MULTISHOT_0208_000003.png

MŇÁGA A ŽĎORP - TŘECÍ PLOCHY Hudba

Pomozte nám nahrát nové album - TŘECÍ PLOCHY!

KAŽDÝ DEN ODVAHU
11/7/2022

KAŽDÝ DEN ODVAHU

Nová kampaň Petra Fiala pro knihu Každý den odvahu.

Ahoj!

Píšu Vám jako startérovi, který pomohl Mňáze při minulé kampani, a chci vás informovat o mém novém projektu, kterou je kniha Každý den odvahu. Kampaň k ní je zrovna v půlce a už je jasné, že kniha vznikne, takže pokud máte zájem, namrkněte, prosím, zde: www.startovac.cz/projekty/kazdy-den-odvahu

Děkuju za vyslechnutí a omlouvám se za případné vyrušení!

Opatrujte se!

Petr Fiala

7.11.2022

Poděkování
11/3/2020

Poděkování

Album Přístav Unplugged se stává realitou!

Moc děkujeme za Vaše příspěvky na vznik a výrobu našeho nového alba, jste skvělí a překonali jste veškerá naše očekávání! Zároveň připomínáme těm, kdo by chtěli na poslední chvíli náš projekt podpořit, že zbývá už jen několik hodin do ukončení kampaně: https://www.startovac.cz/projekty/mnaga-a-zdorp-pristav-unplugged/

Ještě jednou díky a někdy naživo nashledanou!

Vaše Mňága

10/4/2020

Chystáme novou desku!

Pomůžete nám vydat naše první akustické živé album?

Ahoj!
Posíláme info o naší současné kampani na Startovači: https://www.startovac.cz/…ed/.Chceme shromáždit prostředky na vydání nové desky Přístav Unplugged, kterou jsme natočili akusticky  letos na jaře během streamování za (prvního) nouzového stavu.

Nám se ta deska moc líbí a tak doufáme, že by mohla i Vám! :-)
Děkujeme za vyslechnutí!
Mňága a žďorp

11/5/2019

Křty v Praze a Brně se blíží

Volné vstupy na křty v pražském Lucerna Music Baru a brněnském Sonu

Milí startéři,

křty Třecích ploch, které proběhnou 16. a 17. 12. v pražském Lucerna Music Baru a 18. 12. brněnském Sonu, se blíží. Vy, kdo jste si zakoupili odměny Křest Čechy, Křest Morava, Velká a Malá třecí plocha (pražská či brněnská) máte vstup na tyto koncerty předplacen. Vaše jména budou na seznamu hostů, který bude u vstupu do sálu, kde sdělíte své jméno a ochranka si vás po kontrole občanky odškrtne v seznamu. Kontrola musí být, aby Vaše jméno někdo nezneužil a nevydával se za Vás. Pokud jste odměnu kupovali pro někoho jiného a nenapsali jste nám o tom v poznámce, napište nám své i jeho jméno na email info@mnaga.cz . Pokud jste zakoupili na jedno jméno odměn více, bude v guestlistu tento počet uveden (např. "Jan Novák + 2"). Chcete-li přijít každý sám, napište nám také na výše uvedený email (jméno své i obdarovaného).

Díky za podporu a spolupráci a těšíme se!

mnaga.cz

Lucerna Music Bar

SONO Music Club

Oznámení o odeslání odměn
10/3/2019

Oznámení o odeslání odměn

Odeslali jsme první část odměn.

Ahoj! Dnes jsme rozeslali prvních čtyřista balíčků s cédéčkama, vinylama aji s kazetama. Třecí plochy jsou na cestě k vám!!! Dávejte teda bacha na poštovní schránku už zítra - v pátek, jakož i v pondělí a v úterý, protože zítra odešleme zbytek matroše. Děkujeme vám za bdělost, vždycky se pár balíčků vrátí, tak ať jich není moc. Tak ať se vám to líbí!!!
Mňága

SPLNĚNO!
4/1/2019

SPLNĚNO!

Jsme na 100%!

Je to tam! Přesně na naše narozeniny se Vám povedlo dostat nás na 100% cílové částky. DĚKUJEME MOC!!!

Třecí večírek 6.9.2019 VideoPromo
3/26/2019

Třecí večírek 6.9.2019 VideoPromo

Třecí večírek 6.9.2019 VideoPromo

Dne 6.9. tohoto roku proběhne na Tibíkově statku Třecí večírek a v přiloženém videu se můžete podívat, jak to tam (teď v předjaří) vypadá. Zatím je všude klid, sousedi nás zdraví, kůlny stojí a nic nehoří. Tak uvidíme, co bude pak. :-)
Těšíme se na Vás!!! :-)

Slovenské tření
3/13/2019

Slovenské tření

Přidali jsme odměny Křest Slovensko a Bratislavský kmotr!

Především Děkujeme všem Startérům, kteří se bez váhání zapojili! DĚKUJEME!!! Start se podařil a plochy se začínají třít...! :-) Chceme Vás informovat, že se ozvali slovenští kamarádi a fanoušci s přátelskou výtkou, že jsme opomněli slovenský křest a slovenského kmotra. Tak jsme to napravili a obojí najdete v Odměnách.

ReachedCZK 629,929(126%)

126%
CZK 500,000requested
702contributors
Contribute

project authorMňága a Žďorp

Rewards

CZK 149Digitální

Odměna pro všechny, kteří už CD nemají do čeho strčit. Tato ryze digitální odměna obsahuje digitální album Třecí plochy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 199Retro fanda

MC aka magnetofonová kazeta. Ano, je nás už velmi málo, ale pořád tu jsme. Jsme zkušení, máme starý auťáky a v nich kazeťáky - nebo doma na kuchyňský lince. A někdo i "dvojče" :-D . (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 73/100

Reward unavailable

CZK 349CD "Třecí plochy"

Klasika. Naše nové CD "Třecí plochy" jako odměna pro všechny fans, kteří ho ještě mají kam strčit. Každé CD Vám před odesláním podepíšeme! (+ Digitální album.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Křest Čechy

Vaše jméno na guest listu aneb zajistěte si vstupenku na křest alba už teď! V Praze proběhnou dva křty, 16. a 17. 12. 2019 v Lucerna Music Baru. Můžete si vybrat. Jako speciální křtící dárek dostanete knížku Petr píše :-). (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 17/100

Reward unavailable

CZK 399Křest Morava

Vaše jméno na guest listu aneb zajistěte si vstupenku na křest alba už teď! Uvidíme se 18.12.2019 v Brně v klubu SONO. Jako speciální křtící dárek dostanete knížku Petr píše :-). (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 56/100

Reward unavailable

CZK 399Křest Slovensko

Vaše jméno na guest listu aneb zajistěte si vstupenku na křest alba už teď! Uvidíme se 30.10. 2019 v Bratislavě v klubu Randal. Jako speciální křtící dárek dostanete knížku Petr píše :-). (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 30/30

Reward unavailable

CZK 499Třecí tričko

Nové, krásné, bavlněné, s motivem nového alba. Budete ho mít jako první! Moc prosíme, napište nám do poznámky, zda chcete PÁNSKÉ nebo DÁMSKÉ (barva černá v obou případech) a také VELIKOST. DÍKY MOC! (+ Digitální album.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Třecí vinyl

Nový, černý, vinylový. Album "Třecí plochy" na vinylu. Každý Vám pošleme podepsaný! (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 438/500

Reward unavailable

CZK 699Vaše jméno v bookletu CD

Vaše jméno v bookletu CD, které Vám podepíšeme. (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 56/100

Reward unavailable

CZK 699Malá pražská třecí plocha

Vstupenka na křest 16. nebo 17. 12. 2019 v Praze v Lucerna Music Baru a podepsané CD (+ Digitální album)

Number of available rewards: 27/50

Reward unavailable

CZK 699Malá brněnská třecí plocha

Vstupenka na křest 18.12.2019 v Brně v klubu SONO a podepsané CD. (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 43/50

Reward unavailable

CZK 999Osobní Třecí vinyl

Osobní vinyl. Jste-li opravdickej vinylovej blázínek, nabízíme Vám speciální vydání Třecích ploch jen pro Vás. Padesát kusů bude očíslováno, věnováno a podepsáno - vše vytištěno na středové nálepce na elpíčku - a Vy tak budete mít doma naprosto jedinečný kousek. (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 9/50

Reward unavailable

CZK 1,099Velká pražská třecí plocha

Tričko + podepsané CD + lístek na křest 16. nebo 17. 12. 2019 v Praze v Lucerna Music Baru. (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 17/50

Reward unavailable

CZK 1,099Velká brněnská třecí plocha

Tři v jednom aneb Tričko + podepsané CD + lístek na křest 18.12.2019 v Brně v klubu SONO. (+ Digitální album.)

Number of available rewards: 36/50

Reward unavailable

CZK 1,799Písnička pro Tebe!

Na koncertě/křtu Vám poděkujeme a věnujeme skladbu z nového alba. Musíte být samozřejmě u toho, abyste si mohl z publika zařvat "Jóóó!!! To jsem já", takže v této odměně máte i lístek na křest a podepsané CD. ( + Digitální album.)

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 1,999Třecí párty

Třecí párty bude setkání tvrdého jádra, tedy těch, kteří vyrazí do Svitav k Tibíkovi na statek a zahradu, kde bude připraveno mohutné občerstvení, hudební aparatura , ohniště a kde bude přítomna celá kapela. Uslyšíte Třecí plochy od začátku do konce ještě před jejich vydáním. Svobodný prostor zaručen! Bude-li chtít někdo přespat na zahradě ve svým stanu, není problém. Bude-li pršet, nezmoknem - jsme připraveni. Termín akce pátek 6.9.2019. Další info Vám pošleme po nákupu Odměny.

Number of available rewards: 12/100

Reward unavailable

CZK 3,333Hraju v klipu!!!

K několika písničkám vzniknou klipy a vaše případná účast v některém z nich nebude žádnej kompars (ale ani nic, co byste nezvládli - když už to zvládnou takový dřeva, jako jsme my). Termín natáčení upřesníme i po dohodě s Vámi. (+ podepsané CD + podepsaný Třecí vinyl + tričko + Digitální album.)

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 4,999Jedu na Třecí šňůru!

Můžete s náma vyrazit na turné! Vyberete si jeden z koncertů podzimní šňůry v roce 2019 a můžete ho s námi strávit od začátku do konce. Sraz u zkušebny v Rožnově nebo dle Vašich možností. Místo v dodávce. Přístup všude. Večeře s kapelou. Večírek po koncíku taky! Hotel zajištěn. Se snídaní, samozřejmě! :-) (+ podepsané CD + podepsaný Třecí vinyl + tričko + Digitální album.)

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 9,999Nahráváme Třecí plochy!!!

Zajímá Vás, jak to vlastně při nahrávání alba vypadá? Pojďte s námi strávit den a noc ve špičkovém studiu SONO! Občerstvení všeho druhu a možnost přespání přímo v komplexu studia. Nahrávání proběhne během prvních tří týdnů v květnu 2019, vždy od pondělí do čtvrtka. (+ podepsané CD + podepsaný Třecí vinyl + tričko + Digitální album.)

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 9,999Mňága Surprise aka Mňága Easter Egg.

???

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 19,999Pražský kmotr

Stanete se českým kmotrem naší nové desky, kterou slavnostně pokřtíte na pražském křtícím koncertě, 16. a 17. 12 v Lucerna Music Baru. Získáte také 5 volných vstupů na tento koncert. ( + podepsaný Třecí vinyl + podepsané CD + tričko + Digitální album.)

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 19,999Brněnský kmotr

Stanete se moravským kmotrem naší nové desky, kterou slavnostně pokřtíte na brněnském křtícím koncertě 18.12.2019 v klubu SONO Získáte také 5 volných vstupů na tento koncert. ( + podepsané CD + podepsaný Třecí vinyl + tričko + Digitální album.)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 19,999Bratislavský kmotr

Stanete se slovenským kmotrem naší nové desky, kterou slavnostně pokřtíte na bratislavském křtícím koncertě 30.10. 2019 v klubu Randal. Získáte také 5 volných vstupů na tento koncert. ( + podepsané CD + podepsaný Třecí vinyl + tričko + Digitální album.)

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 49,999Král Reklamní Plocha řečený Třecí

Značka Vaší společnosti na CD, LP, MC, v titulcích videoklipu a cca 10000 plakátech podzimního "křtícího" turné k albu Třecí plochy. ( +10x vstup na křest dle Vašeho výběru + 10x podepsané CD + 10x podepsaný Třecí vinyl + 10x tričko + Digitální album.)

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable