Pořádně velká kolekce - crowfunding kampaň

Pořádně velká kolekce

Pomozte Janě Minaříkové připravit opravdu velkou podzimní kolekci a stát se součástí dvou skvělých projektů, které posunou český svět módy.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Za vybrané peníze připravím velkou kolekci Don’t wake me up! Vznikne z evropských materiálů a ušijí ji české švadleny. A všechny vás pozvu na módní přehlídku letos na podzim, kde kolekci představím.

Kdo jsem?

Před čtrnácti lety jsem se rozhodla stát se módní návrhářkou. Před šesti lety jsem založila vlastní značku. Od té doby jsem navrhla dvanáct kolekcí a získala řadu zákaznic, které se  ke mně vracejí. Jak se jim mé modely líbí, si můžete přečíst tady. Velmi si cením toho, že si mé šaty vybralo Národní muzeum pro výstavu Retro i nabídky podílet se na akcích Elegantního Česka.

IMG_7927-800.jpg

 

Letos jsem dostala nabídku stát se součástí dvou opravdu velkých módních projektů. Taková nabídka se neodmítá. Ale znamená to připravit stovky modelů. Do takového množství musím investovat všechno, co jsem zatím módou vydělala. A ani to nestačí. Potřebuji vaši podporu. Jen díky Vám bude moci kolekce být dost velká.

 

startovac.jpg

 

Mám přesně rozmyšleno, jak bude celá kolekce vypadat. Znám výrobce skvělých látek, ze kterých vznikne, a vím, ve kterých českých dílnách ji vyrobí. Moc se na ni těším. A stejně tak se těším na to, že konečně dokážu modelů vyrobit dost.

Za šest let, co módu navrhuji, jsem se posunula od úplných začátků ke stovkám spokojených zákaznic. Teď mohu díky Vaší pomoci udělat velký skok. Už jednou jste mi pomohli. Před třemi lety jste podpořili nákup perfektních látek pro velmi úspěšnou kolekci Ženský princip. Byl to první český módní projekt, který na Startovači uspěl.

Na podzim se česká móda výrazně změní. A moc bych si přála, abych u toho mohla s kolekcí Don't wake me up! být díky vám i já.

 

Jakou módu navrhuji? Podívejte se na video s modely z mé aktuální kolekce.

 

Jaká bude nová kolekce?

Ženská. A sebevědomá. Stejně sebevědomá jako žena, která se nemusí předvádět a někomu se zavděčit. Dokáže přijmout svoji nedokonalost a nehroutit se z ní. Naopak. Raduje se ze svých silných stránek. Dokáže říct ne tomu, co opravdu nechce, a nechá se nadchnout pro to, co se jí líbí.

Kolekce bude svobodná. Příjemná, uvolněná a pohodlná. Bude v ní prostor pro hru i pro překvapení. A bude sexy. Nepodbízivě, žensky sexy. Sexy jako sebevědomá  žena, která zaujme díky tomu, že je sama sebou. Která se nemusí přizpůsobovat a nebojí se. Která se chce líbit sama sobě a až pak možná také svému okolí.

Takže to také trochu bude punk. Punk přece není číro, ale vnitřní svoboda. I tam, kde musíte držet dresscode. 

(Ptáte se, jestli spací tričko, polštářek nebo noční maska budou součástí kolekce. Nebudou. Jsou to kousky speciálně navržené a vyrobené pro ty, kdo podpoří tenhle projekt. Nikde jinde a nikdy jindy už je nezískáte).

 

První skici kolekce vypadají takto. Budu si v ní hrát se šněrováním a využiju pro ni perfektní žebrovaný úplet. A počítám se šik topy a úpletovými šaty, ve ketrých se budete cítit skvěle.

2017-06-01 01.27.14 1-1200.jpg

 

 

Jak bude kolekce vznikat?

V červnu

 • Dokončím skici a první prototypy.
 • Připravím první střihy.
 • Na konci června, jakmile bude jasné, že projekt je úspěšný, objednám potřebné stovky metrů látek.
 • Objednám všechny ostatní nezbytnosti k výrobě - prací značky, lejblíky, knoflíky, zipy...

V červenci

 • Připravím první modely pro focení.
 • První focení modelů.
 • Rozkreslím střihy na všechny potřebné velikosti.
 • Zadám výrobu.

V srpnu

 • Druhé focení modelů, natáčení videa.
 • Z výroby přicházejí první hotové  kousky - kontroluji je.
 • Připravujeme propagační materiály.

V září

 • Kontroluji další modely, které přicházejí z výroby.
 • Připravujeme vše na velké finále - balíme, štítkujeme, dotahujeme...

V říjnu a listopadu

 • Velká módní přehlídka, na které celou kolekci představím.
 • Kolekce se zároveň dostane do obchodů a na web.
 • A v neposlední řadě Vám dorazí slíbené odměny.

A ještě jedno video s modely z minulého roku. Líbí se Vám? Podpořte mou novou kolekci!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Co si o tomto projektu myslíte?