ZPÍVEJTE S NÁMI! - crowfunding kampaň

Novinky - ZPÍVEJTE S NÁMI!

Pomozte nám dotáhnout projekt originální výpravné knížky a CD s vydatnou porcí 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písniček!

Hudba

DÍKY ZA VAŠI PODPORU!

Milí Startovači, už je to uděláno, už je to hotovo! Děkujeme Vám všem moc za podporu našeho CD s nejkrásnějšími lidovými písničkami. Vybrali jsme víc, než jsme čekali a máme z toho velkou radost. A na Vás čekají odměny! DÍKY ZA VAŠI PODPORU! Obrázek

Během těchto dní Vás všechny zkontaktujeme, abychom se s Vámi domluvili na předání či zaslání Vašich odměn. Věříme, že budete mít z knížky a CD nebo i "jen" z písniček stejnou radost jako my. A budeme se těšit naviděnou na křtu s těmi, kteří se rozhodli přijít podívat.

Vaše Kühňata

To je zlaté posvícení, podařilo se nám vybrat 100% a ZPÍVEJTE S NÁMI spatří světlo světa, hurá! Za to vše patří dík hlavně vám, našim startérům! Co ale uděláme s částkou nad 100%? DÍKY VŠEM a 100% to nekončí! Obrázek

Dosáhli jsme 100% a ještě nám nyní zbývá cca 5 dnů do konce. Všem, co přispěli, moc děkujeme!

Stále platí, že neznáme lepšího vánočního dárku než CD a knihy ZPÍVEJTE S NÁMI, takže kdo ho chce mít za nejlepší cenu a ještě k tomu první, tak má možnost ještě přispět!

Jistě se ptáte, co uděláme s částkou nad 100%? Je to jednoduché, navýšíme náklad a pošleme CD do škol a školek (počet závisí na tom, kolik se nakonec vybere navíc). Budeme rádi, když se CD a knížka bude používat mezi dětmi a rádi bychom jí rozšířili mezi co nejvíce dětí. Znáte snad lepší učební pomůcku? :)

Ve finále naší kampaně tak na vás máme jenom tři prosby: sdílejte, sdílejte a sdílejte! :) Má to cenu!

Vaše přešťastná Kühňata