Zvěřinec pana Ezopa - crowfunding kampaň

Podpořit - Zvěřinec pana Ezopa

Podpořte vznik nového představení Divadla NAVĚTVI. Originální zpracování Ezopových bajek o lidských mravech a nešvarech vyprávěných zvířátky.

Umění

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

111 Kč Mravenčí práce

I malým přispěním se dá podpořit velká práce. Mravenec nechce odměnu, ale ví, že je důležitý pro dobro celku. Za příspěvěk obdržíte poděkování e-mailem.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

222 Kč Oči jako ostříž

Ostříži mají pověstný pohled, proto moc dobře vidí rozdíl mezi barvou a obrysem. Pro ostříže nabízíme POHLEDNICI s omalovánkou s motivem představení. Pohlednici podepíše autor ilustrace.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

333 Kč Aspoň něco nasyslit

Do velkých tváří se toho vejde spousta. Pro syslí přispěvatele pošleme od každého motivu jednu pohlednici, tedy 3 POHLEDNICE s omalovánkou podepsané autorem ilustrací.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

444 Kč Paměť jako papoušek

Pokud máte paměť jako papoušek, určitě si zapamatujete, kde leží která kartička. Ano, za tuto odměnu obdržíte naše originální PEXESO, pohlednici s podpisem a písemné poděkování.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

555 Kč Hraje všemi barvami

Chameleon často mění barvičky. Máte to podobně? Pak vás potěší naše divadelní OMALOVÁNKY s ilustracemi Jakuba Barana. K nim obdržíte také podepsanou pohlednici a písemné poděkování.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

666 Kč Po čertech dobrá

Tazmánský čert, neboli Ďábel medvědovitý, je známý svým obrovským apetitem. Pokud vás taky nenasytí malé sousto, můžete si nově pořídit naši ILUSTROVANOU KNÍŽKU S BAJKAMI s podpisy autorů. Náhledy ilustrací můžete vidět v Novinkách.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

777 Kč Perfektní slechy

Netopýr se ani ve tmě neztratí díky svému sluchu. Pokud také rádi posloucháte, můžete si pustit naše CÉDÉČKO s písničkami z našich představení nazpívané našimi herci a zpěváky a také si s nimi zazpívat. K tomu navíc přiložíme podepsanou pohlednici a písemné poděkování.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

999 Kč Záběr jako zajíc

Zajíc dokáže dokonale vnímat své okolí - celých 360°! Pokud máte také široký záběr, jistě zvládnete tuhle odměnu - zahrnuje totiž CD, OMALOVÁNKY, PEXESO i podepsanou pohlednici s omalovánkou. Nebude chybět ani písemné poděkování.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 111 Kč Shánčlivé surikaty

Surikaty spoléhají na to, co si zvládnou samy nachytat. A čím víc toho je, tím lépe. Za tento příspěvek obdržíte VŠECHNY naše výrobky (CD, omalovánky, pexeso a všechny pohlednice).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 333 Kč Paví peří

Chcete se pochlubit originálem ILUSTRACE k představení? Tyto kresby existují pouze tři na celém světě a každá je jiná. Technika perokresba-akvarel na papíře s texturou, osignovaná autorem.

Počet dostupných odměn: 1/3

Podpořit projekt

5 555 Kč Muška jenom zlatá

Co je štěstí?
Když vám někdo nezištně poskytne hodně peněz a nic za to nechce... :-)
Přesto za to dostane malé překvapení.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt

7 777 Kč Pozvěte si opičáky

Za tento příspěvek Vám rádi přijedeme PŘEDSTAVENÍ zahrát. A to do jakéhokoli divadla, kulturního domu, dětského domova, školky, nemocnice, na oslavu, nebo klidně k Vám domů. Můžete takto představení i věnovat. Samozřejmostí je papírový darovací certifikát.

Počet dostupných odměn: 11/12

Podpořit projekt

9 999 Kč Ovčí rouno

V ovčím rounu je heboučko a teploučko, takže naše inscenace bude v suchu s Vaší podporou. Za tento příspěvek nabízíme umístění Vašeho jména (a loga) přímo na scéně představení a jejich uvedení na webových stránkách inscenace po celou dobu jejich existence. K tomu dostanete originální pohlednici s podpisem autora ilustrace a děkovný certifikát.

Počet dostupných odměn: 4/5

Podpořit projekt

20 000 Kč Ochranná křídla

Vezměte naše představení pod svá ochranná křídla jako máma sova nebo velký orel. Vaše jméno (a logo) bude umístěno přímo na scéně představení, uvedeno na webové stránce představení i na zadní straně pohlednice s omalovánkou. Samozřejmostí je tato pohlednice, písemné poděkování a certifikát o patronství s originální signovanou ilustací Jakuba Barana (nikoli tištěná reprodukce).

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

60 000 Kč Sloní máma

Sloní máma zvládne zabezpečit celou rodinu. Chcete se stát mecenášem našeho divadla?
Zahrajeme na akci Vaší firmy jakékoli představení z našeho repertoáru, všem dětem připravíme odměnu dle Vašeho přání (pexeso, omalovánky...) a Vaše logo s proklikem umístíme na rok do sekce Spolupracujeme na našich webových stránkách. Můžeme domluvit i další individuální způsoby propagace či spolupráce.
Samozřejmostí je certifikát s autorskou signovanou ilustrací Jakuba Barana.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt