AG689.png

The Agony - CD '689' Hudba

Naším revírem je Startovač. Náš limit je 42 dní. Jsme The Agony, 4 ženský, co hrajou heavy rock. Naším úkolem je natočit nové a mnohem lepší album.

The Agony - CD '689'

ReachedCZK 74,999(136%)

136%
CZK 55,000requested
70contributors
ContributeRewards

AGJH4.jpg

× THE AGONY - CD '689' ×

Kejtý, Terka, Niky, Kajda / žánr: heavy rockwww.theagony.cz 

Bylo nebylo, před dvěma lety nějak tak v únoru, kdy venku byla nechutná kosa a my se připravovaly na jarní koncerty, odevzdaly jsme slavnostně na Startovač náš první projekt. Přály jsme si nahrát debutové cédéčko a byly jsme nervózní – povede se to? Nevybouchneme?
Povedlo se to. Nevybouchly jsme! Projekt měl úspěch, který daleko předčil naše chápání, a my tak mohly jen o pár měsíců později nahrát svou prvotinu, album Dirty And Dangerous, které vyšlo na konci června 2015.

Pokud jste dočetli sem a narazili jste na nás poprvé, dovolíme si zde malou vsuvku: pro víc informací o nás prosím zajděte na náš oficiální webmůžete kouknout taky na náš facebookinstagrambandzone, a hned pak sjet videa na YouTube. A jestli se vám to líbí - čtěte dál! :) 

Měsíce běžely, naše kapela jela. Dirty And Dangerous jsme pokřtily s velkou pompou za účasti Michala Pavlíčka, Supice (Tři Sestry), Miloše Meiera (Dymytry, Stroy, Supergroup) a Standy Rubáše (rádio Beat), v roce následujícím jsme nahrály a vydaly singl Radio Silence / It Ain't Over.

Kromě toho všeho jsme stále hrály koncerty, ať už v ČR nebo v zahraničí, kde jsme si mimo občasného hraní v Německu a premiéry na Slovensku daly první turné po Nizozemí... A jak šel čas, přibývaly nápady, texty, riffy, melodie, a rýsovaly se nové písničky. Začaly jsme některé hrát naživo a osvědčily se tak, že se nemůžeme dočkat, až je ve studiu zvěčníme.

Víme, že to, co děláme, má smysl. Kapelu zatím řešíme komplet samy, bez podpory nahrávacího labelu a managementu, dokonce nemáme ani nikoho na booking. Funguje nám systém 'DIY' (udělej si sám), hrajeme takhle už čtyři roky a přesto se nám povedlo vydat 1 EP, 2 singly a díky Startovači i celé album. Plus videoklipy, už zmíněné výjezdy za hranice, fesťáky, a tak dále. Nejdůležitější totiž je, že nás naše muzika bavi a na každým koncertě je to znát - přesvědčte se sami! :))

Lidi říkají, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.
My souhlasíme, protože tam nechceme vstoupit - my tam hodláme skočit.
A protože naše fanouškovská základna se neustále rozrůstá, věříme, že zázraky se můžou zopakovat.
Takže startujeme druhé kolo – znovu s fanoušky, pro fanoušky, díky fanouškům; a chceme desku, co bude lepší, hlasitější a chytlavější než debut.
Nové album se bude jmenovat 689...

k a já.jpgNiky a Kejtý naživo v nizozemském Badhusu

× 689? CO TO JE A JAKÁ NOVÁ DESKA BUDE? ×

Samozřejmě už jsme obdržely otázku, co to proboha je za název alba.
Odpověď zazní, až splníme cíl kampaně, ale pro nápovědu koukněte na obrázek níže.
(do tý doby si můžete poslechnout třeba Rush '2112' nebo Van Halen '1984' a '5150' :))

689.jpg

Celkově to s deskou číslo dvě vidíme na 10-12 písniček. Znovu a lépe se chystáme nahrát 'Radio Silence' a 'It Ain't Over', které doplní songy jako 'How Do You Want Me', 'Secrets', 'Prague City', 'Midnight Destruction' a další.
Co dál víme je to, že zkusíme oproti debutu a singlu jiné studio a pokud to půjde, tak i producenta. Takže se nechte překvapit, podrobnosti přineseme posléze, každopádně nám všem záleží na tom, abychom vydaly skvělou desku z hlediska písniček, zvuku i vizuálu. Na Dirty And Dangerous jsme hrdé dodneška, bude hodně co překonávat, ale my se toho nebojíme!

terkajda.jpgTerka a Kajda naživo v Nizozemsku

× KDYŽ TEDY PŘISPĚJU, KAM MÉ PENÍZE PŮJDOU? ×

Limit jsme letos z trochu symbolického hlediska nasadily na 55 000, což je nejblíže částce, kde projekt na debutové album skončil, protože věříme, že díky vám navážeme úspěšně.
Příspěvky vás Startérů pokryjí nahrávání alba plus veškeré výlohy spojené s výrobou cédéček. Pokud se vybere signifikantně více, budeme si to šetřit na klip, který slibujeme už asi dva roky a pořád jsme se k němu nedostaly. A zbydou-li nějaké prostředky i po klipu, použijeme je pro nové položky do merchandise. 

× OK, JDU DO TOHO! JAKÉ JSOU ODMĚNY? × (---------->)

Jsme klasici a držíme se toho, co se vám líbilo minule, ale pár novinek je v nabídce taky :) Ve sloupečku vpravo najdete možnost příspěvku formou SMS, stažení alba ve formátech FLAC a MP3,  samotný CD nosič jak v klasické, tak v limitované verzi (limitky Dirty And Dangerous měly úspěch, proto sběratelům chceme zase udělat radost). Vybrat si lze i tzv. pack (též bundle), což je soubor víc položek v jednom 'balíčku' - cédé je samozřejmostí a k tomu si lze vybrat triko, hrnek, magnetický otvírák (taky v limitované verzi), odznáček, pouzdro na cigára, a soubor našich paliček / trsátek / strun pro ty, kdo si chtějí šáhnout na námi s láskou ošahané. Pro fajnšmejkry chystáme mosazná trsátka k zavěšení na krk, v plánu je i DVD, které chceme dát dohromady my osobně a měli byste tam najít úryvky z koncertů, všechny naše prozatimní klipy a třeba i zákulisní frky. Nechte se překvapit a níže vizte pár ukázek odměn :)
Mimochodem, pokud máte návrh na další odměny, které byste chtěli v nabídce vidět, pište do komentářů sem, na Facebook nebo jinam - pokud se nám nápad bude líbit a půjde to, vaše přání je naším rozkazem!

prcatka.jpg
Takhle budou vypadat trsátka na krk, představte si je s motivem vpravo

magnetky.jpg
Zde aktuální verze magnetických otvíráků, pro Startéry bude k dispozici v designu s motivem alba

Screen Shot 2017-02-28 at 21.18.43.pngProzatimní design hrnků

Ze zážitkových odměn si letos můžete pořídit opět vstup na koncertní křest CD (a budete moct i do naší šatny, kam vám naše Terka připraví catering, prý budou nudle s tuňákem!), nebo kompletní výjezd na koncert, abyste si na vlastní kůži vyzkoušeli jaký to je, když má člověk kapelu. Lze očekávati spoustu srandy v dodávce, poznávací zájezdy po českých benzínách, pravděpodobnou konzumaci alkoholů, a tak podobně. Kdo to má kamkoliv daleko, nebo se nesmí hnout z domu, může s námi pokecat na Skajpu a zeptat se na všechmo možné i nemožné. Kdo je muzikant a chtěl by si s námi zahrát, ať už za účelem hudební lekce, nebo prostě jamu a zábavy ve zkušebně, má taky možnost, no a kdo by nás chtěl v poněkud tišší verzi, tomu zahrajeme v obýváku nebo (skoro) kdekoliv jinde akusticky. 

nudle.jpg
Nudle s tuňákem

dodavka.jpgV této dodávce a s těmito ženami si můžete vyjet na koncert. Registrace probíhá koupí odměny --->

 × ZÁVĚREM ×

Máme 42 dní, všechno potřebné jsme doufejme vypsaly výše, ale pokud máte JAKÝKOLIV dotaz, námět, připomínku, nebo nám prostě chcete popřát něco jako Zlom vaz, využijte k tomu blok pro komentáře (viz níže), budeme rády za jakoukoliv zpětnou vazbu!
Šíření, sdílení, posílání a chlubení se kámošům je povoleno a hlasitě podporováno, stejně jako veškeré drobné i nedrobné příspěvky. Předem mockrát DÍKY a určitě sem koukejte a sledujte, jak nám to jde a co je nového! A jelikož opakování je matkou moudrosti, kopírujeme ještě jednou ty nejlepší odkazy, na kterých nás můžete dennodenně stalkovat.

Oficiální web: www.theagony.cz
Facebook: www.fb.com/theagonycz
Instagram: www.instagram.com/theagonycz
Bandzone: www.bandzone.cz/theagony
 
Lajkujte, komentujte, přispějte, milujte se a množte se!
× Niky, Kejtý, Terka, Kajda // The Agony ×

THE AGONY.png

ReachedCZK 74,999(136%)

136%
CZK 55,000requested
70contributors
Contribute

project authorThe Agony

Rewards

CZK 159Digitální záznam CD (formáty MP3 + FLAC)

Chcete muziku, ale nechcete krabičku a stříbrný disk? Nehodí se vám ani na odhánění holubů? Nevadí! Za krásných 159 káčé si můžete stáhnout všechny nové pecky do svých elektronických přístrojů, a to v té nejlepší kvalitě, jakou se nám povede ze studia dostat. A i když nechcete CD s bookletem, našich krásných obličejů se nezbavíte, neb vám za stažení stejně pošleme podepsaný pohled - protože tradice se musí dodržovat. P. S. Digitální download je součástí i všech ostatních odměn níže!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 349CD '689' + pohled

Šajnící a novotou vonící cédéčko v krabičce s bookletem, kde najdete fotky, texty písní a informace o albu. K tomu digitální download + pohled v designu s motivem desky, našimi podpisy a věnováním Mařence, Pepíčkovi i jezevčici Fifince!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Limitovaná edice CD '689' + pohled

Chcete to mít lepší? Máte to mít lepší! 25 kusů CD '689' v limitované edici, tj. s odlišným coverem, bookletem a hlavně pořadovým číslem. Doporučujeme majitelům limitované série naší první desky, jednou budete mít ve sbírce rarity!

Number of available rewards: 3/25

Reward unavailable

CZK 689CD '689' + pohled + otvírák + odkrytí tajemství

Za tyhle peníze dostanete jeden kus cédé, podepsaný pohled, magnetický otvírák na pivo, placku a hlavně - odpověď na otázku, která vás pálí víc, než jestli vás miluje, nebo nemiluje. Sama Niky vám vysvětlí význam názvu alba '689'. Takže jestli chcete cédéčko a zároveň jste tvorové zvídaví, berte tohle a až budete vědět, co '689' znamená, připíchněte si placku na batoh a otevřte si otvírákem lahváč. Na zdraví!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000689 Pack, vol. 1 (limitovaná verze)

První verze balíčku! Uvnitř najdete CD, pohled, magnetický otvírák, placku, soubor předmětů (paličku, trsátka nebo struny) a TRIKO v ultranovém designu na motivy desky! Berete-li tuto odměnu - a moc se nežinýrujte, je jich jen pár - napište rovnou do poznámky typ trika (pánské-dámské) a taky velikost :)

Number of available rewards: 8/13

Reward unavailable

CZK 2,000689 Pack, vol. 2 (ještě limitovanější verze)

A zde je balíček pro fajnšmejkry; máme toho fakt hodně, no uznejte: CD '689' ve speciální edici s čísly 1-5, k tomu pohled, magnetický otvírák, soubor předmětů (palička, trsátka nebo struny), placka, triko (velikost a střih prosíme do poznámky), DVD s našimi klipy, záběry ze zákulisí a fragmenty některých koncertů, takže jako vážně vzácnost, plus ještě AG hrníček na ranní kafe a speciálně vyrobený AG trsátkový přívěsek na krk - to všechno je nutná výbava těch největších fanoušků. Ber to, Horste!

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,500689 Pack, vol. 3 (vstup na křest)

Tento balíček je stejný jako u odměny '689 Pack vol 1'., s přidanou hodnotou v podobě volného vstupu na křest desky, který propásnout nechcete, neboť minulý křest byl největší pecka na světě (důkaz místo slibů: https://youtu.be/4KQn_B4fXWA) :) Kromě kvalitní performance našeho souboru si užijete též VIP přitomnost v naší šatně (ale až se budeme převlíkat, počkáte u baru) a taky catering (naše Terka třeba slíbila nudle s tuňákem.. seznam alergenů dodáme na vyžádání).

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 3,000689 Pack, vol. 4 (výjezd na koncert)

A máme tu ultimátní odměnu pro jednoho! Baliček merche je stejný jako u odměny 689vol. 1, k tomu dostanete speciálně vyrobený AG trsátkový přívěsek na krk a... teď pozor: místo vstupu na křest s námi budete moct strávit část odpoledne, celý večer a značnou část noci (možná i kus rána), kdy zažijete magický kolorit koncertu z pohledu kapely. Cesta dodávkou, stěhování aparátu, koncert samotný, nadšení fanoušci, nadšené fanynky, benzínky ve čtyři ráno,... to všechno absolvujete s námi. Kdo si troufne? (pozn.: jde o koncert podle výběru v rámci ČR, nejlépe u klubových vystoupení. Výjezd z Prahy.)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,500689 Pack, vol. 5 (vstup na koncert + Skype)

Podobně přátelské jako výlet, avšak s jedním rozdílem - pokud vás drahá polovička / rodiče / okolnosti nepustí na půlku víkendu kamsi do pryč s bandou čtyř ženských, lze to vyřešit volným vstupem na vámi vybraný klubový koncert (v rámci ČR) a posezením na Skype s jednou či více členkami kapely (to znamená exkluzivní pohled na jednu z našich zdí). Odměna je extra vhodná pro milovníky ranní chvilky poezie s kafem a cígem, protože navíc kromě souboru merche z odměny '689 vol. 1' přijde hrnek a pouzdro na cigára s naším logem. Na ty hnusné obrázky na krabičkách se totiž nedá koukat.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 4,500Ultimátní škola rocku level The Agony

Holky hrát neuměj, to se ví. A jak řekl Jack Black, 'kdo neumí, učí!'. Jsi bubeník nebo kytarista samouk/nadšenec? Chceš naučit zahrát 'Prší prší', 'Smoke on the Water', nebo jakoukoliv písničku od nás? Pojď do nás a dáme si dvouhodinovku hraní u nás ve zkušebně (pro kytaristy lze po Skajpu, pokud nebudete moct přijet). Bereme i pokročilý hráče (zajamujeme si) a profi muzikanty (dáš lekci ty nám). Samozřejmostí je CD + balíček merche viz '689 pack vol. 1' + trsátko na krk. A lekce na basu? Také možno, Kejtý je po omezenou dobu nabízí se slevou za příznivou cenu 50 tisíc a 3 lahváče Braníka!

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 7,000The Agony AKUSTICKY

Raritní zážitek pro opravdu hodně oddaného fanouška. Vezmeme akustiky (Kajda cajón nebo malou sadu bicích) a přijedeme zahrát téměř kamkoliv. A bude to rozhodně něco jinýho, jelikož akusticky hrajeme výjimečně. Tady jsme to zkusily poprvé: https://youtu.be/_lPVY-PKhuU a protože to nedopadlo špatně, občas se k tomu vracíme. Tak přidáváme tuhle odměnu a dodáváme, že spolu s koncertem samozřejmě přichází i balíček merche viz odměna 689 vol.1. :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Miluju The Agony a chci být sponzor!

Máte firmu? Máte rádi naši kapelu? Chcete nás podpořit, investovat peníze své firmy do naší kapely a zároveň tak spojit svou značku s naší značkou? Chcete logo firmy v bookletu našeho CD, ultra velký poděkování tamtéž i na kapelním webu a Facebooku, plus balíček předmětů a volný vstup na koncert? Pak je TOHLE odměna pro vás! (pozn. pokud teda vaše firma nevyvádí nějaký nepřístojnosti typu výroba jaderných zbraní a/nebo samolepky Hello Kitty)

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable