malý obrázek7.png

Akvin: Cesta čaroděje Knihy

První sen se mi splnil, když moje prvotina, Akvin - Cesta čaroděje, vyšla jako e-book. Pomozte převést e-book do papírové podoby.

Heptaron - Zajatci zimy
7/21/2023

Heptaron - Zajatci zimy

Po sedmi letech od druhého Akvina přichází Heptaron.

Heptaron - Zajatci zimy

Vážení Startéři.

Po spisovatelském odpočinku jsem konečně dokončil další knihu, kterou se pokouším vydat pomocí Startovače. Pokud se Vám Cesta čaroděje líbila, budu rád, když se vrhnete do Heptaronu.

Zajatci zimy jsou TA kniha, kterou jsem chtěl vždycky napsat. Akvin byl trénink. Ale je to ze stejného světa a možná přijde i kouzelník... tedy možná se objeví i Akvin. Uvidíte sami :-).

Chcete vědět víc? Mrkněte sem: https://www.startovac.cz/projekty/heptaron-zajatci-zimy

Akvin - Druhá tvář
3/31/2016

Akvin - Druhá tvář

Druhý díl Akvina právě teď na Startovači

Ahoj,

Akvin - Druhá tvář bojuje o vaši přízeň a o podporu právě teď na Startovači. Jestli se vám Cesta čaroděje líbila a těšíte se na další díl, pak není nic jednoduššiho než podpořit její vznik právě teď na https://www.startovac.cz/projekty/akvin-druha-tvar/

Je to také jedinečná příležitost získat knížku v pevné vazbě.

 

11/13/2014

Vteřiny před půlnocí

Takže tady to je. Zbývá pár minut, než se projekt uzavře. Knížka je připravená a jen doplním poděkování a posílám do nakladatelství. Děkuju všem startérům i stránkám www.startovac.cz. Loučím se a doufám v pozitivní ohlasy, až vám knížka žuchne do té schránky :-). PM

11/12/2014

HARDCOVER

Pro vás všechny mám druhý spam, ale hlavně velmi dobrou zprávu! Akvin - Cesta čaroděje vyjde i ve speciální verzi. Jen a jen pro vás Startéry

Akvin - Cesta čaroděje - limited extraordinary superturbomegagikaultra edition jen a jen pro vás. Ano je to tak, došlo ke zboření pomyslné bariéry 30 000 kč, která bránila k vydání této edice. Všichni startéři s nárokem na knížku budou odměněni knížkou ne obyčejnou (jaká bude běžně dostupná v obchodech), ale speciální v tvrdém přebalu. Sám se moc těším a děkuji všem! 

11/12/2014

Závěrečná ustanovení

Ještě jednou vám všem děkuji za podporu Akvina, aby se mohl vydat knižní Cestou čaroděje. Odťukávají poslední hodiny na Startovači. Nevím jak vy, ale já na zítra kupuji šampaňské :-)

Takže už se to blíží. Za 29 dní se vybralo 158 %, což umožní hladké zafinancování tisku dostatečného počtu Akvinů, aby mohli oblehnout knihkupectví po celém (světě) CŘ/SK. Do tisku speciální edice v pevné vazbě stále chybí nějakých 1500 kč. Uvidíme, jestli se to podaří překonat. Jestli se ještě najdou další odvážní přispěvatelé. I kdyby ne, pořád se jedná o obrovský úspěch, který bude oslaven kvalitní knížkou doručenou k vám domů, buď mou osobou (pokud vás znám), nebo Českou poštou, s tím že poštovné je samozřejmě v ceně příspěvku. Děkuji vám za podporu a teď nezbývá než máknout, aby to bylo hotové co nejrychleji.

11/5/2014

Knížka VYJDE

Poděkování mecenáši a možnost získat Akvina v tvrdé vazbě.

S velkým poděkováním panu Papežovi, který se stal pravým mecenášem Akvina - Cesty čaroděje, vám oznamuji, že knížka VYJDE!

A aby byla ještě nějaká motivace, pokud se vyšplháme na 30 000 kč, což je o nějakých 2500 kč více, než je tam teď, tak bude knížka, kterou dostanete jako odměnu, v tvrdé vazbě!!! Nijak jinak knížka v tvrdé vazbě sehnat nepůjde (v obchodech bude paperback). Proto objednávejte jako šílení.

10/27/2014

Blížíme se do poloviny

Peníze přibývají a já píšu a píšu a píšu.

Mistr a vrah, tak se jmenuje čtvrtá kapitola druhé knížky o Akvinovi, která je volně ke stažení zde: http://akvindasarakesh.sweb.cz/index.php?strana=kniha2

Věnovat se druhé knížce na těchto stránkách možná není taktické. Přeci jen, o ní tu teď vůbec nejde, říkáte si. No ale možná, že to tak není. Akvin bude minimálně trilogie. Chci aby každý díl měl začátek a konec a aby každý díl byl čitelný samostatně. To ale neznamená, že samostatně půjdou i finance. Jakékoliv přebytky, které se nashromáždí (a já i přes drobné zpomalení opravdu věřím, že budeme slušně přes 100 %) se dají stranou a budou čekat na dokorektování a doretušování druhého díla, aby mohly být (spolu s prostředky z případné prodeje) okamžitě vrhnuty na vytištění této druhé knížky. 

Chci vám tedy poděkovat nejlépe jak umím, tedy psaním a posíláním nových, doposud neznámých kapitol na web. Ve chvíli, kdy vám Akvin přistane ve schránce a vy ho vezmete na noční bezesnou pouť po císařské Attarmii, budete rádi vědět, že na webu těch pár kapitol pokračování je. A budete vědět, že brzy bude možnost mít celou druhou knížku doma.

Děkuji vám za podporu! 

10/17/2014

Práce na druhé knize

Vydání první knížky je nyní ve vašich rukou. Proto já mám ruce volné a můžu s vervou pracovat na díle druhém.

Třetí kapitola druhé knihy byla uveřejněna na stránkách knížek (http://akvindasarakesh.sweb.cz/index.php?strana=kniha2) pro potěchu těch z vás, co už mají první díl načtený a třesou se na další. Spolu s textem se v kapitole vyskytuje i první obrázek, který bude druhou knihu zdobit. Doufám, že se vám líbí.

staghors.png

Jedeme dál, je za námi třetí den, co jsme na Startovači a už máme vybráno skoro 50%! 

10/15/2014

1. den

Krátké překvapené poděkování

Zdravím vás, přátelé!

Musím říci, že jsem vaší podporu očekával, jinak bych do toho nešel, ale že bude až takováhle, to mě opravdu nenapadlo. Chtěl bych upřímně poděkovat všem, kteří během jednoho dne stihli přispět tak strašně moc, že jsme projekt z jedné třetiny splnili. Zároveň i těm z vás, co jste sdíleli odkazy, či jinak stihli zapropagovat tento projekt.

Beru to současně i jako závazek vůči vám. Odměnou za vaší rychlost bude rychlost z mojí strany. Vše připravíme, aby čekání mezi ukončením projektu a odesláním (či předáním) knih bylo co nejkratší. 

Ještě jednou moc díky a držte se. Schválně, jestli zítra zdoláme 50 % :-D. 

ReachedCZK 30,420(169%)

169%
CZK 18,000requested
51contributors
Contribute

project authorPavel Mareš

Rewards

CZK 120Mně stačí e-book

Za tuto částku obdržíte e-book knihy Akvin - Cesta čaroděje.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Knihomol

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje, který vám zašlu poštou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Sběratel

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Poděkování

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 777Znalec

Číslo 7 je pro Akvinův svět velmi důležité. Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Navíc prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu dostanete s předstihem exkluzivně na váš e-mail.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Kartograf

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Dále vám zašlu e-mailem prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu. Navíc dostanete mapu Attarmie, vytištěnou na speciální podklad.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Milovník obrazů

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Dále vám e-mailem zašlu prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu. Mapu Attarmie a jeden vámi vybraný obraz, který se vyskytuje v knížce, obdržíte vytištěné na speciálním podkladu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Vášnivý milovník obrazů

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce. Dále vám e-mailem zašlu prvních sedm kapitol z připravovaného druhého dílu. Mapu Attarmie a všechny čtyři obrazy, které se vyskytují v knížce, obdržíte vytištěné na speciálním podkladu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Chci víííííc

Za tuto částku obdržíte jeden výtisk Akvina - Cesty čaroděje i s podpisem autora a s vaším jménem na děkovné stránce, mapu Attarmie a kopie všech čtyř obrazů, které se vyskytují v knížce, vytištěné na speciální podklad. Navíc obdržíte postupně všechny kapitoly připravované druhé knihy, hned jak projdou korekturou, na váš e-mail.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Sběratel umění - Lisťák Pralesní

Zašleme vám originál obrázku Lisťáka pralesního.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Sběratel umění - Astrální sféry

Zašleme vám originál obrázku Astrální sféry.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,000Sběratel umění - Attara

Zašleme vám originál obrázku Attara.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Mecenáš

Jste opravdovým mecenášem mého díla a já vám za to z celého srdce děkuji. Dostanete jeden podepsaný výtisk Akvina - Cesty čaroděje. Dále vám zašlu mapu Attarmie a kopie všech čtyř obrazů vytištěné na speciální podklad. Všechny kapitoly připravované druhé knihy vám budou zaslány e-mailem, hned jak projdou korekturou. Navíc vám věnuji jednu stránku v knize pro vaši reklamu.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 20,000Přestřelil

Nejen že jste zafinancoval celý projekt, ale dokonce jste ho přefinancoval. Za to vám patří můj nehynoucí dík. Odměnou vám bude dvojstránka v knížce věnovaná vaší reklamě. Navíc samozřejmě dostanete kopii knihy Akvin - Cesta čaroděje. Dále vám zašlu mapu Attarmie a kopie všech čtyř obrazů vytištěné na speciální podklad. Všechny kapitoly připravované druhé knihy vám budou zaslány e-mailem, hned jak projdou korekturou.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable