Blate Night Show - 3. sezóna - crowfunding kampaň

Blate Night Show - 3. sezóna

Rok se sešel s mlokem a jsme tady zas. A zase chceme vaše peníze.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualizace po 100 procentech!

100 procent máme hotovo a do konce kampaně máme ještě dva dny. I s tímto scénářem jsme počítali a jsme na něj připraveni. Proto máme ještě další dva cíle, byť jejich naplnění vypadá sebešíleněji. My ale máme výzvy rádi. A šílení jsme taky!

100 tisíc Kč: natočíme další řadu BLNS, tohle už klaplo, tohle už bude!
140 tisíc Kč: nové video se šokujícími odhalení z české POP music. Více zde!
200 tisíc Kč: další řada KKKK, ať to zaplatí Albatros! Odměna tam na to je...

 

Původní popis projektu:

Nemá cenu chodit kolem horké kaše, minule jsme toho slíbili dost a ne úplně všechno se podařilo udělat v termínu. Nejvíc mrkat můžeme asi na Lukáše, který trika objednával asi někde ve třetí galaxii a nechal je cestovat dopravci mimo čas a prostor.

Faktem ale je, že jsme slíbili dvě série BLNS, dvě série knižního klubu, dva speciály. A tohle všechno jsme splnili a můžete si to užívat na našem Youtube. Nad rámec toho vzniklo ještě několik dalších dílů. Buď z přetlaku nápadů, pocitu, že musíme někoho dovzdělat, nebo prostě proto, že nám to někdo zaplatil.

Poslední speciál (důvod vzniku: přetlak)

A protože vás to nejspíš pořád ještě baví, tak jsme tady s dalším Startovačem. Vaše peníze nám dají zase šanci dát projektu nějaký jasný rámec a hlavně řád. A chceme udělat další sezónu, minimálně, protože máme pořád, co říct, pořád se u nás děje dost bizáru, u kterýho je potřeba na Youtube vystříknout jak ten pověstný švestkový knedlík.

Proč zase chceme peníze?

Chceme udělat další řadu. Dalších šest až osm videí. Videa chceme udělat do konce roku, alespoň větší část. Plán je takový, že v září budeme řešit krátký Startovač, v říjnu psaní a výrobu jednotlivých dílů a od konce října, přes listopad a prosinec díly vypouštět ven. A když se vybere víc jak požadovaná částka, tak rádi dílů připravíme víc.

Hlavní je pro nás fungovat v systému sérií točit díly více či méně najednou. Máme i práce, rodiny, psy, další projekty a tohle nám dá možnost vyčistit si hlavu i vyvětrat emoce, které se v nás během roku hromadí.

Za co vaše peníze utratíme?

Část rozpočtu pokrývá pronájem studia, střih od Bróni, nicméně nezakrýváme fakt, že velkou část rozpočtu vylijeme do sebe a pak do mušle a to ve formě piva. Je to nutná daň za podporu kreativy. A samozřejmě část se vyleje i do vás, to pokud si zaplatíte odměnu Fuck The Academy Awards, čímž automaticky získáte lístek na červený koberec.

A jestli zůstane červený po celou dobu večera, to je jen na vás. Nicméně, minule se to dost povedlo a rádi takovu akci provedeme znovu. Termín nicméně bude upřesněn až dodatečně.

A zde pár ukázek z našich minulých odměn

Odměna Spot The Looney! 

Tohle byli naší Looneys. Santa, Eye Candy a Richard. 

Odměna Červený koberec (nyní nahrazena odměnou Fuck The Academy Awards).

Díky moc všem,

BLate Night Show

Co si o tomto projektu myslíte?