Obrázek projektu Carlsbad RG Cup.jpg

Carlsbad RG Cup 2016 Ostatní

Pomozte zarputilým nadšencům uspořádat pro moderní gymnastky v karlovarské KV Areně velké mezinárodní závody, aby se mohly cítit jako na Olympiádě!

Poděkování a vstupenky jsou již na cestě k Vám
5/28/2016

Poděkování a vstupenky jsou již na cestě k Vám

Od úspěšného ukončení kampaně jsme intenzivně pracovali na přípravě závodů. Přihlášených více než 150 závodnic ze 13 států světa je prostě skvělé. Některé odměny pro vás se již vyrábějí, dnes jsme vytiskli poděkování a vstupenky, které odešleme v pondělí na vaše poštovní adresy.

4/20/2016

Dosaženo 100 %

Dosáhli jsme hranice úspěšnosti a překročili jsme 100 % požadované cílové částky. Děkujeme všem startérům, kteří věřili projektu Carlsbad RG Cup a podpořili ho.

Uvidíme se 18. června v KV Areně. Přijďte všichni!

4/19/2016

Díky vám je cíl na dosah!

Poslední den kampaně a cíl je na dosah. Od mety, která rozhodne o úspěchu či krachu projektu nás dělí již jen 9 %. Dnes již nepochybujeme o tom, že se to díky vám podaří!

Na oslavy je sice ještě brzo, ale naše víra v úspěch je nezměrná. Věříme, že poslední den kampaně se zmobilizují všichni naši přátelé, fanoušci a startéři a poslední bitvu této kampaně dovedeme do vítězného konce.

Děkujeme vám všem, kteří přispíváte na projekt, jak vidíte, opravdu každá koruna byla platná a přispěla k naplnění cíle. Děkujeme i těm, kteří nás podpořili třeba jen sdílením, komentářem či doporučením dalším. I to nepochybně projektu pomáhá.

A závěrem pro všechny malé videopoděkování od našich malých i velkých moderních gymnastek :) 

Díky, jste skvělí!

SOUTĚŽ: staňte se součástí našeho příběhu
4/14/2016

SOUTĚŽ: staňte se součástí našeho příběhu

Máme již přes 60 báječných Startérů. Každý z nich měl jistě nějaký dobrý důvod, proč náš projekt podpořit. A pro stávající i ty nové Startéry jsme vymysleli soutěž. Podělte se o své důvody, proč jste nás podpořili.

Jak se zúčastnit soutěže

Vytvořte na našem Facebookovém profilu www.facebook.com/rgCup/ příspěvek, do kterého napište, co vás vedlo k tomu, že jste podpořili náš projekt. Dále připojte výzvu, proč si myslíte, že by měli tento projekt podpořit i vaši přátelé a vyzvěte je k podpoře.

Potom status sdílejte na svůj FB profil a nezapomeňte k příspěvku vložit tento odkaz, kde vaši přátelé najdou projekt: https://www.startovac.cz/projekty/carlsbad-rg-cup-2016/

Kreativitě se meze nekladou, můžete příspěvek doplnit o nějaký tematický obrázek. My váš příspěvek nasdílíme na naši hlavní timeline.

A kdo vyhraje?

Z vašich příspěvků vybereme tři nejlepší / nejoriginálnější / nejvtipnější… a jejich autory odměníme originálními a rozhodně zajímavými cenami. Nechte se překvapit!

Jsme padesát na padesát
4/13/2016

Jsme padesát na padesát

Překročili jsme díky našim Startérům hranici 50 %. To je ta lepší zpráva. Ta horší je, že do konce máme už jen 6 dní. ...

Jsou naše šance tedy 50 na 50? Bude úspěch nebo krach? Zdá se to nemožné? No a co? Vždyť i moderní gymnastky dnes a denně na trénincích i závodech předvádějí zdánlivě nemožné. Jestli chceme ocenit výkony, které podávají ony i jejich trenérky, pak musíme také ukázat, že umíme třeba i nemožné. Věříme, že se naši příznivci zmobilizují a náš projekt vystřelí k úspěšné metě.

Děkujeme všem!

4/12/2016

Jan Onder podporuje náš projekt

Taneční mistr a vícenásobný vítěz StarDance, Jan Onder, fandí našemu klubu moderní gymnastiky a hlavně se mu líbí mezinárodní závody Carlsbad RG Cup, které organizujeme.

Honza s Luckou na závodech již dvakrát exhibičně vystoupili, velmi se jim líbili výkony moderních gymnastek a profesionalita, s jakou k tomuto sportu všichni přistupují. Naopak závodnice byly potěšeny návštěvou takové osobnosti a možností osobního setkání. Věříme, že náš projekt bude úspěšný a budeme moci financovat i krásná taneční exhibiční vystoupení Jana Ondra a Lucie Hunčárové.

Poslední - a rozhodující - týden pro náš projekt. Uspějeme!
4/11/2016

Poslední - a rozhodující - týden pro náš projekt. Uspějeme!

Náš sportovní klub bojuje na všech frontách. Zatímco naše gymnastky jsou v plné závodní sezóně, trenéři a manažeři kromě přípravy děvčat na důležité závody připravují i vlastní mezinárodní závody Carlsbad RG Cup, které se blíží a vše důležité je třeba zařídit již nyní.

Přinášíme našim startérům aktuální novinky:

  • Na pohárových závodech 10. dubna v Plzni vybojovali naše závodnice 8 medailí. Skvělá příprava na domácí závody.
  • Na Carlsbad RG Cup jsme zajistili exhibiční vystoupení Anny Šebkové, seniorské reprezentantky ČR v moderní gymnastice.
  • V závodním poli se objeví zajímavé závodnice, pravděpodobně i seniorky, které se účastnily posledního mistrovství světa.
  • Klasické medaile jsou okoukané a vypadají „lacině“. Chystáme výrobu zakázkově ražených medailí s vlastním motivem závodů. Stejné obdrží i naši Startéři, kteří zvolí odpovídající odměnu.
  • Připravujeme plošnou propagaci pro nalákání co nejvíce diváků, máme již plochu na billboard na atraktivním místě, domluvenou plochu pro články v denním tisku a obyvatelé v regionu obdrží letáčky do svých schránek.

Děkujeme všem Startérům, kteří nás doposud podpořili, a všechny prosíme: „řekněte o našem projektu vašim známým, ať cílovou částku překonáme“.

Je to na dobré cestě!!! Děkujeme.

První velký úspěch – 4 medaile z Belgie
4/6/2016

První velký úspěch – 4 medaile z Belgie

Zatímco my připravujeme pro naše moderní gymnastky velké závody Carlsbad RG Cup, tak ty nelení a svými úspěchy nám nejen dělají radost, ale zejména nás motivují, abychom také vytrvali a uspěli.

Z mezinárodních závodů v belgickém Lille si naše čtyři závodnice přivezly čtyři medaile. V konkurenci dalších gymnastek z Belgie, Nizozemska, Německa, Rakouska, Velké Británie a Irska tak vybojovala osmiletá Darja Fedunova zlato v kategorii nadějí, desetiletá Klára Pelíšková obsadila stříbrnou příčku v kadetkách a naše dvě dorostenky obsadily na bedně hned dvě místa - zlato vybojovala Kristina Bernatová (17 let) a neméně skvělé stříbro Anna Špičková (18 let).

Děvčatům gratulujeme a věříme, že díky našim startérům bude projekt Carlsbad RG Cup minimálně stejně úspěšný, jako naše závodnice v Belgii.

Děkujeme za podporu!

Jsme na 40 procentech
3/31/2016

Jsme na 40 procentech

Vážení startéři, díky vám jsme již na 40 % cílové částky. Děkujeme. Ale do cíle je ještě daleko a nesmíme polevit.

Pravidla Startovače jsou neúprosná – buď vybereme cílovou částku, nebo více, a pak peníze dostaneme. Nebo nevybereme stanovenou částku a pak nedostaneme vůbec nic a peníze se vrátí těm, kdo je poslali… Najde se dost lidí, kteří nás podpoří nebo ne? My věříme, že si nás projekt a zejména moderní gymnastky vaši podporu zaslouží!

Zítra odjíždíme na avizované závody do Belgie. V sobotu nám držte palce, ať děvčata uspějí. Info bude dle možností na našem Facebookovém profilu.

Přejeme našim startérům veselé Velikonoce
3/27/2016

Přejeme našim startérům veselé Velikonoce

Děkujeme všem za to, jak se zajímají o náš projekt a samozřejmě těm, kteří ho již podpořili. Ti, co se nás podpořit teprve chystají, jistě přijdou vhod velikonoční svátky. Věřím, že si vykoledujeme od vás nějakou podporu do velikonočního košíku :)

Na závody se hlásí již první účastníci
3/24/2016

Na závody se hlásí již první účastníci

Vše se nám skvěle rozbíhá. Tři dny po startu máme splněno již 26 % a na mezinárodní závody v moderní gymnastice Carlsbad RG Cup máme již první přihlášky z České republiky, Německa, Belgie, Ruska a Izraele. Těšíme se na další účastníky ze zajímavých zemí.

Děkujeme za dosavadní podporu a zachovejte nám přízeň. Má to smysl!

Za dva dny od startu splněno 25%:
3/23/2016

Za dva dny od startu splněno 25%:

Náš projekt se pěkně rozbíhá a dva dny po startu hlásíme splnění cílové částky z jedné čtvrtiny. Startérům moc děkujeme a všechny prosíme o další podporu.

Nesouhlasíte s tím co se v nyní Evropě děje?

Vyjádřete svůj postoj a podpořte náš projekt!

Za deset dnů nás čekají závody v Belgii. Ani na okamžik nás nenapadlo, že bychom nejeli. A jak souvisí náš projekt s aktuálním děním? Víc, než by vás napadlo:

  • Moderní gymnastika ukazuje eleganci pohybu a krásu ženského těla - ne, že ho zahaluje.
  • Moderní gymnastika činí dívky silnými, samostatnými a sebevědomými – nepovažuje je za méněcenné, než muži.
  • Moderní gymnastika tedy pomáhá děvčatům, aby jednou lépe obstály ve světě, který je čeká.

Doufáme, že na závodech 2. dubna v Belgii uspějeme stejně jako před dvěma lety, kdy jsme si přivezli zlatou a bronzovou medaili. A věříme, že se ztotožníte s naší myšlenkou, že krása a elegance se má ukazovat - ne skrývat, potlačovat a dehonestovat. I proto nás můžete podpořit. Děkujeme.

ReachedCZK 150,750(151%)

151%
CZK 100,000requested
105contributors
Contribute

project authorJiří Herian

Rewards

CZK 100Lidovka

Přispějte nám v hodnotě oběda a získáte elektronickou brožuru „Carlsbad RG Cup OBRAZEM“.

Expected delivery of the reward: July 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Nadšený divák

Získáte dvě celodenní vstupenky na naše závody Carlsbad RG Cup a užijete si atmosféru závodů i skvělé výkony na vlastní oči i uši.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Za rámeček

Získáte originální diplom pro závodnice s vaším jménem a poděkováním. + Dvě celodenní vstupenky na naše závody Carlsbad RG Cup.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Jedeš v tom taky

Získáte samolepku na auto s motivem gymnastky (na výběr černá / bílá / stříbrná). + Dvě celodenní vstupenky na naše závody Carlsbad RG Cup.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Hrnečku vař

Vyvařte za svůj příspěvek hrneček s potiskem motivu závodů . + 4 celodenní vstupenky na naše závody Carlsbad RG Cup.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Máš to na triku

Kvalitní růžové dámské nebo černé pánské tričko s potiskem motivem závodů. (Na správné velikosti se dohodneme.) + 4 celodenní vstupenky na naše závody Carlsbad RG Cup.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Buď v obraze

Nádherný nástěnný měsíční kalendář formátu A3 na rok 2017 se 13 fotografiemi moderních gymnastek z Carlsbad RG Cupu. + 4 celodenní vstupenky na Carlsbad RG Cup k tomu.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Ozdoba knihovny

Tištěná brožura o závodech "Carlsbad RG Cup OBRAZEM" s mnoha krásnými fotografiemi a zajímavými údaji včetně věnování. + DVD se sestřihem závodního dne. + 6 celodenních vstupenek na Carlsbad RG Cup k tomu.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Na bedně

Originální „bronzovou“ medaili pro moderní gymnastky s vaším jménem sponzora závodů na zadní straně. + Tištěnou brožuru o závodech „Carlsbad RG Cup OBRAZEM“. + 8 celodenních vstupenek na Carlsbad RG Cup k tomu

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Švihák lázeňský

Karlovarský lázeňský pohárek s motivem závodů a zlacenými prvky. + Originální „stříbrnou“ medaili pro moderní gymnastky s vaším jménem sponzora závodů na zadní straně. + Navrch ještě 10 celodenních vstupenek na Carlsbad RG Cup.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Jsi zlato!

Za tak štědrý dar vám náleží originální „zlatá“ medaile pro moderní gymnastky s vaším jménem sponzora závodů na zadní straně. + Nádherný nástěnný měsíční kalendář formátu A3 na rok 2017 se 13 fotografiemi moderních gymnastek z Carlsbad RG Cupu. + 10 celodenních vstupenek na Carlsbad RG Cup navrch.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Beru vše

Obdržíte od nás prémiový balíček předchozích odměn: • „zlatou medaili“ pro gymnastky s vaším jménem sponzora závodů • originální diplom pro závodnice s vaším jménem a poděkováním • karlovarský lázeňský pohárek s motivem závodů a zlacenými prvky • kvalitní růžové dámské nebo černé pánské tričko s potiskem • nástěnný měsíční kalendář 2017 formátu A3 se 13 fotografiemi moderních gymnastek • hrneček s potiskem motivu závodů • samolepku na auto s motivem gymnastky • tištěnou brožuru o závodech • DVD se sestřihem závodního dne • 10 celodenních vstupenek

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50,000Mediální hvězda

Chcete něco opravdu extra? Staňte se VIP hostem závodů! • Obdržíte 2 VIP místa s celodenním občerstvením. • Užijete si možnost předávat medaile v jedné z kategorií. • Absolvujete fotografování s krásnými vítězkami závodů. • Zúčastníte se večerní VIP After Party. • Od nás pak obdržíte plaketu s věnováním. • Dostanete DVD se sestřihem závodního dne kde budou záběry i s vámi. • V denním tisku vám zajistíme článek s vaším rozhovorem a fotografií.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable