ZPÍVEJTE S NÁMI! - crowfunding kampaň

Novinky - ZPÍVEJTE S NÁMI!

Pomozte nám dotáhnout projekt originální výpravné knížky a CD s vydatnou porcí 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písniček!

Hudba
Milí Startovači, už je to uděláno, už je to hotovo! Děkujeme Vám všem moc za podporu našeho CD s nejkrásnějšími lidovými písničkami. Vybrali jsme víc, než jsme čekali a máme z toho velkou radost. A na Vás čekají odměny! DÍKY ZA VAŠI PODPORU! Obrázek

Během těchto dní Vás všechny zkontaktujeme, abychom se s Vámi domluvili na předání či zaslání Vašich odměn. Věříme, že budete mít z knížky a CD nebo i "jen" z písniček stejnou radost jako my. A budeme se těšit naviděnou na křtu s těmi, kteří se rozhodli přijít podívat.

Vaše Kühňata

To je zlaté posvícení, podařilo se nám vybrat 100% a ZPÍVEJTE S NÁMI spatří světlo světa, hurá! Za to vše patří dík hlavně vám, našim startérům! Co ale uděláme s částkou nad 100%? DÍKY VŠEM a 100% to nekončí! Obrázek

Dosáhli jsme 100% a ještě nám nyní zbývá cca 5 dnů do konce. Všem, co přispěli, moc děkujeme!

Stále platí, že neznáme lepšího vánočního dárku než CD a knihy ZPÍVEJTE S NÁMI, takže kdo ho chce mít za nejlepší cenu a ještě k tomu první, tak má možnost ještě přispět!

Jistě se ptáte, co uděláme s částkou nad 100%? Je to jednoduché, navýšíme náklad a pošleme CD do škol a školek (počet závisí na tom, kolik se nakonec vybere navíc). Budeme rádi, když se CD a knížka bude používat mezi dětmi a rádi bychom jí rozšířili mezi co nejvíce dětí. Znáte snad lepší učební pomůcku? :)

Ve finále naší kampaně tak na vás máme jenom tři prosby: sdílejte, sdílejte a sdílejte! :) Má to cenu!

Vaše přešťastná Kühňata