Zeptej se - crowfunding kampaň

Zeptej se

Studentský film "Zeptej se" je úvahou nad tím, kolik masek na sobě člověk musí mít do chvíle, kdy začne hrát i sám před sebou.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O FILMU

Do jaké míry se snažíme naplnit očekávání ostatních, a kdy už tím omezujeme i sami sebe? Kde končí Já, a začíná Společnost? Co když chci začít křičet uprostřed ulice, i když nás odmala učí, že se „to nedělá“? Nikdy jsi se naivně nezasnil nad představou, jaké by to bylo, kdyby jsi nebyl "kultivován" ostatními do vyhovující krabičky?

Zeptej se je film pro ty, kteří občas ukážou rub. Pro ty, kteří čas od času provokativně vyhrknou slova, které zatím jen potichu "jely" v hlavě a s potutelným úsměvem čekají na reakci. Pro ty, kteří uvnitř neklidně vrkají.

HERECKÉ OBAZENÍ

Markéta Matulová (Městské divadlo Zlín)

Marie Ludvíková (Divadlo HAHA Brno)

Jan Holcman (Divadlo Malá scéna Zlín)

Tereza Hrubá (Městské divadlo Zlín)

KDO JSME MY?

Jsme studenti filmu, a zároveň jeho milovníci, odhodlaní přispívat filmovému světu pouze kvalitními snímky. Vždy filmy tvoříme s nadšením, elánem a odhodláním vytvořit jen to nejlepší, co můžeme.

Režie: Lenka Záthurecká

- krátkometrážní film Lehká hlava, získal ocenění Duhová kulička za nejlepší trailer a ocenění diváků na festivalu Ostrava Pictures (scénář, režie) (http://www.youtube.com/watch?v=lyNHk9yU6YQ)

- tvorba prezentována na českých festivalech a v rámci promítání krátkometrážních filmů v kinech

- cena diváků za dokumentární film Kačikira – matka všech dobrých mužů

Střih: Michal Orsava

Kamera: Michal Bouška

Produkce: Eva Césarová

Zvuk: Andrej Mitura (hudba v Lehké hlavě)

Kostýmy: Jana Krčmová

A spousta dalších! 

CO JE NAŠÍM CÍLEM

Natočit silný autorský film založený na podmanivém vizuálu a i přes relativně vyprázdněnou naraci přinést svému divákovi orgastickou katarzi

CO POTŘEBUJEME

Částka 25 000,- je nejnižší možnou částkou, za kterou můžeme film natočit, ale každá koruna navíc pro nás znamená dalšínatáčecí možnosti. 

Vaše peníze použijeme k zaplacení profesionálních herců, zajištění některých lokací, zapůjčení kamerové techniky, dále pak k výrobě rekvizit a kostýmů či přípravě propagačních materiálů.

Pomozte nám vytvořit film na úrovni!

ODMĚNY

Umělci sobě! Rozhodli jsme se nastavit odměny tak, aby i samotné byly atraktivní. V našem okolí se nachází spousta kreativních lidí, jejichž propojením vznikla široká škála možností odměn! Všechny  budou postupně k nalezení na facebooku našeho filmu.

https://www.facebook.com/pages/Zeptej-se/419154814888054?fref=ts   

Podpořte náš projekt a získejte ručně dělané výrobky, které pro nás tvoří kreativní lidé s láskou, stejně jako my budeme tvořit náš film!

Všem přispívatelům nabízíme lístek na premiéru filmu v domluveném kinosále. Je však důležité nám s vaším příspěvkem poslat i jméno a email, abychom Vás mohli o přesném datu premiéry informovat. Dále bude vaše jméno uvedeno v poděkování v závěrečných titulcích filmu.

 Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na osobní setkání při premiéře filmu.

Co si o tomto projektu myslíte?