uvod_start7_.jpg

Filmová gleeshow 2019 Umění

Brněnská tvůrčí skupina zpívající a tančící na vlastní úpravy populárních písní připravuje nový projekt s filmovou hudbou!

12/11/2019

Nový projekt First Smile!

Tvůrčí skupina First Smile, z.s. připravuje nový projekt v podobě autorského muzikálu Hlubina a slavných muzikálových hitů!

 

Již nyní si můžete zakoupit vstupenky na představení, a to opět prostřednictvím SMS Ticketu

Novinkou od minulých předprodejů je možnost zakoupení speciálních vstupenek nebo si k místence vybrat také jednu z odměn - k dispozici jsou programy, plakáty, vstupy na zkoušku nebo do zákulisí, posezení s autorkou muzikálu nebo soukromá choreografická či herecká lekce.

Veškeré novinky a dění ze zákulisí sledujte na našem webu, Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na Vás!

Reprízy Filmové gleeshow v Divadle na Orlí!
8/25/2019

Reprízy Filmové gleeshow v Divadle na Orlí!

Projekt Filmová gleeshow zaznamenává doposud největší úspěch ze všech koncepčních projektů, které First Smile od svého vzniku v roce 2013 představil.

Proto jsme velice rádi, že můžeme originální úpravy slavných filmových hitů, nové choreografie, skvělou světelnou show a živou kapelu předvést našim divákům znovu! A tentokrát v mnohem profesionálnějším a elegantnějším prostředí!

Celkem tři reprízy Filmové gleeshow nás čekají v říjnu tohoto roku v brněnském Divadle na Orlí! Vybrat si můžete hned z několika termínů a časů:

neděle 20. 10. 2019 od 15.00

neděle 20. 10. 2019 od 19:00

úterý 22. 10. 2019 od 18:00

Co nového nás čeká od premiéry, která proběhla letos v dubnu?

  • moderní divadlo
  • pódium pár centimetrů od prvního diváka
  • bohatší světelný aparát
  • vymazlený zvuk
  • skvělá viditelnost z každého místa
  • české titulky ke všem písničkám
  • noví sólisté a muzikanti (kteří patří k brněnské špičce!)

Vstupenky na všechny reprízy bude možné zakoupit opět prostřednictvím SMS Ticketu, který nabízí po Brně také výdejní místa.

Více informací sledujte na našem Facebooku a Instagramu.

3/24/2019

Filmová gleeshow již za 14 dní v Brně!

V pořadí šestá gleeshow Tvůrčí skupiny First Smile, z.s. zve na filmovou podívanou! V této dlouho očekávané gleeshow vás brněnský showchoir provede známými melodiemi z těch nejslavnějších filmových hitů a to ve zcela originální úpravě a dosud neslyšeném podání! Těšit se můžete na skvělou podívanou, třpytivé kostýmy a úplně nové choreografie. Přijďte 7. 4. 2019 v 18:00 do Dělnického domu v Židenicích a nechte se vtáhnout do děje!

 

Již za 14 dní nás v Dělnickém domě v Brně-Židenicích čeká premiéra představení Filmová gleeshow. Prostřednictvím portálu SMS ticket máte možnost zakoupit poslední volná místa na tuto jedinečnou show plnou světoznámých filmových hitů! :)

Připomínáme, že všichni, kdo si zakoupili vstupenky prostřednictvím Startovače, budou mít své vstupenky na konkrétní místa - své jméno najdete vždy na opěradle židle v řadě, do které jste si vstupenky zakoupili.
K vyzvednutí budou také veškeré hmotné odměny, které jste si přes Startovač koupili - vždy prosím uveďte jméno, na které byla odměna zakoupena.

Pusťte si náš trailer a nalaďte se s námi na společnou filmovou notu:

Sledujte také náš Facebook, facebookovou událost a náš web, kde Vám neunikne žádná novinka ze zákulisí a příprav!

Těšíme se na Vás!

2/23/2019

Filmová gleeshow 2019

V pořadí šestá gleeshow Tvůrčí skupiny First Smile, z.s. zve na filmovou podívanou! V této dlouho očekávané gleeshow vás brněnský showchoir provede známými melodiemi z těch nejslavnějších filmových hitů a to ve zcela originální úpravě a dosud neslyšeném podání! Těšit se můžete na skvělou podívanou, třpytivé kostýmy a úplně nové choreografie. Přijďte 7. 4. 2019 v 18:00 do Dělnického domu v Židenicích a nechte se vtáhnout do děje!

 

Nestihli jste přes Startovač zakoupit vstupenky? Nevadí! Prostřednictvím portálu SMS ticket můžete zakoupit vstupenky sobě i svým blízkým. Ale pozor, řady ubývají, tak rychle pro ně!

Sledujte také náš Facebook, facebookovou událost a náš web, kde Vám neunikne žádná novinka ze zákulisí a příprav k Filmové gleeshow!

Těšíme se na Vás :)

 

1/13/2019

Vstupenky na Filmovou gleeshow

Rádi bychom znovu poděkovali všem, kteří si v loňském roce prostřednictvím Startovače zakoupili vstupenku na Filmovou gleeshow, konanou 7. 4. 2019 v Dělnickém domě v Židenicích.

Všichni, kteří si vstupenku přes Startovač zakoupili, obdrží v následujících měsících elektronickou vstupenku s QR kódem. Stačí tedy na koncert přijít s obdrženým e-mailem, popřípadě si ho vytisknout. Vstupenka bude obsahovat pouze číslo řady. Konkrétní sedadlo se dozvíte až na místě, Vaše jméno bude napsáno na sedadle. Těšíme se na Vaši účast! :) 

11/2/2018

Konec kampaně na Startovači

DĚKUJEME!

Děkujeme všem, kteří nás během posledních dvou měsíců podpořili prostřednictvím Startovače! :) ♥ 

Díky Vám a všem dalším 217 přispěvatelům můžeme uskutečnit v dubnu Filmovou gleeshow a představit Vám zcela nový repertoár a nové choreografie, a to vše pod taktovkou živé kapely! 
Během naší dvouměsíční kampaně jsme vybrali celkem 153% v celkové výši 114 873,-!! Je to neuvěřitelná částka, za kterou jsme nesmírně vděční a díky které budeme moci uskutečnit vše, co jsme měli v plánu. Jsme pyšní na to, že jsme to díky Vám dokázali, že máme skvělé fanoušky, přátelé, kamarády a rodinu, kteří nás podpořili a díky kterým jsme již po 37 dnech kampaně dokázali vybrat 114%!
Za projevenou podporu si všichni mohli vybrat i nějakou odměnu. Z mnoho poskytnutých odměn jich taky hodně zmizelo a my už se těšíme, až budeme tvořit písničku na přání, podepisovat filmovou klapku, provádět fanoušky v zákulisí před koncertem nebo jim ukazovat, jak probíhá naše zkouška, tvořit program a děkovat v něm těm, kteří nás podpořili, jak budeme vyrábět památeční a reklamní předměty, vystavovat bannery sponzorům a především odesílat vstupenky všem, kteří si je prostřednictvím Startovače zakoupili. Díky tomu jsme obsadili téměř 9 řad v sále! 
Ještě jednou mockrát děkujeme za projevenou podporu a moc se na Vás těšíme na dubnovém představení! Nezapomeňte nás dále sledovat, aby Vám neunikly žádné novinky a aktuality z příprav ♥ 
#VímeŽeToBudeLepší

10/29/2018

Proč nás podpořit na Startovači?

Hned z několika důvodů!

- uslyšíte originální aranže celého nového repertoáru, které byly napsány přímo nám na míru

- uvidíte nové choreografie ke všem písním

- jeviště se díky našim novým kostýmům bude blýskat

- setkáte se s lidmi, kteří na celé Filmové gleeshow pracovali

- poprvé nás doprovodí živá kapela

- bude to show, včetně profesionálního osvětlení a ozvučení

- a především se na to všichni neskutečně těšíme a chceme Vám ukázat to, co nás tak baví tvořit

Pokud podpoříte náš projekt, můžete se na toto všechno těšit již 7. 4. 2019!

10/26/2018

Vyberte si odměnu

Rádi Vás za Vaši podporu odměníme!

Můžete si vybrat hned z několika dárků, které určitě potěší: speciální vstupenky, dárkové předměty vyrobené extra pro tuto gleeshow, vstup do zákulisí před koncertem nebo na naši zkoušku, a také několik upomínkových předmětů, včetně filmové klapky nebo našich tkaniček :) 

10/19/2018

Nová ukázka ze zpívání v ulicích

Během září a října jsme několikrát vyrazili do ulic, abychom Vám ukázali, co na dubnovou Filmovou gleeshow připravujeme.

Na představení zazní také slavná píseň z filmu Největší showman z loňského roku. Na This Is Me se v našem provedení můžete podívat již nyní. Do dubna máme ještě spoustu práce a samozřejmě nebude chybět ani choreografie! :)

10/15/2018

Proč nás podpořit na Startovači?

Důvod šestý

Co bude v naší činnosti i tomto projektu největší premiérou? Živá kapela! Zkušení muzikanti doprovodí Filmovou gleeshow a dodají tu pravou koncertní atmosféru :)

10/12/2018

Gleeshows

Od našeho vzniku v roce 2013 máme za sebou celkem 5 koncepčních koncertů, kterým říkáme gleeshow. Tyto koncerty jsou vždy tématicky vystavěné a odvíjí se od toho i repertoár. Koncert od koncertu jsme se snažili zlepšovat jak v pohybu a tanci, tak v propagaci, produkci, ozvučení, osvětlení i celkového pojetí koncertu. Zde Vám přinášíme přehled o tom, jaká témata jsme pro naše gleeshow již použili a v čem byly jiné.

25. 5. 2014 - First Show

Den, kdy jsme poprvé vystoupili s koncertním formátem, se kterým se od té doby snažíme vystupovat pravidelně, naše první gleeshow. Rok 2014 byl pro tento koncepční formát premiérovým, a tak nenesl název ani nebyl v žádném tématickém duchu. Začátky byly téměř pro všechny kapely i jiná uskupení krušnější, a tak i my se učíme z chyb z minulosti a snažíme se pilovat jak zpěv, tanec, jednotu pohybu a výrazu, schopnost orientovat se na jevišti, tak i práci s diváky nebo zvukovou technikou. Koncert od koncertu jsme také začali zrychlovat i tempo hudby, klademe důraz na rozmanitost žánrů a stylů a hledíme i na náš vzhled. Barvy First Smile se i na jevišti projevují od začátku v černo-červeném stylu.

23. 11. 2014 – Revoluce!

Naši druhou gleeshow jsme poprvé koncipovali do určitého tématu, což znamenalo uzpůsobit tomu i repertoár a vymyslet název. Nápad „Revoluce!“ přišel, i díky nově zařazené písni do našeho repertoáru Bohemian Rhapsody od skupiny Queen a finálové písni koncertu, téměř sám. Co více pěvecky i historicky revolučního by mohlo být než slavní Bídníci? A tak jsme náš koncert uzavřeli písní Příští den a s diváky se rozloučili i v tematických kostýmech.

 

 

 

 

 

 

 

17. 6. 2015 – Růže s trny

Třetí gleeshow pro nás byla další velkou výzvou, neboť jsme se poprvé přesunuli na mnohem větší jeviště, s mnohem větším prostorem pro diváky, a museli se naučit pracovat a zvykat si na jiný jevištní prostor. Tento koncert jsme koncipovali do tématu lásky a přidali název „Růže s trny“, protože ani láska se neobejde bez úskalí a obtíží. Do repertoáru jsme kromě skupinových písní také zařadili čtyři sólové skladby, které se týkaly tématu lásky. Poprvé jsme také zpracovali „4 Chords“ – návaznost různých písní v různých jazycích, které mají jedno společné: 4 stejné akordy. V tomto kompilátu se pak objevily světoznámé skladby jako Forever Young, Let It Be, Take On Me, Let It Go, Time to Say Goodbye nebo Edge of Glory. Také jsme poprvé svůj koncert neuvedli slovně, ale předem nahraným intrem, který představoval různé stavy a období lásky.

          

 

 

 

11. 10. 2015 – Cesta časem

Při čtvrté gleeshow jsme již byli seznámeni s větším prostorem a technickými možnostmi sálu, avšak měli jsme před sebou novou výzvu: začali jsme tvořit přechody mezi písněmi, abychom divákům vyplnili zbytečně tichý prostor před začátkem další skladby. Koncert dne jsme nazvali „Cesta časem“ a jeho význam spočíval v historickém průřezu hudby, kterou jsme si na představení přichystali. Přechodové nahrávky měly diváka vtáhnout do konkrétního století, které bylo podkresleno i světovými dějinami. Celý večer probíhal v chronologickém duchu, a proto jsme koncert zahájili skladbou Amazing Grace z roku 1770, postupovali přes ABBU z let sedmdesátých, až po současnou hudbu od Lady GaGa. V posledních tónech také premiérově zazněla píseň „Hlubina“, kterou pro First Smile složila naše členka Anna “Arin” Dvořáková. Poprvé jsme kvůli délce koncertu zahrnuli do programu i několikaminutovou přestávku.

   

 

 

 

 

 

 

22.10. 2017 – #UžMůžem!

V roce 2016 jsme přišli s nápadem na téma „mládí“. Přechod z dětství, přes přátelství, první lásku, hádku, rozchod i najití sebe sama. A podle toho byl koncipován také repertoár. Vystoupili jsme s celkem 11 novými písněmi, se dvěma znovuzpracovanými a jednou autorskou – Bridgebreaker, kterou pro First Smile napsala naše členka Anna “Arin” Dvořáková a která se dočkala i vlastního videoklipu. Před touto gleeshow se toho pro First Smile sehrálo mnoho nového. Každý druhý den dostal vždy jeden z našich členů prostor na  naší facebookové události, kde se zveřejnilo jeho medailonkové video o tom, co #UžMůžem! Na události proběhlo celkem 5 soutěží o 2 lístky na koncert zdarma. Tito vítězové pak mohli sedět v čestné VIP 1. řadě. Kromě medailonků jsme zpracovali také promo video ke koncertu, kde se představili všichni naši sólisti s doplňkem, se kterým se ukázali i v představení. To byla jedna z velkých novinek, kterou jsme na gleeshow praktikovali – sjednotili jsme kostýmy pouze na červený vršek a černý spodek a na společné tenisky. Pouze sólista měl vždy navíc výrazný doplněk.
Propagační kampaň se ale netočila jen okolo Facebooku. Zaměřili jsme se i na ty, kteří sociální sítě nevyužívají. Výlep plakátů! Několik velkých kousků jsme si nechali vylepit na Malinovského náměstí, na Mendlově náměstí a na Staré osadě v Brně. Kromě těchto velkých výtisků jsme vyvěšovali všude možně po městě, po školách, knihovnách i v jiných institucích menší verze a také malé letáčky.
Poprvé v historii First Smile jsme zařídili online rezervace. Postupně nám místa ubývala a vytištěných vstupenek přibývalo.
A co by to byl za koncert bez programu! Ten si samozřejmě diváci mohli zakoupit na místě při zaplacení svých rezervovaných vstupenek. K tomu si mohli také zakoupit naše nově vyražené butonky s logem First Smile. Další naše poprvé. Co dalšího mohli diváci poprvé spatřit z naší grafiky? Vizitky, čísly označené řady v sále nebo visačky u všech pořadatelů koncertu – tedy u našeho sbormistra, kameramanů, osvětlovačů, zvukařů i fotografů.
Samotný koncert o mládí se pak nesl v duchu slavných písní jako je například Summer Nights, Somebody To Love, Counting Starts nebo Man in the Mirror. Jednalo se také o první gleeshow, kterou jsme uvedli v Dělnickém domě v Brně-Židenicích.

10/11/2018

Dáme 200%?

Díky Vaší podpoře jsme docílili částky, se kterou jsme na Startovač náš projet vložili. Stále to ale #MůžeBýtLepší a pokud vybereme více, budeme si moci dovolit koncert reprízovat a slíbit další zajímavé věci, které Vám již brzy přiblížíme :)

Takto vypadaly naše oslavy po choreografické zkoušce. Pojďte nám dopomoci k 200% a oslavte příští úspěch s námi i Vy! :)

10/9/2018

Překročili jsme 100%!

Díky veškeré Vaší podpoře a příspěvkům jsme dosáhli cílených 100% Ale #MůžeToBýtLepší!

Naše kampaň poběží ještě 3 týdny a stále máte možnost vybírat z nejrůznějších odměn, zakoupit vstupenky na dubnové představení a posunout nás dále. Všech příspěvků a veškeré přízně si nesmírně ceníme a děkujeme Vám, že nám umožňujete vytvořit zatím největší projekt, na kterém jsme kdy pracovali!

DĚKUJEME!

10/8/2018

Proč nás podpořit na Startovači?

Důvod pátý

Všechny oblasti příprav Filmové gleeshow je třeba vložit do rukou zkušeným lidem. Díky Vaší podpoře uvidíte výsledky jejich práce již 7. 4. 2019!

10/5/2018

First Smile na TV Prima

Naši kampaň na Startovači doprovázíme také pravidelným zpíváním v ulicích. Můžete nás vidět ještě 16. 10. a 23. 10. v brněnském podchodě :)

Na jaře jsme během podobné akce měli nejednoho fanouška. Jednoho z těch skalních uvidíte na videu v odkaze níže. Toto video také běželo v rámci pořadu "Divošky" na TV Prima :) 

https://www.facebook.com/FirstSmileBrno/videos/1095287147327418/

V případě zájmu nás podpořit, budeme nesmírně vděční, pokud si vyberete nějakou z našich dostupných odměn. Díky Vám pak budeme moci uskutečnit doposud největší projekt a zazpívat Vám během premiérového večera slavné filmové hity!

 

 

10/1/2018

Proč nás podpořit na Startovači?

Důvod čtvrtý

Pracujeme také na tom, jak vypadáme. Pro tuto show volíme jiné barvy, jiné outfity a chceme být pořádně vidět! :)

9/24/2018

Proč nás podpořit na Startovači?

Důvod třetí

Ke zpěvu u nás bezpodmínečně patří tanec :) A proto na nových, zajímavějších a sjednocených choreografiích pracuje aktuálně 6 choreografů. Je na co se těšit!

9/23/2018

Vstupenky na Filmovou gleeshow

Vstupenky na Filmovou gleeshow rychle ubývají! Proto jsme pro Vás přidali další odměny ve formě vstupenek na představení nebo speciální vstupenky do 4. řady. Zakoupením vstupenky podpoříte náš projekt a ještě budete mezi prvními, kdo už teď vlastní vstupenky na dubnové představení :)

9/21/2018

Ukázka ze zpívání v ulicích

Poslechněte si jednu novinku z našeho repertoáru, kterou Vám během září a října přinášíme také do brněnských ulic! Vidět a slyšet nás zase můžete již 2. 10.!


ReachedCZK 114,873(153%)

153%
CZK 75,000requested
116contributors
Contribute

project authorFirst Smile

Rewards

CZK 200Vstupenka do 2. řady

Nejlepší výhled na všechny účinkující a živou kapelu? Nejlépe z této řady!

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 200Vstupenka + welcome drink

Premiérový večer se vším všudy, vstupenky na výhodná místa a drinky nesmí chybět! Po domluvě možná nealkoholická verze :)

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 200Vstupenka + popcorn na míru

Premiérový večer se vším všudy, vstupenky na výhodná místa a popcorn s navrženou krabičkou přímo pro Tebe nesmí chybět! Nech se překvapit, co Ti členové First Smile k popcornu přidají.

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 300Vstupenka na Filmovou gleeshow

Vstupenka na premiéru představení Filmová gleeshow bez předem určeného místa.

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 11/40

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 4. řady

Vstupenka do 4. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/15

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 5. řady

Vstupenka do 5. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 6. řady

Vstupenka do 6. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/9

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 7. řady

Vstupenka do 7. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 8. řady

Vstupenka do 8. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 9. řady

Vstupenka do 9. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 6/20

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 10. řady

Vstupenka do 10. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 16/16

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka do 11. řady

Vstupenka do 11. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 17/17

Reward unavailable

CZK 400Taška + odznáček - speciální filmová edice

Jsem taška a ráda nosím věci! Sami členové mě vyrobili. A pyšním se jediným glee souborem v České republice. K tomu odznáček, připínáček, butonek, vše v jednom! A s naším logem, speciálně vyrobeným pouze pro tuto glee show!

Expected delivery of the reward: April 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Podepsaná klapka

Tématická památka na filmový večer? Personalizovaná odměna pro všechny filmové nadšence! Nech se překvapit, co Ti členové First Smile napíšou na filmovou klapku a získej jedinečný předmět vytvořený speciálně pro tuto show.

Expected delivery of the reward: April 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Vstupenka do 2. řady - druhá vlna

Nejlepší výhled na všechny účinkující a živou kapelu? Nejlépe z této řady!

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 500Vstup na zkoušku a pivo po ní

Staň se součástí tříhodinového nácviku First Smile. Přijď se podívat jak to vypadá na zkoušce jediného glee souboru v České republice! Pivo po zkoušce je v ceně :) Datum doručení odměny je nezávazné, možnost návštěvy kterékoli čtvrteční zkoušky po domluvě.

Expected delivery of the reward: June 2019

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 600Vstup do zákulisí před koncertem

Staň se součástí posledních minut příprav, nervozity a nadšení před vstupem na jeviště! Přijď se podívat jak to vypadá v zákulisí pár minut před začátkem koncertu.

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 600Zlaté tkaničky

Originální zlaté tkaničky do bot jsou součástí kostýmu každého z účinkujících. A až bude po show, mohou být pro změnu součástí Tvého šatníku!

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 25/25

Reward unavailable

CZK 1,000Balíček odměn

Vše co k filmovému večeru patří! Získej kromě vstupenky a programu také welcome drink hned u vstupu, vyzvedni si popcorn s jedinečnou krabičkou přímo pro Tebe a získej odznáčky a tašku s naším logem a věnováním.

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 3/10

Reward unavailable

CZK 1,800Písnička na přání

Vyber pro nás písničku, kterou máme nastudovat příště! Kromě zařazení do stálého repertoáru zveřejníme i video, jak se nám ji podařilo nazkoušet s věnováním jen pro Tebe!

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Poděkování v programu

V rámci programu vyjmenujeme a poděkujeme všem, díky kterým mohl být koncert uskutečněn, buďte jedním z nich!

Expected delivery of the reward: April 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Staňte se hlavními sponzory Filmové gleeshow!

Chcete zviditelnit sebe nebo vlastní firmu a být tak jednim z hlavních sponzorů show? Vaše jméno/název firmy pak uveřejníme na všech plakátech, které budou v rámci propagační kampaně před koncertem vylepeny po celém Brně. Navíc můžeme umístit banner s Vaší firmou pod jeviště a diváci na něj tak po celý čas koncertu uvidí. Vaši firmu budeme jmenovat i v rámci poděkování před začátkem koncertu.

Expected delivery of the reward: April 2019

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable