Zita Kabátová - 100 let | crowdfunding kampaň

Novinky - Zita Kabátová - 100 let

Zita Kabátová (1913 - 2012) by letos oslavila nedožitých 100 let. Chybí posledních pár tisíc k otevření výstavy na Malé Straně. Podaří se to?

Film & Video

23. listopad 2013

Odpovídáme

Děkujeme za Váš zájem a dotazy, tuto odpověď přidáváme pro všechny.-)

DOTAZ:

Dobrý den,všiml jsem si na stránkách La Grace, že máte chuť uspořádat k jejímu výročí výstavu. PLS, sdělte mi víc podrobností, protože na startovac.cz jsou informace o průběhu příprav více než skoupé. Rád bych informace dostal rychle, abych přispěl včas a výstava se  mohla uspořádat v plánovaném termínu.

ODPOVĚĎ:

Dobrý den,

děkuji za Vaši zprávu a zájem. Výstava má proběhnout 11. 12. 2013 v 10h.
Křtěn bude film Světlo jeho očí, jehož obrazové a textové bonusy právě zpracovávám. Zapojena bude také kuchyně restaurace v které se výstava koná - A divadlo pokračuje... v Loretánské ulici 13. Zita Kabátová totiž mezi 9 svými knihami napsala i prvorepublikovou kuchařku.
DVD bude některý z hereckých kolegů/kolegyň Zity - např. Josef Zíma -, jejichž účast máme přislíbenou, ale v jejich případě je samotné potvrzení trochu složitější. DVD budou celkem čtyři a vytvoří kolekci (Světlo jeho očí, Manželství na úvěr, Žena na rozcestí, Její hřích).Na výstavě v jejím průběhu bude další program - přednáška o filmografii či životě Zity (bude samostatná pozvánka), vydáme ku příležitosti plakát. Samotné fotografie totiž budou prezentovány formou plakátu na imitaci plakátovacích kruhových ploch z 1. republiky. Chceme se totiž vyhnout čisté klasice foto v rámečku, byť i taková prezentace se na výstavě částečně objeví.

Co by Vás ještě zajímalo?

Zpět na výpis

  • Splněno 17 720 Kč (118 %)
  • 118 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 24 Startérů

Autor projektu

Matěj Kadlec - obrázek
  • projekt od Matěj Kadlec
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

80 Kč

Originální plakát se Zitou Kabátovou.

Originální plakát se Zitou Kabátovou vydaný při příležitosti výstavy ke 100. výročí jejího narození. Získat ho lze pouze na výstavě a zde na Startovači.

Počet dostupných odměn: 95/100

Nelze podpořit
100 Kč

Plakát a poděkování

Poděkování na výstavě i na DVD a originální plakát se Zitou Kabátovou z předchozí odměny.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
200 Kč

DVD s filmem

Jeden ze čtyř vydaných filmů - dle vlastního výběru (Světlo jeho očí, Manželství na úvěr, Žena na rozcestí, Její hřích) se sběratelským boxem na celý komplet. A samozřejmě poděkování a plakát se Zitou.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
300 Kč

Poukaz na menu podle Zity Kabátové

Speciální menu* - podle kuchařky Zity Kabátové - v místě konání, restauraci A divadlo pokračuje... A samozřejmě poděkování a plakát se Zitou.

* Jedno z průběžně obměňovaných menu, odkaz vám pošleme, lze přijít kdykoli v otevírací době restaurace. Lze utratit celou výši (poukaz bude v hodnotě 300 Kč). Účtenky budou navíc slosovatelné, lákavé ceny poskytl Fundus kostýmů a rekvizit Barrandov Studio a.s.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
500 Kč

Zvláštní odměna

Odměna našeho partnera, který pomáhá se zpracováním rodinného archivu. Jde o poukaz na služby Váš rodokmen v hodnotě 555 Kč.* A i tentokrát poděkování na výstavě a DVD a plakát se Zitou.

*např. naskenování vašeho rodiného archivu fotografií, konzultace, vyhledávání předků, rodokmeny...

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
700 Kč

Kompletní set DVD se sběratelským boxem

Kompletní edice čtyř DVD se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

VIP pozvánka a set DVD

VIP pozvánka včetně oběda na jeden ze dvou křtů DVD dle vašeho výběru. Po vydání všech DVD obdržíte kompletní edici se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. Poděkovat vám nezapomeneme ani na výstavě, ani na DVD.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Návštěva barrandovských studií a VIP pozvánka

Návštěva ve studiích na Barrandově pro 2 osoby,* VIP pozvánka včetně oběda pro 2 osoby na jeden ze dvou křtů DVD dle vlastního výběru. Po vydání všech DVD obdržíte kompletní edici se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. A samozřejmě poděkování na výstavě a DVD.

* v termínu dle dohody

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Kafe s Jiřím Zavřelem, synem Zity Kabátové

Možnost vyzpovídat syna Zity Kabátové Jiřího Zavřela u dobrého kafe a zákusku. Návštěva ve studiích na Barrandově, VIP pozvánka včetně oběda pro 2 osoby na jeden ze dvou křtů DVD dle vlastního výběru a kompletní edice DVD se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. A velké poděkování.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit