Filmová gleeshow 2019 | crowdfunding kampaň

Filmová gleeshow 2019

Brněnská tvůrčí skupina zpívající a tančící na vlastní úpravy populárních písní připravuje nový projekt s filmovou hudbou!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

První filmová gleeshow v České republice již brzy... konkrétně 7. 4. 2019 v Dělnickém domě v Brně-Židenicích.

V hlavních rolích: jsme skupina mladých lidí, kteří mají za cíl bavit publikum svým vystoupením, kde zpíváme vlastní úpravy populárních, rockových i muzikálových písní doprovázené choreografiemi. Můžeme se pyšnit také tím, že jsme jediné těleso v České republice, které se takovému žánru, zvanému glee, věnuje.

Vystupujeme na nejrůznějších akcích, nejvíc se ale soustředíme právě na koncepční projekty, které nazýváme gleeshow. Takový koncert je pak písněmi dramaturgicky provázán a doplňuje ho jednotný příběh, který diváka díky hudbě vtáhne do děje a předá mu nejen hudebně-taneční zážitek. Mezi témata, jimž jsme věnovali naše gleeshow, patří láska, revoluce nebo cesta časem. Poslední takto koncipovaná gleeshow se uskutečnila 22. 10. 2017 pod názvem #UžMůžem a měla za cíl přinést divákům příběh o přátelství, lásce, mládí a hledání dospělosti.

Největší výzvu ovšem máme právě před sebou a byli bychom rádi, kdybychom ji s Vaší pomocí a podporou mohli uskutečnit! Připravujeme totiž nový projekt, tentokrát s filmovým námětem a oblíbenou hudbou ze slavných filmů!

Rádi bychom získali finance na uskutečnění koncertu s živou hudbou, profesionálním vedením, vlastní aranží všech písní a vylepšenými choreografiemi. Doposud jsme koncertovali pouze s hudbou reprodukovanou a veškeré věci jsme zprostředkovávali z vlastních řad. Rádi bychom First Smile obohatili profesionály, aby se naše tvorba mohla opět někam dále posunout a abychom divákům mohli nabídnout zase něco nového, jiného, neobvyklého a v ČR jedinečného, především ve formě živé hudby, pestrých choreografií a profesionálního vedení.

Za Vaši podporu můžete obdržet různé odměny, u kterých je vždy napsán nejpozdější termín doručení. Jedná se o nejrůznější upomínkové předměty z naší tvorby, vstupenky na chystaný projekt, účast na naší zkoušce nebo čas strávený mezi námi před koncertem a samozřejmě i možnost poděkování formou zviditelnění Vás nebo Vaší firmy v našem programu. Odměny v podobě propagačních materiálů bude možné vyzvednout si také přímo u vstupu v den konání koncertu. 

Připravovaná show je sice naplánovaná na duben příštího roku, ale již teď si nás můžete přijít poslechnout a okusit náš nový filmový repertoár! Vyjdeme zpívat do ulic Brna a to hned čtyřikrát, konkrétně 4. 9., 18. 9., 2. 10. a 16. 10. Kromě toho nás také můžete zastihnout 19. 9. na akci SemestrSTART 2018. Pro více informací sledujte náš facebook First Smile.

Za Vaši přízeň budeme nesmírně vděční a budeme se Vám snažit Vaši podporu vrátit v podobě jak připravených odměn tak v podobě výsledného projektu, na který se nesmírně těšíme a který naše úsilí, píli a snahu na sobě pracovat žene vpřed!

 

Zde je několik důvodů, proč nás podpořit!

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 114 873 Kč (153 %)
  • 153 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 217 Startérů

Autor projektu

First Smile - obrázek
  • projekt od First Smile
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Vstupenka do 2. řady

Nejlepší výhled na všechny účinkující a živou kapelu? Nejlépe z této řady!

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
200 Kč

Vstupenka + welcome drink

Premiérový večer se vším všudy, vstupenky na výhodná místa a drinky nesmí chybět! Po domluvě možná nealkoholická verze :)

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
200 Kč

Vstupenka + popcorn na míru

Premiérový večer se vším všudy, vstupenky na výhodná místa a popcorn s navrženou krabičkou přímo pro Tebe nesmí chybět! Nech se překvapit, co Ti členové First Smile k popcornu přidají.

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
300 Kč

Vstupenka na Filmovou gleeshow

Vstupenka na premiéru představení Filmová gleeshow bez předem určeného místa.

Počet dostupných odměn: 11/40

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 8. řady

Vstupenka do 8. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Odměna vyprodána: 0/20

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 9. řady

Vstupenka do 9. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Počet dostupných odměn: 6/20

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 10. řady

Vstupenka do 10. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Počet dostupných odměn: 16/16

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 11. řady

Vstupenka do 11. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Počet dostupných odměn: 17/17

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 5. řady

Vstupenka do 5. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Odměna vyprodána: 0/20

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 4. řady

Vstupenka do 4. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Odměna vyprodána: 0/15

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 6. řady

Vstupenka do 6. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Odměna vyprodána: 0/9

Nelze podpořit
350 Kč

Vstupenka do 7. řady

Vstupenka do 7. řady na premiéru představení Filmová gleeshow

Odměna vyprodána: 0/20

Nelze podpořit
400 Kč

Taška + odznáček - speciální filmová edice

Jsem taška a ráda nosím věci! Sami členové mě vyrobili. A pyšním se jediným glee souborem v České republice. K tomu odznáček, připínáček, butonek, vše v jednom! A s naším logem, speciálně vyrobeným pouze pro tuto glee show!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Podepsaná klapka

Tématická památka na filmový večer? Personalizovaná odměna pro všechny filmové nadšence! Nech se překvapit, co Ti členové First Smile napíšou na filmovou klapku a získej jedinečný předmět vytvořený speciálně pro tuto show.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Vstupenka do 2. řady - druhá vlna

Nejlepší výhled na všechny účinkující a živou kapelu? Nejlépe z této řady!

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
500 Kč

Vstup na zkoušku a pivo po ní

Staň se součástí tříhodinového nácviku First Smile. Přijď se podívat jak to vypadá na zkoušce jediného glee souboru v České republice! Pivo po zkoušce je v ceně :) Datum doručení odměny je nezávazné, možnost návštěvy kterékoli čtvrteční zkoušky po domluvě.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
600 Kč

Vstup do zákulisí před koncertem

Staň se součástí posledních minut příprav, nervozity a nadšení před vstupem na jeviště! Přijď se podívat jak to vypadá v zákulisí pár minut před začátkem koncertu.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
600 Kč

Zlaté tkaničky

Originální zlaté tkaničky do bot jsou součástí kostýmu každého z účinkujících. A až bude po show, mohou být pro změnu součástí Tvého šatníku!

Počet dostupných odměn: 25/25

Nelze podpořit
1 000 Kč

Balíček odměn

Vše co k filmovému večeru patří! Získej kromě vstupenky a programu také welcome drink hned u vstupu, vyzvedni si popcorn s jedinečnou krabičkou přímo pro Tebe a získej odznáčky a tašku s naším logem a věnováním.

Počet dostupných odměn: 3/10

Nelze podpořit
1 800 Kč

Písnička na přání

Vyber pro nás písničku, kterou máme nastudovat příště! Kromě zařazení do stálého repertoáru zveřejníme i video, jak se nám ji podařilo nazkoušet s věnováním jen pro Tebe!

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

Poděkování v programu

V rámci programu vyjmenujeme a poděkujeme všem, díky kterým mohl být koncert uskutečněn, buďte jedním z nich!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Staňte se hlavními sponzory Filmové gleeshow!

Chcete zviditelnit sebe nebo vlastní firmu a být tak jednim z hlavních sponzorů show? Vaše jméno/název firmy pak uveřejníme na všech plakátech, které budou v rámci propagační kampaně před koncertem vylepeny po celém Brně. Navíc můžeme umístit banner s Vaší firmou pod jeviště a diváci na něj tak po celý čas koncertu uvidí. Vaši firmu budeme jmenovat i v rámci poděkování před začátkem koncertu.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit