ZELENÝ OPOJENÍ - crowfunding kampaň

ZELENÝ OPOJENÍ

Pomozte nám dodělat a rozšířit náš filmový projekt "ZELENÝ OPOJENÍ".

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ptáte se, o co vlastně jde v našem studenstkém filmu?

Děj snímku se odehrává v nočních hodinách v temném parku uprostřed Prahy. Parta kamarádu jde zrovna z nočního klubu, když v tom jsou náhle přepadeni tajemným výtržníkem, kterého však nezajímají peníze. Po ostrém rozhovoru parta zjistí, že jeden z nich vlastní neprávem "zelenou" věc, která patřila výtržníkovi a situaci se snaží řešit. Dozvíme se, co chce tajemná osoba získat zpět, a jak se naše parta v krizové situaci zachová?Příprava natáčení

Jde o projekt, ve kterém má být ukázáno, co se může stát, když budete mít u sebe drogy v nepřiměřeném množství. ALE NEBOJTE SE, nejde o klasický ukázání psychyckého, či fyzického zhroucení po požití drog, avšak o opačnou stranu mince. Nechte se překvapit výsledkem a pojďte do toho s námi!

Samotné natáčení

Proč potřebujeme Vaši pomoc?

Pomozte nám dodělat a rozšířit náš filmový projekt "ZELENÝ OPOJENÍ". Jelikož se jedná o nezávislý studentský mini-film, má též jako každý film své náklady, které nejsme schopni jako studenti středních škol z vlastní kapsy pokrýt.

Herci si zkoušejí

Proto Vás všechny, kteří jste otevřeli tento odkaz prosíme nejen jménem všech učinkujících ale i štábu, zdali byste nechtěli podpořit náš středoškolácký projekt. Za vaše případně příspěvky budeme velice vděčni a na oplátku jsme pro Vás připravili aktraktivní odměny. Pomožte nám zrealizovat jeden z našich snů!

A kdo vůbec za projektem stojí?

Teméř všichni jsme studenti Pražské SPŠ ST Panská. Hlavní oporou projektu jsou producenti Matěj Marek a Adam Koniuk a režisér Vojtěch Křížek. Dále to je celý tvůrčí štáb a herecké obsazení.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a důvěru v nás! Děkujeme též celému našemu tvůrčímu štábu a hereckému obsazení!

 

 

Co když se vybere víc?

PŘI VYBRÁNÍ 100% - TENTO PROJEKT SE NÁM PODAŘÍ DOKONČIT

PŘI VYBRÁNÍ 150% - HNED ZAČNEME PRACOVAT NA DALŠÍM PROJEKTU

Pro odběr novinek nás můžete sledovat na Facebooku: www.facebook.com/ffilmproduction, Instagramu: @ffilmproduction nebo na webu: www.forrafoto.cz

Co si o tomto projektu myslíte?