Kateřina Doležalová - obrázek

Kateřina Doležalová

Česká republika

Normálně nenormální a nenormálně normální - máma říká, že v porodnici se jí narodila krásná holčička, milá, hodná... no a pak se něco zvrtlo a oni jí dali mě. Well, stane se. Ostatní o mě říkají, že nesmím pít kafe, to je pak se mnou k nevydržení, mluvím jak zrychlená veverka a občas to zachází tak daleko, že louskám ořechy zubama, to se nelíbí hlavně mé zubařce, už jí unavuje lepit mi je zpátky. Pak taky velmi ráda píšu a hlavně dělám vše pro to, abych rozesmála co největší počet lidí.

Založené projekty

 • Ze zápisníku námořníka

  Kniha připravená k vyplutí! Chudák kapitán však zase trochu přebral, pomozte mu prosím najít cestu do přístavu, odmění se vám za to Zápisníkem!

Podpořené projekty

 • DARUMI

  Ráda bych s vaší pomocí vydala Fantasy-LGBT knihu Darumi, ve které se prolíná snový svět a realita.
 • Kniha úspěchů

  Podpořte KNIHU ÚSPĚCHŮ, nástroj pro zaznamenávání pozitivních momentů, který vám pomůže být spokojenější a motivovanější.
 • Ten, kdo jiným jámu kopá

  Velice netradiční westernový gamebook od party kamarádů, co se vyžívají v absurdním a osobitém druhu humoru. Obsahuje hrobníka v hlavní roli.
 • Odkaz tastedarů: Ydris

  První kniha nové fantasy ságy je připravena k vydání. Doprovázíme ji ilustracemi, hudbou a enormní mapou. Buďte nám oporou!