shot0012-s.jpg

Infobaden TV Film & Video

Připojte se k revoluční mediální akci, kdy se druhý nejdůvěryhodnější server na českém internetu stane současně i druhou televizí, kterou si platíte.

ZBÝVÁ 5 PROCENT, 24 HODIN DO KONCE
12/10/2014

ZBÝVÁ 5 PROCENT, 24 HODIN DO KONCE

VOLÁME VŠECHNY ČECHY. PO SELHÁNÍ HEJTMANA SE MUSÍME I VE FINÁLE SPOLEHNOUT NA PODPORU OBYČEJNÝCH LIDÍ Z VENKOVA A MALÝCH, STŘEDNÍCH A VELKÝCH MĚST.

Děkujeme za vaši podporu, ještě není nic rozhodnuto!
12/3/2014

Děkujeme za vaši podporu, ještě není nic rozhodnuto!

Pomozte nám prosím sdílet toto krátké sdělení pro fanoušky, kteří stále vyčkávají.

Vážení koncesionáři, jistě znáte odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec.

Ano, chceme po vás, abyste nám poslali 42 korun. Tedy - nechceme to po všech, ale jen po těch z vás, kteří jste si na Infobadenu už stihli za ty roky přečíst alespoň 100 článků a alespoň polovina těch článků vás mediálně obohatila. Pošlete 42 korun a hned zjistíte, kolik vás vlastně takových je. A je vás opravdu hodně, zkuste nám alespoň jednou věřit – tentokrát vám žádný potupný rituál odpuštění koncesionářských poplatků nehrozí.

Samozřejmě, takhle přesně to asi neproběhne. Někteří z vás pošlou třeba 242 korun a někteří nepošlou nic, tak už to zkrátka je. Mnozí z vás budou instinktivně vyvažovat, stejně jako my vyvažujeme v našem zpravodajství práci kolegů z konkurenčních médií. Ale na to teď nemyslete a pošlete alespoň těch 42 korun. Když to dnes uděláte, zítra bude celonárodní sbírka Infobadenu úspěšně dokončena.

A ještě jedna prosba. Sdílejte. Už jste asi od nás četli poutavější texty, ale jistě chápete, že pokud se tento status nerozšíří napříč naší společnou sociální bublinou, spousta z vás, hrdě se hlásících mezi příznivce kvalitní žurnalistiky (bez kterých by mimochodem žádný Infobaden dávno neexistoval), se o těch chybějících 42 korunách ani nedoslechne.

Děkujeme. 42 korun se vybírá tady: http://www.startovac.cz/projekty/infobaden-tv

(a tady někde by ještě mělo být malinkým písmem napsáno, že těch 8 korun navíc je za poštovné a balné)

Infobaden trailer o Gottovi, Hollanovi, hnutí Anonymous a drogách
11/26/2014

Infobaden trailer o Gottovi, Hollanovi, hnutí Anonymous a drogách

Úspěšný vstup České pošty na politickou scénu • Žaloba na domovy důchodců • Teror v benešovské škole • Prorůstání hazardní lobby do katolické církve • Sociální sítě zaplavují falešné statusy z Asie • Revize výsledků bitvy u Waterloo

11/24/2014

Tragické následky pokusu o domácí maturitu v Jaroměřicích na Svitavsku

Vážení koncesionáři, vaše podpora pro nás hodně znamená, je to příjemný závazek a motivace pokračovat dál v naší zpravodajské misi. Za každým z vás totiž vidíme desítky dalších, kteří si také přejí vznik televizního Infobadenu, ale mají nějaký důvod, proč ještě počkat. Jsou zvědaví na každé další video a zatleskat chtějí až na konec, jako Japonci. Nebo prostě jen čekají na potvrzení svého rozhodnutí od davu, až pak vyrazí do ulic.

Na rovinu - ani my jsme nepočítali, že nás začnete podporovat hned od začátku kampaně. Šli jsme do toho s tím, že vás nejprve musíme prostřednictvím TV spotů postupně přesvědčit o naší schopnosti dělat Infobaden i v televizní podobě.

Jsme stále v první polovině kampaně a vy už jste nám uvěřili. Proto si vás troufáme považovat za bratry a sestry ve zbrani, kteří nám pomohou přesvědčit i ostatní. Sdílejte naše videa, sdílejte naši stránku na Startovači, požádejte přátele, aby svou podporu neodkládali, aby nečekali tak dlouho, až už nebude na co čekat.

A na úplný závěr našeho poděkování a současně i výzvy vám přinášíme podrobnosti k tragickým událostem z Jaroměřic na Svitavsku. Snad oceníte vyváženost a objektivitu reportáže, protože my osobně proti domácím maturitám nic nemáme. Vždyť i Marcel Chládek kdysi údajně maturoval doma a nakonec to dotáhl až na ministra školství.

Proces s organizátory dětského Tábora hrůzy
11/21/2014

Proces s organizátory dětského Tábora hrůzy

zpráva, která bude dokončena během happeningu s příznivci Infobadenu

Plánovanou reportáž z procesu s organizátory tzv. Tábora hrůzy můžete pomoci zkvalitnit svou osobní přítomností během natáčení davové scény. Pokud se probojujete do předních řad, stanete se nesmrtelnými jako viditelná součást reportáže. Nebo si vás najdeme v davu při natáčení ankety s náhodně oslovenými demonstranty, abyste mohli našemu reportérovi od plic říci, že internet na tábory nepatří a že kdysi bývaly letní tábory fajn. Obsah skandovaných hesel se dozvíte na místě, vlastní transparenty jsou povoleny. Neházejte prosím vajíčka na soudní budovu, ničemu tím nepomůžete.

Pokud nepatříte mezi 250 tisíc čtenářů, kteří jsou s případem důkladně seznámeni, hledejte inspiraci v našem článku Místo prázdninových dobrodružství děti čekal tábor hrůzy a také v rozsáhlé výměně názorů, která zcela organicky probíhá už několik let v diskusi pod článkem.

Televizní trailer o papežovi, o Bohu a o Klausovi...
11/13/2014

Televizní trailer o papežovi, o Bohu a o Klausovi...

Analýza Klausovy amnestie • Incident v rožnovském betlémě • Hlášení o výskytu Jana Pavla II. na Šumavě • Google testuje novou službu, chce předpovídat budoucnost • Recidiva bývalých poslanců po ztrátě mandátu • PŘIPRAVUJEME: Návštěva papeže Františka v České republice

ReachedCZK 525,894(105%)

105%
CZK 500,000requested
521contributors
Contribute

project authorInfobaden News

Rewards

CZK 50odměna 42

Prokázali jste, že znáte odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec (plus poštovné a balné).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150bezúhonný koncesionář

Děkujeme za podporu kvalitní žurnalistiky v České republice. Na dva měsíce se stáváte naším bezúhonným koncesionářem. Vyzkoušejte si, jaký je to pocit, číst Infobaden beze strachu, že vám bude doručen přísný dopis, protože odebíráte elektřinu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300naše poděkování a vaše poselství národu

Poděkování na našem webu s možností připojení osobního sdělení národu. Máte 120 znaků, ale můžete mít i dvojnásobek v případě mimořádné literární hodnoty vašeho poselství. Pro jistotu nám raději pošlete obě verze. Plnohodnotný koncesionář na půl roku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400účastník davové scény

Poděkování na webu, koncesionář na půl roku. Navíc vás pozveme na natáčení davové scény před budovou soudu, kde bude probíhat proces s organizátory [URL="http://www.infobaden.cz/2011/08/27/misto-prazdninovych-dobrodruzstvi-deti-cekal-tabor-hruzy/"]dětského tábora hrůzy[/URL]. Pokud se probojujete do předních řad, stanete se nesmrtelnými jako viditelná součást naší reportáže. Obsah skandovaných hesel se dozvíte na místě, demonstraci řádně nahlásíme. Vlastní transparenty jsou povoleny. Bez občerstvení.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Digital pack

Všechna naše videa použitá během kampaně ve Full HD rozlišení plus bonusové pirátské video z natáčení, které nebude oficiálně zveřejněno. Certifikát celoročního koncesionáře, permanentka na [URL="http://www.infobaden.cz/2014/08/11/chodecka-revoluce-student-agency-vstupuje-do-pesi-dopravy/"]žlutý chodník[/URL] Student Agency. Poděkování na webu včetně osobního sdělení národu. Máte 240 znaků bez ohledu na literární hodnotu vašeho poselství.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000nic nechci

Nechci žádnou odměnu. Chci, abyste vybrané peníze investovali do televizního Infobadenu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,300sponzor infografiky

Chci, abyste vybrané peníze investovali do prvotřídních animovaných log, rotujících titulků, pestrobarevných ilustračních záběrů a dechberoucích předělů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,800Big pack

Exkluzivní DVD s kompletním televizním Infobadenem za rok 2015. Infobaden triko. Kampaň 2014 ve Full HD rozlišení. [URL="http://www.infobaden.cz/2012/08/22/domaci-maturita-skoncila-tragedii-mladik-si-ponese-nasledky-po-zbytek-zivota/"]Domácí maturitní vysvědčení.[/URL] Vaše jméno v titulcích na konci videí, poděkování na webu včetně osobního sdělení národu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000výroční parník Infobadenu

Dvě VIP vstupenky na výroční parník Infobadenu. Plavba po Vltavě, živá hudba, živé vstupy našich televizních moderátorů, plná loď příznivců skutečného seriozního zpravodajství. Kde jinde chcete s kýmkoli úspěšně diskutovat o problematice domácích maturit nebo legalizaci trampingu, než na parníku Infobadenu? Dvě Infobaden trika a download zpravodajské koláže z akce. Ve střižně se budeme snažit dostat do dokumentu i záběry s VIP hosty, pokud se udrží ve stavu, kdy použitím záběrů neutrpí jejich důstojnost.

Number of available rewards: 37/50

Reward unavailable

CZK 5,000pod vedením profesionálů

Dvě vstupenky na celodenní intenzivní seminář o progresivních žurnalistických technikách, komunikaci a kreativním psaní pod vedením profesionálů z redakce Infobadenu. Občerstvení a certifikát o absolvování v ceně. Vhodné pro kolegy z konkurenčních médií a studenty žurnalistiky. Dvě Infobaden trika a dvě vstupenky na parník.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 10,000pozvánka až do kuchyně

Pozveme Vás, abyste s námi strávili jeden z natáčecích dnů a osobně se seznámili s naším zpravodajským a televizním týmem. Během dne vám nabídneme několik možností stát se nesmrtelným jako součást jedné z natáčených televizních zpráv. Pokud budete chtít zachovat alespoň částečnou anonymitu své epizodní postavy, aby vás pak na ulici lidé nežádali o autogram, použijeme standardní televizní metody (zkreslený hlas, rozostřený obličej atd). Nebo si přineste svůj vlastní umělý plnovous, černé brýle a paruku. Čtyři vstupenky na parník.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 15,000večeře s Karolínou Valeš

Setkat se s hvězdou Infobaden TV mimo obrazovku je nyní realitou. Karolína má ráda orchideje, japonskou kuchyni, francouzská vína a filmy s Marlonem Brando. V ceně není zahrnuto občerstvení, šťastný výherce je hradí sám na místě.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 25,000partner

Poděkování s vašim logem na konci každého videa zveřejněného v roce 2015. Včetně kombinace všech odměn do 3 000 Kč, které si vyberete.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 50,000pro sponzory s tvůrčím potenciálem

Vyrobíme vaši vlastní soukromou Infobaden reportáž v rozsahu do 4 minut, se kterou se budete moci pochlubit při rodinném večírku, přátelům na blogu nebo během firemní oslavy. Znělka, newsroom a další pozadí, infografika, televizní předěly a všechny další signature prvky budou od nás, ale obsah a obsazení bude váš úkol. Pokud chcete mít profesionálně natočenou televizní zprávou o tom, že sousedovy větve zasahují do vaší zahrady nebo o zhoršené kvalitě pokrmů v restauraci, kam chodíte s kolegy na obědy, tak máte šanci. K tomu přidáme i další tři odměny v součtu do 10 000, které si vyberete.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 150,000exkluzivní partner

Reklama ve zpravodajství a na webu po dobu tří měsíců v roce 2015. Včetně všech výše uvedených odměn.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable