uvodni.jpg

Móda pro skutečné ženy Umění

Módní kolekce na jaro 2015 bude inspirovaná květinami, vodou, skutečnými ženami. Pomozte mi nakoupit kvalitní materiály a příští jaro bude barevné!

Startuje Pořádně velká kolekce
6/2/2017

Startuje Pořádně velká kolekce

Před pár dny jsem spustila nový projekt. Mám šanci připravit opravdu velkou podzimní kolekci a stát se součástí dvou skvělých projektů, které posunou český svět módy. Podpoříte mě i dnes?

Letos jsem dostala nabídku stát se součástí dvou opravdu velkých módních projektů. Taková nabídka se neodmítá. Ale znamená to připravit stovky modelů. Do takového množství musím investovat všechno, co jsem zatím módou vydělala. A ani to nestačí. Potřebuji vaši podporu. Jen díky Vám bude moci kolekce být dost velká. 

Všechno o projektu najdete tady: https://www.startovac.cz/projekty/poradne-velka-kolekce/

Už je to tady!
4/19/2015

Už je to tady!

Příští týden přijdou z díly první modely nové kolekce, která vznikla jen díky Vaší skvělé podpoře, a začnou se objevovat na e-shopu. Všem vám ještě jednou moc děkuju ... a jestli budete 14. května v Praze a budete se chtít potkat, přijďte na Novoměstskou radnici, kde tuhle kolekci budu vystavovat. Těším se na vás!

Kruhy se šíří dál...
11/24/2014

Kruhy se šíří dál...

Díky vaší podpoře byl projekt úspěšný. Díky tomu, že byl úspěšný,vznikl článek pro magazín 067.cz. A díky tomu, že vznikl článek, vznikl i tenhle rozhovor pro české vysílání BBC. A už teď přemýšlíme, co podnikneme dál.

Dárečky
10/23/2014

Dárečky

Dárečky pro Vás už jsou takřka připravené! Kdo nedorazí dnes na 18:30 do Langhansu, nemusí se bát, dostane vše později poštou.

Odměny
10/9/2014

Odměny

Každému z vás, kdo za 14 dní, tedy 23. 10. přijde na představení kolekce, předám odměnu za podporu osobně. Pokud vám to nevyjde, pošlu ji poštou. Prosím, jeslti jste mi ještě nedali vědět, jestli se na představení uvidíme, dejte mi vědět - nejlépe mailem na info@janaminarikova.cz. Na ukázku jak modely vypadají a jak to vypadalo při focení, přikládám obrázek.

ReachedCZK 75,810(117%)

117%
CZK 65,000requested
56contributors
Contribute

project authorJana Minaříková

Rewards

CZK 200Látková brož

Získáváte brož vyrobenou z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na mých webových stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Smaltovaná ručně vyráběná brož

Získáváte ručně vyrobenou italskou smaltovanou brož ve stylu celé kolekce a poděkování na webových stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Podepsaná kopie skici z kolekce

Získáváte barevnou kopii libovolné skici ke kolekci s mým podpisem, k ní brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Poukaz na nákup modelu z kolekce

Za tisíc korun získáte dárkový poukaz v té samé hodnotě na nákup modelů z kolekce jaro 2015, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Cingrlátko

Drobný šperk, který můžete nosit na kabelce nebo ho můžete použít třeba jako přívěšek na klíče. Několik ručně vinutých broušených korálků, které jsou na řetízku s karabinkou. Každý kousek bude trošku jiný. Pro lepší představu se podívejte na fotky v Novinkách.

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 2,000Originální podepsaná skica

Za dva tisíce korun můžete mít originál skici ke kolekci s mým podpisem podle vlastního výběru, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Number of available rewards: 30/30

Reward unavailable

CZK 2,000Poukaz na nákup modelu z kolekce

Za dva tisíce korun získáte dárkový poukaz v téže hodnotě na nákup modelů z kolekce jaro 2015, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Úpletový šátek

Získáváte úpletový šátek z látky s angorskou vlnou, jehož potisk odpovídá tématu celé kolekce. A k němu ještě brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 5,000Adopce prêt-à-porter modelu

Když se rozhodnete adoptovat konkrétní prêt-à-porter model z kolekce, získáte osobní poděkování na etiketě modelu i na webu, originální skicu adoptovaného modelu, jeho fotku ve formátu A4 a brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku.

Number of available rewards: 13/15

Reward unavailable

CZK 5,000Hedvábný šátek

Získáváte šátek z pravého hedvábí potisknutý ve stylu celé kolekce, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 10,000Adopce couture modelu

Když se rozhodnete adoptovat konkrétní couture model z kolekce, získáte osobní poděkování na etiketě modelu i na webu, originální skicu adoptovaného modelu, jeho fotku ve formátu A4 a brož z látky, zakoupené díky vašemu příspěvku.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable