ZPÍVEJTE S NÁMI! | crowdfunding kampaň

Startéři - ZPÍVEJTE S NÁMI!

Pomozte nám dotáhnout projekt originální výpravné knížky a CD s vydatnou porcí 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písniček!

Hudba

  • Splněno 206 285 Kč (128 %)
  • 128 %
  • 160 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 539 Startérů

Autor projektu

Kühnův dětský sbor - obrázek
  • projekt od Kühnův dětský sbor
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

111 Kč

Pec nám spadla

Možná vám pec spadla a peněz na opravu se nedostává, ale i tak nás malý příspěvek od vás potěší. Nabízíme vám za to dobrý pocit z toho, že i tak jste pro nás jedničky a návdavkem přidáme 3 námi vybrané písně jako digitání download :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
222 Kč

U panského dvora

Tzn. nabízíme zvýhodněnou vstupenku do pražského Rudolfina, kde proběhne velký vánoční koncert Kühnova dětského sboru a jeho bývalých členů 6. 12. 2015. Mimo jiné tam uslyšíte i Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby a my doufáme, že na podiu proběhne křest CD ZPÍVEJTE S NÁMI.

Počet dostupných odměn: 31/40

Nelze podpořit
333 Kč

Skákal pes

A k vám doskáče knížka a CD ZPÍVEJTE S NÁMI hned po vydání, budete ji mít jako první a za nejvýhodnější cenu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
444 Kč

Vlaštovička lítá

A CD a knížka ZPÍVEJTE S NÁMI k vám přiletí i s podpisem tvůrců, hned jak bude na světě!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
555 Kč

Já do lesa nepojedu

Protože pojedete na velký vánoční koncert a křest CD 6.12.2015 do Rudolfina, kde si vyzvednete i podepsanou knížku a CD ZPÍVEJTE S NÁMI!

Počet dostupných odměn: 28/50

Nelze podpořit
888 Kč

Tluče bubeníček

Tluče bubeníček na buben, že máme i jiná CD a DVD a milerádi vám je v balíku dohromady dáme. K aktuálnímu ZPÍVEJTE S NÁMI dostanete i profilové 2CD sboru (2014) a DVD Slavnosti jara (2013), kde i tančíme na krásnou hudbu Otmara Máchy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
999 Kč

To je zlaté posvícení

To je zlatá neděle 6. 12. 2015 v Rudolfinu, náš velký vánoční koncert, křest CD a pro vás také vstup na veselici a občerstvení, které bude následovat po koncertě. Podepsaná kniha a CD ZPÍVEJTE S NÁMI k tomu jako báječný hlavní chod!

Počet dostupných odměn: 35/40

Nelze podpořit
1 999 Kč

Kočka leze dírou

A vy prolezete s námi zákulisí Národního divadla. Náš sbor zpívá v inscenacích jako je třeba Carmen, Jakobín nebo Příhody Lišky Bystroušky. Buďte u toho s námi a my vám kromě CD ZPÍVEJTE S NÁMI dáme parádní zážitek!
(k vybrání v rámci představení v lednu a únoru)

Počet dostupných odměn: 13/15

Nelze podpořit
4 999 Kč

Holka modrooká

Je výtvarnice Vendula Chalánková. Jako její odměnu nabízíme signovanou reprodukci jedné z ilustrací z knížky. Limitovaná edice, na výběr bude ze 3 různých ilustrací, formát 50x23 cm, kvalitní digitální tisk na exkluzivním papíru. A to všechno vám i zarámujeme!

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
7 999 Kč

Ovčáci, čtveráci

Pokud jste takoví čtveráci, že chcete jak signovanou reprodukci knižní ilustrace Venduly Chalánkové, tak podepsané CD ZPÍVEJTE S NÁMI od tvůrců, tak i komplet profilového 2CD sboru a DVD + vstup na koncert 6. 12. do Rudolfina společně s následným rautem a veselicí, je toto odměna pro vás.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
9 999 Kč

Když jsem já sloužil

Aneb "Když jsem já složil"! Napište nám Vaše jméno a my necháme složit o Vás originální krátkou vokální skladbu, natočíme ji na video a pošleme. Když připojíte i něco hezkého o sobě, bude to hezká skladba. Když nepřipojíte nic, ponecháte vyznění skladby na náhodě a aktuální invenci :)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
29 999 Kč

Šel zahradník do zahrady

A vykopal tam originál ilustrace Venduly Chalánkové. Originální a podepsaná ilustrace k písni "Když jsem já sloužil". Unikát!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
49 999 Kč

Prší, prší

Jen se leje. Ale nemusí zrovna pršet. A kam pojedeme? To je na vás! Kühnův dětský sbor vám přijede rád zazpívat. Budeme rádi, když společně vybereme vhodný prostor pro naše zpívání, nabízíme duchovní i světský program a do 100 km od Prahy je doprava v ceně. Ostatní je na dohodě a dobré vůli.
(neplatí pro komerční a firemní akce)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit