Líbí? Dejte to vědět ostatním.
V případě, že docílíme:
od 18 000 Kč - necháme sestříhat ukázky filmu (upoutávku) a připravíme přednášku o biografii Zity Kabátové.
od 20 000 Kč - Uděláme soutěž o zážitkové ceny v barrandovském Fundusu kostýmů.
od 22 500 Kč - Můžeme vytisknout plakáty ve větším formátu než A3 při stejné prodejní ceně.
od 25 000 Kč - budeme mít první prostředky na natáčení dokumentu věnovanému 100. výročí Zity Kabátové, který se bude skládat nejen ze záznamu zahájení výstavy, ale především z rozhovorů s jejími hereckými kolegy.
PS - s dosažením každé další mety předchozí samozřejmě zůstávají.
Děkujeme!
----------------------------------------------------------------------------
Oficiální stránky Zity Kabátové na Facebooku
https://www.facebook.com/ZitaKabatova01
Filmová a Divadelní společnost Zity Kabátové
Restaurace A divadlo pokračuje… aneb místo konání
http://www.adivadlopokracuje.com/a_divadlo_pokracuje/home.html
Zita Kabátová
byla po celý svůj život focena a tyto filmové, divadelní, ale i rodinné a osobní fotografie tvoří jedinečně rozsáhlý a zajímavý rodinný archiv. Sama Zita nám ho začala komentovat už v roce 2011 a souhlasila, že na její 100. narozeniny uspořádáme výstavu. V květnu 2012 bohužel zemřela a my jsme z příprav upustili. Víme ale, že jejím přáním bylo „to pořádně roztočit!“, a proto její jubileum chceme oslavit plánovanou výstavou. Bude o Zitě Kabátové a o nejzajímavějších fotografiích jejího života.
Proto chceme se všemi jejími příznivci i lidmi, které zajímá film, stejně jako s jejími hereckými kolegy, oslavit jubileum Zity Kabátové. Výstavu postupně zpestří křest čtyř poprvé vydaných filmů na DVD z 30. let, kde Zita hrála hlavní roli. Mezi bonusy přidáme fotografie a video. Vlastními silami natáčíme rozhovory se známými osobnostmi. Pořádáme rodinný archiv, jde hlavně o to identifikovat fotografie, profesionálně uložit veškeré dokumenty do filmového archivu, a pokud to finance dovolí, také je digitalizovat.
Malá Strana
je rodištěm a vždy byla oblíbeným místem Zity. Z restaurace A divadlo pokračuje…, která se stane dějištěm celé akce, je na ni krásný výhled, který neruší ruch moderní Prahy. Spolu s výzdobou, hudbou, nabídkou dobových jídel i oblečením některých hostů chceme navodit atmosféru 30. let, kterou dokreslí filmové i osobní fotografie nejen hereččina hvězdného období.
DVD chceme pokřtím v 10h ve středu 11. 12. 2013 a křtu se zúčastní i někteří z hereckých kolegů či známých Zity Kabátové. Účast již přislíbili: Zorka Kohoutová, Petra Špindlerová nebo Josef Zíma. A oslovujeme další. Samotný křest doplní program zahrnující besedu s Pavlínou Křepelkovou (snacha Zity) nebo přednáška o profesní kariéře Zity. Připravujeme také exkluzivní sběratelský box na sérii filmů.
Vydáváme rovněž
speciální plakát
který bude k dostání pouze na Startovači nebo na výstavě, jako poděkování vám, kteří jste se rozhodli naše přípravy podpořit.
Co si o tomto projektu myslíte?