Filmová gleeshow 2019 - crowfunding kampaň

Filmová gleeshow 2019

Brněnská tvůrčí skupina zpívající a tančící na vlastní úpravy populárních písní připravuje nový projekt s filmovou hudbou!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

První filmová gleeshow v České republice již brzy... konkrétně 7. 4. 2019 v Dělnickém domě v Brně-Židenicích.

V hlavních rolích: jsme skupina mladých lidí, kteří mají za cíl bavit publikum svým vystoupením, kde zpíváme vlastní úpravy populárních, rockových i muzikálových písní doprovázené choreografiemi. Můžeme se pyšnit také tím, že jsme jediné těleso v České republice, které se takovému žánru, zvanému glee, věnuje.

Vystupujeme na nejrůznějších akcích, nejvíc se ale soustředíme právě na koncepční projekty, které nazýváme gleeshow. Takový koncert je pak písněmi dramaturgicky provázán a doplňuje ho jednotný příběh, který diváka díky hudbě vtáhne do děje a předá mu nejen hudebně-taneční zážitek. Mezi témata, jimž jsme věnovali naše gleeshow, patří láska, revoluce nebo cesta časem. Poslední takto koncipovaná gleeshow se uskutečnila 22. 10. 2017 pod názvem #UžMůžem a měla za cíl přinést divákům příběh o přátelství, lásce, mládí a hledání dospělosti.

Největší výzvu ovšem máme právě před sebou a byli bychom rádi, kdybychom ji s Vaší pomocí a podporou mohli uskutečnit! Připravujeme totiž nový projekt, tentokrát s filmovým námětem a oblíbenou hudbou ze slavných filmů!

Rádi bychom získali finance na uskutečnění koncertu s živou hudbou, profesionálním vedením, vlastní aranží všech písní a vylepšenými choreografiemi. Doposud jsme koncertovali pouze s hudbou reprodukovanou a veškeré věci jsme zprostředkovávali z vlastních řad. Rádi bychom First Smile obohatili profesionály, aby se naše tvorba mohla opět někam dále posunout a abychom divákům mohli nabídnout zase něco nového, jiného, neobvyklého a v ČR jedinečného, především ve formě živé hudby, pestrých choreografií a profesionálního vedení.

Za Vaši podporu můžete obdržet různé odměny, u kterých je vždy napsán nejpozdější termín doručení. Jedná se o nejrůznější upomínkové předměty z naší tvorby, vstupenky na chystaný projekt, účast na naší zkoušce nebo čas strávený mezi námi před koncertem a samozřejmě i možnost poděkování formou zviditelnění Vás nebo Vaší firmy v našem programu. Odměny v podobě propagačních materiálů bude možné vyzvednout si také přímo u vstupu v den konání koncertu. 

Připravovaná show je sice naplánovaná na duben příštího roku, ale již teď si nás můžete přijít poslechnout a okusit náš nový filmový repertoár! Vyjdeme zpívat do ulic Brna a to hned čtyřikrát, konkrétně 4. 9., 18. 9., 2. 10. a 16. 10. Kromě toho nás také můžete zastihnout 19. 9. na akci SemestrSTART 2018. Pro více informací sledujte náš facebook First Smile.

Za Vaši přízeň budeme nesmírně vděční a budeme se Vám snažit Vaši podporu vrátit v podobě jak připravených odměn tak v podobě výsledného projektu, na který se nesmírně těšíme a který naše úsilí, píli a snahu na sobě pracovat žene vpřed!

 

Zde je několik důvodů, proč nás podpořit!

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?