maly-obrazek2.png

Dračí kalendář 2020 Umění

Vypusťme do světa draky! Přiložte tlapu k dílu a pomozte nám vydat kalendář plný krásných ilustrací s draky od českých a slovenských výtvarníků.

9/12/2019

Draci už se rozletěli do světa!

Dračí kalendáře jsme vydali přesně podle plánu a většina z vás už má svůj kousek doma.

Titulka DRACI 2020

Tento víkend proběhl také kalendářový, podepisovací slet s našimi ilustrátory, kde jsme rozdávali autogramy do Vašich speciálních odměn. I podepsané kalendáře jsou již na cestě k Vám a zbývá doladit už jen poslední Dračí poklady. Všechny balíčky by tedy měly být předány asi o měsíc dříve než bylo přislíbeno :)

Pokud svoji odměnu ale ještě nemáte a ani spolu nekomunikujeme o jejím doručení - zkontrolujte si prosím své e-mailové schránky a odpovězte na dotazy ohledně způsobu doručení nebo termínu osobního předání. Případně napište sami přímo na mail@dragarta.com, ať Vám nový kalendář může dělat radost co nejdříve! :)

Dračí kalendář je již v prodeji

A kdybyste si náhodou kalendářů předobjednali málo (Vánoce jsou naštěstí ještě daleko, ale jako dárky fungují skvěle!), můžete si dokoupit další už přímo na e-shopu.

Moc Vám děkujeme za přízeň a doufáme, že Vám náš kalendář bude zpříjemňovat celý příští rok!

Nezapomeňte sledovat náš Facebook nebo Instagram, ať vám neunikde nic nového :)

Děkujeme!

8/3/2019

Děkujeme všem štědrým startérům!

Mnohokrát děkujeme všem 98 startérům, kteří podpořili náš projekt a pomohli nám vybrat rovnou 216 % požadované částky, jste prostě skvělí!

Povedlo se nám dát dohromady ještě více financí než loni a tím pádem si můžeme dovolit vydat kalendář ještě větším nákladem!

Zkušební tisky už mám pár dní doma, a tak je čas udělat poslední počty a odeslat objednávku do naší osvědčené tiskárny. Další práce je teď na nich :)

Zkušební tisky

V následujících týdnech Vás budu postupně kontaktovat e-mailem, abychom se domluvili na formě dopravy, textaci věnování, podobě diářů, záložek nebo rovnou celého dračího pokladu :)

Dračí kalendář DRACI 2020 vydáme podle plánu již k 19. 8. 2019 a během následujících dní jej začneme rozesílat, předávat osobně a dále nabízet na e-shopu těm, ketří naši kampaň propásli. Pokud jste si vybrali odměnu s podpisy autorů, budeme potřebovat nějaký čas navíc, abychom naplánovali podškrabávací setkání. Podepsaný kalendář Vám dorazí nejpozději do konce října 2019. Tak či onak budete mít svou odměnu doma s dostatečným předstihem před Vánoci i novým rokem :) 

Nezapomeňte sledovat náš Facebook nebo Instagram, ať vám neunikde nic nového :)

Děkujeme!

7/26/2019

Známe vítězné ilustrace!

Včera skončilo hlasování o přihlášených ilustracích a my již známe vítěze! Všechna čest autorům, kteří se do projektu zapojili a věnovali mu svůj drahocený čas! Je veliká škoda, že má kalendář jen 13 stran a nemůžeme otisknout všechny.

A jak to tedy dopadlo? Pokud si nechcete kupovat draky v pytli, po rozkliknutí odkazu si můžete prohlédnout všechny dlouho očekávané vítězné ilustrace. V opačném případě si můžete klasicky nechat překvapení třeba až pod stromeček :)

Vítězné ilustrace

Chci si prohlédnout vítězné ilustrace!


Jestli jste s koupí váhali až do chvíle, kdy budou odhalena vybraná díla, tak teď už snad máte jasno :) Sledujte naši stránku na Facebooku, kde budou kromě novinek také postupně představeni autoři, jejichž dílo se bohužel do kalendáře nedostalo.

A když už jsme u toho odhalování, můžete si také prohlédnout všech 10 pohlednic, které ztvárnil Yirikus a najdete je v odměně "Kalendář se sadou pohlednic". Která se vám líbí nejvíce? :)Yirikusovy pohlednice

Moc děkujeme za přízeň a překročení dalšího milníku (ke každé fyzické odměně přiložíme kapesní kalendářík)! Do konce kampaně nám zbývá pouhých 6 dní, pomozte nám rozšířit projekt mezi všechny drakomily :)

7/18/2019

Blížíme se cíli a přidáváme nové milníky!

Pomalu ale jistě se blížíme požadované částce. Děkujeme všem Startérům a také těm, kteří náš projekt sdílí a propagují. Věříme, že s vaší pomocí to zvládneme!


Představujeme nové milníky naší kampaně:

● 25 000 Kč - Vydáme kalendář DRACI 2020
● 30 000 Kč - Přidáme 14. bonusovou stranu s kreativním překvapením
● 35 000 Kč - Ke každé fyzické odměně přiložíme kapesní kalendářík
● 50 000 Kč - Připravíme modernější podobu e-shopu

V zákulisí se teď soustředěně tvoří

Nové příspěvky se objevují každým dnem a to se uzávěrka neúprosně blíží. Přihlašování ilustrací končí už tuto neděli a poté společnými silami vybere ty NEJ příspěvky tohoto ročníku, které se v kalendáři skutečně otisknou. Letos to snad bude ještě těžší hlasování než loni, přibývají opravdu nádherné kousky! 

Přikládáme další ochutnávku některých z nich v rozpracované fázi. Vlevo obrázek od Celebril, vpravo od Ondřeje Hrdiny:

Rozpracované náhledy

I Krotitelé draků potřebují vaši podporu

Pokud hrajete Dungeons and Dragons nebo vás třeba jen baví dívat se, jakým dobrodružstvím se prokousává někdo jiný, neměli by vám utéct ani Krotitelé draků - krásně zpracovaná zábavná show právě z hraní D&D!

Krotitele draků právě také najdete na Startovači. Jejich kampaň poběží už jen 3 dny a stále chybí velký kus požadované částky: https://www.startovac.cz/projekty/krotiteledraku/

Našim fantasy kolegům držíme palce k úspěšnému finále!

Jsme za půlkou!
7/12/2019

Jsme za půlkou!

Již jste nám přispěli přes 50 % z požadované částky. Mockrát děkujeme našim štědrým přispěvatelům a jedeme dále!

Našim ilustrátorům zbývá posledních 10 dní na dokončení svých příspěvků do kalendáře, a tak přibývají nové náhledy každý den. Na motivech z období pravěku pracuje Martin Málek (vlevo) a Allagar (vpravo). Těšíme se, jak bude vypadat finální podoba, vybrat jen 13 ilustrací bude opravdu těžké!

ReachedCZK 54,056(216%)

216%
CZK 25,000requested
96contributors
Contribute

Rewards

CZK 100Pomocný dráp

Poděkování a 3 wallpapery z kalendářových ilustrací na Váš e-mail.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Kalendář do tlapy či sluje

1 výtisk kalendáře DRACI 2020, který Vám osobně předám v Praze. Za zaslání po ČR prosím připočtěte 80 Kč, na Slovensko 120 Kč. Za každý kalendář navíc připočtěte 250 Kč.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 330Kalendář s dětským úsměvem

1 výtisk kalendáře DRACI 2020, který udělá radost dětem. Společně vybereme dětský domov nebo Klokánek, kam kalendář zašlu Vaším jménem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Kalendář se sadou pohlednic

1 výtisk kalendáře DRACI 2020 + sada 10 dračích pohlednic. Vše s osobním předáním v Praze. Za zaslání po ČR prosím připočtěte 80 Kč, na Slovensko 120 Kč.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550Kalendář s podškrábnutím autorů a záložkou

1 výtisk kalendáře DRACI 2020 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u 4 ilustrací + dračí záložka do knihy. Vše s osobním předáním v Praze. Za zaslání po ČR prosím připočtěte 80 Kč, na Slovensko 120 Kč.

Expected delivery of the reward: October 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Kalendář s pamatovákem

1 výtisk kalendáře DRACI 2020 + praktický diář na rok 2020. Vše s osobním předáním v Praze. Za zaslání po ČR prosím připočtěte 80 Kč, na Slovensko 120 Kč.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Kalendář s podškrábnutím, záložkou a pamatovákem

1 výtisk kalendáře DRACI 2020 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u 4 ilustrací + dračí záložka do knihy + praktický diář na rok 2020. Vše s osobním předáním v Praze. Za zaslání po ČR prosím připočtěte 80 Kč, na Slovensko 120 Kč.

Expected delivery of the reward: October 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Dračí poklad

1 výtisk kalendáře DRACI 2020 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u 4 ilustrací + praktický diář na rok 2020 + sada 10 dračích pohlednic + 2 záložky do knihy + 3 wallpapery + poukaz na 400 Kč do e-shopu + možnost hlasovat o vybraných ilustracích. Za zaslání po ČR prosím připočtěte 80 Kč, na Slovensko 120 Kč.

Expected delivery of the reward: October 2019

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable