ŽIVOT NARUBY aneb nebát se, žít, milovat - crowfunding kampaň

ŽIVOT NARUBY aneb nebát se, žít, milovat

Autobiografický zápisník ze života za hranicemi všedních dní, prožitých v Austrálii a na Bali.

Knihy
ŽIVOT NARUBY aneb nebát se, žít, milovat

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Knížka vypráví můj osobní příběh plný zážitků, dobrodružství, lekcí, aha - momentů a sebepoznání. Ne nadarmo se říká: "Cestuj a najdi se tam, kde se ztratíš".

Nasedněte společně se mnou do kupé s názvem " diskomfortní zóna" vstříc novým dobrodružstvím, dejte změně zelenou, jděte za hlasem svého srdce, objevte to, pro co jste se narodili a začněte si plnit své sny.

"...Odešla jsem a převrátila svůj život naruby. Nabral obrátek, které by mu závidělo Ferrari při startu závodníka. Pády, vzestupy, radosti, starosti, osobní vítězství, lekce,....Občas je moje cesta  pořádně tvrdej terén a pálí mě bosý unavený nohy poutníka. Ale radši se spálím a budu něco cítit, než otupeně přežívat. Žiju a s náručí otevřenou přijímám všechno, co přichází, protože jdu po cestě, kterou  si vybírá moje srdce. Beru do rukou karty, který mi život přihrál a hraji s nimi tu nejlepší hru – svůj život. - Moje životní hra má název „Cítím se naživu.“

Moje prvotina je pro všechny, kteří se touží přemístit do dálek v pohodlí svého křesla s knížkou v ruce, ale i pro ty, kteří touží udělat skutečnou změnu ve svém životě a vykročit ze stereotypu zajetých kolejí.  Přináší odvahu, nakopnutí vpřed a inspiraci vydat se cestou svého srdce a ve směru svých životních snů.

14440840_684910244994061_2851482230146328420_n.jpg

Ochutnávka pro mé čtenáře:

„Když jsme byli malí, život byl jedna velká hra, .... hráli jsme si od svítání do soumraku. Nebáli jsme se okopaných kolenou z fotbalu, šrámů na rukou z lezení po stromech, ani škrábanců z prodírání se pichlavým ostružiním při hře na schovku... Šli jsme do všeho po hlavě. Jako by v ten moment nic jinýho neexistovalo. Jen naše hra.

Vyrostli jsme, zvážněli pod tíhou zajetých vzorců a pro obavy a možnost ztráty vlastního pohodlí jsme za překážkami místo výzev začali vidět problémy a hledat důvody a omluvy, proč něco nejde. Oblékli jsme kabát dospělosti, v jehož kapsách nosíme serióznost, opatrnost, strach, ego …...jako těžký závaží, který nás drží dostatečně při zemi. Při zemi natolik, že neslyšíme vlastní hlas, vnitřní kompas, kterej je naším nejlepším životním parťákem. Vede nás po směru naší nejlepší cesty, k realizaci našich snů.

Sny jsou součástí našich životů, jsou stejně tak reálný a uvěřitelný jako kafe s rohlíkem, který si dáváte každý ráno k snídani. Máme na ně plný právo, máme i energii, vůli a sílu je uskutečnit. Záleží jen na nás, pro co se rozhodneme, čemu uvěříme a co pro to uděláme…“

 

radost.jpg

Děkuji, že se budete společně se mnou podílet na realizaci jednoho z mých snů, přeměnu mého zápisníku ze šuplíku v reálnou knihu, která si najde své pravé místo – v rukou svých čtenářů. Sny se mají plnit, hlavně o Vánocích! :) Moje Knížka pro Vás bude v Ježíškově dílně nakladatelství Backstage books nachystaná k předání nebo odeslaní v polovině prosince.

                                                            Ať přináší radost! :)

 

Naše kampaň se chýlí ke konci, přijměte prosím moje srdečné pozvání na křest knížky v Brně.

Pozvánka na křest 20.12. 2017. Skleněná louka.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?