Zločin na Míráku - crowfunding kampaň

Zločin na Míráku

Máte rádi detektivky? Podpořte náš projekt krimiher a vyzkoušejte si vyšetřování zločinu!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co jsou krimihry?

Každý z nás četl, nebo viděl někdy nějakou detektivku. Teď máte možnost si sami zahrát na detektivy a zkusit odhalit pachatele vraždy, loupeže, nebo jiného zločinu. 

Jak?  Máte k dispozici výpovědi svědků a místo činu. Místo činu se nachází v jedné z našich herních místností, do které vás uvede naše obsluha. Máte 60 minut na hledání stop, vyhodnocování, vyšetřování. 

V čem se lišíme od klasických únikových her?

Především tím, že se nejedná o únikové hry, nikde vás nebudeme zamykat, i když zavřít dveře, aby vás zvědavci nerušili při vyšetřování, si samozřejmě můžete. Nebudete se probírat soustavou kódů, číselných řad a otvírat řady zámků. Budete prostě vyšetřovat. Musíte se spolehnout na svůj postřeh a důvtip.

Komu jsou krimihry určeny?

Všem, kdo mají rádi detektivní žánr, všem, kdo rádi dedukují, všem, kdo rádi luští. Nezáleží, jestli je Vám patnáct nebo sedmdesát. Čím pestřejší složení týmu, tím větší šance uspět. 

Naše prostory jsou poměrně velké, takže do budoucna plánujeme mít v nabídce až 4 různé hry současně, z toho vždy alespoň jednu určenou dětem. Hry jsou týmové, pro 2 - 5 hráčů.

Hry pro dospělé jsou určeny pro hráče od 15 ti let, mladší pouze v doprovodu rodičů.

Hry pro děti jsou zaměřené na věkovou skupinu 10 - 15 let, nebo pro rodiny s dětmi, ale mohou si je zahrát i dospělí. V čem se liší od her pro dospělé? Především výběrem tématu. Nemusíte mít obavy, že Vašeho potomka pošleme hledat důkazy do varny perníku, nebo vyšetřovat vraždu místní prostitutky. 

A samozřejmě obtížností. I když nepochybujeme, že jsou vaše děti chytré, přece jen některé životní zkušenosti ve dvanácti letech člověku ještě chybí.

Smrt v kanceláři

je jedna z prvních her, kterou si budete moci zahrát. Londýnský podnikatel jehož firma se zabývá dovozem zboží z Jižní Ameriky byl nalezen mrtvý ve své kanceláři. Příčiny smrti jsou zatím neznámé. To je ta pravá chvíle pro Váš tým.

 

Na co potřebujeme Vaše peníze?

Suterénní nebytové prostory, které se nám povedlo získat, sloužily původně jako prádelna a mandl. Ačkoli nám industriální vzezření v některých místnostech pro naše hry vyhovuje,  pokud chceme návštěvníkům zajistit plnohodnotné herní prostředí se standardním zázemím, komplexní rekonstrukci se nevyhneme. Potřebujeme nové elektrické rozvody, výměnu oken, dveří, úpravu podlahy, zbudování hygienického zázemí. Část vybraných peněz použijeme jako příspěvek na rekonstrukci, požadovaná částka však nekryje všechny náklady, většinu hradíme z vlastních zdrojů. Zjednodušeně řečeno, pokud nám pomůžete, bude se nám lépe dýchat, ubyde probdělých nocí, stresu a budeme se moci více věnovat hrám samotným, než vydělávání peněz na ně.

 Část peněz použijeme na výrobu odměn pro Vás a poštovné.

20160125_100010.jpg

 

ODMĚNY

Připravili jsme pro Vás řadu odměn a různých kombinací, vybírejte vpravo.  Kdy je dostanete?

Ty hmotné - trička, placky, pexesa, plakáty - některé hned po skončení kampaně, některé do dvou týdnů

Ty nehmotné - poděkování a dobrý pocit, že jste stáli na startu něčeho nového hned.

Hry, slavnostní zahájení, možnost pojmenovat postavu, to vše po uvedení do provozu. To bychom rádi stihli do konce srpna, ale nezáleží to jen na nás, ale také na rychlosti řemeslníků a úřadů.

Hra, hra, hra především!

 Voucher na hru pro tým nebo pro dvojici za zvýhodněné ceny.  Hra je určena pro 2 - 5 hráčů. V ostrém provozu se cena bude pohybovat  mezi 1 200 - 1 500 Kč podle náročnosti hry. Máte jedinečnou možnost stát se našimi prvními hráči za zvýhodněnou cenu. 

Placka 

Prostě placka s logem

placka.png

Pexeso

Smysl pro detail, dobrá paměť a postřeh, to vše se hodí každému detektivovi. Můžete si to procvičit na našem krimipexesu s otisky prstů, které je trochu vyšší level, než pexeso s Křemílkem z vašeho dětství. Pexeso obsahuje 24 kartiček, tedy 12 dvojic otisků. Máte pocit, že je to málo?  Ne, není. Věřte, že už v půlce hry nás budete nenávidět.13467348_1216152531751078_2007097161_o.png

Trička s (p)otiskem

Trička plánujeme v barvě šedé a černé, pokud jste ale přesvědčeni, že šedivá Vám nejde k pleti a černá Vám nepříznivě ovlivní čakru, nebo že Vaší osobnost nevystihne nic jiného než pařížská modř, napište nám, pokusíme se to řešit. 

Všichni ostatní, kdo to s tou čakrou tak neprožíváte, pište do objednávky vybranou barvu a velikost

pánské - šedé a černé S, M, L, XL

dámské - černé S, M, L

dětské - černé - L

13441918_1216152601751071_1158960737_o.png

Co si o tomto projektu myslíte?