Zita Kabátová - 100 let | crowdfunding kampaň

Novinky - Zita Kabátová - 100 let

Zita Kabátová (1913 - 2012) by letos oslavila nedožitých 100 let. Chybí posledních pár tisíc k otevření výstavy na Malé Straně. Podaří se to?

Film & Video

28. srpen 2014

Pozvánka pro naše Startéry na 3. křest DVD

Křest DVD filmu Žena na rozcestí se uskuteční ve středu 3. září od 17h v Café Royal (Vinohradská 48, Praha 2). Prosíme, napište nám, zašleme Vám vstupní pozvánku na Váš mail. Děkujeme

Srdečně Vás zveme a rádi Vás uvidíme na 3. křtu DVD filmu Žena na rozcestí, o jehož vydání se zasloužil Filmexport Home Video. Tento křest se uskuteční ve středu 3. září od 17h v Café Royal (Vinohradská 48, Praha 2). Ano, jedná se o někdejší kino Bio Illusion, kde Zita Kabátová strávila mnoho let jako programová ředitelka. 

Tento večer proto plánujeme jako speciální. Uvidíte nejen výstavu Zity Kabátové, ale také další předměty ve spojené expozici s výstavou Hvězdy první republiky na Vinohradech. Současné prostředí sálu Vás vrátí do období první republiky a po skončení našeho programu spolu s hosty Marií Formáčkovou, Zorkou Kohotovou a Jiřím Petráškem-Werichem uvidíte celý film Žena na rozcestí. O samotné DVD si mezitím můžete zasoutěžit na stránkách Československé filmové databáze. Těšíme se, že se s Vámi na obnovené premiéře filmu uvidíme. Pozvánku najdete přiloženou v příloze. Pokud nám můžete Vaši účast potvrdit, budeme rádi.

 

Historie a plány projektu 100 let Zity Kabátové

1. křest - film Světlo jeho očí - 11.12.2013, A divadlo pokračuje..., patron Petr Nárožný / výstava A divadlo pokračuje (11.12.2013-31.1.2014)

2. křest - film Manželství na úvěr - 19.2.2014, Malostranská beseda, patroni Josef Zíma a Jan Šanovec / výstava připojena k výstavě Hvězdy stříbrného plátna v letohrádku Mitrovských v Brně (19.2.2014-4.5.2014)

3. křest - film Žena na rozcestí - 3.9.2014, Café Royal, patronka Marie Formáčková / výstava Café Royal v rámci výstavy Hvězdy první republiky na Vinohradech.

4. křest - film Její hřích - září-listopad 2013, Mladá Boleslav, v jednání / výstava Mladá Boleslav v rámci výstavy Hvězdy...

 

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na osobní setkání s Vámi

 

Za realizační tým

 

-- 

Matěj Kadlec

604 266 025

Zpět na výpis

  • Splněno 17 720 Kč (118 %)
  • 118 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 24 Startérů

Autor projektu

Matěj Kadlec - obrázek
  • projekt od Matěj Kadlec
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

80 Kč

Originální plakát se Zitou Kabátovou.

Originální plakát se Zitou Kabátovou vydaný při příležitosti výstavy ke 100. výročí jejího narození. Získat ho lze pouze na výstavě a zde na Startovači.

Počet dostupných odměn: 95/100

Nelze podpořit
100 Kč

Plakát a poděkování

Poděkování na výstavě i na DVD a originální plakát se Zitou Kabátovou z předchozí odměny.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
200 Kč

DVD s filmem

Jeden ze čtyř vydaných filmů - dle vlastního výběru (Světlo jeho očí, Manželství na úvěr, Žena na rozcestí, Její hřích) se sběratelským boxem na celý komplet. A samozřejmě poděkování a plakát se Zitou.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
300 Kč

Poukaz na menu podle Zity Kabátové

Speciální menu* - podle kuchařky Zity Kabátové - v místě konání, restauraci A divadlo pokračuje... A samozřejmě poděkování a plakát se Zitou.

* Jedno z průběžně obměňovaných menu, odkaz vám pošleme, lze přijít kdykoli v otevírací době restaurace. Lze utratit celou výši (poukaz bude v hodnotě 300 Kč). Účtenky budou navíc slosovatelné, lákavé ceny poskytl Fundus kostýmů a rekvizit Barrandov Studio a.s.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
500 Kč

Zvláštní odměna

Odměna našeho partnera, který pomáhá se zpracováním rodinného archivu. Jde o poukaz na služby Váš rodokmen v hodnotě 555 Kč.* A i tentokrát poděkování na výstavě a DVD a plakát se Zitou.

*např. naskenování vašeho rodiného archivu fotografií, konzultace, vyhledávání předků, rodokmeny...

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
700 Kč

Kompletní set DVD se sběratelským boxem

Kompletní edice čtyř DVD se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

VIP pozvánka a set DVD

VIP pozvánka včetně oběda na jeden ze dvou křtů DVD dle vašeho výběru. Po vydání všech DVD obdržíte kompletní edici se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. Poděkovat vám nezapomeneme ani na výstavě, ani na DVD.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Návštěva barrandovských studií a VIP pozvánka

Návštěva ve studiích na Barrandově pro 2 osoby,* VIP pozvánka včetně oběda pro 2 osoby na jeden ze dvou křtů DVD dle vlastního výběru. Po vydání všech DVD obdržíte kompletní edici se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. A samozřejmě poděkování na výstavě a DVD.

* v termínu dle dohody

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Kafe s Jiřím Zavřelem, synem Zity Kabátové

Možnost vyzpovídat syna Zity Kabátové Jiřího Zavřela u dobrého kafe a zákusku. Návštěva ve studiích na Barrandově, VIP pozvánka včetně oběda pro 2 osoby na jeden ze dvou křtů DVD dle vlastního výběru a kompletní edice DVD se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. A velké poděkování.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit