Zeptej se | crowdfunding kampaň

Zeptej se

Studentský film "Zeptej se" je úvahou nad tím, kolik masek na sobě člověk musí mít do chvíle, kdy začne hrát i sám před sebou.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O FILMU

Do jaké míry se snažíme naplnit očekávání ostatních, a kdy už tím omezujeme i sami sebe? Kde končí Já, a začíná Společnost? Co když chci začít křičet uprostřed ulice, i když nás odmala učí, že se „to nedělá“? Nikdy jsi se naivně nezasnil nad představou, jaké by to bylo, kdyby jsi nebyl "kultivován" ostatními do vyhovující krabičky?

Zeptej se je film pro ty, kteří občas ukážou rub. Pro ty, kteří čas od času provokativně vyhrknou slova, které zatím jen potichu "jely" v hlavě a s potutelným úsměvem čekají na reakci. Pro ty, kteří uvnitř neklidně vrkají.

HERECKÉ OBAZENÍ

Markéta Matulová (Městské divadlo Zlín)

Marie Ludvíková (Divadlo HAHA Brno)

Jan Holcman (Divadlo Malá scéna Zlín)

Tereza Hrubá (Městské divadlo Zlín)

KDO JSME MY?

Jsme studenti filmu, a zároveň jeho milovníci, odhodlaní přispívat filmovému světu pouze kvalitními snímky. Vždy filmy tvoříme s nadšením, elánem a odhodláním vytvořit jen to nejlepší, co můžeme.

Režie: Lenka Záthurecká

- krátkometrážní film Lehká hlava, získal ocenění Duhová kulička za nejlepší trailer a ocenění diváků na festivalu Ostrava Pictures (scénář, režie) (http://www.youtube.com/watch?v=lyNHk9yU6YQ)

- tvorba prezentována na českých festivalech a v rámci promítání krátkometrážních filmů v kinech

- cena diváků za dokumentární film Kačikira – matka všech dobrých mužů

Střih: Michal Orsava

Kamera: Michal Bouška

Produkce: Eva Césarová

Zvuk: Andrej Mitura (hudba v Lehké hlavě)

Kostýmy: Jana Krčmová

A spousta dalších! 

CO JE NAŠÍM CÍLEM

Natočit silný autorský film založený na podmanivém vizuálu a i přes relativně vyprázdněnou naraci přinést svému divákovi orgastickou katarzi

CO POTŘEBUJEME

Částka 25 000,- je nejnižší možnou částkou, za kterou můžeme film natočit, ale každá koruna navíc pro nás znamená dalšínatáčecí možnosti. 

Vaše peníze použijeme k zaplacení profesionálních herců, zajištění některých lokací, zapůjčení kamerové techniky, dále pak k výrobě rekvizit a kostýmů či přípravě propagačních materiálů.

Pomozte nám vytvořit film na úrovni!

ODMĚNY

Umělci sobě! Rozhodli jsme se nastavit odměny tak, aby i samotné byly atraktivní. V našem okolí se nachází spousta kreativních lidí, jejichž propojením vznikla široká škála možností odměn! Všechny  budou postupně k nalezení na facebooku našeho filmu.

https://www.facebook.com/pages/Zeptej-se/419154814888054?fref=ts   

Podpořte náš projekt a získejte ručně dělané výrobky, které pro nás tvoří kreativní lidé s láskou, stejně jako my budeme tvořit náš film!

Všem přispívatelům nabízíme lístek na premiéru filmu v domluveném kinosále. Je však důležité nám s vaším příspěvkem poslat i jméno a email, abychom Vás mohli o přesném datu premiéry informovat. Dále bude vaše jméno uvedeno v poděkování v závěrečných titulcích filmu.

 Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na osobní setkání při premiéře filmu.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 29 768 Kč (119 %)
  • 119 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 21 Startérů

Autor projektu

Ceci - obrázek
  • projekt od Ceci
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

69 Kč

Zvědavec

Zeptejte se na cokoliv:) Odpověď zašleme spolu s děkovným emailem. A po dokončení filmu pošleme i odkaz na stažení HD kvalitě.

Počet dostupných odměn: 150/150

Nelze podpořit
159 Kč

Parádník

Otazník z vinylové desky vytvořen právě pro náš film plný otázek, můžete nosit i Vy! A třeba Vám přinese i nějaké odpovědi..
Odkaz na stažení filmu v HD kvalitě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
204 Kč

Taškář

Ručně kreslená plátěná taška s originální tématikou filmu.
Odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru ve vybraném městě. Poděkování v titulcích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
237 Kč

Kafíčkař

Ručně malovaný hrnek tzv. „kýbl“ plný otázek pro notnou dávku ranní kávy. Odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru ve vybraném městě. Poděkování v titulcích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
328 Kč

Pohodář

Naše hrdinka má slabost pro víno! Máte ji taky? Díky tomuto příspěvku můžete popíjet stejně lahodný mok jako ona ve filmu!
Odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru ve vybraném městě. Poděkování v titulcích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Kombinátor

Kombo dvou předchozích odměn – taška, hrnek i otazníček nebo víno! Vyberte si! Odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru ve vybraném městě. Poděkování v titulcích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 043 Kč

Velevýsostný fanoušek

Všechny produkty vytvořené k filmu (vinylový otazníček, taška i hrníček) doplněné o víno z filmu! Zašleme Vám odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru filmu ve vybraném městě. Poděkování v závěrečných titulcích, DVD kopie filmu včetně fotek z natáčení a literárního scénáře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 399 Kč

Mecenáš umění

Kamarádka našeho filmu Johanka se nechala inspirovat scénářem a namalovala obraz na plátno o rozměrech 90x65cm s tématikou filmu. Můžete prohlédnout na https://www.facebook.com/419154814888054/photos/a.425004027636466.1073741829.419154814888054/425004060969796/?type=1&theater
Čím víc mecenášů bude, tím víc obrazů namaluje:)
Také Vám zašleme odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru filmu ve vybraném městě. Poděkování v závěrečných titulcích, DVD kopie filmu včetně fotek z natáčení a literárního scénáře.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
3 998 Kč

Chytrý nákupčí

Hlavní hrdinka našeho filmu, novinářka, se neobejde bez tašky, a kdo dělá ty nejlepčí? Playbag.cz! Vyberte si tašku od našeho partnera a vylaďte svůj šatník a podpořte tak náš film! Také Vám zašleme odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru filmu ve vybraném městě. Poděkování v závěrečných titulcích, DVD kopie filmu včetně fotek z natáčení a literárního scénáře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 999 Kč

Rekvizitář

Všechny věci ručně vyrobené k filmu, oblíbenou značku vína naší hrdinky a hlavně tašku PLAYBAG, bez které by naše hrdinka neudělala ani ránu! A jako bonus i její spací trenýrky z Trenýrkárna.cz! Také Vám zašleme odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru filmu ve vybraném městě. Poděkování v závěrečných titulcích, DVD kopie filmu včetně fotek z natáčení a literárního scénáře.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
7 500 Kč

Nová láska producentky

Všechny produkty, výše zmíněné, ručně malované. Láhev vína k tomu a možnost výběru tašky Playbag.cz nebo jiného produktu Playbag, dle vlastního přání. Anebo! Vlastní nápad na obraz, který Johana Vlčková namaluje. Také Vám zašleme odkaz na stažení filmu v HD kvalitě. Pozvánka na premiéru filmu ve vybraném městě. Poděkování v závěrečných titulcích, DVD kopie filmu včetně fotek z natáčení a literárního scénáře. Navíc také možnost stát se součástí komparzu nebo být přítomen jeden den na natáčení, a pozvánka na ponatáčecí mejdan!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
11 111 Kč

Největší oblíbenec celého štábu

Všechny odměny výše zmíněné k dispozici! Vytvoříme Vám dárkolist na míru a navíc Vás režisérka s producentkou pozvou na jimi osobně připravenou večeři!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit