Startovač - financování projektů

Ludvík Kunc očima své manželky - crowfunding kampaň

Novinky - Ludvík Kunc očima své manželky

Zrcadla azurových dob - vzpomínková sbírka povídek Libuše Kuncové, manželky Ludvíka Kunce - známého zoologa, ochránce přírody, spisovatele a malíře.

Knihy
A je to tady, právě jsme překonali částku potřebnou k zajištění veškerých prací, kterou jsou pro vydání knihy nezbytné. Děkuji za vaši podporu, moc si ji vážím! Dárcovská kampaň poběží ještě dva dny. Poté se s vámi prostřednictvím mailu spojím a dohodneme se na předání odměny. A samozřejmě je stále možné přispět a vybrat si některou z volných odměn. Stále je tam velmi zajímavá nabídka. Jirka Beneš.
Milí přátelé, před námi jsou poslední tři dny dárcovské kampaně, která nám pomalu ale jistě spěje ke zdárnému cíli. Vybráno už máme přes 80% potřebné částky. To je super číslo, mockrát děkuji za Vaši přízeň! Jako motivaci pro ty, kteří ještě s příspěvkem otálejí, přidáváme do vydání knihy další povídky, která měla v našich původních plánech zůstat skrytá v šuplíku. Dovoluji si Vás opět požádat o informování přátel a známých, kteří by o knihu mohli mít zájem. Přeji klidný zbytek vydařeného víkendu.
Pomalu začínáme finišovat. A vypadá to velmi nadějně! Před sebou máme ještě něco málo přes pět dnů, ale už teď se povedly vybrat 3/4 potřebné částky. Držte palce a posílejte informace o této nové knížce mezi své přátele. Ať již brzy můžeme pomyslně bouchnout špunty.