70903570_940166389701607_1395672278787686400_n.png

Blate Night Show - 3. sezóna Film & Video

Rok se sešel s mlokem a jsme tady zas. A zase chceme vaše peníze.

Blate Night Show - 3. sezóna

Vybráno128 108 Kč(128 %)

128 %
100 000 Kčpožadováno
267startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Aktualizace po 100 procentech!

100 procent máme hotovo a do konce kampaně máme ještě dva dny. I s tímto scénářem jsme počítali a jsme na něj připraveni. Proto máme ještě další dva cíle, byť jejich naplnění vypadá sebešíleněji. My ale máme výzvy rádi. A šílení jsme taky!

100 tisíc Kč: natočíme další řadu BLNS, tohle už klaplo, tohle už bude!
140 tisíc Kč: nové video se šokujícími odhalení z české POP music. Více zde!
200 tisíc Kč: další řada KKKK, ať to zaplatí Albatros! Odměna tam na to je...

 

Původní popis projektu:

Nemá cenu chodit kolem horké kaše, minule jsme toho slíbili dost a ne úplně všechno se podařilo udělat v termínu. Nejvíc mrkat můžeme asi na Lukáše, který trika objednával asi někde ve třetí galaxii a nechal je cestovat dopravci mimo čas a prostor.

Faktem ale je, že jsme slíbili dvě série BLNS, dvě série knižního klubu, dva speciály. A tohle všechno jsme splnili a můžete si to užívat na našem Youtube. Nad rámec toho vzniklo ještě několik dalších dílů. Buď z přetlaku nápadů, pocitu, že musíme někoho dovzdělat, nebo prostě proto, že nám to někdo zaplatil.

Poslední speciál (důvod vzniku: přetlak)

A protože vás to nejspíš pořád ještě baví, tak jsme tady s dalším Startovačem. Vaše peníze nám dají zase šanci dát projektu nějaký jasný rámec a hlavně řád. A chceme udělat další sezónu, minimálně, protože máme pořád, co říct, pořád se u nás děje dost bizáru, u kterýho je potřeba na Youtube vystříknout jak ten pověstný švestkový knedlík.

Proč zase chceme peníze?

Chceme udělat další řadu. Dalších šest až osm videí. Videa chceme udělat do konce roku, alespoň větší část. Plán je takový, že v září budeme řešit krátký Startovač, v říjnu psaní a výrobu jednotlivých dílů a od konce října, přes listopad a prosinec díly vypouštět ven. A když se vybere víc jak požadovaná částka, tak rádi dílů připravíme víc.

Hlavní je pro nás fungovat v systému sérií točit díly více či méně najednou. Máme i práce, rodiny, psy, další projekty a tohle nám dá možnost vyčistit si hlavu i vyvětrat emoce, které se v nás během roku hromadí.

Za co vaše peníze utratíme?

Část rozpočtu pokrývá pronájem studia, střih od Bróni, nicméně nezakrýváme fakt, že velkou část rozpočtu vylijeme do sebe a pak do mušle a to ve formě piva. Je to nutná daň za podporu kreativy. A samozřejmě část se vyleje i do vás, to pokud si zaplatíte odměnu Fuck The Academy Awards, čímž automaticky získáte lístek na červený koberec.

A jestli zůstane červený po celou dobu večera, to je jen na vás. Nicméně, minule se to dost povedlo a rádi takovu akci provedeme znovu. Termín nicméně bude upřesněn až dodatečně.

A zde pár ukázek z našich minulých odměn

Odměna Spot The Looney! 

Tohle byli naší Looneys. Santa, Eye Candy a Richard. 

Odměna Červený koberec (nyní nahrazena odměnou Fuck The Academy Awards).

Díky moc všem,

BLate Night Show

Vybráno128 108 Kč(128 %)

128 %
100 000 Kčpožadováno
267startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMikoláš Tuček

Odměny

100 KčPyroman

Ano, toto je nadstavba odměny “Rozkuřovač”. Rozkouření jsme byli kvalitně a mockrát děkujeme. To, že nás v 99 % rozkouřili muži, trochu zamrzí, ale dokážeme s tím žít. Teď je třeba oheň udržet. E-mailem obdržíte originální certifikát ztvrzující vaši pracovní zkušenost pyromana.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčZásah Bleskem

Odměna ve styly všechno nebo nic. Všechno znamená, že dostaneš odměny za 100, 1250 a 2500. Nic znamená nic (pocit, že i díky tobě vznikne nová řada, ale snad zůstane). Funguje to následovně >> tvoje jméno v klobouku, Mikolášova ruka a zbytek si asi už domyslíš. Vyhrává jeden. Poznámka: Do klobouku se automaticky zařazují všichni, kteří přispěli 300 Kč a více před 22.9.2019. Díky.

Očekávané doručení odměny: listopad 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčPlha se hlásí

Early bird perk pro hard core fans (božínku, čeština je tak krásný jazyk). Vaše jméno uvedené v závěrečných titulcích jednoho dílu. + Odměna Pyroman

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 0/36

Odměna nedostupná

300 KčOta Uc

Vaše jméno uvedené v závěrečných titulcích jednoho dílu. + Odměna Pyroman

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

789 KčYou DO NOT talk about BLNS!

Získávate 0,5 vteřiny v jednom díle BLNS pro Váš osobní vzkaz, foto nebo promo kód. Pokud jste hard core fanoušek Klubu rváčů a chcete zakomponovat do pořadu obrázek vašeho mužství, tak dodaný materiál musí být v klidovém stavu v min. rozlišení 6 miliónů pixelů. Něco “normálního”, ok? + Odměna Pyroman

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 0/7

Odměna nedostupná

1 000 KčDigi-man

NOVÁ odměna, která obsahuje hodně digitálního obsahu a jeho využití záleží čistě na tobě. Zkráceně, budeš mít pronajaté naše sociální sítě pod dobu 2 dnů. Můžeš je využít k sebe propagaci, k poslání přání nebo k trollingu. Je to na tobě. Jsi dospělej. Zde detailněji: Máš k dispozici 1x post na BLS Facebook page, 1x post na BNS Instagramu, hlavní banner na Facebook a youtube po dobu 48 hodin. Poznámka: Nic nelegálního nebo odporujícím podmínkám socek. + odměna Pyroman

Očekávané doručení odměny: listopad 2019

Počet dostupných odměn: 14/15

Odměna nedostupná

1 250 KčOta Uc III. aka Král Blejt III

Vaše jméno uvedené v závěrečných titulcích všech dílů 3 sezóny. + Odměna Pyroman

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 0/6

Odměna nedostupná

2 500 KčFuck The Academy Awards

Pozvání na slavnostní párty při příležitosti premiéry 1. dílu 3. sezóny. Křest opět proběhne někde v hospodě v Praze za účasti BLNS. Pivo a nealko v ceně. + Odměna Pyroman

Počet dostupných odměn: 14/25

Odměna nedostupná

5 000 KčSpot the Looney!

Naší Looneys byli výborný a doufáme, že se opět najdou odvážlivci, který do toho půjdou. Pro nováčky jde o následující >> Tato Monty Pythonovská odměna je věnována odvážlivcům, kteří se nebojí ze sebe udělat blázna. Objevíte se osobně v jednom díle BLNS. Jak bude vstup dlouhý a zda vás necháme mluvit, nevíme. Záleží, co nás napadne a jak umíte hrát. Pokud koktáte máte 10% slevu. + Odměna Fuck Academy Awards

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

10 000 KčNostradamus

?

Očekávané doručení odměny: leden 2020

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

60 000 KčHail Hydra!

Logo Vaší organizace nebo Vaše jméno umístěné na začatku každého dílu 3. sezóny a každý týden post na našich sockách. + Odměna Fuck The Academy Awards

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná