70903570_940166389701607_1395672278787686400_n.png

Blate Night Show - 3. sezóna Film & Video

Rok se sešel s mlokem a jsme tady zas. A zase chceme vaše peníze.

Na Vánoční nákupní speciál jsme nevybírali. A je tady!
12/17/2019

Na Vánoční nákupní speciál jsme nevybírali. A je tady!

V rámci třetí série BLNS vznikl opět i vánoční speciál, nicméně nebojte, na tohle jsme peníze nevybírali. Díly prošpikovaný product placementem je bonus k plánované řadě.

Stejně jako loni, i letos jsme na Startovači vybírali peníze na další řadu, tentokrát na tu třetí. A zase úspěšně. Díky vám. A stejně jako loni jsme udělali i vánoční speciál s tipy na dárky. Nicméně, tento díl vznikl navíc za přispění partnerů, které máme rádi a kteří mají rádi nás. Nejde tak o regulérní díl v rámci série, ale stojí bokem jako speciál. I tak se ale koukněte a třeba naberete ještě inspiraci k tomu, co se chystá na 24. prosince.

A kromě zajímavých tipů tam najdete i klasický BLNS humor.

Jinak BLNS jede dál. Stay tuned pro další díly! Ten d-a-l-š-í vyjde již tento čtvrtek. Pokud se něco neposere.

Třetí řada BLNS jede a nebojí se ožehavých témat
12/1/2019

Třetí řada BLNS jede a nebojí se ožehavých témat

Venku jsou již tři díly nové řady BLate Night Show + jeden speciál k tomu. Už jste je viděli?

Třetí řada BLate Night Show, která vznikla právě díky vám, je v plném proudu. Aktuálně jsou venku tři díly + jeden speciál a další díly (a speciál) jsou na cestě. A nebojíme se i kontroverzních témat jako je popdora Číny nebo problematika Penisalizace mužů...

Klimatokalypsa - hned prvním dílem jsme naznačili, že se nebojíme ničeho a podívali jsem se na problematiku boje za záchranu klimatu. Pokud možno realisticky a bez emocí a s pohledem na bližící se konec světa, který opět nenastal.

WE❤️ČÍNA - podpory na Startovači jsme si vážili, nicméně když přišla nabídka od Číňanů, že BLNS koupí (alespoň na díl), nemohli jsme jim říct ne. Jako fakt. Nemohli. Podívejte se, co pro vás udělala Čína dobrého a naučte se i trochu čínsky!

Boys Power a Penisalizace - závažný problém, jehož skutečné rozměry jsme odhalili, až když video vyšlo. Za prvních 24 hodin ho totiž vidělo 10 tisíc lidí. Zjistěte si o tomto závažném problému moderní doby víc a pochopte, že v tom nejste sami.

Sametový speciál - v rámci BLNS se věnujeme nejen tématům nadčasovým, ale i těch žhavě aktuálním. V tomto speciálu jsme se tedy podívali na to, jestli byla větší bitka století Vémola s Atillou nebo Klaus Junior s věnci na Národní třídě...

A co dál? Inu, ti z vás, kteří nás podpořili natolik, že kromě dobrého pocitu získali i vstupenky na Fuck the Awards párty (prostě zapíjení třetí řady), tak si zkontrolujte maily, jelikož jsme již rozeslali pozvánky. Akce se koná 11. prosince a budeme se na vás těšit. Minule se to povedlo. Možná až moc.

A co ještě dál? Certifikáty. Ano, třeskutě vtipné certifikáty jsou již na cestě - s poděkováním a slzou dojetí je rozešleme mailem a holubí poštou. To první dorazí určitě tento týden, to druhé určitě nedorazí vůbec.

Děkujeme za přízeň a těšte se na další díly!

Vy jste svoje splnili. Teď je řada na nás!
10/2/2019

Vy jste svoje splnili. Teď je řada na nás!

Děkujeme všem, co jste nás podpořili. Ať už to bylo penězmi, sdílením, nebo jenom tím, že nás sledujete a dáváte lajky. Podařilo se nám udělat druhý projekt Startovač a to i přes to, že jsme si dali cíl vybrat peníze za polovinu času, co minule, a navíc jsme vykašlali na trička a plakáty, jejichž výroba a distribuce prostě trochu vázla.

O to větší radost máme, že i přes to se našlo přes 270 z vás, kteří šáhli do peněženky a poslali nám nějakou korunu (teda několik stovek korun, potažmo tisícovek). Jsme ještě radší, že tohle naše blbnutí může pokračovat dál. Nápadů máme pořád hodně a tohle je pro nás důležitý impuls. A taky závazek, co si budeme povídat. A závazky, to je něco, co taky potřebujeme, abysme se na to nevy...vy víte co.

V nejbližších dnech tedy dáme poradu a probereme nápady a scénáře, které máme teď rozdělané. Do konce roku se stane hodně zajímavých věcí. Až na Káju, ten už znova neumře. Ale i tak! Teď přijde ta nejtěžší část - poskládat scénáře na novou řadu, aby nás to všechny bavilo. Pivo snad do konce roku výrazně nezdraží, tak se nemusíme bát, že by o nápady byla nouze...

Ještě jednou díky všem a Stay Tuned na další novinky!

Aktualizace po 100 procentech! Bude nová show?
9/30/2019

Aktualizace po 100 procentech! Bude nová show?

Sto tisíc už máme, ale taky máme další dva dny v kampani. Zvládneme vybrat peníze na další šílené projekty v tomto šíleném termínu? You decide!

100 procent máme hotovo a do konce kampaně máme ještě dva dny. I s tímto scénářem jsme počítali a jsme na něj připraveni. Proto máme ještě další dva cíle, byť jejich naplnění vypadá sebešíleněji. My ale máme výzvy rádi. A šílení jsme taky!

100 tisíc Kč: natočíme další řadu BLNS, tohle už klaplo, tohle už bude
140 tisíc Kč: nové video se šokujícími odhalení z české POP music!
200 tisíc Kč: další řada KKKK, ať to zaplatí Albatros! Odměna tam na to je...

Tak co, klapne nám to?

Další BLNS bude! A nejen to – můžete získat i lístky na Jokera
9/30/2019

Další BLNS bude! A nejen to – můžete získat i lístky na Jokera

Všichni startéři mají šanci získat 2 lístky na premiéru Jokera. Kromě Nostradama, ten má 2 lupeny jasný.

Přátelé Nostradamus nakonec dovalil i Looneho a tím je kampaň doklepnutá. Pozor, to neznamená, že končí. Mikoláš ji dneska bude vyhodnocovat, tak uvidíme, jak to dopadne. Vám bychom chtěli nabídnout 2 lístky na zítřejší (1. 10.) slavnostní premiéru Jokera. Do slosování hodíme všechny naše startéry, tak pokud jste nepodpořili, tohle může být pádný důvod. Držitele lístků budeme vědět dnes 30. 9. v 16:00!

Jsme zcela transparentní. Na co půjdou vybrané peníze?
9/23/2019

Jsme zcela transparentní. Na co půjdou vybrané peníze?

Samozřejmě na novou/nové série BLNS. To je jasný, ale s tím jsou spojené další náklady a hlavně nároky nás youtube hvězd...

Jasné, naše minulé Startovací video ne zcela jasně řeklo, o co nám jde. Proto také Mikoláš natočil video další, kde to všechno objasníme. Cíl máme jasný: natočit další videa BLNS. Baví to nás, baví to i vás, tak proč v tom nepokračovat, že ano...

Samozřejmě, s tím jsou spojené i jisté náklady. Střih, studio, technika... make-up už ne, stejně to Mikymu nepomohlo. A rozhodně se netají tím, že část peněz půjde do nás. Většinou v tekutém stavu. Ty nápady a scénáře si netaháme z rukávu, že ano. Cucáme je z pullitru.

Jen se podívejte na video výše a pak se koukněte i do nabídky odměn. Přidali jsme totiž jednu novou - Digi-mana. Za 1000 Kč dostanete jedinečnou přiležitost využít naše sociální kanály k propagaci čehokoliv, co uznáte za vhodné.

Může to být vaše firma, recenze konkurenční firmy, nebráníme se ani netradiční žádosti o ruku, ačkoliv si teda myslíme, že jsou asi lepší kanály než něco, co má v názvu "blejt", ale jestli je holka velká fanynka...

Tak se koukněte! Do konce celé akce zbývá zhruba týden. Je to dáno faktem, že jsme si řekli, že budeme všem zúčastěným šetřit čas. Místo standardních 30 dní vybíráme peníze na Startovači jen polovinu - naše kampaň běží jen 15 dní!

40 procent z kampaně za pár hodin. To chce odměnu!
9/17/2019

40 procent z kampaně za pár hodin. To chce odměnu!

Přátelé, kamarádi, startéři, máme za sebou pár hodin od startu kampaně a už máme splněno 40 procent. Samozřejmě, kalhoty ještě nesundáváme (Lukáši!), brod je daleko, ale i tak máme nutkání odměnit vás již nyní.

Mikoláš tak dokázal to, co se ANO nepovedlo za celou dobu, co Krnáčová seděla na pražském magistrátu - do Prahy dotáhl pandu. Jako důkaz přikládáme aktuální fotografii.

Samozřejmě, když vyrazíte na Staroměstské náměstí nebo Václavák, najdete tam pandy větší a chlupatější. Vězte ale, že to jsou jen převlečení lidé, tzv. furries, kteří pózováním dělají dobře turistům, ale i sobě.

Mikolášova panda naopak není žádný podvod, jelikož již pouhým pozorováním je možné vidět, že se do ní žádný člověk nevejde. A takhle my fungujeme. Podpořte další sezónu BLNS a čekejte skutečnou pandémii!

 

ReachedCZK 128,108(128%)

128%
CZK 100,000requested
267contributors
Contribute

project authorMikoláš Tuček

Rewards

CZK 100Pyroman

Ano, toto je nadstavba odměny “Rozkuřovač”. Rozkouření jsme byli kvalitně a mockrát děkujeme. To, že nás v 99 % rozkouřili muži, trochu zamrzí, ale dokážeme s tím žít. Teď je třeba oheň udržet. E-mailem obdržíte originální certifikát ztvrzující vaši pracovní zkušenost pyromana.

Expected delivery of the reward: December 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Zásah Bleskem

Odměna ve styly všechno nebo nic. Všechno znamená, že dostaneš odměny za 100, 1250 a 2500. Nic znamená nic (pocit, že i díky tobě vznikne nová řada, ale snad zůstane). Funguje to následovně >> tvoje jméno v klobouku, Mikolášova ruka a zbytek si asi už domyslíš. Vyhrává jeden. Poznámka: Do klobouku se automaticky zařazují všichni, kteří přispěli 300 Kč a více před 22.9.2019. Díky.

Expected delivery of the reward: November 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Plha se hlásí

Early bird perk pro hard core fans (božínku, čeština je tak krásný jazyk). Vaše jméno uvedené v závěrečných titulcích jednoho dílu. + Odměna Pyroman

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/36

Reward unavailable

CZK 300Ota Uc

Vaše jméno uvedené v závěrečných titulcích jednoho dílu. + Odměna Pyroman

Expected delivery of the reward: December 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 789You DO NOT talk about BLNS!

Získávate 0,5 vteřiny v jednom díle BLNS pro Váš osobní vzkaz, foto nebo promo kód. Pokud jste hard core fanoušek Klubu rváčů a chcete zakomponovat do pořadu obrázek vašeho mužství, tak dodaný materiál musí být v klidovém stavu v min. rozlišení 6 miliónů pixelů. Něco “normálního”, ok? + Odměna Pyroman

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 1,000Digi-man

NOVÁ odměna, která obsahuje hodně digitálního obsahu a jeho využití záleží čistě na tobě. Zkráceně, budeš mít pronajaté naše sociální sítě pod dobu 2 dnů. Můžeš je využít k sebe propagaci, k poslání přání nebo k trollingu. Je to na tobě. Jsi dospělej. Zde detailněji: Máš k dispozici 1x post na BLS Facebook page, 1x post na BNS Instagramu, hlavní banner na Facebook a youtube po dobu 48 hodin. Poznámka: Nic nelegálního nebo odporujícím podmínkám socek. + odměna Pyroman

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 1,250Ota Uc III. aka Král Blejt III

Vaše jméno uvedené v závěrečných titulcích všech dílů 3 sezóny. + Odměna Pyroman

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/6

Reward unavailable

CZK 2,500Fuck The Academy Awards

Pozvání na slavnostní párty při příležitosti premiéry 1. dílu 3. sezóny. Křest opět proběhne někde v hospodě v Praze za účasti BLNS. Pivo a nealko v ceně. + Odměna Pyroman

Number of available rewards: 14/25

Reward unavailable

CZK 5,000Spot the Looney!

Naší Looneys byli výborný a doufáme, že se opět najdou odvážlivci, který do toho půjdou. Pro nováčky jde o následující >> Tato Monty Pythonovská odměna je věnována odvážlivcům, kteří se nebojí ze sebe udělat blázna. Objevíte se osobně v jednom díle BLNS. Jak bude vstup dlouhý a zda vás necháme mluvit, nevíme. Záleží, co nás napadne a jak umíte hrát. Pokud koktáte máte 10% slevu. + Odměna Fuck Academy Awards

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 10,000Nostradamus

?

Expected delivery of the reward: January 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 60,000Hail Hydra!

Logo Vaší organizace nebo Vaše jméno umístěné na začatku každého dílu 3. sezóny a každý týden post na našich sockách. + Odměna Fuck The Academy Awards

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable