Zrzavý kalendář 2016 - crowfunding kampaň

Novinky - Zrzavý kalendář 2016

Pomozte nám zrealizovat náš projekt a vydat kalendář plný krásných zrzavých lidí a tím jim zvýšit sebevědomí a o jejich kráse povědomí :)

Knihy
Jsme tu zpátky s naším kalendářem. Zrzavý kalendář i v roce 2017!!! Obrázek

Dobrý den, jsme zpět! 

Tentokrát pro nás kalendář nafotila fotografka Daniela Haubertová, jejíž úžasné fotky můžete vidět na http://www.dannie.cz/ a podpoříme iniciativu Prázdné domy z.s. (www.prazdnedomy.cz), která mapuje prázdné domy v České republice a snaží se o této problematice informovat dané instituce :). Letos kalendář stojí 300,- + 80,- poštovné, vydáme pouze 100 kusů, z nichž už je skoro polovina pryč, a objednávat můžete klasicky na zrzavykalendar@gmail.com!

Všem Vám nesmírně děkujeme za jakoukoli podporu.

Tým

Podívejte se, jak úspěšný projekt jste nám pomohli vytvořit. Úspěchy Zrzavého Kalendáře Obrázek

Vážení a milí startéři.

Je nám potěšením se s Vámi podělit o úspěchy našeho projektu. Nejen, že prvním úspěchem bylo vybrat na něj peníze a zrealizovat ho, tak další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Otisk fotek Karolíny Ryvolové a krátký článek v jihočeském časopisu Barbar, článek v online časopisu Freshart, prodej v síti Dobrovský a u jiných knihkupců, nespočet reakcí ze zahraničí: http://www.smartmug.sk/unikatna-inciativa-z-ciech-bojuje-proti-predsudkom-voci-rysavym-ludom/ nebo na http://www.boredpanda.com/redhead-portraits-calendar-karolina-ryvolova/, kalendář se posílal do Německa, Velké Británie, Slovenska, Nizozemí.. další reakce byly z Norska, USA, Španělska a dalších zemí.. o reportáž o projektu se zajímala Běloruská televize :)

Zatím největší radost máme ale ze článku ve Španělském časopise Yorokobu, který je distribuovám ve Španělských aerolinkách. Online článek naleznete zde http://www.yorokobu.es/orgullo-pelirrojo/. Naše fotka u novinky je z tištěného časopisu.

A doufáme, že těmito úspěchy nekončíme, protože hodláme kalendář přihlásit do soutěže Kalendář roku 2016. Tak nám držte palce a děkujeme, že jste nám pomohli splnit sen! :)

Tým.

Už je to všechno?

S blížícím se začátkem roku se blížíme do konce našeho projektu.

Dobrý den, naši vážení startéři!

Ukončili jsme odesílání odměn, takže doufáme, že už všichni svou odměnu dostali. Pokud tomu tak není, prosíme kontaktujte nás na zrzavykalendar@gmail.com.

Také doufáme, že se Vám náš kalendář líbil a všechny odměny jste si náležitě užili a stále budete v příštím roce užívat. Pokud by někdo z Vás měl zájem o další kalendáře, budeme moc rádi, pokud nás kontaktujete na e-mail uvedený výše.

Abychom Vás informovali o stavu věcí, prodalo se více jak 100 kalendářů a stále se prodávají, bohužel v této chvíli jich není prodáno tolik, abychom mohli začít s dalším ročníkem kalendáře. Vše tedy záleží na počtu prodaných kalendářů, takže kdybyste měli kohokoli, kdo by jeden, nebo dva, nebo deset chtěl, tak určitě neváhejte se ozvat :).

 

Díky moc za Vaši přízeň, 

Sandra