memuMimiVYBER441.jpg

MÉMU MIMINKU - průvodce po ztrátě miminka Knihy

Podpořte vydání tištěného sešitu, kam budete moct psát i kreslit. Najdete v něm podporu, příběhy i praktická doporučení a V SOBĚ SÍLU TO ZVLÁDNOUT.

5/15/2020

Dotazník, virtuální pouť a další novinky

Prosba o vyplnění dotazníku nebo sepsání příběhu či další šíření...

Milí přátelé,
jako zástupkyně rodičů a laických poradců Prázdné kolébky se účastním projektu "Začít znovu" organizace UNIPA a tak zveřejňuji jejich prosbu o vyplnění dotazníku nebo sepsání příběhu či další šíření... Pomůže to v mapování potřeb rodičů po ztrátě miminka a zlepšení celkové péče o ně.

"Výzva rodinám ke sdílení jejich příběhů ztráty děťátka v období těhotenství a kolem porodu. Budeme rádi za další šíření této výzvy ve Vašich sociálních či pracovních kruzích. Rodiny, které by se s námi chtěly o svůj příběh podělit, mohou tak učinit různými způsoby dle jejich osobní preference:1. sepsat svůj příběh s důrazem na to: - jak situaci hodnotí s odstupem času, - co vnímají, že by jim bývalo tehdy pomohlo, - co jim chybělo od jejich blízkých, zdravotníků, od okolí, - co jim nejvíce pomohlo nebo naopak co je nejvíce zranilo.2. spojit se s námi a svůj příběh nám sdělit osobně (nebo online),3. nebo zvolit vyplnění elektronického dotazníku." Kontakt: Andrea Forberger, tel. 774 458 459, forberger@unipa.cz
------------------------------------------
Již tuto neděli 17. 5. večer se koná virtuální online pouť pro rodiče po ztrátě dítěte... Organizuje ji Jihočeské dítě v srdci, z. s. Pozvánka je tady: https://www.youtube.com/watch?v=UZK5t1saom8
Krásný rozhovor s Hankou Doskočilovou z této organizace je v online časopisu Psychologie:https://psychologie.cz/prazdna-kolebka/
------------------------------------------
Moc pěkný rozhovor (podcast) Karolíny Dobrovské s Kristýnou Klímovou o ztrátě ještě nenarozeného miminka najdete na webu Kecání bez vzdělání:https://www.karolinadobrovska.cz/kecani-s-kristynou-klimovou/Na konci Kristýna doporučuje deník Mému miminku, což mě moc potěšilo :-)
------------------------------------------

Taky jsem se potkala s Klárou Antonovou Fischleinovou, která na základě své zkušenosti napsala ebook Jak mě potrat poslal zpátky k sobě:https://vypnihlavu.cz/e-book-a-clenska-sekce/Zároveň nabízí podpůrnou FB skupinu a na webu členskou sekci se spoustou rozhovorů.
------------------------------------------
A co se chystá v červnu:
V červnovém čísle Pravého domácího časopisu vyjde se mnou rozhovor na téma ztráty miminka, už se moc těším. Rozhovor vznikl ještě v době před koronavirem.

------------------------------------------
Režisér Filip Křivánek několik let natáčel s mojí kamarádkou Martinou, výsledkem bude asi půlhodinový dokument s názvem Andělka. Měl by se vysílat na ČT 21. 6. v rámci pořadu Cesty víry a bude pak k dispozici na iVysilani. Martina zažila ztrátu mimnka o necelý rok dříve než já, hodně mi pomohla i inspirovala mě svým přístupem.
------------------------------------------
O jednotlivých akcích budu průběžně psát na FB stránkách: www.facebook.com/ztrata.miminka
Mějte se krásně a přeji vám do života hodně jarních uzdravujícíh sil

Lenka

www.ztratamiminka.cz
podpora | příběhy | naděje

 

Deník Mému miminku po roce
12/6/2019

Deník Mému miminku po roce

Co se i díky vám za poslední dobu posunulo

Milé podporovatelky a podporovatelé,

přeji vám krásný adventní čas a ráda bych vás seznámila s tím, co se za posledních pár měsíců posunulo. Díky vám, že jste můj projekt v začátku podpořili, já uvěřila a uvědomila si, že má smysl a je opravdu potřeba.

 

Můj článek na webu Psychologie.cz

Jako téma dne byl právě dnes uveřejněný můj článek na Psychologie.cz. Na těchto stránkách toto téma vůbec poprvé... Dokonce i v audio verzi!

https://psychologie.cz/ztrata-miminka/

-------------------------------------

Zapalme svíčku

Již tuto neděli 8. 12. pořádají dobrovolníci z Dlouhá cesta, z.s. po celé republice setkání Zapalme svíčku. Jedna z možností, jak si láskyplně připomenout naše děti...

Na této adrese jsou všechna místa a časy: http://www.dlouhacesta.cz/zapalme-svicku/

Pro tento den a pro všechny rodiče složil a nazpíval píseň Toník Dušan Vitázek. Poslechněte si...

-------------------------------------

Mému miminku u nás

Jako dar jsem poslala ukázkové deníky s letáčky do nemocnic v Praze na Bulovce a Podolí, Brně, Teplicích, M. Boleslavi, Chebu, Hořovicích, Ústí n. L., Mostu, Jičíně, Nymburku, Rakovníku, Ostravě, Uherském Hradišti, Břeclavi.

Děkuji úžasné organizaci Dítě v srdci, která šíří deníky v Pardubickém, Královéhradeckém a Jihočeském kraji a přidává je do “memory boxů”.

Děkuji také nemocnicím, které si deníky zakoupili a dávají je rodičům v Praze Motole a u Apolináře, v Olomouci, Českých Budějovicích, Havlíčkově Brodě, Zlíně, Plzni a Písku.

Mockrát děkuji také paní Janě Slavíčkové, pořadatelce K smrti dobrého festivalu za zakoupení deníků, které bude šířit na Ostravsku.

Zatím je možné si deník zakoupit na mém webu www.ztratamiminka.cz, ale i v knihkupectví U Džoudyho a v Acentru v Praze, pak v úžasném obchůdku Bona Fide v Litoměřicích.

Příští rok bych ho chtěla také dát i do běžné distribuce, do knihkupectví.

 

Ráda bych ukázkové deníky a letáčky šířila i dále do porodnic a ordinací. Pokud by vás napadlo, kam je zaslat, donést, klidně mi dejte vědět.

A taky budu do budoucna hledat sponzory na dotisk nebo možnost darování výtisků, tam kde bude potřeba.

Za případné nápady a tipy vám budu vděčná.

-------------------------------------

Z různých stran přichází krásné ohlasy a silné příběhy

Příběhy uveřejňuji zde:

https://ztratamiminka.cz/pribehy/

Moc děkuji mamince Monice za dar 15 sešitů, které věnovala jako poděkování porodnici Milosrdných bratří v Brně. A za její příběh a krásný obrázek...

https://ztratamiminka.cz/beatka/

Moc si vážím i ohlasu jednoho tatínka. Díky i za jeho příběh:

https://ztratamiminka.cz/text-pro-ferduv-den-11-5-2019/

"Díky za kreativní sešit, pořídil jsem ho ženě a už ho plní písmenkama.
Díky za to sdílení tím celým webem a i vaším příběhem, sdílení je léčivé a jsem moc rád, že je a že jsou cesty a lidi sdílející...
Musím říct, že i díky vám mi došlo pár věcí takovým tím jasným způsobem, obyčejně, nicméně kdybych to neviděl napsané..."

-------------------------------------

UNIPA startuje projekt na podporu rodin, které prošly ztrátou dítěte v období kolem porodu
Součástí je vytvoření expertního týmu zdravotníků, porodních asistentek, organizací... Jsem moc ráda, že budu součástí jako zástupkyně rodičů.

https://medium.com/za%C4%8D%C3%ADt-znovu/unipa-startuje-projekt-na-podporu-rodin-kter%C3%A9-pro%C5%A1ly-ztr%C3%A1tou-d%C3%ADt%C4%9Bte-v-obdob%C3%AD-kolem-porodu-2594b1e8918f

-------------------------------------

Deník v zahraničí?

