Zelená elektřina pro útulek pro pejsky - crowfunding kampaň

Podpořit - Zelená elektřina pro útulek pro pejsky

Prosím pomozte vybudovat solární elektrárnu pro pejsky a získat tím pro útulek Voříšek trošku nezávisloti.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

150 Kč Samolepka útulku Voříšek

Jako odměnu Vám pošleme krásnou samolepku s poděkováním, která Vám bude připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Placka útulku Voříšek

Vaše odměna je krásná placka s poděkováním, která Vám bude připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Pexeso s pejsky z útulku Voříšek

Odměnou Vám bude krásné pexeso s pejsky z útulku Voříšek, kterým se již podařilo najít nový a šťastný domov. Pokaždé když jej budete hrát, budou Vám pejsci dobrý skutek připomínat.

Počet dostupných odměn: 97/100

Podpořit projekt

400 Kč Taška útulku Voříšek

Krásnou odměnou bude praktická taška útulku Voříšek, ať budete kdekoliv, tak Vám připomene Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek

Počet dostupných odměn: 38/40

Podpořit projekt

500 Kč Hrníček útulku Voříšek

Kouzelný hrneček útulku Voříšek na kávu či čaj Vám bude každý den připomínat dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova v útulku Voříšek.
(pouze k vyzvednutí na útulku, neposíláme poštou)

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

500 Kč Stolní kalendář-útulku VoříŠek a samolepka

S touto odměnou Vám pošleme krásný stolní kalendář s opuštěnými pejsky a samolepkou a s poděkováním. Kalendář Vám bude denně připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek.

Počet dostupných odměn: 87/100

Podpořit projekt

1 000 Kč Krásný nástěnný kalendář a pexeso

Jako odměnu dostanete krásný nástěnný kalendář s opuštěnými pejsky k tomu pexeso i s poděkováním za Váš dobrý skutek pomoc pro pejsky bez domova v útulku Voříšek.

Počet dostupných odměn: 50/60

Podpořit projekt

1 500 Kč Kalendář,placka,návštěva útulku a venčení pejska

S touto odměnou dostanete kalendář, placku a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si nich popovídat a nakonec můžete vzít některého z chlupáčků na procházku

Počet dostupných odměn: 19/20

Podpořit projekt

2 000 Kč Setkání a posezení v útulku nad kávou a zákuskem

Setkání a posezení v útulku nad kávou a zákuskem s vedoucím útulku. Nejenom, že si můžete pohladit pejsky , ale ještě vám uvaříme kafe nebo čaj, dáme něco dobrého na zakousnutí a povykládáme vám, co děláme, odpovíme na vaše dotazy, zkrátka na všechno, co vás zajímá :-) P.S.: umíme být moc příjemní a přátelští a také někteří slintáme :-)

Počet dostupných odměn: 28/30

Podpořit projekt

5 000 Kč Kup solární panel pro útulek

Solární panely, které tak budou vytvářet elektrickou energii jsou nepostradatelnou součástí každé sluneční elektrárny. Jako odměnu dostanete stolní kalendář, placku a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si o nich popovídat a nakonec vzít některého z chlupáčků na procházku. Každý panel ponese jméno dárce.

Počet dostupných odměn: 30/30

Podpořit projekt

10 000 Kč Hlavní sponzor výstavby

Hlavní sponzor výstavby je právnická či fyzická osoba, která pomůže stát se útulku Voříšek prvním útulkem který se stane s bezuhlíkovou stopou ekologicky odpovědným útulkem.Jako odměnu dostanete nástěnný kalendář, placku a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si o nich popovídat a nakonec můžete vzít některého z chlupáčků na procházku. Hlavní sponzor bude uveden na tabuli sponzorů.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

50 000 Kč Generální sponzor

Generální sponzor projektu je právnická či fyzická osoba, která pomůže stát se útulku Voříšek útulkem, který se stane s bezuhlíkovou stopou a ekologicky odpovědným útulkem. Jako odměnu dostanete nástěnný kalendář, stolní kalendář, hrníček, pexeso, placku, samolepku a můžete se podívat za brány útulku v individuálně domluvený den, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si o nich popovídat a nakonec můžete vzít některého z chlupáčků na procházku. Generální sponzor bude mít umístěný banner -tabuli na vstupní bráně útulku.

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt