ZPÍVEJTE S NÁMI! | crowdfunding kampaň

ZPÍVEJTE S NÁMI!

Pomozte nám dotáhnout projekt originální výpravné knížky a CD s vydatnou porcí 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písniček!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ZPÍVEJTE S NÁMI nejkrásnější lidové písničky!

Tluce bubenicek.jpg

Tluče bubeníček, tluče na buben a my představujeme CD a knížku pro ty nejmenší! Nahrávka bude sloužit také jejich rodičům i pedagogům mateřských či základních škol. Bude skvělým pomocníkem ke společnému zpívání s dětmi, to je také to nejdůležitější poselství lidových písniček.

Stálo nás to doposud hodně sil a úsilí, a proto sháníme nyní touto formou ještě poslední peníze na samotné vydání knížky a CD. A doufáme, že nám v tom pomůžete! Pokud to všechno klapne, měli byste si ZPÍVAT S NÁMI už na konci listopadu 2015!

 

Proč jsme to všechno udělali? Lidové písničky jsou základ.

Zjistili jsme, že spousta dětí dnes nezná úplně ty nejjednodušší lidové písničky. Proč? Málo se v českých rodinách zpívá. Naše odpověď je jednoduchá: ZPÍVEJTE S NÁMI! Natočili jsme vydatnou porci 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písní, které by měl každý znát. Více než 50 minut hudby. Autorem hudebních aranží je Jiří Gemrot, významný hudební skladatel a režisér, se kterým jsme nad úpravami strávili mnoho času, jsou svěží, nápadité, jednoduché, ale nikdy ne banální a tuctové.

Kdyz jsem ja slouzil.jpg

 

Jak jsme to udělali? Dali jsme si na tom záležet.

Žádné přikrášlování a doprovody na klávesové „samohrajky“! Pouze živé nástroje. Klarinety, housle, violoncello, kontrabas, klavír, bicí... Oslovili jsme proto naše nejvýznamnější muzikanty, vesměs také rodiče, co do toho šli s chutí s námi (Zemlinského kvarteto, hráči PKF - Prague Philharmonia nebo České filharmonie). Hlavní hvězdy jsou ale děti, všechny písně jsou nazpívané malými i většími zpěváky z Kühnova dětského sboru a také jeho sólisty pod přísným, ale laskavým vedením sbormistra Jiřího Chvály.

Skakal pes.jpg

 

Jaké písničky CD obsahuje? Poslechněte si, jak to zní.

Určitě vás hlavně zajímá, jak krásně to zní. Pro ten případ je tu malá hudební ochutnávka:

A zde je i kompletní seznam 35 písniček:

Seznam pisni 1.png

 

Bude se i na co dívat? Pastva pro uši i oči, věřte nám.

Řekli jsme si, když, tak už! CD tak najdete v unikátní knížce s kouzelnými a originálními ilustracemi, které vytvořila výtvarnice Vendula Chalánková, všestranná umělkyně s výrazným autorským rukopisem. Její tvorba je zastoupena ve sbírce Národní galerie, získala cenu Nadání Hlávkových a ocenění Zlatá stuha v kategorii Knihy pro začínající čtenáře za knížku O červené karkulce. Dětem se budou její ilustrace zaručeně líbit!

Bezi liska k Taboru.jpg

A než liška doběhne k Táboru, tak se nám doufáme podaří i díky vám to nejdůležitější: CD a knížku vydat!

Dali jsme si zkrátka záležet a téměř dva roky jsme se tomu plně věnovali. Sdílejte s námi tu radost a nadšení a pomozte nám jej dotáhnout do konce. A nezapomeňte si u toho ZPÍVAT S NÁMI :)

Váš Kühnův dětský sbor

 

P.S.: Více informací naleznete už nyní na speciální stránce k projektu

www.zpivejtesnami.cz

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 206 285 Kč (128 %)
  • 128 %
  • 160 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 539 Startérů

Autor projektu

Kühnův dětský sbor - obrázek
  • projekt od Kühnův dětský sbor
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

111 Kč

Pec nám spadla

Možná vám pec spadla a peněz na opravu se nedostává, ale i tak nás malý příspěvek od vás potěší. Nabízíme vám za to dobrý pocit z toho, že i tak jste pro nás jedničky a návdavkem přidáme 3 námi vybrané písně jako digitání download :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
222 Kč

U panského dvora

Tzn. nabízíme zvýhodněnou vstupenku do pražského Rudolfina, kde proběhne velký vánoční koncert Kühnova dětského sboru a jeho bývalých členů 6. 12. 2015. Mimo jiné tam uslyšíte i Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby a my doufáme, že na podiu proběhne křest CD ZPÍVEJTE S NÁMI.

Počet dostupných odměn: 31/40

Nelze podpořit
333 Kč

Skákal pes

A k vám doskáče knížka a CD ZPÍVEJTE S NÁMI hned po vydání, budete ji mít jako první a za nejvýhodnější cenu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
444 Kč

Vlaštovička lítá

A CD a knížka ZPÍVEJTE S NÁMI k vám přiletí i s podpisem tvůrců, hned jak bude na světě!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
555 Kč

Já do lesa nepojedu

Protože pojedete na velký vánoční koncert a křest CD 6.12.2015 do Rudolfina, kde si vyzvednete i podepsanou knížku a CD ZPÍVEJTE S NÁMI!

Počet dostupných odměn: 28/50

Nelze podpořit
888 Kč

Tluče bubeníček

Tluče bubeníček na buben, že máme i jiná CD a DVD a milerádi vám je v balíku dohromady dáme. K aktuálnímu ZPÍVEJTE S NÁMI dostanete i profilové 2CD sboru (2014) a DVD Slavnosti jara (2013), kde i tančíme na krásnou hudbu Otmara Máchy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
999 Kč

To je zlaté posvícení

To je zlatá neděle 6. 12. 2015 v Rudolfinu, náš velký vánoční koncert, křest CD a pro vás také vstup na veselici a občerstvení, které bude následovat po koncertě. Podepsaná kniha a CD ZPÍVEJTE S NÁMI k tomu jako báječný hlavní chod!

Počet dostupných odměn: 35/40

Nelze podpořit
1 999 Kč

Kočka leze dírou

A vy prolezete s námi zákulisí Národního divadla. Náš sbor zpívá v inscenacích jako je třeba Carmen, Jakobín nebo Příhody Lišky Bystroušky. Buďte u toho s námi a my vám kromě CD ZPÍVEJTE S NÁMI dáme parádní zážitek!
(k vybrání v rámci představení v lednu a únoru)

Počet dostupných odměn: 13/15

Nelze podpořit
4 999 Kč

Holka modrooká

Je výtvarnice Vendula Chalánková. Jako její odměnu nabízíme signovanou reprodukci jedné z ilustrací z knížky. Limitovaná edice, na výběr bude ze 3 různých ilustrací, formát 50x23 cm, kvalitní digitální tisk na exkluzivním papíru. A to všechno vám i zarámujeme!

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
7 999 Kč

Ovčáci, čtveráci

Pokud jste takoví čtveráci, že chcete jak signovanou reprodukci knižní ilustrace Venduly Chalánkové, tak podepsané CD ZPÍVEJTE S NÁMI od tvůrců, tak i komplet profilového 2CD sboru a DVD + vstup na koncert 6. 12. do Rudolfina společně s následným rautem a veselicí, je toto odměna pro vás.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
9 999 Kč

Když jsem já sloužil

Aneb "Když jsem já složil"! Napište nám Vaše jméno a my necháme složit o Vás originální krátkou vokální skladbu, natočíme ji na video a pošleme. Když připojíte i něco hezkého o sobě, bude to hezká skladba. Když nepřipojíte nic, ponecháte vyznění skladby na náhodě a aktuální invenci :)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
29 999 Kč

Šel zahradník do zahrady

A vykopal tam originál ilustrace Venduly Chalánkové. Originální a podepsaná ilustrace k písni "Když jsem já sloužil". Unikát!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
49 999 Kč

Prší, prší

Jen se leje. Ale nemusí zrovna pršet. A kam pojedeme? To je na vás! Kühnův dětský sbor vám přijede rád zazpívat. Budeme rádi, když společně vybereme vhodný prostor pro naše zpívání, nabízíme duchovní i světský program a do 100 km od Prahy je doprava v ceně. Ostatní je na dohodě a dobré vůli.
(neplatí pro komerční a firemní akce)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit