Zoufalcův rádce - crowfunding kampaň

Zoufalcův rádce

...pro všechny golfisty, ale třeba i pro negolfisty – zábavný rádce, jak na hřišti svépomocí zachránit svoji hru, čest a výsledek.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zoufalcův rádce navazuje na první veleúspěšný titul stejné autorské dvojice, který je pod názvem Záhadná golfová pravidla, pověry a mýty k dostání už od roku 2011. Záhadná pravidla vycházejí letos už ve 3. vydání.

Pro všechny golfisty, ale třeba i pro negolfisty teď připravujeme s golfovou školou Mulligan.cz a s Klubem přátel golfu úplnou novinku – knížku Zoufalcův rádce! Každého pobaví skvělými ilustracemi Petra Urbana, a jestli naše hra není bez chyby, poradí, jak spravit svůj golf...

Jasný? Ne? Tak všichni jsme asi zažili tu chvíli, kdy se nám rozbije komplet celý golf a jsme zralí akorát se rozbrečet nebo aspoň utéct z hřiště :-) Nevíme, jak si stoupnout, jak ten klacek chytit, kde najít v bagu další míček, nedejbože, jak ho trefit... A proto je tu Zoufalcův rádce – stručná a vtipná připomínka všech těch pravd, znalostí a zásad, které si najednou nemůžeme vybavit, protože máme prostě úplně vygumováno :-) Zkrátka, taková golfová první pomoc. Ne, není to učebnice golfu, je to veselý rádce, připomínkovač... ;-)

A vybrat si odměnu můžete i z originálů, které vyšly v naší první kníže ;-) Třeba tenhle ;-)

Str 60.png

A chtělo by to možná nějakou ochutnávku, ne? Tak tady jsou fragmenty z rozhovoru s Mírou Patočkou, který je jeden z těch, co se podílí na odborné části ;-)

Neodolatelnej soubor nesmyslů

Je to pakárna, je to pořád dokola, je to furt stejný, pořád to nepadá a my zkoušíme, co naše ego vydrží. Golfovej švih je soubor totálních nesmyslů, ale když se to sejde, je to tak krásný! Asi to všechny ke golfu tak přitahuje…

U televize

Držení hole je asi to nej… Vím, že je to nesmyslný držení, ale bez něj nejde hrát dobrej golf. Já jsem se učil třeba držení u televize, protože co budu dělat u televize, jíst? No tak jsem radši držel hůl :-)

Nejlepší rány

Který rány jsou nejlepší? První a třetí. Ta první je cvičná a ta třetí je vzteky. Všichni umíme nádherně švihat, ale jak je tam ten míček, zapojíme hlavu… Doporučení? Na každý třetí jamce malou Plzeň :-)

Kostel

Golf je 15 minut soustředění a zbytek je procházka. Golf není kostel, lidi se tam choděj bavit. Jen při tom odpalu bychom ostatním měli dát prostor na soustředění.

Hezký ženský

Nejhůř jsou na tom hezký ženský – každej chlap, co jde okolo, jim chce poradit. A to co funguje stokilovýmu chlapovi asi nebude fungovat holce, co má 55 kilo a je o 30 cm menší…

 

Chcete nás na Startovači podpořit? Pomůžete pokrýt část nákladů na původní ilustrace, odbornou část, sazbu, tiskárnu. Vyhneme se úvěru a Zoufalcův rádce vznikne snáz a rychleji.
Pomozte nám, prosím, s jeho výrobou, ať je golfové jaro 2017 veselejší pro co nejvíc lidí! ;-)

Potěší i Vás! ;-)

Samolepka Zoufalec.png

Ilustrace Petr Urban.

Vychází v dubnu 2017.

Rozměr A6 (105 x 148 mm), 80–100 stran, kroužková vazba, tuhé desky.

www.zoufalcuvradce.cz

Co si o tomto projektu myslíte?