Carlsbad RG Cup 2016 - crowfunding kampaň

Carlsbad RG Cup 2016

Pomozte zarputilým nadšencům uspořádat pro moderní gymnastky v karlovarské KV Areně velké mezinárodní závody, aby se mohly cítit jako na Olympiádě!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám opět uspořádat v Karlových Varech pro malé i velké moderní gymnastky velkolepé mezinárodní závody, které v tomto u nás malém, ale o to krásnějším sportu, dosáhnou úrovně velkých mistrovství a i „obyčejné“ závodnice se na nich budou cítit jako na Olympiádě.

Carlsbad RG Cup 2014 - 14 photo Roman Knedlík www.fotonok.com.jpg

Trenéři našeho sportovního klubu moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary se dobrovolně a ve svém volném čase věnují děvčatům ve věku od 4 do 18 let a vedou je od prvních krůčků a dovedností až po účast na různých soutěžích a mistrovstvích. Nemáme velké sponzory, nemáme profesionální trenéry, ale možná máme o to víc nadšení a elánu. Mistryní se může stát jen jedna, krásné závody můžeme uspořádat pro všechny. To je naše filozofie. A protože je naše nadšení opravdu velké, chceme mít naše závody v moderní gymnastice největší, nejkrásnější, nejúžasnější…

Carlsbad RG Cup 2013 - 1045.jpg

Víme, co děláme. Pořádáme již čtvrtý ročník 

Máme již zkušenosti s pořádáním předchozích tří ročníků. Vychytali jsme všechny technické a organizační problémy a nyní chceme tuto akci jen zlepšovat. Víme, co chceme, víme jak to udělat, jediné s čím každý rok bojujeme, jsou finanční prostředky na tuto akci. Věříme, že díky Startovači se najde dostatek nadšenců, kteří podpoří projekt mezinárodních závodů Carlsbad RG Cup a splní tak sportovní sen mnoha malých i velkých moderních gymnastek.

Carlsbad RG Cup 2014 - 23 photo Roman Knedlík www.fotonok.com.jpg

Co je to Carlsbad RG Cup

Jedná se o celodenní mezinárodní závody v moderní gymnastice, které proběhnou 18. června 2016 v Karlových Varech. Místem konání je moderní multifunkční hala KV Arena, která umožňuje uspořádat závody s takovou atmosférou a v provedení, které se běžně nevidí.

Předchozích tří ročníků se již zúčastnilo celkem 389 závodnic ze 13 zemí světa, z nejvzdálenějších míst přijely závodnice například z Anglie, Ruska, Estonska či Izraele.

Divákům se v celodenním programu představí závodnice v celkem 10 věkových a výkonnostních kategoriích, navíc je vyhodnocen ještě absolutní vítěz „Karlovarského poháru“, tj. tým, který tvoří tři nejlepší gymnastky nejúspěšnějšího oddílu.

Kromě krásy a úchvatných výkonů moderních gymnastek mohou diváci v pauzách mezi kategoriemi shlédnout mnoho neméně zajímavých exhibičních tanečních a pohybových vystoupení různých žánrů.

Carlsbad RG Cup OBRAZEM.jpg

Proč je Carlsbad RG Cup tak výjimečný?

Námi pořádané mezinárodní závody v moderní gymnastice nejsou ojedinělé jenom svojí úrovní, ale také technickým provedením, které si v ničem nezadá s profesionálními akcemi.

  • 12 hodin závodního dne, 50 členů organizačního týmu, 800 hodin dobrovolné práce
  • 30 rozhodčích, 130 závodnic, 250 závodních sestav, 2000 zápisů a známek rozhodčích
  • 8 počítačů pro zpracování výsledků a komunikaci s video kostkou, LCD a režií
  • 20 článků a inzerátů v denním tisku, spoty v rádiu, 800 plakátů, 5 000 návštěv na webu, 30 000 letáků do schránek...

» Prohlédněte si brožuru k prvním třem ročníkům Carlsbad RG Cup 

Kolik to stojí a proč chceme vaši podporu

Technicky máme pořádání takové velké akce zvládnuté. Jediné, s čím každý rok bojujeme, jsou bohužel finance. Rozpočet těchto závodů není malý, a to zejména z důvodu ceny pronájmu multifunkční haly KV Arena, kde se Carlsbad RG Cup pořádá. Jelikož se jedná o novou velkou moderní halu, stojí denní pronájem i pro malý místní sportovní klub téměř 250 tisíc Kč. Dalších přibližně 200 tisíc spolknou ostatní náklady, jako ceny pro závodnice, propagace, technické zajištění, exhibiční vystoupení a další. Přibližně 150 až 200 tisíc obdržíme jako dotaci od města Karlovy Vary a Karlovarského kraje. Dalších cca 80 tisíc vybereme na startovném a přibližně 50 tisíc nám dají místní sponzoři z řad firem.

Takže do naplnění rozpočtu nám chybí přibližně 120 až 170 tisíc. Proto se na vás obracíme a věříme, že s vaší podporou na Startovači to zvládneme. S vaší pomocí chceme letošní ročník nejen úspěšně zrealizovat na požadované úrovni, ale nejlépe posunout zase o kus dále.

Naším cílem pro letošní ročník je zajistit oproti předchozímu ročníku více diváků a tím lepší atmosféru, hodnotnější ceny pro závodnice a v neposlední řadě originální doprovodný program.

Pokud bude vaše podpora úspěšná, výsledek jako diváci uvidíte na vlastní oči!

domácí stříbrná Kristina Bernatová.jpg

Výsledky mají i naše závodnice

Na mezinárodních závodech Carlsbad RG Cup se v silné konkurenci neztratí ani naše domácí moderní gymnastky z Karlových Varů. Prvního ročníku se zúčastnily 4 naše závodnice a vybojovaly jeden bronz. Druhého ročníku se zúčastnilo již 6 závodnic a výsledkem byly 2 stříbra a bronz. Ve třetím ročníku se publiku představilo 11 domácích závodnic a výsledkem bylo stříbro a bronz. Pro letošní rok máme již 15 moderních gymnastek, které chceme nominovat, a věříme, že nejen získají nějakou tu medailovou pozici, ale že se podaří konečně některé z nich vybojovat zlato!

Carlsbad RG Cup 15 - photo Roman Knedlík www.fotonok.com.jpg

Co vy sami získáte podporou Carlsbad RG Cup

Každý má nějaký důvod proč pomoci jiným a podpořit to, co je správné. Naše moderní gymnastky a závody, které chceme uspořádat, vám určitě poskytují skvělý důvod samy o sobě.

  1. Podpoříte dobrou věc, kterou můžete sami sledovat a která prospěje dětem.
  2. Získáte oprávněně dobrý pocit, že jste udělali něco opravdu výjimečného.
  3. Obdržíte některou ze skvělých originálních odměn, které jsme pro vás připravili.

Odměny Carlsbad RG Cup.jpg

» Prohlédněte si všechny odměny v našem katalogu odměn.

Odměny na vás již čekají

Všichni dárci, kromě konkrétní odměny dle popisu, získají:

  • Písemné poděkování zaslané poštou.
  • Uvedení jména na webových stránkách závodů mezi sponzory.
  • Zaslání odměn po ČR zdarma.

Většinu odměn, hlavně vstupenky zašleme ještě před závody do 30. 5. 2016, některé však až po závodech do 30. 7. 2016, zejména ty, jejichž výroba je možná až po závodech (z důvodu fotografií z akce apod.).

Uvedené vyobrazení odměn je ilustrační (vychází z již realizovaných dárků a cen předchozích ročníků) a jejich finální provedení se může lišit, nicméně určitě pouze k lepšímu :).

Děkujeme za vaši důvěru a podporu

Věříme, že jsme vás naším projektem Carlsbad RG Cup dostatečně nejen nadchli, ale i přesvědčili o serióznosti natolik, že podpoříte náš projekt.

Budeme se na vás těšit i jako na návštěvníky Carlsbad RG Cupu v sobotu 18. června v KV Areně!

O dalších přípravách a zajímavostech projektu vás budeme průběžně informovat na Startovači i webu závodů www.gymkv.cz.

Co si o tomto projektu myslíte?