Zrodila se hvězda - The Star was born - crowfunding kampaň

Zrodila se hvězda - The Star was born

Věděli jste, že existuje kulturistika bez drog? Říká se jí naturální a Martin to v ní dotáhl až k titulu mistra světa. Pomozte mu vydat knihu ...

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Martin to díky své vytrvalosti a zápalu dotáhl z malé slovenské vesničky až na vrchol světových mol. Soutěžil na desítkách naturálních soutěží po celém světě, zejména v Anglii a USA a ve svých 35 je držitelem titulu mistr světa v naturální kulturistice a profesionálním bodybuilderem s titulem WNBF PRO. Pomozte mu sdílet příběh jeho cesty na vrchol a ukázat tak celému světu, že to jde i bez drog.

Thanks to his persistence and passion, Martin made it from a small Slovakian village to the top world's competitions and he became a legend. After eight years of competitive bodybuilding career he holds titles WNBF Pro Natural Bodybuilder, UIBBN World Champion and NPA British Champion. He has competed all over the world and inspired thousands of people. Help him to share his wonderful story and prove that you can get to the top without drugs.

Kniha Slovakian warrior je příběhem víry, odhodlání, znalostí i neskutečné vytrvalosti, které daly zrodit šampionovi. Kniha vám prozradí všechno o Martinově cestě za slávou, o strastech jeho života v Anglii, počátečních neúspěších, vzorech i hluboké víře v cestu bez steroidů. Nahlédnete díky ní do pozadí tohoto fenomenálního sportu i do duše tohoto výjimečného muže, který se stal legendou naturálního bodybuildingu. Martin vám prozradí jak trénoval, co jedl i co ho motivovalo pokračovat po jeho vytyčené cestě.

The book Slovakian Warrior is a story of faith, determination, knowledge and incredible perseverance that gave birth to a champion. Look deep into this phenomenal sport and into the soul of this exceptional man who has become a legend of natural bodybuilding.

Learn what motivated him and gave him the drive to make it to the top, the woes of his life in England, initial failures, who inspired him and kept him motivated, how it all started, how it was to live in the UK and USA, and all about how he trained, what he ate and who inspired him and kept him motivated to continue his crusade of a steroid-free journey.

Dozvíte se navíc praktické tipy jak jíst a opravdu zhubnout, jak cvičit nejen pro krásu, ale i pro život, jak zůstat fit i při manažerské práci, jak se stravovat na cestách, kde čerpat motivaci a mnoho dalšího z Martinova know-how. Inspirujte se a dosáhněte svých cílů v oblasti fitness a zdraví.   

In addition, you will learn many practical tips on how to eat to really lose weight, how to work out not only for beauty, but also for life, how to stay fit even at managerial work, how to eat when you travel, where to get motivated and much more from Martin's know-how. Get inspired and start making progress today.

Podpořte naši kampaň a staňte se součástí Martinova jedinečného příběhu! Připravili jsme pro vás jedinečné dárky a zážitky, při kterých můžete potkat tohoto inspirativního a zajímavého muže a dozvědět se mnoho o fitness a zdraví.

Support us and become part of Martin's wonderful story! Martin speaks perfect English, so we prepared gifts for foreigners as well. You have a unique and one in a lifetime opportunity to meet Martin in person.

Thank you for your support.

Team of Martin Petro, WNBF PRO

Co si o tomto projektu myslíte?