JK_nahravani_Basnj_zari2021_58.jpg

Jeden kmen | Basnj Hudba

Pomozte osvobodit ztracenou Zimu v novém hudebním příběhu od kapely Jeden kmen. Podpořte vydání druhé desky.

2/13/2023

Basnj naživo! 25.2. v Brně

Je nám velkou radostí vás pozvat na koncert One Tribe Night, na kterém spolu s Jedním kmenem zahraje Strigôň (SK), Five Leaf Clover a Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip. Těšíme se na křest Basnj v samé dobré společnosti.

Milí podporovatelé,

jako tečku za celou startovačovou kampaní k Basnj pořádáme koncertní večer One Tribe Night.

V dobách předcovidových jsme se na takovém večírku sešli třikrát, takže ten letošní, obnovený, hrdě nese označení IV.Kdy: SOBOTA 25. ÚNORA 2023 V 19:00
Kde: BRNO, Šilingrovo náměstí, První patro
Kdo: temperantní Strigôň (SK, medieval-folk/fantasy), skoční Five Leaf Clover, my s Basnj a snoví Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip


Lupeny v předprodeji zde!
Facebooková událost tady.

Naši Basnj budeme na koncertu i křtít a pokud si chcete přečíst, co na album (které je venku díky vám!) říkají recenzenti, mrkněte na článek od Echoes Zine a venku je i poměrně niterný rozhovor s členy kapely.

Těšíme se na vás!
váš Jeden kmen
www.jedenkmen.cz
https://www.facebook.com/jedenkmen
https://www.instagram.com/jedenkmen/
Jeden kmen na Spotify

12/16/2022

Odměny jsou na cestě!

CD, medovina, pivo, nášivky, trika, přesleny, knížečka s předlohou... to všechno míří k vám.

Milí podporovatelé,

90 % odměn je předaných nebo na cestě k vám. Pokud bude vaše poštovní schránka prázdná i po 22. 12. 2022, stala se chyba v přepravě a dejte nám prosím vědět na odmeny@jedenkmen.cz. Zahájíme pátrání a odměnu určitě společně dohledáme!

Zbývá nám předat ještě poslední speciální odměny (gong, zarámované grafiky, osobní setkání či lekce) a ty budeme řešit s každým ze zapojených startérů osobně.

Byli bychom také moc rádi, když nám dáte vědět, jak vám chutná medovina a pivo nebo když se pochlubíte, jak vám sluší triko!


A na závěr roku a Startovače máme pro vás jednu pozvánku - a to na náš první koncert v roce 2023, který bude v Brně, CD tam s vámi konečně pokřtíme a zahrajeme celou Basnj naživo. Je nám obrovskou radostí vás pozvat na ONE TRIBE NIGHT 25. 2. 2023!
Událost na FB Předprodej lístků
Děkujeme za důvěru a těšíme se v příštím roce

váš Jeden kmen

Jak to bude s vašimi odměnami?
12/1/2022

Jak to bude s vašimi odměnami?

Máme zpoždění, ale nebojte, do Vánoc bude vše u vás!

Přejeme vám hezký první prosincový den,

a věříme, že by byl ještě hezčí, kdybyste se již všichni mohli těšit z odměn, které jsme vám slíbili doručit do 30. listopadu. Podařilo se nám však doposud rozeslat jen jejich část. Chápeme proto vaše dotazy, kdy už budete mít své věci u sebe, které se množí v našich emailových nebo messengerových schránkách.

Při dokončování alba jsme nabrali zpoždění, které se přelilo i do vybavování startovačových odměn. Současně se nám v průběhu podzimu zpozdila i výroba u dodavatelů, z čehož vznikla tato situace.

Vše je již však na dobré cestě!

Poslední komponenty vašich odměn dorazí zítra a poté vše postupně zabalíme a začneme distribuovat. Pokud si chcete ušetřit čekání a jste z Brna, je možné se skrze messenger domluvit i na osobním předání. Nejpozději do Vánoc budete mít všichni své odměny u sebe, pokud se nedomluvíme jinak. Což se týká především osobních setkání a gongu.

Moc vám děkujeme za pochopení a trpělivost. Rozhodně jsme na vás nezapomněli, a kdybyste náhodou měli ten pocit, nebojte se nám ozvat.

Váš Jeden kmen

11/22/2022

Basnj je venku!

Milí podporovatelé, s vaší pomocí je nyní nové CD venku. Jsme zvědaví, jak se vám bude líbit!

Naše druhé album jménem Basnj je tu. Na tomto materiálu jsme intenzivně pracovali přes dva roky. Mohli bychom tu o těch skladbách psát nesčetné řádky textů, čím je co inspirované, čeho si máte všimnout a co každá skladba znamená, ale zcela jistě to postrádá smysl. Vše je totiž v té hudbě.

Poslechněte si to. Určitě nám napište, co si o albu myslíte a budeme rádi i za jakékoliv sdílení nebo zmínku. Chceme, aby byla naše hudba opravdu slyšet, a vy nám v tom můžete pomoci. Tady to je!

Album si můžete volně poslechnout na Spotify, YouTubeMusic, Bandcampu, zakoupit v digitálním formátu nebo na fyzickém nosiči. Startérům, kteří v rámci vybraných odměn mají digitální nebo fyzické album, přijde e-mail s odkazem pro stáhnutí či informace o odeslání/předání balíčku s CD. Balíčky pro vás právě chystáme.

Děkujeme za podporu a přejeme příjemné poslouchání!

11/1/2022

Finalizujeme přípravu odměn

Byli jsme delší dobu potichu. To proto, že jsme makali na splnění slibů. Hudba je konečně nahrána, CD jsou v procesu lisování a tady je ochutnávka ilustrací, které najdete v jeho bookletu.

Autorem grafické práce je opět Cyril Cer Gaja

Víc ilustrací najdete na našem FB. V tuto chvíli kompletujeme všechny nashromážděné grafiky, skicy a rozkresy, básně v češtině i mezislovanštině a další poklady z jednokmeních šuplíků. Z těchto všech podkladů právě tvoříme slíbenou předlohu, která je součástí některých odměn a kromě celé pohádky bude obsahovat právě všechny tyto bonusové materiály. Přesleny od Keramiky z Kolovrat už jsou nachystány, lomnické pivo Genius Noci a sladký životabudič ze Světa medoviny budou cobydup. Slíbené výšivky a trika jsou v procesu, stejně jako všechny ostatní odměny.  S očekáváním a trochu i s panikou se těšíme ale i děsíme blížícího se dne, kdy bude potřeba všechny tyto poklady, CDčka, kousky oblečení  a dobroty rozložit po obýváku a udělat z nich těch 124 (správných) balíčků, pro každého startéra jeden. Už se nemůžeme dočkat, co na hotovou Basnj řeknete!

Již se klubou také první návrhy, kde bude možné slyšet Basnj v příštím roce naživo. Jakmile budeme mít termíny a místa stoprocentně potvrzené, očekávejte pozvánky.

Moc se těšíme na osobní setkání se všemi, kteří nám pomohli s pohádkou na svět. 

(foto z živého vystoupení ve Vérnéřovicích od Agience Photo)

Nové Making of vide
7/21/2022

Nové Making of vide

Zkraťte si čekání na album Basnj novým videem ze zákulisí jeho přípravy. Tentokrát bude věnováno vokálové přípravě.

I přes horké letní dny pokračují práce na finalizaci našeho nového alba Basnj. Věnujeme tomu tolik času, že už nám ho moc nezbývá pro sociální sítě. Ono také to nekonečné hledání kudy vede cesta při upravování skladeb a závěrečných aranžmá není z nejaktraktivnějších činností pro sociální sítě. Dnes ovšem chceme toto delší mlčení napravit novým videem z cyklu Making of, ve kterém vám Hanička Čepičková Vajčnerová popíše, jak vokální příprava probíhá, a přiblíží i význam zpěvů v rámci celého zhudebněného příběhu.

Schovejte se před sluncem, dejte si nějaký lahodný vychlazený nápoj a pusťte si nové video

Pokud se vám video nezobrazuje v emailu rovnou, zkuste tento odkaz: https://youtu.be/uV-XR-JhAI0

Hezké léto přeje Jeden kmen

Díky za vaši podporu!
6/14/2022

Díky za vaši podporu!

Skončila kampaň. A co dál?

Sešlo se víc jak 120 startérů, cíle jsme společně dosáhli na 159 %. To jsou krásný čísla! Co ale znamenají? Především realizaci a doručení Basnj k vám domů a to ještě letos. Díky vám.

timeline.png

V kampani jsme se maximálně snažili vám ukázat naši novou tvorbu i proces jejího vývoje. Tady je malá rekapitulace veškerého dostupného obsahu, kdyby vám snad něco uteklo nebo byste dostali chuť si některé video pustit znovu:

  • Lisja rada: naše nejnovější píseň z Basnj. Vypráví o tom, jak lze vstoupit do Jinosvěta a jaký je správný dárek za dobrou radu.
  • Solnečna Kareta: zhudebněná jízda slunečního vozu oblohou. Uslyšíte Jitro, Poledne a Večer a zajatou paní Zimu.
  • “Making of Basnj” - stále přibývající playlist s jednotlivými členy Jednoho kmene, kde se dozvíte vše o naší nové hudbě, nástrojích i příběhu.
  • O ztracené Zimě - načtená pohádka od Lukáše Grumlíka, která je příběhovou předlohou hudebního alba.

Zároveň jsme oznámili datum našeho prvního koncertu, kde můžete písně z Basnje slyšet poprvé naživo. Je nám velkým potěšením a doufáme, že se alespoň s některými z vás ve Vernéřovicích potkáme! V září také zahrajeme  v Táboře v rámci festivalu Blavicon. Termíny dalších koncertů budou a včas vám je oznámíme. 

vernerovice.jpg

Děkujeme za veškerou pomoc, které se nám během kampaně dostalo.

O ztracené Zimě: audiokniha
6/13/2022

O ztracené Zimě: audiokniha

Další část pohádkové předlohy Bansje od Ctibora Ostrého, namluvil Lukáš Grumlík. Příjemný poslech!

Jsme moc rádi, že vám zase můžeme ukázat další dílek Basnje. Čeká vás pokračování příběhu, tentokrát o cestě Jinosvětem a o službě na Zlatém hradisku.

První část pohádky jsme zveřejnili už před startovačovou kampaní a můžete si ho poslechnout na našem Youtube kanálu

O ztracené Zimě: audiokniha

Užijte si Lukášovo mluvené slovo a napište nám, jak se vám pokračování líbí!

Přišli jste si pro Liščí radu!
6/10/2022

Přišli jste si pro Liščí radu!

Dnes v noci byla překročena hranice devadesáti tisíc. Co to znamená? Máme pro vás novou píseň!

Hned z počátku této novinky je potřeba napsat, že vám všem velmi děkujeme za podporu, kterou jste nám adresovali. Po covidové odmlce jsme do kampaně vstupovali s velkou nejistotou, jestli to vše vyjde, a jak bude nový příběh přijat. Dnes je už zřejmé, že můžeme  tyto obavy nadobro pustit z hlavy. Nejen, že jste nám poskytli prostředky na to, opět se naplno ponořit do tvorby, ale jednoznačně jste vyjádřili podporu i novém příběhu. Těžko se nám hledají správná slovy, která by náš vděk dostatečně vyjádřila. Proto věřte, že nás to velmi potěšilo, uklidnilo, zahnalo řadu pochyb a nabilo energií pro další náročné dny příprav Basnje k vydání.

Slíbili jsme vám také novou píseň, naši Liščí radu, jak najít cestu do Jinosvěta, tak tady je. Vypráví o tom, že každá rada má svou cenu a že dobrodružství začíná prvním krokem do neznáma. Píseň je zpívaná v mezislovanském jazyce a v možnostech titulků si můžete vybrat mezi anglickým překladem textu, nebo původní českou předlohou, ze které byl mezislovanský text písně adaptován.

A jak to bude s kampaní dál?

Zbývá nám 5 dní do jejího konce. Máme ještě nějaký pěkný obsah, který vám chceme prezentovat. Stále je k mání i dost pěkných odměn, jejichž zakoupením podpoříte nejen nás ale uděláte také radost jejím tvůrcům, kteří se nám s kampaní snažili vypomoci. Ať už je to pivo, medovina, med, trička nebo dvě úžasné grafiky od Cyrila Gaji a Lenky Horbalové, vše tu čeká jen na vás. Kampaň tedy pokračuje, ale má už jen jediný cíl. A to je vám říct:


 

 

Vizuální stránka Basnje
6/2/2022

Vizuální stránka Basnje

Trochu v pozadí hudby Jednoho kmene stojí neméně podstatná grafická práce. Pojďme na chvíli nahlédnout pod ruce výtvarníkovi, který ji tvoří.

Hudba Jednoho kmene, její literární předloha i grafika ze sebe navzájem čerpají inspiraci a motivaci posunout jednotlivé části díla kupředu. Basnj není “jen” o melodiích a slovech, neméně významnou stránkou tvorby je také grafická práce, která společně s hudbou lépe zprostředkovává divákovi ucelenou představu o příběhu. 

pracovní nákres Slunečního vozu

Obrazová tvorba není nahodilá, ale stejně jako hudba vzniká organicky přímo z předlohy a je úzce provázaná s hlavním tématem alba. Proto je Cyril “Cer” Gaja pevnou součástí našeho týmu. I přesto, že je především grafik, poznámkuje také mixy jednotlivých skladeb a reaguje na náslechy ze zkušebny. Byl s námi už u našeho prvního “skřetího” projektu jako autor fotografií a spolu s architektkou výstavy Lenkou Horbalovou vytvořili také výtvarnou stránku prvního alba Mlha. Veškeré Cerovy ilustrace mají svůj vývoj, který obvykle není nikde předem vidět. Pro Basnj jsme vyjednali malou výjimku a vy se můžete podívat na jednu z vývojových fází Slunečního vozu (výše) a na jeho výslednou podobu (níže). Další ilustrace se budou skrývat v bookletu nového alba a v balíčku “Tištěná předloha”  najdete i rozpracované nákresy a pracovní skicování vznikajících obrazů. Obojí najdete jako odměny na Startovači. finální podoba ilustrace Slunečního vozu

Děkujeme za všechnu dosavadní podporu, díky ní už teď s jistotou víme, že se CD letos dočká vydání. Právě v těchto dnech členové kapely ve zkušebně makají na závěrečné podobě písní a Cer po nocích kreslí. Je skvělé, že na to nejsme sami!

děkujeme! Jeden kmen - Basnj

Sluneční vůz dorazil do svého cíle!
5/28/2022

Sluneční vůz dorazil do svého cíle!

Otvírá se cesta za Liščí radou…

Přátelé, pomohli jste nám zajistit, aby album Basnj mohlo vyjít a to již po 12 dnech, kdy kampaň běží. Všem vám z hloubi naší duše děkujeme. Jsme vděčni za všechny ty příspěvky a pomoc, která se nám dostala, zvlášť v dnešní době, kdy je situace obecně dost složitá. Nesmírně si toho vážíme!

Díky vaší rychlé podpoře nám z 30denní kampaně zbývá ještě dostatek času i odměn, abychom mohli jít dál. Připravili jsme pro vás tedy doplňující cíl, který se jmenuje Cesta za Liščí radou a je ohraničený 90 000,-. Pokud dojde k jeho splnění, zveřejníme druhou píseň alba jménem Lisja rada - Liščí rada v obdobném vizuálním provedení jakou měla Solnečná kareta. Díky tomu přibyla mezi odměnami druhá grafika od Cyrila Cera Gaji, která zachycuje scénu prvního setkání Lišky s Dívenkou, kterou už jste měli šanci slyšet v první části namluvené pohádky.

A co z penězi navíc bude? Prostředky navíc nám pomohou s finální postprodukcí a s ambientními dotáčkami. Zejména všelijaké ruchové pasáže vložené mezi písně nám umožní udělat z alba výpravnější zážitek, který bude lépe předávat příběh předlohy. Současně nám další peníze pomohou se posunout ze standardního jednoduchého digipacku k modelům, které jsou svým zpracováním mnohem zajímavější. Fyzická podoba Basnje tak bude opravdu klenot!

Díky, že jste v tom s námi!

Making of Basnj - Pohled do “backstage” nového alba
5/25/2022

Making of Basnj - Pohled do “backstage” nového alba

Nahlédněte s námi do zkušebny!

Jakub z naší kapely se v nové tvorbě drží zejména drnkacích nástrojů, ale stejně dobře hraje i na djembe a šamanský buben. Z jeho autorské dílny pochází velká část ústředních melodických linek. Ve svém videu představuje jednotlivé instrumenty a jejich použití ve skladbách z Basnje, které nebyly dosud zveřejněny. 

Zkuste i další videa na našem Youtube kanále "Making of Basnj”. Loqo hovoří o použití samplů a o ambientních linkách, Ctibor se rozpovídal o předloze naší nové tvorby, Skrík o mezislovanštině a o tom, jaké to je překládat text písní a Jugo ukazuje použití speciálních nástrojů včetně těch, které sám vyrobil. 

Líbí se vám, na čem pracujeme?
Budeme rádi, když naši tvorbu ukážete i těm, kteří o nás ještě neslyšeli. Právě díky vaší důvěře se nám daří tvořit a hrát dál. Děkujeme!

 

 

Lidé Basnje
5/23/2022

Lidé Basnje

Basnj svedla dohromady velmi zajímavé a talentované lidi. Pojďme se podívat, kteří to jsou.

Naše startovačová sbírka je venku 7 dní a jsme díky vám na 78 %. Díky nastokrát, moc si toho vážíme!

Jak zaznělo již v úvodním videu kampaně, práce na Basnji spojila dohromady spoustu šikovných a zajímavých lidí. Rádi bychom vám je představili a vlastně jim i touto cestou poděkovali.

Se sborovými zpěvy se zapojila děvčata Lucie Nekudová, Žaneta Turoňová, Veronika Mičíková a Peťa Varaďová z pověstné brněnské Kamenky, která dala vybraným skladbám folklórní nádech. Mimo naše album si je můžete poslechnout, když se svým uskupením Šlajerky zpívají na lokálních hodech a oslavách. Kamenka v Brně je také místo, kde vzniklo i spoustu našich tvůrčích nápadů a pokud bychom měli označit nějaké domovské působiště Jednoho kmene, je to právě tady. S děvčaty ze sboru jsme našli společnou notu v duchu folklóru a ve sdílení radosti ze samotné hudby.

Vyjma našich “sboristek” jsme mezi Šlajerkama našli také Jarmilku. Kouzelnou tetu na hlídání, která nám svým pohádkovým hlasem prověřeným několika generacemi kamenkovských dětí namluvila úvod a závěr alba. Jestli je něco na albu skutečně pohádkové, pak je to právě Jarmilka a její hlas.

Pro nové skladby jsme také potřebovali nejrůznější netradiční zvuky. Některé zvládl pochytat a vytvořit Loqo, pro další jsme oslovili odborníky. Na fotce vidíte Báru Štrynclovou, naši kamarádku z Brna, která mistrně ovládá kolovrátek na fotce za asistence našeho dalšího kamaráda Jardy Škvarny, kterým často nahráváme demonáběry a různé specialitky. Takto jsme získali například opravdové autentické zvuky předení.

Zcela neodmyslitelnou součástí Basnje je také dvojice Zdeněk “Čepa” Čepička a Hanička Čepička Vajčnerová. S nimi spolupracujeme už od první Mlhy, ovšem na druhém albu se tato spolupráce posunula na úplně novou úroveň. Oba k vám blíže promluví také v rámci našich medailonků Making of Basnj. Čepa stojí za kompletním výstupním zvukem alba a Hanička, kromě vlastních vokálových partů, dává do kondice i ty naše vokálové party a hlasy. Bez nich bychom rozhodně Basnj nezvládli tak, jak jsme si vysnili.

Jelikož je však Hanička velmi zaměstnaná maminka a navíc žije dál od Brna, máme na vokální přípravu ještě milou Anežku, která naše hlasy intenzivně a systematicky kultivuje, abychom pro Basnj zvládli to, co jsme si vymysleli. Anežka s námi navíc zpívá i velké sbory.

A pak je to práce lidí, kteří nejsou slyšet, ani moc vidět, ale jejich práce je nesmírně důležitá, aby takový projekt mohl vůbec běžet a dával o sobě vědět do světa. Cyril “Cer” Gaja, stojí jako vždy za veškerou grafikou, ilustracemi a vizuálem, která Basnji vtiskává osobitý charakter. Cérovi i jeho práci se budeme věnovat ještě ve vlastním videomedailonku i novince. A pak je tady neocenitelná, organizačně-administrativní, publikační a všepokopěudržující Julie “Peri” Tomaňová. Bez ní bychom jen těžko zvládali vůbec nějakou kampaň nachystat a řešit ji souběžně s přípravou hudby a dalšími úkoly, kterou jsou s vydáním spojené.

Všem těmto lidem a samozřejmě také vám, našim přispěvatelům, kteří jste kromě peněz vložili také důvěru v úspěšný konec kampaně, patří náš nejhlubší vděk!

My všichni společně jsme Jeden kmen!

 

Odměny a jejich tvůrci
5/20/2022

Odměny a jejich tvůrci

S naší cestou k cíli nám pomáhá řada dalších lidí. Umělci, tvůrci, řemeslníci.

K dnešku cesta na Startovači ukazuje 62 % a prvních třiatřicet  podporovatelů, kteří se k nám přidali. Děkujeme, je to neuvěřitelná podpora. Pojďme se podívat blíže na některé odměny a kdo za nimi stojí:

Keramika z Kolovrat umí nádherné věci. Do podpory našeho alba se zapojili výrobou přívěšku ve tvaru přeslenu, který je nejen symbolem spřádání příběhu, ale i přímo jedním z kouzelných předmětů v ději. Keramika je ručně vyráběná s puncem jedinečnosti. Určitě mrkněte i na jejich další věci.

Přeslen od Keramiky z Kolovrat

Velkou nášivku s liškou, naší nenápadnou hrdinkou, navrhnul Michal Vágner, vědec a ilustrátor v jedné osobě. Ve svém osobitém stylu také ztvárnil všechny tři Sluneční bratry, které můžete mít na tričku. 

Nášivka Budu Ti průvodcem

Sluneční bratři od Michala Vágnera

Další motiv na triko nebo tílko má na svědomí naše kamarádka Lenka, jejíž produkci můžete znát pod značkou @letadlovaart. Lenka umí kreslit i na přání a má dar vystihnout obrazem to, co si normálně umíme jen těžko představit. Pro Basnj ztvárnila lišku ve stromové bráně do Jinosvěta. Trička, jak od od Lenky tak od Michala jsou limitované edice, nebudeme jich dělat mnoho.

BASNJ s liškou od Letadlové

 Mezi odměny taky patří tři různé dobroty: Domácí med pochází od Svobodových. Je z nektaru, které včely sbíraly na úpatí Drahanské vrchoviny. Pivo Skovranok (v mezislovanštině “skřivánek”) uvaří lomnický rodinný pivovar Genius Noci, který se vyznačuje používáním ovesných sladů. Navíc podnik vedou nadšenci, kteří kromě vaření piva i podporují kulturní život ve svém okolí. Medovinou Burja (v mezislovanštině “bouřka”) se do naší kampaně zapojili přátelé ze Světa medoviny. Mají skvělé motto “Nejlepší medovina je ta, která ti chutná.” A my vám můžeme garantovat, že Burja vám chutnat bude!

Odměny

Díky za dosavadní podporu a vydržte s námi, ještě rozhodně máme co ukázat. Budeme rádi také za jakékoli další šíření povědomí o naší tvorbě i aktuální kampani na Basnj.

ReachedCZK 111,579(159%)

159%
CZK 70,000requested
124contributors
Contribute

project authorJeden kmen

Rewards

CZK 100Díky nastokrát

Každá koruna se počítá. Děkujeme za podporu! Veřejné poděkování na webu je součástí i všech ostatních odměn.

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Album Basnj digi

Naše nová hudba v minimalistickém balení v podobě digitálních stop. ========== Poděkování na webu Digitální album

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 320Budu ti průvodcem

Průvodcem Ti bude originální nášivka (10 cm v průměru) s autorským motivem od Michala Vágnera s klíčovou postavou z našeho příběhu. Co bude zdobit, už je na Tobě. ========== Poděkování na webu Digitální album

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Přeslen

Ručně vyráběný keramický přívěsek se symbolickým přeslenem od Keramiky z Kolovrat, který je nedílnou součástí spřádání i našeho příběhu. Součástí je kožená šňůrka na zavěšení. ========= Poděkování na webu Přeslen na na kůži

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Album Basnj na CD + digi

Digitální album pro poslech na libovolném zařízení a zároveň vymazlené fyzické album do sbírky pro fajnšmekry, včetně ilustrovaného bookletu s texty písní a grafikou od Cyrila Gaji. ========== Poděkování na webu Digitální album Fyzické album

Expected delivery of the reward: November 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Tištěná předloha

Při tvorbě příběhu i alba vzniklo mnohem víc materiálu, než který bude použit pro finální verzi. V odměně “Tištěná předloha” dostanete rozkresy ilustrací, pracovní skicování, textovou verzi pohádky, písně v českém jazyce a samozřejmě i digitální verzi alba. ========== Poděkování na webu Digitální album Předloha

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 38/50

Reward unavailable

CZK 650Mlsoun

Hudba pro poslech i krásné CD do sbírky, doplněno o mlsání v podobě medu od rodiny Svobodovy z lokální produkce v Čechách pod Kosířem. Obsah balení je 0,3 l. ========== Poděkování na webu Digitální album Fyzické album Med

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 28/30

Reward unavailable

CZK 700Sklepmistr

Hudební příběh v digitální i fyzické verzi, k tomu řemeslné pivo z Lomnice pro ještě příjemnější poslech. Mok pro vás uvařil rodinný pivovar Genius Noci a jmenuje se Skovranok. Obsah lahve je 0,7 l. ========== Poděkování na webu Digitální album Fyzické album Pivo

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 42/50

Reward unavailable

CZK 800Brtník

Dospělá verze medové odměny, k tomu naše nové CD v obou verzích. Medovinu nám zprostředkovali přátelé ze Světa medoviny. Obsah lahve je 0,5 l. ========== Poděkování na webu Digitální album Fyzické album Medovina

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 49/50

Reward unavailable

CZK 900Sluneční bratři

Naše hudba na fyzickém nosiči i digitálně a pánské či dámské triko s autorským motivem od Michala Vágnera. Sluneční bratři jsou nedílnou součástí příběhu o Ztracené zimě. Do poznámky uveďte velikost textilu (S-5XL) a verzi: pánské (triko) nebo dámské (triko či tílko). ========== Poděkování na webu Digitální album Fyzické album Triko/tílko Sluneční bratři

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 50/50

Reward unavailable

CZK 900Liščí rada

Naše hudba na fyzickém nosiči i digitálně a pánské triko či dámské triko/tílko s autorským motivem Lišky z našeho příběhu. Autorem motivu je skvělá Letadlová . Do poznámky uveďte velikost textilu (S-5XL) a verzi pánské (triko) nebo dámské (triko či tílko). ========== Poděkování na webu Digitální album Fyzické album Triko/tílko Liščí rada

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 34/50

Reward unavailable

CZK 900Basnj a Mlha

Sběratelská záležitost pro ty, kterým uteklo naše první album Mlha a chtějí mít sbírku kompletní. Obě alba dostanete jak v digitální, tak fyzické podobě, podepsané členy kapely. ========== Poděkování na webu Podpisy Digitální album Basnj Digitální album Mlha Fyzické album Mlha Fyzické album Basnj

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 15/20

Reward unavailable

CZK 1,000Znalec

Kompletní balíček hudby a pohádkové předlohy včetně grafik a bonusových materiálů s podpisy. ======== Poděkování na webu Podpisy Digitální album Basnj Fyzické album Basnj Předloha

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 16/20

Reward unavailable

CZK 1,300V barvách kmene

Chcete slyšet Jeden kmen doma i naživo? Jediná odměna obsahující album, vstup na koncert i tričko/tílko, ve kterém na něj můžete dorazit. Motiv na textil si vyberete sami: uveďte prosím do poznámky spolu s velikostí textilu (S-5XL) a vybranou verzí pánské triko nebo dámské tílko nebo triko. Vstup na koncert zahrnuje pozvánku a námi zajištěný vstup na živý koncert v roce 2023. Data plánovaných koncertů se zároveň dozvíte v předstihu jako první. ========== Poděkování na webu Podpisy Digitální album Basnj Fyzické album Basnj Triko/tílko s motivem dle výběru Vstup na koncert

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 2/10

Reward unavailable

CZK 1,400Host ve Velkém sále

Balíček dobrot od Svobodů, rodinného pivovaru Genius Noci a Světa medoviny. K tomu se bude hudba poslouchat jedna basnj. Obsah balení je 0,3 l med, 0,7 l pivo a 0,5 l medovina. ========== Poděkování na webu Digitální album Basnj Fyzické album Basnj Med Pivo Medovina

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 1,500Sběratel

Podepsané nové album včetně digi verze, autorská nášivka s liškou a přívěsek s přeslenem. K tomu vydání textové předlohy. Sběratelská záležitost pro skalní příznivce! ========== Poděkování na webu Podpisy Digitální album Basnj Fyzické album Basnj Nášivka s liškou Předloha Přeslen

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 1,500Grafika Lišky v lese - autorka Lenka Horbalová

Motiv lišky v nočním lese použitý pro trička přepracovala [URL="https://www.facebook.com/letadlovaart"] Lenka Horbalová[/URL] do grafiky, kterou si můžete pověsit na zeď. Pro zájemce je k dispozici včetně černého rámečku. [URL="https://www.jedenkmen.cz/wp-content/uploads/2022/05/grafika_liska_3-2000x1500.jpg"]Náhled grafiky zde![/URL] ========== Podpisy Fyzické album Basnj Orámovaná grafika od @letadlovaart

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Starožitník

Odměna v limitním počtu pro ty, co Jeden kmen objevili až teď a chtějí ochutnat “skřetí” tvorbu i tu aktuální pohádkovou. Doplněno textovou předlohou, nášivkou s naší Liškou a přeslenem pro štěstí. Obě alba i předlohu vám rádi podepíšeme. ========== Poděkování na webu Podpisy Digitální album Basnj Digitální album Mlha Fyzické album Mlha Fyzické album Basnj Nášivka s liškou Předloha Přeslen

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 2,000Lekce brumle a zpěv

Jugo se vám bude 2 hodiny věnovat v naší zkušebně a odhalí vám základy hrdelního zpěvu a hraní na brumli. Součástí odměny je i podepsané fyzické vydání alba Basnj včetně digitální verze a samozřejmě poděkování na webu. Doprava do Brna na zkušebnu zůstává ve vaší vlastní režii. ========== Podpisy Fyzické a digi album Basnj Lekce hrdelního zpěvu a hraní na brumli

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 2,500Grafika Sluneční vůz

Ilustrace scény slunečního vozu jedoucího po nebi od Cyrila Gaji. Hezky zarámovaná, zezadu podepsaná a doplněná o slova písně. Jeden jediný kus, ideální do sbírky. Součástí odměny je i podepsané fyzické vydání alba Basnj včetně digitální verze a veřejné poděkování na webu. ========== Podpisy Fyzické album Basnj Ilustrace Sluneční vůz v paspartu

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,500Grafika Liščí rada - autor Cyril Gaja

[URL="https://www.jedenkmen.cz/wp-content/uploads/2022/05/liska_mockup-2000x1169.jpg"]Ilustrace scény nočního setkání dívenky a lišky od Cyrila Gaji.[/URL] Hezky zarámovaná, zezadu podepsaná a doplněná o slova písně. Jeden jediný kus, ideální do sbírky. Součástí odměny je i podepsané fyzické vydání alba Basnj včetně digitální verze a veřejné poděkování na webu. ========== Podpisy Fyzické album Basnj Ilustrace Liščí rada v paspartu

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,000Podívej se pod ruce

Osobní setkání v Duck Baru v Brně nebo videohovor s autorem předlohy Ctiborem. Hodina a půl podívání o zákulisí tvorby, předloze, textech, hudbě Jednoho kmene. K tomu patří také podepsané fyzické album Basnj včetně digitální verze a tištěné vydání předlohy a další bonusové materiály. =========== Podpisy Fyzické album Basnj Předloha Podívej se pod ruce

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 8,000Gong

Masivní mosazný gong vlastnoruční výroby naším Jugem. Ke gongu přidáme také CD s podpisy. Gong má značnou velikost, jeho dopravu k vám budeme řešit individuálně. ========== Podpisy Fyzické album Basnj Gong

Expected delivery of the reward: November 2022

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable