Zrození tygra - crowfunding kampaň

Novinky - Zrození tygra

Kniha kambodžských buddhistických příběhů

Knihy
Informace ohledně přípravy knihy Pomalu, ale přece Obrázek

Vážení přátelé, kamarádi, podporovatelé,

přeji Vám krásné ráno. Doufám, že jste si léto užili k radosti a spokojenosti. Rád bych Vás po dlouhé době opět pozdravil a informoval o vývoji ohledně mé knihy. Rovnou bych Vás velmi prosil o trpělivost. Původní plán vydání knihy kambodžských buddhistických příběhů "Zrození tygra", již jste vy všichni podpořili, byl cca v září 2020. Nyní je již jasné, že to nestihneme, ale nezoufejte, maličký progres se přeci jen udál. Sazba je už hotova a dokonce jsem ji již, s poznámkami paní redaktorky, poslal nakladatelství nazpět. Takže míček byl odpálen, a nyní nám nezbývá opět než čekat. Nemusíte se tedy bát, že bych na Vás zapomněl. O každém dalším pohybu v této věci budete neprodleně informováni a samozřejmě pozváni na křest knihy, pokud to jen trochu vývoj koronasituace dovolí.

Budu se těšit na setkání, ať už osobně či na stránkách knihy. Do té doby Vám přeji báječné dny.

S přáním báječného, slunečného podzimu

Váš vděčný

Štěpán Kuchlei

Hra je u konce! Kostky jsou vrženy Obrázek

Vážení přátelé a podporovatelé našeho společného Tygříka, přeji Vám báječné ráno a při té příležitosti bych Vám rád oznámil, že je naše hra na sdílení a shánění podpory pro knihu kambodžských buddhistických příběhů "Zrození tygra" u konce a  to navíc, jak již jistě víte, úspěšně. Částku se podařilo, jen a jen díky Vám, získat, a nyní již nezbývá než čekat, až pan nakladatel knihu vydá. Předpokládaný termín vydání je zatím velmi neurčitý, zhruba někdy na podzim 2020. Stejně tak v případě pravděpodobného křtu knihy. Moc se omlouvám, že Vám zatím nejsem schopen sdělit přesnější termín, není to ovšem na mě. Jakmile však získám jakékoliv nové informace, ihned se Vám ozvu. Stejně tak slíbené odměny pošlu okamžitě, jak to jen bude možné.

Do té doby se s Vámi loučím a přeji Vám jen a jen to nejlepší a ještě trošku navíc, jelikož Vy si to zasloužíte.

Užijte si léto. Těším se na brzkou shledanou.

S úctou 

Váš vděčný

Štěpán Kuchlei

Poděkování

Vážení přátelé a kamarádi, povedlo se! Úkol je splněn! Poděkování Obrázek

Halelujáááá!

Vážení přátelé a přátelé mých přátel, vážení známí a známí mých známých, vážení čtenáři a podporovatelé, dovolte mi prosím, abych Vám tímto velmi a ještě trochu víc poděkoval, jelikož se naše společné dílo podařilo - cíl byl dosažen, mise byla splněna! Poslušně hlásím :-), že se potřebnou částku na vydání a propagaci knihy kambodžských buddhistických příběhů "Zrození tygra" se podařilo vybrat!

Slovy klasika: "Už je to uděláno, už je to hotovo!" :-) A to jen díky Vašim příspěvkům a sdílení a chválení a doporučování! Vím, že pro mnohé z Vás to nebylo jednoduché, jelikož zažíváte nelehké časy, a o to víc Vám všem děkuji. Ale jistě bude brzy lépe. Ať Vám naděje roste a tuční každým dnem, jako roste naše společné děťátko, tento literární Tygřík.

S přáním báječného dne a ještě lepších těch příštích

Váš vděčný 

Štěpán Kuchlei