Letos v září jsem měla přednášku na mezinárodním setkání dul v Praze. Deník zaujal hlavně duly z Ukrajiny a Ruska a rády by ho tam vydaly. Tak uvidíme : )

Ráda bych do budoucna rozšířila deník i do jiných zemí. Kdybyste měli nějaké tipy na organizace, vydavatelství apod., koho by to mohlo zajímat, budu vám vděčná...

-------------------------------------

A pokud chcete zůstat v častějším kontaktu, novinky uveřejňuji na: https://www.facebook.com/ztrata.miminka/

 

Ještě jednou vám všem děkuji za podporu a přeji krásný zbytek roku

Lenka

lenka@blazejova.cz

Další osobní setkání 4.8. na Levém Hradci v Roztokách u Prahy a Den naděje v Lese vzpomínek 18. 8.
7/21/2019

Další osobní setkání 4.8. na Levém Hradci v Roztokách u Prahy a Den naděje v Lese vzpomínek 18. 8.

Srdečně vás zvu na dvě setkání. První pořádám spolu s úžasnou ženou Lusi, která také přispěla svým příběhem do sešitu Mému miminku. Druhé pořádá každoročně spolek Ke kořenům v Praze Ďáblicích. Jde o slavnost za zemřelé a nenarozené děti.

Milé podporovatelky a podporovatelé,
děkuji vám za podporu projektu Mému miminku, že se mohl rozběhnout a pořád pokračuje.

Pořád si uvědomuji, jak je potřebné o opomíjeném tématu ztráty miminka mluvit a sdílet ho. Jak moc je to léčivé a úlevné. Může to být nezvyk, protože ve společnosti se o tom nemluví, ale z vlastní zkušenosti vím, jak moc je to ozdravné.

Kdybyste měly zájem se se mnou osobně setkat, budu se moc těšit -  v neděli 4. 8. : )))
Srdečně vás zvu na toto společné setkání a léčivé sdílení na krásném místě - Levém Hradci. Je to kousek od Prahy 6. Pojďme se společně podpořit a posílit v přírodě... Už jen to vědomí, že v tom nejsme samy, hodně pomáhá. Navíc ještě v náruči přírody...
Setkání spolupořádá Lusi, úžasná inspirativní žena, která přispěla svým příběhem do sešitu.

V neděli 4. 8. v 15 h se setkáme v krásném prostředí zahradního altánku Medové kavárny (Levohradecká 1119, Roztoky), kde se můžeme seznámit a posdílet, co bude potřeba. Tak jak to bude kdo cítit...
Pak se přesuneme o kousek dál na Levý Hradec, kde můžeme napsat vzkaz miminku a něco drobného vytvořit. Nechte se překvapit : )
Potom dojdeme procházkou dolů k Vltavě a tam vzkazy spolu s květy pustíme po vodě.
Nakonec půjdeme podél Vltavy k nádraží Roztoky-Žalov. Tam se rozloučíme s těmi, kdo by chtěl odjet vlakem (jezdí 1x za půl hodiny). Nebo ještě půjdeme směrem nahoru k zastávce busu.
Všechny aktivity i sdílení je dobrovolné.

SRAZ: 14:30 na výstupní zastávce BUSU Roztoky, Levý Hradec nebo v 15 h v Medové kavárně
DOPRAVA:20 min BUSEM 340 z Dejvické (jede ve 14:05)
nebo VLAKEM z Masaryčky (jede ve 14:05), přes Holešovice (14:13) do zastávky Roztoky-Žalov, pak nahoru do kopce
AUTEM to trvá 15 min z Dejvické k Medové kavárně
www.ztratamiminka.cz
www.medovakavarna.cz


Když byste chtěli dorazit, budu ráda, když mi dáte vědět na: lenka@blazejova.cz
Budu vděčná, když dáte vědět vašim přátelům a blízkým
Těšíme se na vás
Lenka a Lusi

https://www.facebook.com/events/949565262054897/
www.ztratamiminka.cz
podpora | příběhy | sdílení | naděje

-----------------------------------------------------------------------------
A o dva týdny později - 19. 8. pořádá spolek Ke kořenům tuhle nádhernou akci...

 

https://www.facebook.com/events/375408909780076

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Ve středu 26. 6. v 18 h v A centru v Praze 8 setkání s deníkem Mému miminku a jeho autorkou
6/20/2019

Ve středu 26. 6. v 18 h v A centru v Praze 8 setkání s deníkem Mému miminku a jeho autorkou

Ztráta miminka – uzdravení skrze tvoření

Milí přátelé, příští týden ve středu 26. 6. v 18 h se můžeme potkat osobně v acentrum.eu v Praze - Karlíně. Můžeme sdílet i naslouchat... Tak jak to bude potřeba. Ráda vám povyprávím příběh pietního sešitu Mému miminku. Odpovím na vaše otázky, jestli přijdou... Moc se těším. Na vás, co jste si tím taky prošli. I na vás, co o tyto rodiče/ženy pečujete nebo vás toto téma zajímá...

Ráda bych udělala komornější skupinku do 8 lidí, je ještě pár míst volných. Přihlášení na: lenka@blazejova.cz

http://www.acentrum.eu/program/ztrata-miminka-uzdraveni-skrze-tvoreni-2019-06-26-1800

Povídání o zkušenosti ztráty miminka, o naději, léčení a uzdravení. Tvoření a sdílení jako jedna z cest... Seznámení s příběhem vzniku tvořivého pietního deníku Mému miminku, který může pomoci projít obdobím zármutku. Vypsat se, vykreslit, najít podporu a v sobě sílu to zvládnout…

Zhruba každé 4. těhotenství skončí. Tak často se to děje a tak málo se o tom mluví. Není potřeba, aby se k obrovské bolesti ještě přidávala další z osamocení a z nepochopení okolí. Truchlení je přirozený proces. Tvoření a sdílení je jednou z cest, jak jím postupně projít.

Setkání je vhodné pro ženy, které prošly zkušeností ztráty miminka i pro ty, které o tyto ženy pečují a hledají pro svou práci inspiraci.

Vstupné je dobrovolné.

Budu se na vás těšit, díky za sdílení

Lenka

Přišlo jaro a děje se toho opravdu moc!
5/7/2019

Přišlo jaro a děje se toho opravdu moc!

Web, nové příběhy a akce

Konečně se mi s Vaší podporou podařilo dodělat novou tvář webu, kde je možné si sešit Mému miminku objednat! Díky vám všem!!!

Jestli se chcete přihlásit k odebírání občasných novinek (když se k tomu občas dokopu : ), můžete na hlavní stránce dole.

www.ztratamiminka.cz

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Taky vznikla FB stránka Ztráta miminka, kde sdílím události, články a další aktuality… Budu ráda, když se stanete fanoušky : )

https://www.facebook.com/ztrata.miminka/

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

V dubnu byl křest sešitu a moc se povedl, sešit pokřtila Blanka Javor Dobešová z organizace Ke kořenům: https://ztratamiminka.cz/skrze-ztraty-nachazime-sebe/

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Taky vyšel velký článek o tématu ztráty miminka v dubnovém čísle Maminky, součástí byl i rozhovor se mnou, bohužel podstatná část vypadla. Plné znění rozhovoru je tady:

https://ztratamiminka.cz/rozhovor-pro-casopis-maminka-4-2019-v-plnem-zneni/

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Příští týden v út 14. 5. ve 13:15 bude v rámci festivalu Respekt k porodu v Praze (www.respektkporodu.cz) psychoterapeutka Vlaďka Bartáková (podkrovy.cz), která se věnuje tématu těhotenství bez šťastného konce a pomáhá je rodičům zpracovat.

http://respektkporodu.cz/events/kdyz-to-neni-hned-hura_bartakova/?occurrence=2019-05-14&fbclid=IwAR0DX0eFZT8-EPFYxOXn8szE6q9sVH294-3jaT2plxOvAn-YD6cuX_qVrak

 

A hned ten samý den v 19:15 h je povídání o opečování těla a duše maminky s prázdnou náručí s porodní asistentkou a psycholožkou Kristinou Neubertovou Zemánkovou...

http://respektkporodu.cz/events/prirozeny-potrat-mgr-bc-kristina-neubertova-zemankova/?occurrence=2019-05-14&fbclid=IwAR1uJ0KJyvJfAyhnYRWi5_sls3Ae6F-wFB-cj50OlTaMnNKKxFDAGwWq-K4

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Na webu uveřejňuji i příběhy:

Tady příběh Veroniky a jejího čtyřměsíčního Štěpánka, s kterým se bohužel musela letos 1. ledna rozloučit. Jsem jí moc vděčná za šíření deníku na spousty míst. Když byste s ní chtěly něco posdílet, bude moc ráda: hajduchova.v@seznam.cz

https://ztratamiminka.cz/pribeh-stepanka-naseho-zufiho/

 

A tady konečně příběh Lucie, která mě taky podpořila na Startovači. Moc díky!

https://ztratamiminka.cz/1244-2/

 

A tady je celý text od Terky, maminky andělské holčičky Natálky, která přispěla svým příběhem i do sešitu Mému miminku:
https://ztratamiminka.cz/natalka-dest-plny-slz/

 

Když byste chtěli také váš příběh, báseň, cokoliv zveřejnit na webu nebo se o něco podělit, pište mi na lenka@ztratamiminka.cz

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Maminka andělského miminka Kateřina Jelínková vytvořila brožurku jako pomoc pro další ženy:

https://drive.google.com/file/d/1ewbtSa0Bu2pb34piVhJ2ZIoNDsv3Lhvg/view

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Moje další podporovatelka - Lusi, maminka andělského chlapečka Luchiho a v dubnu uspořádala 1denní výstavu Mateřství:

https://www.facebook.com/LusiLuArt/posts/

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Minulý víkend jsem byla v porodnici Podolí v rámci kurzu Prázdné kolébky pro zdravotníky Péče o rodiče po perinatální ztrátě, vyprávět svůj příběh. Byli tam moc fajn a klobouk dolů, že se takhle vzdělávají ve svém volnu.

Neuvěřitelnou shodou okolností, byla zrovna v Podolí další maminka, jejíž povídání je taky součástí sešitu. Narodil se jí teď nádherný chlapeček, já za ní pak šla mimo návštěvní hodiny a sestra „ranařka“ mě hodně rychle zase vrátila do reality.

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Už je ve světě 500 kusů deníků Mému miminku! I díky vám všem!!!

Sešit si objednala porodnice v Olomouci, v Českých Budějovicích, pár výtisků i Brno, Podolí i úžasná osvícená gynekoložka z České Lípy. A taky Dítě v srdci, dávají je do memory boxů, Cesta domů, Ke kořenům, Maluna, lektorky Školy pánevního dna...

Příští týden jdu k Apolináři a do Motola. Tak mi, prosím, držte palce.

 

Když by vás napadlo, kam dál je šířit, dejte mi, prosím, vědět. Můžu poslat letáčky i výtisky na ukázku do gynekologických ordinací, porodnic nebo organizací zdarma. Nebo když se rozhodnou mě podpořit, budu ráda.

Ráda bych sešity dostala na co nejvíce míst… Díky za šíření a dosavadní podporu! Bez vás bych to fakt nedokázala. Svoje věci odsouvám, ale říct tolika lidem, že to nedodělám už naštěstí nejde : )

 

 

Díky za VŠE******

Lenka

MÉMU MIMINKU JE DÍKY VÁM NA SVĚTĚ!
2/14/2019

MÉMU MIMINKU JE DÍKY VÁM NA SVĚTĚ!

Dnes jsem vypustila vytištěné sešity MÉMU MIMINKU - PRŮVODCE PO ZTRÁTĚ MIMINKA DO SVĚTA!

Dnes jsem zaplavila poštu obálkami pro vás všechny, kdo jste ho předobjednali na Startovači. DĚKUJU VÁM VŠEM, ŽE SE TO PODAŘILO!!! Na chvíli končí maraton korektur, dolaďování, cest do tiskárny, vybírání papíru, vazby, barev, balení do obálek, lepení štítků, tisknutí formulářů... Mám radost, že se to od prvotního nápadu na jaře podařilo po 11 měsících dokončit!

Tvořivý deník je možné zatím objednat na mailu: lenka@ztratamiminka.cz.
Web ztratamiminka.cz na předělání ještě čeká : )

Všechny odměny jsou kromě tří ilustrací poslány. Doufám, že snad ještě pár dnů vydržíte : )

Taky jsem odchytila pár vadných výtisků s natrženou stránkou, kdyby vám náhodou přišel nějaký další, dejte mi vědět.

DĚKUJU ZA VŠE a budu ráda, když projektu zachováte přízeň a budete ho šířit dál mezi lidi, kterým by mohl pomoct nebo je oslovit...

Lenka

Sešit "Mému miminku" se právě rodí!
1/28/2019

Sešit "Mému miminku" se právě rodí!

Je právě v tiskárně a už se nemůžu dočkat až ho přivezou.

Minulý týden ve čtvrtek jsem byla v Příbrami v tiskárně, už potřetí, předtím vybrat barvy a papír, teď přímo u dunění tiskařského stroje. Ještě se bude řezat, lepit, schnout a pak balit a posílat... Doufám, že to do půlky února všechno stihnu, už mám docela jazyk na vestě...
Je teď opravdu zvláštní čas, ve čtvrtek to bylo zároveň přesně 9 let od toho, kdy našeho malinkého chlapečka Čestmírka odpojili od všech hadiček v inkubátoru a my si ho mohli poprvé pochovat a rozloučit se s ním. V pátek za ním odešel bratříček Vilém. A 14. ledna to bylo 30 let, co zemřel můj táta Bohuslav Blažej, bohužel se nestihl dožít Sametové revoluce, ale naštěstí stihl mi předat lásku k umění a písmenkům, věnoval se totiž typografii a kaligrafii, učil na grafické škole.

.........................................................................

Během těchto čtrnácti dnů vždy zapalujeme svíčky za naše zemřelé blízké a mezitím vždy slavíme narozeniny našich živých dětí. Opravdu zvláštní čas...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

V nakladatelství Cesta domů vyšla brožurka Naše miminko zemřelo. Je plná užitečných informací, je přeložená z angličtiny, původně ji vydala organizace Sands a je doplněná místními reáliemi.

https://www.cestadomu.cz/publikace/nase-miminko-zemrelo

--------------------------------------------------------------

Přeju vám krásný zimní čas

Lenka

ReachedCZK 105,482(352%)

352%
CZK 30,000requested
289contributors
Contribute

project authorLenka Blažejová

Rewards

CZK 100Rád(a) přispěji jen tak

Možnost přispět libovolnou částkou jen tak, protože fandíte tomuhle projektu. Moc díky!

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1503 druhy knižní záložky s citátem a ilustrací

Obdržíte 3 ks originálních ilustrovaných záložek s citátem. Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Mému miminku - elektronická verze

Emailem obdržíte elektronickou verzi průvodce v PDF.

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 280MÉMU MIMINKU - tištěná verze

Obdržíte tištěný sešit, kam budete moct psát, kreslit, omalovávat. Nebo jej můžete darovat někomu blízkému, komu by mohl třeba pomoci. Díky vám průvodce Mému minku spatří světlo světa. Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: February 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350MÉMU MIMINKU - tištěná verze s věnováním

Dostanete tištěný sešit s věnováním. Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: February 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 380MÉMU MIMINKU - tištěná verze + knižní záložky

Pošlu vám tištěný sešit a 3 ks originálních ilustrovaných záložek s citátem. Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: February 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Ilustrace v rámu + tištěný průvodce

Obdržíte vytištěnou ilustraci v rámečku A4 a tištěného průvodce Mému miminku. Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: February 2019

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 1,3005 ks tištěného průvodce MÉMU MIMINKU

Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: February 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Vzpomínkový list

Vytvořím pro vás a dám vytisknout vzpomínkový list A4 se jménem vašeho děťátka. Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: January 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Osobní setkání + tištěný průvodce s věnováním

Ráda se s vámi osobně setkám a povyprávím svůj příběh a sdělím, co mi pomohlo. Ráda si vyslechnu i váš příběh, pokud si budete přát. Zároveň vám daruji průvodce s osobním věnováním, až bude vytištěný.

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 2,50010 ks tištěného průvodce MÉMU MIMINKU

Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: February 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Sponzorství + tištěný průvodce s věnováním

Vaše logo, jméno či odkaz na web může být na vnitřní straně obálky. A obdržíte ode mě sešit s osobním věnováním. Díky vám průvodce spatří světlo světa a pomůže dalším lidem. Odměna je včetně poštovného.

Expected delivery of the reward: February 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,00020 ks tištěného průvodce MÉMU MIMINKU

Odměna je včetně poštovného v ČR.

Expected delivery of the reward: February 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable