Zrzavý kalendář 2016 - crowfunding kampaň

Zrzavý kalendář 2016

Pomozte nám zrealizovat náš projekt a vydat kalendář plný krásných zrzavých lidí a tím jim zvýšit sebevědomí a o jejich kráse povědomí :)

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj!!

Podpořte náš nápad, vytvořit kalendář plný krásných zrzavých lidí!! Nosím jej v hlavě už několik let. Zhruba tak od roku 2011. Až teď si ale myslím, že je ten pravý čas dát věci do pohybu a nápad tak zrealizovat.

Jde o to, že znám spoustu lidí, kteří si myslí, že mít  zrzavé vlasy, je něco nehezkého a méněcenného. A já jsem tu se svým projektem proto, abych všem těmto lidem ukázala, že se opravdu není třeba někomu vysmívat, že nikdo s takovými vlasy není ani hezčí, ani ošklivější, ani bez duše a navíc to není ani upír. A hlavně zrzkům tím dodala sebevědomí.  Chci ukázat, jak jsou tito lidé krásní, přirození, originální a vzácní.

Kalendář se bude fotit v přírodě, konkrétněji v Přírodním parku Vyšebrodsko. Fotit bude známá českobudějovická fotografka krásných fantazijních portrétů – Karolína Ryvolová. Spolupracovat budeme dále i s vizážistkou Michaelou Wostlovou. Oslovíme modely, kteří budou například sourozenci, rodiny, jednotlivci, atd. Fotit budeme ale až v červnu, abychom měli krásné a teplé počasí.

Z fotek, které nebudou v kalendáři uspořádáme prodejní výstavu v Praze, Brně a Českých Budějovicích.

 

IMG_8023sm.jpg

Tisk kalendáře formátu A3 bude probíhat v českobudějovické tiskárně Karmášek, propagaci budeme mít na starosti sami, ale už teď s jistotou víme, že si budete moci objednat kalendář na e-mailu zrzavykalendar@gmail.com, nebo na našich facebookových stránkách www.facebook.com/Zrzavykalendar. Tam najdete i veškeré další informace o kalendáři, jeho focení, průběžné aktuality a už teď tam na Vás čeká malý bonus.

Tak neváhejte a připojte se, určitě najdete zajímavé odměny, mezi které patří například i toto tričko (na triku je umístěno ilustrační foto).

 

Snímek obrazovky 2015-03-03 v 7.48.24.png

Snímek obrazovky 2015-03-03 v 7.48.35.png

 

K našim odměnám nově přibylo i spodní prádlo pro Vaše milé zrzavé. V odměnách za 600,- i s kalendářem!!

spodky.jpg

Mockrát děkujeme za jakékoli příspěvky, ohromně nám tím pomáháte :)

 

(použita fotka Karolíny Ryvolové – Foxy Twins for coreGirls.cz a grafiky a návrhy Sandry Kocmanové)

Co si o tomto projektu myslíte?