Krotitelé draků - crowfunding kampaň

Krotitelé draků

Pomozte nám završit epický příběh, ve kterém banda známých i méně známých umělců hraje Dungeons and Dragons!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kampaň nám nevyšla, ale pokračujeme dál!

I přestože se nám nepovedlo vybrat cílovou částku, těší nás váš zájem! Přiznali jsme si spoustu chyb, které jsme během natáčení nasekali, hlavně co se týče velkého rozpočtu a začali jsme odznovu a tentokrát hezky odspodu.

Nic nevzdáváme! I proto můžete dál sledovat příběh Krotitelů draků a to každé dva týdny na našem YouTube kanále v nesestříhané podobě a nebo se na naše natáčení můžete přijít podívat přímo do Paralelní Polis!

Vo co tu šlo? Chci to prozkoumat!

Krotitelé draků, to je zábavná show založená na herecké improvizaci a nečekaných zvratech, vytvořených několika hody kostkou. Jde vlastně o záznam dobrodružného příběhu, který společně s vámi, diváky, prožívají i hráči z řad českých herců, rež isérů, scenáristů a dalších umělců. Ti se už rok pravidelně scházejí u světoznámé stolní RPG hry Dungeons and Dragons, pomocí které se každý večer jejich parta mění v bandu odvážných dobrodruhů. Teď se rozhodli konečně vyjít před kamery, aby tuhle báječnou, kreativní hru představili širší veřejnosti.
Jakej je náš quest?

Aby byl příběh dynamický a atraktivní i po vizuální stránce, rozhodli jsme se pro profesionální postprodukci. Z prvního natáčení máme již hrubý materiál na čtyři díly včetně pilotu, který můžete zhlédnout výše. Abychom mohli dokončit celou sérii a završili tak napínavé dobrodružství v postapokalyptickém světě Končiny, potřebovali bychom získat peníze na další dva natáčecí dny a postprodukci dohromady dvanácti dílů.

Přes půl mega!? Není to nějak moc? Hledám pasti!

Žádné nejsou. Aby celá série Krotitelů draků vypadala dobře a měla šanci se uchytit, je nutná kvalitní postprodukce. A ta není levná. Střih, zvukový mix, tvorba ilustrací a jejich následné rozanimování, to vše stojí spoustu peněz. Pro další natáčení potřebujeme navíc zaplatit prostor, kameramany, osvětlovače, zvukaře a stejně tak i pronájem kamer, mikrofonů, světel a rekvizit. Pro ty, kteří by si snad stále chtěli hodit dvacetistěnnkou na Vhled (Insight), přikládáme přehledný graf s rozpočtem celého našeho projektu.

Jak říká Mikhailo: Tohle je jenom začátek!

První díly, které za tyhle peníze natočíme, jsou jen začátek celé kampaně z Končiny. Pokud se nám podaří je natočit, budeme mít dost kvalitního materiálu abychom se uchytili v některé televizi, internetové nebo klasické. Zároveň producentům budeme moci ukázat, že za sebou máme silnou fanouškovskou základnu, která nám pomohla celý projekt nakopnout! A to se vždycky počítá!

Odemkněte další raritní odměny!

Připraveny pro vás máme další raritní odměny, které potěší každého hráče Dračáku nebo Dungeons and Dragons! Pomožte nám levelovat a my vás za to odměníme!

Pomozte nám vyvolat kouzlo masové sugesce!

Vše jsme doteď platili z vlastní kapsy (ve skutečnosti šlo o necelých 100 000 Kč). Chtěli jsme vám totiž ukázat, do jaké podoby dokážeme Krotitele draků dotáhnout, abyste nepodporovali zajíce v pytli (nebo v bag of holding, pokud jste dobrodruzi na vyšších úrovních). Bez vaší pomoci totiž souboj s financemi nemáme šanci dát. Pomozte nám dotáhnout celou sérii do zdárného konce! Každý stříbrňák se počítá, každé sdílení nebo lajk nad korbelem piva nám může pomoci! O své podpoře navíc můžete dát vědět zbytku komunity, když na sociálních sítích připojíte ke svému příspěvku hešteg #jsemkrotitel.

Předem děkujeme za hrdinskou odvahu se zapojit do našeho dobrodružství! Věříme, že si na průběh naší kampaně hodíme kritiku!

 

Rozklikni pro galerii fotek dice traye!

Roklikni pro galerii fotek dice toweru!

Roklikni pro galerii ilustrace!

Roklikni pro galerii fotek DM screenu!

Rozklikni pro galerii fotek odměny Time Stop

Co si o tomto projektu myslíte?