DSCF6512.png

Létání nad Příbramí

O. Eliáš

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

O. Eliáš

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

O. Hajzler

CZK 3,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 2,500

L. Zahajsky

CZK 300

Kniha se slevou

Anonym

CZK 2,000

M. Ježková

CZK 2,000

Anonym

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

I. Petřík

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

P. Truksa

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 300

Kniha se slevou

R. Brandejská

CZK 300

Kniha se slevou

J. Bartošková

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

K. Svatošová

CZK 10,000

Pro opravdové srdcaře

O. Hudeček

CZK 300

Kniha se slevou

M. Orlita

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

R. Janeček

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Karlik

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

E. Synková

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

M. Storoška

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Bloudisko

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

P. Novák

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

P. Šefr

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 500

P. Homolka

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

P. Klouček

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 100

M. Jindrák

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

K. Michlová

CZK 300

Kniha se slevou

t.vokurka

CZK 2,500

zorary

CZK 500

Pavel Svoboda

CZK 1,000

J. Radil

CZK 300

Kniha se slevou

O. Hajzler

CZK 2,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 500

T. Turner

CZK 1,500

Dobrý pocit

P. Oborník

CZK 300

Kniha se slevou

zorary

CZK 500

L. Šudák

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

Aleš Ludera

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

P. Šebek

CZK 300

Kniha se slevou

Jitka Novotná

CZK 300

Kniha se slevou

K. C.

CZK 300

Petr Ludera

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

Jiřina Pezlová

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

P. Juráček

CZK 300

Kniha se slevou

Jan Kase

CZK 1,000

Petr Martinek

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

V. Šrein

CZK 600

Kniha Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 6,000

Anonym

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

Anonym

CZK 300

Kniha se slevou

F. Blažek

CZK 600

P. Lukeš

CZK 1,000

Dvě knihy Létání nad Příbramí

ReachedCZK 62,000(103%)

103%
CZK 60,000requested
55contributors
Contribute

project authorPetr Kadlec

Rewards

CZK 100Dobrý pocit

IMG_3130.jpg

Jednorázový dar pro všechny kdo by chtěli knihu pouze podpořit

Expected delivery of the reward: August 2026

Number of available rewards: 499/500

Reward unavailable

CZK 300Kniha se slevou

IMG_3149.jpg

Všichni kdo přispějí budou mít možnost si knihu koupit za nákladovou cenu, tedy mnohem levnější než bude prodávána v knihkupectví.

Expected delivery of the reward: August 2026

Number of available rewards: 489/500

Reward unavailable

CZK 600Kniha Létání nad Příbramí

simunek-pankrac-web-1366x0-c-default.jpg

Dárce obdrží knihu Létání nad Příbramí s podpisem obou autorů

Expected delivery of the reward: August 2026

Number of available rewards: 585/600

Reward unavailable

CZK 1,000Dvě knihy Létání nad Příbramí

letecký den Breznice1928c.jpg

Dárce zde dostane dvě knihy Létání nad Příbramí s podpisem autorů a pozvánku na křest knihy.

Expected delivery of the reward: August 2026

Number of available rewards: 586/600

Reward unavailable

CZK 10,000Pro opravdové srdcaře

sken275 0788 1987 Pepa Jindrák možná.jpg

Pro ty co by chtěli velkoryse podpořit vznik této knihy, za což dostanou tři výtisky knihy s podpisem a pokud to bude možné, můžeme jim domluvit vyhlídkový let z letiště Dlouhá Lhota.

Expected delivery of the reward: December 2026

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable