ZK 100.jpg

Zita Kabátová - 100 let Film & Video

Zita Kabátová (1913 - 2012) by letos oslavila nedožitých 100 let. Chybí posledních pár tisíc k otevření výstavy na Malé Straně. Podaří se to?

111.png

Vybráno17 720 Kč(118 %)

118 %
15 000 Kčpožadováno
24startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

V případě, že docílíme:

od 18 000 Kč - necháme sestříhat ukázky filmu (upoutávku) a připravíme přednášku o biografii Zity Kabátové.

od 20 000 Kč - Uděláme soutěž o zážitkové ceny v barrandovském Fundusu kostýmů.

od 22 500 Kč - Můžeme vytisknout plakáty ve větším formátu než A3 při stejné prodejní ceně.

od 25 000 Kč - budeme mít první prostředky na natáčení dokumentu věnovanému 100. výročí Zity Kabátové, který se bude skládat nejen ze záznamu zahájení výstavy, ale především z rozhovorů s jejími hereckými kolegy.

PS - s dosažením každé další mety předchozí samozřejmě zůstávají.

Děkujeme!

----------------------------------------------------------------------------

Oficiální stránky Zity Kabátové na Facebooku

https://www.facebook.com/ZitaKabatova01

Filmová a Divadelní společnost Zity Kabátové

http://www.divadlofilm.cz/

Restaurace A divadlo pokračuje…  aneb místo konání

http://www.adivadlopokracuje.com/a_divadlo_pokracuje/home.html

 

Zita Kabátová

byla po celý svůj život focena a tyto filmové, divadelní, ale i rodinné a osobní fotografie tvoří jedinečně rozsáhlý a zajímavý rodinný archiv. Sama Zita nám ho začala komentovat už v roce 2011 a souhlasila, že na její 100. narozeniny uspořádáme výstavu. V květnu 2012 bohužel zemřela a my jsme z příprav upustili. Víme ale, že jejím přáním bylo „to pořádně roztočit!“, a proto její jubileum chceme oslavit plánovanou výstavou. Bude o Zitě Kabátové a o nejzajímavějších fotografiích jejího života.

Proto chceme se všemi jejími příznivci i lidmi, které zajímá film, stejně jako s jejími hereckými kolegy, oslavit jubileum Zity Kabátové. Výstavu postupně zpestří křest čtyř poprvé vydaných filmů na DVD z 30. let, kde Zita hrála hlavní roliMezi bonusy přidáme fotografie a video. Vlastními silami natáčíme rozhovory se známými osobnostmi. Pořádáme rodinný archiv, jde hlavně o to identifikovat fotografie, profesionálně uložit veškeré dokumenty do filmového archivu, a pokud to finance dovolí, také je digitalizovat.

Malá Strana

je rodištěm a vždy byla oblíbeným místem Zity. Z restaurace A divadlo pokračuje…, která se stane dějištěm celé akce, je na ni krásný výhled, který neruší ruch moderní Prahy. Spolu s výzdobou, hudbou, nabídkou dobových jídel i oblečením některých hostů chceme navodit atmosféru 30. let, kterou dokreslí filmové i osobní fotografie nejen hereččina hvězdného období.

DVD chceme pokřtím v 10h ve středu 11. 12. 2013 a křtu se zúčastní i někteří z hereckých kolegů či známých Zity Kabátové. Účast již přislíbili: Zorka Kohoutová, Petra Špindlerová nebo Josef Zíma. A oslovujeme další. Samotný křest doplní program zahrnující besedu s Pavlínou Křepelkovou (snacha Zity) nebo přednáška o profesní kariéře Zity. Připravujeme také exkluzivní sběratelský box na sérii filmů.

Vydáváme rovněž 

speciální plakát

který bude k dostání pouze na Startovači nebo na výstavě, jako poděkování vám, kteří jste se rozhodli naše přípravy podpořit.

Vybráno17 720 Kč(118 %)

118 %
15 000 Kčpožadováno
24startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMatěj Kadlec

Odměny

80 KčOriginální plakát se Zitou Kabátovou.

Originální plakát se Zitou Kabátovou vydaný při příležitosti výstavy ke 100. výročí jejího narození. Získat ho lze pouze na výstavě a zde na Startovači.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2013

Počet dostupných odměn: 95/100

Odměna nedostupná

100 KčPlakát a poděkování

Poděkování na výstavě i na DVD a originální plakát se Zitou Kabátovou z předchozí odměny.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2013

Počet dostupných odměn: 99/100

Odměna nedostupná

200 KčDVD s filmem

Jeden ze čtyř vydaných filmů - dle vlastního výběru (Světlo jeho očí, Manželství na úvěr, Žena na rozcestí, Její hřích) se sběratelským boxem na celý komplet. A samozřejmě poděkování a plakát se Zitou.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2013

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná

300 KčPoukaz na menu podle Zity Kabátové

Speciální menu* - podle kuchařky Zity Kabátové - v místě konání, restauraci A divadlo pokračuje... A samozřejmě poděkování a plakát se Zitou. * Jedno z průběžně obměňovaných menu, odkaz vám pošleme, lze přijít kdykoli v otevírací době restaurace. Lze utratit celou výši (poukaz bude v hodnotě 300 Kč). Účtenky budou navíc slosovatelné, lákavé ceny poskytl Fundus kostýmů a rekvizit Barrandov Studio a.s.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2013

Počet dostupných odměn: 19/20

Odměna nedostupná

500 KčZvláštní odměna

Odměna našeho partnera, který pomáhá se zpracováním rodinného archivu. Jde o poukaz na služby Váš rodokmen v hodnotě 555 Kč.* A i tentokrát poděkování na výstavě a DVD a plakát se Zitou. *např. naskenování vašeho rodiného archivu fotografií, konzultace, vyhledávání předků, rodokmeny...

Očekávané doručení odměny: prosinec 2013

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

700 KčKompletní set DVD se sběratelským boxem

Kompletní edice čtyř DVD se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2013

Počet dostupných odměn: 16/20

Odměna nedostupná

1 000 KčVIP pozvánka a set DVD

VIP pozvánka včetně oběda na jeden ze dvou křtů DVD dle vašeho výběru. Po vydání všech DVD obdržíte kompletní edici se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. Poděkovat vám nezapomeneme ani na výstavě, ani na DVD.

Očekávané doručení odměny: duben 2014

Počet dostupných odměn: 8/10

Odměna nedostupná

2 000 KčNávštěva barrandovských studií a VIP pozvánka

Návštěva ve studiích na Barrandově pro 2 osoby,* VIP pozvánka včetně oběda pro 2 osoby na jeden ze dvou křtů DVD dle vlastního výběru. Po vydání všech DVD obdržíte kompletní edici se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. A samozřejmě poděkování na výstavě a DVD. * v termínu dle dohody

Očekávané doručení odměny: duben 2014

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

5 000 KčKafe s Jiřím Zavřelem, synem Zity Kabátové

Možnost vyzpovídat syna Zity Kabátové Jiřího Zavřela u dobrého kafe a zákusku. Návštěva ve studiích na Barrandově, VIP pozvánka včetně oběda pro 2 osoby na jeden ze dvou křtů DVD dle vlastního výběru a kompletní edice DVD se sběratelským boxem a originální plakát se Zitou Kabátovou. A velké poděkování.

Očekávané doručení odměny: duben 2014

Počet dostupných odměn: 1/3

Odměna nedostupná