Startovač - financování projektů

Zrodila se hvězda - The Star was born - crowfunding kampaň

Podpořit - Zrodila se hvězda - The Star was born

Věděli jste, že existuje kulturistika bez drog? Říká se jí naturální a Martin to v ní dotáhl až k titulu mistra světa. Pomozte mu vydat knihu ...

Knihy

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč Fotografie s autogramem

Martinova soutěžní fotografie s autogramem a motivačním citátem k vám dorazí kdekoliv v Čechách i na Slovensku.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Fotografie s osobním věnováním

Martinova soutěžní fotografie s osobním věnováním, autogramem a motivačním citátem k vám dorazí nejen v Čechách a na Slovensku, ale i po zbytku Evropy.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

450 Kč Pohlednice z cest s věnováním

Pošleme vám originální pohlednici z Martinových cest po Americe s věnováním, motivačním citátem a osobním vzkazem pouze pro vás. Pohlednice si vás najde kdekoliv v ČR, na Slovensku či v Evropě.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

450 Kč Signed photograph from competition

Martin's photo with personal dedication, autograph and motivation quote will find you all over the world.

Počet dostupných odměn: 299/300

Podpořit projekt

780 Kč Udo's Oil Omega 3+6+9 250ml a fotka s autogramem

Udo’s olej spojuje jen ty nejlepší přírodní ingredience, které nabízejí vyváženou kombinaci omega 3-6-9 kyselin, a tak pomáhají chránit vaše srdce, působí jako silný přírodní antioxidant, snižují hladinu cholesterolu, mají protizánětlivé účinky a zlepšují činnost mozkových buněk a nervů. K tomu navíc dostanete podepsanou fotografii s autogramem a motivačním citátem. Martin je tváří této skvělé Kanadské značky s produkty té nejvyšší kvality. Naučte se jíst jako mistr světa.

Počet dostupných odměn: 3/3

Podpořit projekt

890 Kč Udo's choice probiotika a fotografie ze soutěže

Mikroflóra té nejvyšší kvality Vám pomůže obnovit zdravé zažívací prostředí, podpoří váš imunitní systém, pomáhá při průjmu, zácpě, IBS a slabším pracování střev. Antimikrobiální vlastnosti pomáhají v boji proti infekčním chorobám. K tomu navíc dostanete podepsanou fotografii ze soutěže s motivačním citátem.

Počet dostupných odměn: 9/9

Podpořit projekt

990 Kč Sestavím vám jídelníček

Potřebujete zhubnout, vyrýsovat nebo třeba jen nabrat svalovou hmotu? Vyhněte se chybám a nechte si poradit od opravdového odborníka. Martin vám připraví jídelníček, se kterým hravě dosáhnete svých cílů.

Počet dostupných odměn: 29/30

Podpořit projekt

1 100 Kč Udo's Oil Omega 3+6+9 500ml a 2 fotky s autogramem

Udo’s olej spojuje jen ty nejlepší přírodní ingredience, které nabízejí vyváženou kombinaci omega 3-6-9 kyselin, a tak pomáhají chránit vaše srdce, působí jako silný přírodní antioxidant, snižují hladinu cholesterolu, mají protizánětlivé účinky a zlepšují činnost mozkových buněk a nervů. K tomu navíc dostanete 2x (různou) podepsanou fotografii s autogramem a motivačním citátem. Martin je tváří této skvělé Kanadské značky s produkty té nejvyšší kvality. Jezte jako mistr světa a dosáhněte svých vytoužených cílů.

Počet dostupných odměn: 30/30

Podpořit projekt

1 290 Kč Kniha Slovakian warrior: cesta na vrchol CZ

Kniha Slovakian warrior je příběhem víry, odhodlání, znalostí i neskutečné vytrvalosti, které daly zrodit šampionovi. Kniha vám prozradí všechno o Martinově cestě na vrchol i kulturistice bez drog. Nahlédnete díky ní do pozadí tohoto fenomenálního sportu i do duše výjimečného muže, který se stal legendou naturálního bodybuildingu. Dozvíte se navíc praktické tipy jak jíst a opravdu zhubnout, jak cvičit nejen pro krásu, ale i pro život, jak zůstat fit i při manažerské práci a mnoho dalšího z Martinova know-how.

Počet dostupných odměn: 449/450

Podpořit projekt

1 290 Kč The Book Slovakian Warrior in EN

The book Slovakian Warrior is a story of faith, determination, knowledge and incredible perseverance that gave birth to a champion. Look deep into this phenomenal sport and into the soul of this exceptional man who has become a legend of natural bodybuilding.

Počet dostupných odměn: 199/200

Podpořit projekt

1 400 Kč ONLINE PERSONAL TRAINING

The Online Training allows Martin the opportunity to help you achieve the body you want without having to train in person. All you need is a camera and data in your cellphone. Just set up a meeting and let’s get started.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

1 450 Kč Plakát s věnováním - 3 motivy

Pošleme Vám plakát s autogramem a věnováním o velikosti 50x75 cm s Vámi vybraným motivem ze soutěže, fitness či Martinova osobního života.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

1 500 Kč Pozvu vás na garden party

Pozvu vás na zářijovou VIP garden party v rezidenční pražské lokalitě s grilováním, muzikou a spoustou dobrého a zdravého jídla a pití. Samozřejmostí jsou historky ze soutěží i cest po světě a podepsaná fotografie s autogramem pro každého účastníka.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

1 500 Kč VIP garden party in Prague

Come to Prague for weekend and attend this wonderful event with Martin and his team. You can enjoy private barbecue with plenty of healthy food and drinks and meet Martin alongside with other sport enthusiasts and athletes. Of course there will be time for sharing stories from competitions and traveling around the world. The event will be in English in residential Prague location.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

1 800 Kč Exkluzivní umělecký kalendář

Překrásný kalendář na kvalitním papíře ve formátu A4 s originálními i uměleckými fotkami mistra světa v naturální kulturistice Martina Petro, WNBF PRO. Počet kusů je omezen, tak neváhejte …

Počet dostupných odměn: 50/50

Podpořit projekt

2 000 Kč Luxusní masáž s mistrem světa v délce 90 min

Milujete masáže? Dopřejte si skutečně hluboký zážitek z těch nepovolanějších rukou – díky dráze profesionálního sportovce rozumí Martin tomu, co vaše tělo právě potřebuje. Masážím se Martin věnoval kromě ČR např. v Anglii či USA. Bude vás navíc obklopovat krásné nadstandardní prostředí Oriental Spa & Wellness (www.orient-spa.cz). Vybrat si můžete z masáže rehabilitační, wellness, masáže lávovými kameny či masáže thajské. Ať již vás trápí bolest či stres, Martin vám jistě pomůže.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

2 400 Kč Personalized Nutrition Program + 60 min on SKYPE

With over 20 years of training experience under his weight belt and having competed in over 30 competitions all over the world, you will feel confident knowing that when it comes to designing your nutrition programs, you will see the results.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

2 400 Kč Personalized training plan + 60 min of SKYPE

Martin will meet you on Skype to find out all about your goals, experience and current workout routine. After that he will write out a fully detailed Training Program for you to follow. This will not be a generic program, but a highly specialized program designed specifically for you. In the Training Program, will be written what exercises to perform, what weight to use, the number of repetitions you should aim for and. All you need to do is follow it. Don’t waste time hiring the local personal trainer who probably doesn’t know any more about training than you do.

Počet dostupných odměn: 30/30

Podpořit projekt

2 800 Kč VIP masáž s mistrem světa v délce 120 min

Fantastická masáž i hluboký zážitek z těch nepovolanějších rukou, a to vše v luxusním prostředí Oriental Spa & Wellness (www.orient-spa.cz). Díky dráze profesionálního sportovce rozumí Martin tomu, co vaše tělo právě potřebuje. Vybrat si můžete z masáže rehabilitační, thajské, relaxační, havajské, masáže lávovými kameny či baňkování. Ať již vás trápí bolesti zad, napětí či stres, Martin vám rád pomůže.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

3 000 Kč Přivezu Vám tričko z Gold's Gymu

Přivezu Vám tričko Gold's Gym, Mekky bodybuildingu, kde trénoval i sám Arnold Schwarzenegger, Robby Robinson, Frank Zane, Muhammed Ali a mnoho další hvězd zlaté éry bodybuildingu. Samozřejmostí je i podepsaná fotografie ze soutěže s osobním věnováním a motivačním citátem.

Počet dostupných odměn: 30/30

Podpořit projekt

3 600 Kč 3 Tréninky s mistrem světa

Naučte se jak správně cvičit a získejte novou motivaci ke změně pod vedením profesionálního sportovce, trenéra a kouče. Čekají vás 3 tréninky v dobře vybaveném fitness na Andělu, při kterých se naučíte jak cvičit pro zdraví i pro postavu vašich snů.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

4 400 Kč Skype konzultace, fotka a tričko z Gold's Gymu

60 min konzultace na Skypu, kde vám Martin poradí jak efektivně trénovat, zhubnout, vyrýsovat nebo nabrat svaly a získat tak postavu vašich snů. Popovídat si můžete také o výživě a tréninkových cílech. K tomu Vám zašleme tričko legendárního Gold's Gym, Mekky bodybuildingu, kde trénoval i sám Arnold Schwarzenegger, Robby Robinson, Frank Zane, Muhammed Ali a mnoho další hvězd zlaté éry bodybuildingu. Samozřejmostí je i podepsaná fotografie ze soutěže s osobním věnováním a motivačním citátem.

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

4 500 Kč Skype konzultace, tréninkový plán a jídelníček

Nejprve vás čeká 60 min konzultace na Skypu, kde si s Martinem popovídáte o tom, čeho byste s jeho pomocí chtěli dosáhnout, jak se stravujete i jaké máte zkušenosti s cvičením, aby vám mohl Martin poradit, jak efektivně trénovat, zhubnout, vyrýsovat nebo třeba nabrat svaly a získat tak postavu svých snů. Po konzultaci Vám Martin do týdne připraví tréninkový plán a jídelníček na míru. Tak už na nic nečekejte a splňte si své sny.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

4 500 Kč Personalized Training and Nutrition Program

Start making progress today with a fitness expert who will put your needs first. The benefit of the Personalized Training and Nutrition Programs is that you will have a workout and diet that is set up specifically for YOU. No more reading about general routines written in magazines that could be applied to the millions of people who read that article. The Personalized Training and Nutrition Program will take into account your individual physique along with what your goals are. There is also 60 min of SKYPE consultation.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

4 900 Kč Snídaně s mistrem světa

Setkání s výjimečným mužem u skvělé snídaně a šálku dobré kávy, při které budete mít 75 min na to zeptat se Martina na všechno, co vás zajímá, ať již je to jeho osobní příběh z 8 let života v Anglii či 3 let života v Americe, historky z mezinárodních soutěží, příběhy z cest po střední Americe nebo se třeba jen chcete dozvědět jak zdravě jíst, zhubnout, nabrat svalovou hmotu a sestavit si tréninkový plán.

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

5 500 Kč Gold's Gym balíček přímo z Mekky bodybuildingu

Přivezu vám tričko a kšiltovku Gold's Gym přímo z Mekky bodybuildingu, kde trénoval i sám Arnold Schwarzenegger a spolu s nimi plakát s autogramem a věnováním o velikosti 50x75 cm s Vámi vybraným motivem ze soutěže, fitness či mého osobního života. Samozřejmostí je i moje soutěžní fotografie s osobním věnováním, autogramem a motivačním citátem.

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

6 200 Kč PRO plán a 3x konzultace pro sportovce


Získejte novou motivaci a využijte 20 let Martinových profesionálních zkušeností s tréninkem, stravou, pózováním i soutěžením na světové úrovni. Zeptejte se, na co chcete a nechte se vést tím nejlepším. Martin Vám pomůže ke splnění vašich snů a představ a pomůže vám dostat se na vrchol. Čeká vás 3x 60 min na Skype, profesionální tréninkový plán a jídelníček na míru.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

6 600 Kč Pomohu vám splnit si svůj sen a udělat první krok!

Každý začátek je těžký, důležité je ale udělat první krok. Po pečlivém zhodnocení vašeho zdravotního stavu a kondice vám Martin připraví tréninkový plán a jídelníček na míru a naučí vás jak správně cvičit, abyste vypadali a cítili se skvěle. Čeká vás: 1x 60 min vstupní konzultace o vašem zdraví, motivaci, zkušenostech a cílech, spojená s analýzou vašeho zdravotního a fyzického stavu, jídelníček a tréninkový plán na míru, 3x trénink s mistrem světa ve stylovém fitness centru na Andělu, proteinový nápoj po každém tréninku.

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

8 400 Kč 7 x ONLINE PERSONAL TRAINING

7 x 60 min session of online training which allows Martin to help you achieve the body you want without having to train in person. All you need is a camera and data in your cellphone. Just set up a meeting and let’s get started.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

9 500 Kč Večeře s mistrem světa

Zajímá vás Martinův příběh a jeho cesta na vrchol? Zjistěte, co to znamená být profesionálním sportovcem, jak se žije v Anglii a Americe nebo jak to chodí v pozadí mezinárodních soutěží. Krom skvělého večera s Martinem vás navíc čeká luxusní večeře s vybranými pokrmy hotelu Savoy Praha.

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

11 000 Kč 10x trénink s mistrem světa

Nechte se vést na cestě za vašimi sny. Čeká vás 10x trénink s mistrem světa ve stylovém fitness centru na Andělu, tréninkový plán na míru, proteinový nápoj po každém tréninku a samozřejmě podepsaná fotografie s autogramem, motivačním citátem a osobním věnováním.

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

13 000 Kč Focení s mistrem světa

Staňte se na chvíli fotomodelkou a prožijte nezapomenutelný půlden v ateliéru, ve společnosti mistra světa v naturální kulturistice Martina Petro, WNBF PRO. Odměnou vám bude nejen krásný zážitek, ale i fantastické fotky na památku. Odměna zahrnuje 45-60 min focení v ateliéru, 6 fotografií včetně retuší a úprav, vizážistku, make-up, účes a práci stylistky. Další fotografie je možno dokoupit za 500 Kč za kus. Fotografie jsou určeny pouze pro osobní použití.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

15 000 Kč Den s Mistrem světa

Prožijte nezapomenutelný den s mistrem světa, během kterého se naučíte jak zdravě jíst, kde nakupovat kvalitní suroviny, jak správně cvičit i jak zlepšit své zdraví a dosáhnout vysněných cílů. Den začnete zdravou snídaní, kterou společně připravíte a u které si popovídáte o tom, čeho byste s Martinovou pomocí chtěli dosáhnout. Poté se vydáte na nákupy potravin do Martinových oblíbených zdravých obchodů a budete-li chtít, tak také cvičit. Odpoledne si uvaříte zdravý oběd a Martin vám sestaví tréninkový plán a jídelníček na míru.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

16 900 Kč VIP focení s mistrem světa

Lákají vás smyslné glamour fotky nebo se chcete na chvíli stát něžnou kráskou v rukou mocného Herkula či divokou amazonkou po boku barbara Conana? Splňte si svůj sen! Čeká vás nezapomenutelný den v ateliéru, ve společnosti mistra světa Martina Petro, WNBF PRO. Odměnou vám bude nejen krásný zážitek, ale i fantastické fotky na památku. Odměna zahrnuje 60-75 min focení v ateliéru, 10 uměleckých fotografií včetně retuší a úprav, vizážistku, make-up, účes a práci stylistky. Další fotografie je možno dokoupit za 500 Kč za kus. Fotografie jsou určeny pouze pro osobní použití.

Počet dostupných odměn: 3/3

Podpořit projekt

100 000 Kč Staňte se patronem knihy

Vychutnejte si inspirativní VIP večeři s mistrem světa, Martinem Petro WNB PRO, v luxusní restauraci hotelu Savoy, a zjistěte, co to znamená být profesionálním sportovcem nebo jak to chodí v pozadí velkých mezinárodních soutěží. Navázat můžete během „Dne s mistrem světa“, během kterého vás Martin naučí jak zdravě jíst, abyste dosáhli svých vytoužených cílů, a užijete si i fantastický trénink pod jeho odborným vedením. Na památku dostanete umělecký kalendář a podepsanou fotografii s osobním věnováním. Navíc budete uveden/a v poděkování Martinovi nové knihy.

Počet dostupných odměn: 3/3

Podpořit projekt

120 000 Kč Unforgettable day with a World Champion

Meet Martin anywhere in the world and learn how to eat healthy and how to work out to improve your health and achieve the body you want. Martin will teach you about food and supplements and prepare a personalized training and nutrition plan for you to follow. You will enjoy a workout together in your favorite gym. You can find out more about his personal story over the dinner. In addition to a great evening you will learn about background of int. competitions and listen to many funny stories. Signed photo, artistic calendar, picture together and the book Slovakian Warrior are also part of it.

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

200 000 Kč Mecenáš kulturistiky bez drog

Chcete podpořit rozvoj kulturistiky bez drog? Staňte se Martinovým mecenášem a podpořte vnik knihy o naturální kulturistice. Jako poděkování za vaši štědrost vás uvedeme jako mecenáše knihy, povečeříte s Martinem ve vybrané restauraci s Michelinskou hvězdou a strávíte s ním VIP den, při kterém vás Martin naučí zdravě jíst, chytře nakupovat, připraví vám tréninkový plán a jídelníček na míru a prožijete trénink pod jeho odborným vedením. Závěrem dne dostanete luxusní 120 min masáž ve VIP prostředí, vyfotíte si společnou fotku a navíc dostanete ještě umělecký kalendář a podepsanou fotku.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt