v roce 2018!

Václav Brázda

Autogramiáda s koncertem
9/21/2016

Autogramiáda s koncertem

Slavností autogramiáda s koncertem skupin DNA - Dej Nám Akord a KvOk proběhne 22.9.2016 ve 20 hodin v Café Práh ve Vaňkovce v Brně. Jste srdečně zváni

Vážení a milý "startovači",

ještě jednou děkuji moc za vaši podporu při vydání knížky básní "Na chvilku zavři oči". Ve čtvrtek 22.9.2016 ve 20 hodin můžete přijít oslavit úspěšné vydání knížky na koncert skupin DNA-Dej Nám Akord a KvOk  do Café Práh ve Vaňkovce v Brně.  Na akci si také připomeneme dnešní Mezinárodní den míru (Peace One Day) a rád vám a vašim známých a přátelům podepíšu vaše knížky, které budou samozřejmě také k dostání.

S přáním krásných dní

Václav Brázda

6/27/2016

Knížka je na světě!

Básnická sbírka "Na chvilku zavři oči" už má hmatatelnou podobu. Brzo dorazí k vám. :-) Autogramiáda 22.9. 20:00 Café Práh, Vaňkovka, Brno

Vážení a úžasní "startovači"! Vaše podpora nepřišla nazmar - knížka je na světě! V nejbližší době by k vám měla dojít či se vás budu snažit potkat a předat ji. Děkuji moc!!! První reakce jsou velmi milé, tak se snad povedla - a bude se líbit i vám. Budu velmi vděčný, když mi dáte vědět co se vám na ní nelíbí - a ještě radši budu, když mi dáte vědět co se vám na ní líbí :-). A moc rád vás uvidím na autogramiádě, která bude 22. 9. 2016 v Café Práh v Brně s koncertem skupin KvoK a DNA - Dej Nám Akord (která je mimochodem aktuálně na druhém místě v hitparádě rádia Proglas). Knížka je v distribuci v nakladatelství Lynx - určitě jí pomůže, když se na ni zeptáte ve svém knihkupectví. Kdyby se vám natolik zalíbila, že byste si ji přáli ještě pro někoho, tak můžete samozřejmě dát vědět i mě - a to i v případě, že je třeba do Brna pro vás daleko a přáli jste si udělat autogramiádu ve vašem městě či knihovně. Ještě jednou velké díky a doufám, že se všichni brzo shledáte s odměnou za vaši skvělou podporu.

Krásné letní dny

Václav Brázda

Poslední 3 dny!
5/16/2016

Poslední 3 dny!

Závěr kampaně a autorské čtení 17. 5. 19:00 Městská knihovna Tišnov

Projekt na Startovači už se blíží ke konci. Začátek plný nejistoty jste brzo obrátili do naděje končící jistotou v úspěch projektu. Moc děkuji za všechnu podporu a za spoustu milých slov, která se ke mě díky kampani dostala. Díky vám to byla skvělá zkušenost. Odměna "Poeta extra" byla nejoblíbenější a zbývá jich už jen posledních devět. Pokud jste ještě mezi těmi, kteří by rádi projekt podpořili, ve středu máte poslední možnost na odeslání peněz převodem a ve čtvrtek bude poslední šance pro on-line podporu. Budu moc rád za poslední sdílení, i to je skvělá pomoc a propagace! A v úterý 17.5. v 19 hodin v Městské knihovně Tišnov je také poslední autorské čtení s koncertem skupin K-dur a DNA.

Díky moc všem!!!

Vašek

P.S. Už se těším na finalizování knihy s nakladatelem - a předávání zasloužených odměn. :-)

4/27/2016

Poděkování - 100% !!!

100% je tu! Jste úžasní!

Vážení “startovači“!
100% je tu! Jste úžasní! Kampaň je v plném proudu a cílová částka je splněna! Říkal jsem si, že dnes už básně snad ani nikdo nečte, ale vaše podpora je naprosto skvělá – a díky vám se vydání uskuteční!
Děkuji moc za vaši podporu a těším se na předávání a posílání knížek. :-)
Václav Brázda

Autorské čtení a koncert v Brně - Stará Pekárna
4/21/2016

Autorské čtení a koncert v Brně - Stará Pekárna

12. 5. 20:00 Brno - Koncert ve známém klubu "Stará Pekárna" na Štefánikově ulici v Brně - skupiny K-dur a DNA - Dej Nám Akord na podporu připravované sbírky, nebude chybět ani autorské čtení.

Ve čtvrtek 12. 5. ve 20:00 v Brně - v klubu Stará Pekárna proběhne autorské čtení a koncert skupin K-dur (Kuřim) a DNA - Dej Nám Akord (Brno) na podporu vydání sbírky básní "Na chvilku zavři oči". Místa je možné rezervovat na stránkách klubu. Vstupné 80Kč. 

V prostředí hudební kavárny to bude jistě příjemný večer. :-), takže Kudy z nudy?

ReachedCZK 28,750(115%)

115%
CZK 25,000requested
89contributors
Contribute

project authorVáclav Brázda

Rewards

CZK 160Čtenář

Kromě poděkování a hřejivého pocitu, že podporujete originální českou poezii, dostanete také jeden výtisk básnické sbírky Na chvilku zavři oči.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Posluchač

Jako Posluchač obdržíte jeden výtisk sbírky s věnováním a osobní pozvánku na autogramiádu knížky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 320Poeta extra

Jako Poeta extra obdržíte dvě různé knihy – jeden výtisk nové sbírky Na chvilku zavři oči a jeden výtisk z posledních autorských kusů sbírky Kvítí.

Number of available rewards: 8/30

Reward unavailable

CZK 320Poeta dárce

Jako Poeta dárce obdržíte dva výtisky knihy, jeden s věnováním a druhý s místem pro věnování tomu, koho chcete potěšit a obdarovat.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 640Fanoušek

Obdržíte jeden výtisk knihy s osobním věnováním a vstupenkou na autogramiádu do VIP zóny.

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 1,280Gurmán

Obdržíte výtisk knihy s osobním věnováním a pozvání na večeři s autorem.

Number of available rewards: 17/20

Reward unavailable

CZK 1,500Galerista

Obdržíte výtisk knihy a barevný velkoformátový tisk (A1) vybrané grafiky Dany Růžičkové k básni ze sbírky.

Number of available rewards: 39/40

Reward unavailable

CZK 2,500Bronzový sponzor

Stáváte se Bronzovým sponzorem, obdržíte dva výtisky knihy a osobní věnování, certifikát s grafikou a poděkováním, 2 vstupenky na autogramiádu do VIP zóny.

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 5,000Stříbrný sponzor

Stáváte se Stříbrným sponzorem knížky, obdržíte tři výtisky básnické sbírky, osobní věnování a v knize bude uvedeno dle vašeho přání vaše jméno nebo jméno vaší společnosti s poděkováním, dle vašeho přání budete jako sponzor uváděni na autogramiádě.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 10,000Zlatý sponzor

Stáváte se Zlatým sponzorem sbírky, obdržíte tři výtisky knihy, osobní věnování a v knize bude uvedeno dle vašeho přání vaše jméno nebo jméno a logo vaší společnosti s poděkováním, na autogramiádě k vydání knihy budete mít možnost prezentace.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable